Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2004-12-13 20:03:59

moniczek
U┐ytkownik

Ad. Okey! Holiday

Ja w sprawie wypowiedzi: "W nowym dwutygodniku filmowym Okey! Holiday b─Öd─ů si─Ö ukazywa┼éy kolejne odcinki powie┼Ťci Duma i uprzedzenie. Jak napisano w reklamie "W ka┼╝dym numerze fragment bestselleru Jane Austen". Numer kosztuje 5,95.
Czy kto┼Ť mo┼╝e mi zeskanowa─ç pierwsz─ů cz─Ö┼Ť─ç "Dumy.." i przes┼éa─ç? Bardzo prosz─Ö!!! Nie mog─Ö znale┼║─ç nigdzie tej gazety - podejrzewam, ┼╝e ju┼╝ wykupiuone...
Je┼Ťli ktos mko┼╝e mi pom├│c to bardzo prosz─Ö o kontakt: moniczekw@o2.pl

#2 2004-12-14 10:07:43

ula
U┐ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

Moniczek nie ma sprawy, mogę Ci wysłać mój numer, bo mi tak bardzo na tym nie zależy. smile podaj tylko adres może na gg - 25045

#3 2004-12-15 11:31:20

Sylwia
U┐ytkownik

Widzia┼éam wczoraj t─ů gazet─Ö i by┼é to dopiero pierwszy numer i jak dobrze widzia┼éam to by┼é tam film "ROXY" i jeszcze jedna p┼éyta z angielskim serialem "Co ludzie powiedz─ů". Czy wysz┼éo jeszcze co┼Ť innego?

#4 2004-12-15 11:41:12

ula
U┐ytkownik

Sylwia jeszcze nic innego nie by┼éo. Jest to dwutygodnik, drugi numer z "Emm─ů" powinien si─Ö ukaza─ç po niedzieli.

#5 2004-12-15 11:53:08

Sylwia
U┐ytkownik

Acha dobra dzi─Öki bo ju┼╝ my┼Ťla┼éam ┼╝e to wszystko ju┼╝ by┼éo, ka┼╝dy pisze o tej gazecie i o tym ┼╝e ma by─ç "Duma..." w odcinkach ┼╝e my┼Ťla┼éam ┼╝e co┼Ť przegapi┼éam, a w takim razie b─Öde teraz spokojnie chodzi┼éa do kiosku pyta─ç si─Ö o kolejne cz─Ö┼Ťci Okey Holiday. Dzi─Öki jeszcze raz.

#6 2004-12-20 10:46:22

ula
U┐ytkownik

Już mam "Emmę" na płytce, dzisiaj się ukazała. łapcie smile

#7 2004-12-20 10:53:33

Sylwia
U┐ytkownik

W takim razie skoro ju┼╝ wesz┼éa do kiosk├│w to dzisiaj po ni─ů lece tongue

#8 2004-12-20 10:59:21

ula
U┐ytkownik

Oj koniecznie Sylwia koniecznie, bo nie wiej jak u Ciebie, ale w moim kiosku to z┼éapa┼éam ostatni numer smile no i kolejny odcinek Dumy te┼╝ jest, ci─ůgle ze zdj─Öciami z "Emmy" he he he

#9 2004-12-20 11:14:29

Sylwia
U┐ytkownik

Powiedz Mi Ula a kiedy b─Ödzie w gazecie "Duma..." w nast─Öpnym numerze? Czy b─Ödziemy musia┼éy jeszcze na ni─ů poczeka─ç?

#10 2004-12-20 11:20:32

ula
U┐ytkownik

Sylwia, Dum─Ö w tej gazetce (jak na razie) to tylko drukuj─ů - w odcinkach. Nic nie pisz─ů o filmie. Pewnie to za trudne do zrealizowania, zw┼éaszcza za cen─Ö pi─Öciu z┼éotych z groszami. Ale poczekamy i zobaczymy smile Jakbym si─Ö czego┼Ť dowiedzia┼éa to dam szybko zna─ç smile

#11 2004-12-20 19:18:44

moniczek
U┐ytkownik

Ogarn─Ö┼éa mnie bezsilno┼Ť─ç!... M├│j kiosk zamykaj─ů zanim wr├│c─Ö z pracy... A przez kratk─Ö dojrza┼éam JEDEN tylko numer Okey Holiday!... sad
Musz─Ö "zapolowa─ç" jutro od rana. Mam nadziej─Ö, ┼╝e nie b─Ödzie za p├│┼║no...

