Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2004-12-13 20:03:59

moniczek
U¿ytkownik

Ad. Okey! Holiday

Ja w sprawie wypowiedzi: "W nowym dwutygodniku filmowym Okey! Holiday będą się ukazywały kolejne odcinki powieści Duma i uprzedzenie. Jak napisano w reklamie "W każdym numerze fragment bestselleru Jane Austen". Numer kosztuje 5,95.
Czy ktoś może mi zeskanować pierwszą część "Dumy.." i przesłać? Bardzo proszę!!! Nie mogę znaleźć nigdzie tej gazety - podejrzewam, że już wykupiuone...
Jeśli ktos mkoże mi pomóc to bardzo proszę o kontakt: moniczekw@o2.pl

Offline

 

#2 2004-12-14 10:07:43

ula
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

Moniczek nie ma sprawy, mogę Ci wysłać mój numer, bo mi tak bardzo na tym nie zależy. smile podaj tylko adres może na gg - 25045

Offline

 

#3 2004-12-15 11:31:20

Sylwia
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

Widziałam wczoraj tą gazetę i był to dopiero pierwszy numer i jak dobrze widziałam to był tam film "ROXY" i jeszcze jedna płyta z angielskim serialem "Co ludzie powiedzą". Czy wyszło jeszcze coś innego?

Offline

 

#4 2004-12-15 11:41:12

ula
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

Sylwia jeszcze nic innego nie było. Jest to dwutygodnik, drugi numer z "Emmą" powinien się ukazać po niedzieli.

Offline

 

#5 2004-12-15 11:53:08

Sylwia
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

Acha dobra dzięki bo już myślałam że to wszystko już było, każdy pisze o tej gazecie i o tym że ma być "Duma..." w odcinkach że myślałam że coś przegapiłam, a w takim razie będe teraz spokojnie chodziła do kiosku pytać się o kolejne części Okey Holiday. Dzięki jeszcze raz.

Offline

 

#6 2004-12-20 10:46:22

ula
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

Już mam "Emmę" na płytce, dzisiaj się ukazała. łapcie smile

Offline

 

#7 2004-12-20 10:53:33

Sylwia
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

W takim razie skoro już weszła do kiosków to dzisiaj po nią lece tongue

Offline

 

#8 2004-12-20 10:59:21

ula
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

Oj koniecznie Sylwia koniecznie, bo nie wiej jak u Ciebie, ale w moim kiosku to złapałam ostatni numer smile no i kolejny odcinek Dumy też jest, ciągle ze zdjęciami z "Emmy" he he he

Offline

 

#9 2004-12-20 11:14:29

Sylwia
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

Powiedz Mi Ula a kiedy będzie w gazecie "Duma..." w następnym numerze? Czy będziemy musiały jeszcze na nią poczekać?

Offline

 

#10 2004-12-20 11:20:32

ula
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

Sylwia, Dumę w tej gazetce (jak na razie) to tylko drukują - w odcinkach. Nic nie piszą o filmie. Pewnie to za trudne do zrealizowania, zwłaszcza za cenę pięciu złotych z groszami. Ale poczekamy i zobaczymy smile Jakbym się czegoś dowiedziała to dam szybko znać smile

Offline

 

#11 2004-12-20 19:18:44

moniczek
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

Ogarnęła mnie bezsilność!... Mój kiosk zamykają zanim wrócę z pracy... A przez kratkę dojrzałam JEDEN tylko numer Okey Holiday!... sad
Muszę "zapolować" jutro od rana. Mam nadzieję, że nie będzie za późno...

Offline

 

#12 2004-12-21 15:12:58

ula
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

hi hi hi Moniczek Ty to masz pecha .... daj znać, jakby co, ja teraz odwiedzam klientów więc dużo jeżdże po mieście, w którymś kiosku może jeszcze znajdę.

Offline

 

#13 2004-12-21 16:17:51

moniczek
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

Mam! Dorwałam ten jedyny egzemplarz! No i mam film. W każdym razie dzięki Ula za ofiarność... big_smile

Offline

 

#14 2004-12-21 18:02:22

dorotka
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

Ja też już mam! W sumie to jest bardziej broszurka niż gazeta, nie wiedziałam, że to takie cienkie jest... szkoda tylko, że nie ma w niej nic sensownego oprócz fragmentów "P&P". Gdyby nie "Emma" w życiu bym tego nie kupiła. Ech, czego się nie robi dla ukochanych książek... big_smile W każdym razie dzisiaj to już chyba nie obejrzę, ale może jutro