#12 2004-12-21 15:12:58

ula
U┐ytkownik

hi hi hi Moniczek Ty to masz pecha .... daj zna─ç, jakby co, ja teraz odwiedzam klient├│w wi─Öc du┼╝o je┼╝d┼╝e po mie┼Ťcie, w kt├│rym┼Ť kiosku mo┼╝e jeszcze znajd─Ö.

#13 2004-12-21 16:17:51

moniczek
U┐ytkownik

Mam! Dorwa┼éam ten jedyny egzemplarz! No i mam film. W ka┼╝dym razie dzi─Öki Ula za ofiarno┼Ť─ç... big_smile

#14 2004-12-21 18:02:22

dorotka
U┐ytkownik

Ja te┼╝ ju┼╝ mam! W sumie to jest bardziej broszurka ni┼╝ gazeta, nie wiedzia┼éam, ┼╝e to takie cienkie jest... szkoda tylko, ┼╝e nie ma w niej nic sensownego opr├│cz fragment├│w "P&P". Gdyby nie "Emma" w ┼╝yciu bym tego nie kupi┼éa. Ech, czego si─Ö nie robi dla ukochanych ksi─ů┼╝ek... big_smile W ka┼╝dym razie dzisiaj to ju┼╝ chyba nie obejrz─Ö, ale mo┼╝e jutro

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#15 2004-12-21 18:11:00

dorotka
U┐ytkownik

A tak przy okazji - te┼╝ spotkali┼Ťcie si─Ö z dziwn─ů reakcj─ů kioskarek, gdy chcia┼éy┼Ťcie kupi─ç t─Ö nieszcz─Ösn─ů gazet─Ö?
Najpierw wyleciało mi z głowy, jak to się nazywa. Potem zaczęłam mamrotać, że to chyba "Holiday". Pani patrzyła na mnie z zainteresowaniem, a potem westchnęła i spytała: "Znowu Emma?"
Musz─Ö przyzna─ç, ┼╝e mnie to troch─Ö zbi┼éo z tropu, ale wyja┼Ťni┼éa mi, ┼╝e nie jestem pierwsza i na pewno nie ostatnia (pocieszaj─ůce) i ┼╝e ju┼╝ niewiele egzemplarzy zosta┼éo. Nie wiem, czy jeszcze kupi─Ö kiedy┼Ť t─Ö gazet─Ö... wink

#16 2004-12-22 09:30:04

ula
U┐ytkownik

hi hi hi no to mia┼éa┼Ť przygod─Ö Dorotka, wink ale z gazetki nie rezygnuj - zmie┼ä tylko kiosk wink ....
S┼éuchajcie ale te zdj─Öcia z Emmy w odcinkach Dumy s─ů troch─Ö denerwuj─ůce, mo┼╝e faktycznie napisa─ç s┼é├│wko do redakcji ... niech w ramach rekompensaty za dwa b┼éednie wydrukowane numery, wklej─ů zdj─Öcie Colina na ca┼é─ů stron─Ö wink w duzym zbli┼╝eniu wink co wy na to??? big_smile

#17 2004-12-22 11:23:04

Sylwia
U┐ytkownik

Z tym zdj─Öciem to ca┼ékiem niez┼éy pomys┼é. Te┼╝ jeszcze mi si─Ö wczoraj uda┼éo zdoby─ç t─ů gazetk─Ö wi─Öcej tam krzy┼╝├│wek ni┼╝ czegokolwiek innego a strona o "Dumie..." to musz─Ö przyzna─ç ┼╝e si─Ö nie postarali najlepiej ┼╝eby napisa─ç do nich o p┼éyty z wszystkimi odcinkami "P&P" zrobi─ů co┼Ť po┼╝ytecznego i napewno b─Öd─ů mieli niez┼éy utarg. big_smile

#18 2004-12-22 16:19:16

dorotka
U┐ytkownik

TAT TAK TAK!!! Bardzo prosz─Ö o duuu┼╝e zdj─Öcie Colina i o wszystkie odcinki! W stopce redakcyjnej jest podany email, kto pisze do nich? My┼Ťlicie, ┼╝e mog─Ö bez skrupu┼é├│w wyrazi─ç swoj─ů opini─Ö o gazecie, czy na razie si─Ö powstrzyma─ç, ┼╝eby si─Ö nie obrazili i jednak post─ůpili zgodnie z naszymi propozycjami???

#19 2004-12-22 16:32:57

ula
U┐ytkownik

Dorotko spokojnie!! bo si─Ö wystrasz─ů i jeszcze zemszcz─ů na nas wstawiaj─ůc zdj─Öcie np. nie Colina Firtha tylko Mr. Collinsa wink hahahaha
mo┼╝e jak wszystkie napiszemy to potraktuj─ů nas powa┼╝nie co??

#20 2004-12-22 18:18:13

dorotka
U┐ytkownik

He he, jak ich zasypiemy ich mailami i b─Ödziemy w dodatku bardzo natr─Ötne, to pewnie w ko┼äcu ulegn─ů. Zreszt─ů, s┼éysza┼éam od "kilku" os├│b, ┼╝e potrafi─Ö by─ç uparta i natr─Ötna, gdy mi na czym┼Ť zale┼╝y, wi─Öc mo┼╝ecie na mnie liczy─ç big_smile

#21 2004-12-23 08:17:01

Sylwia
U┐ytkownik

Ja też się na to piszę. Mam nadzieję że to poskutkuję tak więc obstawiamy za dużym zdjęciem (lub zdjęciami) Colina i płytkami z "P&P". Mam nadzieję że się uda :?:

#22 2004-12-27 02:53:29

Marianna
U┐ytkownik

Aby "nazbiera─ç " ca┼é─ů Dum─Ö trzeba b─Ödzie kupi─ç 100 numer├│w. To si─Ö raczej nie op┼éaca. Lepiej ju┼╝ kupi─ç ksi─ů┼╝k─Ö. By┼éoby cudownie, gdyby do┼é─ůczali p┼éyty, po jednym odcinku. W ko┼äcu do┼é─ůczaj─ů inne seriale BBC (np.ten o pani Bukietowej, hehe)

#23 2004-12-27 13:53:55

dorotka
U┐ytkownik

He he, pod choink─Ö dosta┼éam ksi─ů┼╝k─Ö "Dum─Ö i uprzedzenie" (czy┼╝by jaka┼Ť aluzja?!). Chyba zaczn─Ö kolekcjonowa─ç r├│┼╝ne wersje j─Özykowe, jak na razie mam polsk─ů i angielsk─ů, ale z czasem... wink

#24 2004-12-27 15:21:26

Marianna
U┐ytkownik

Ja mam ju┼╝ wszystkie powie┼Ťci Austen w polskiej wersji, wi─Ökszo┼Ť─ç w angielskiej i wi─Ökszo┼Ť─ç kontynuacji przet┼éumaczonych na polski ,ale kiedy widz─Ö w ksi─Ögarni inne wydania, mam ochot─Ö je kupowa─ç i kolekcjonowa─ç, a przecie┼╝ r├│┼╝ni─ů si─Ö tylko ok┼éadkami. To chyba jaka┼Ť choroba!!Lepiej kolekcjonowa─ç wydania w r├│┼╝nych j─Özykach. Ciekawe, czy mo┼╝na gdzie┼Ť dosta─ç francuskie . :?:

#25 2004-12-27 17:17:29

dorotka
U┐ytkownik

je┼Ťli ci zale┼╝y mog─Ö poprosi─ç kuzynk─Ö, mieszka we Francji i na upartego da┼éoby si─Ö skombinowa─ç. Pewnie mo┼╝na te┼╝ znale┼║─ç na stronie jakiej┼Ť ksi─Ögarni wysy┼ékowej, ale trzeba mie─ç kart─Ö kredytow─ů wink

Stopka forum