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#15 2004-12-21 18:11:00

dorotka
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

A tak przy okazji - też spotkaliście się z dziwną reakcją kioskarek, gdy chciałyście kupić tę nieszczęsną gazetę?
Najpierw wyleciało mi z głowy, jak to się nazywa. Potem zaczęłam mamrotać, że to chyba "Holiday". Pani patrzyła na mnie z zainteresowaniem, a potem westchnęła i spytała: "Znowu Emma?"
Muszę przyznać, że mnie to trochę zbiło z tropu, ale wyjaśniła mi, że nie jestem pierwsza i na pewno nie ostatnia (pocieszające) i że już niewiele egzemplarzy zostało. Nie wiem, czy jeszcze kupię kiedyś tę gazetę... wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#16 2004-12-22 09:30:04

ula
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

hi hi hi no to miałaś przygodę Dorotka, wink ale z gazetki nie rezygnuj - zmień tylko kiosk wink ....
Słuchajcie ale te zdjęcia z Emmy w odcinkach Dumy są trochę denerwujące, może faktycznie napisać słówko do redakcji ... niech w ramach rekompensaty za dwa błednie wydrukowane numery, wkleją zdjęcie Colina na całą stronę wink w duzym zbliżeniu wink co wy na to??? big_smile

Offline

 

#17 2004-12-22 11:23:04

Sylwia
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

Z tym zdjęciem to całkiem niezły pomysł. Też jeszcze mi się wczoraj udało zdobyć tą gazetkę więcej tam krzyżówek niż czegokolwiek innego a strona o "Dumie..." to muszę przyznać że się nie postarali najlepiej żeby napisać do nich o płyty z wszystkimi odcinkami "P&P" zrobią coś pożytecznego i napewno będą mieli niezły utarg. big_smile

Offline

 

#18 2004-12-22 16:19:16

dorotka
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

TAT TAK TAK!!! Bardzo proszę o duuuże zdjęcie Colina i o wszystkie odcinki! W stopce redakcyjnej jest podany email, kto pisze do nich? Myślicie, że mogę bez skrupułów wyrazić swoją opinię o gazecie, czy na razie się powstrzymać, żeby się nie obrazili i jednak postąpili zgodnie z naszymi propozycjami???


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#19 2004-12-22 16:32:57

ula
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

Dorotko spokojnie!! bo się wystraszą i jeszcze zemszczą na nas wstawiając zdjęcie np. nie Colina Firtha tylko Mr. Collinsa wink hahahaha
może jak wszystkie napiszemy to potraktują nas poważnie co??

Offline

 

#20 2004-12-22 18:18:13

dorotka
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

He he, jak ich zasypiemy ich mailami i będziemy w dodatku bardzo natrętne, to pewnie w końcu ulegną. Zresztą, słyszałam od "kilku" osób, że potrafię być uparta i natrętna, gdy mi na czymś zależy, więc możecie na mnie liczyć big_smile


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#21 2004-12-23 08:17:01

Sylwia
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

Ja też się na to piszę. Mam nadzieję że to poskutkuję tak więc obstawiamy za dużym zdjęciem (lub zdjęciami) Colina i płytkami z "P&P". Mam nadzieję że się uda :?:

Offline

 

#22 2004-12-27 02:53:29

Marianna
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

Aby "nazbierać " całą Dumę trzeba będzie kupić 100 numerów. To się raczej nie opłaca. Lepiej już kupić książkę. Byłoby cudownie, gdyby dołączali płyty, po jednym odcinku. W końcu dołączają inne seriale BBC (np.ten o pani Bukietowej, hehe)

Offline

 

#23 2004-12-27 13:53:55

dorotka
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

He he, pod choinkę dostałam książkę "Dumę i uprzedzenie" (czyżby jakaś aluzja?!). Chyba zacznę kolekcjonować różne wersje językowe, jak na razie mam polską i angielską, ale z czasem... wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#24 2004-12-27 15:21:26

Marianna
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

Ja mam już wszystkie powieści Austen w polskiej wersji, większość w angielskiej i większość kontynuacji przetłumaczonych na polski ,ale kiedy widzę w księgarni inne wydania, mam ochotę je kupować i kolekcjonować, a przecież różnią się tylko okładkami. To chyba jakaś choroba!!Lepiej kolekcjonować wydania w różnych językach. Ciekawe, czy można gdzieś dostać francuskie . :?:

Offline

 

#25 2004-12-27 17:17:29

dorotka
U¿ytkownik

Re: Ad. Okey! Holiday

jeśli ci zależy mogę poprosić kuzynkę, mieszka we Francji i na upartego dałoby się skombinować. Pewnie można też znaleźć na stronie jakiejś księgarni wysyłkowej, ale trzeba mieć kartę kredytową wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB