Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#176 2006-05-16 12:22:31

Caitriona
U┐ytkownik

Re: Bollywood

Ja to jaka┼Ť ┼Ťlepa jestem...Nie wy┼éapuj─Ö ┼╝adnych podobie┼ästw...A wy ca┼éy czas. Ale masz racj─Ö Migotko. Co┼Ť maj─ů tuatj podobnego.

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#177 2006-05-16 14:59:17

Monika24
U┐ytkownik

┼╗e podobny do Deepa, to tak wink Ale ┼╝e do Blooma? W ┼╝adnym wypadku 8O

'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

#178 2006-05-16 22:56:53

GosiaJ
U┐ytkownik

Wracaj─ůc do tematu... :-)
Dzi┼Ť na k├│┼éku teatralno-filmowym mia┼éam robi─ç teatr o┼Ťwieceniowy, ale dosz┼éam do wniosku, ┼╝e nie ma sensu torturowa─ç uczestnik├│w takim czym┼Ť, gdy tak pi─Öknie ┼Ťwieci s┼éo┼äce. Wi─Öc opowiedzia┼éam o kinie bollywoodzkim, tematyce, konwencjach itd. - i pu┼Ťci┼éam "Czasem s┼éo┼äce...". C├│┼╝, siedzia┼éy┼Ťmy dodatkow─ů godzin─Ö i ledwie zd─ů┼╝y┼éam na autobus, bo nie mog┼éy┼Ťmy przesta─ç ogl─ůda─ç :-)

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#179 2006-05-16 23:19:47

Kaziuta
U┐ytkownik

Nale┼╝y Ci si─Ö nagroda Ambasady Indii w Polsce za krzewienie kultury hinduskiej w┼Ťr├│d m┼éodzie┼╝y.

#180 2006-05-16 23:29:55

GosiaJ
U┐ytkownik

Nale┼╝y Ci si─Ö nagroda Ambasady Indii w Polsce za krzewienie kultury hinduskiej w┼Ťr├│d m┼éodzie┼╝y.

lol lol
Eeee, ja ich po prostu zam─Öczam moimi pasjami - np. Jane Austen, N&S czy Bollywoodem w┼éa┼Ťnie. A oni mnie zarazili Potterem dla odmiany :-)

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#181 2006-05-17 00:14:15

Trzykrotka
U┐ytkownik

No, Gosiu! Moim zdaniem Hritrik powinien zata┼äczy─ç sol├│wk─Ö tylko dla Ciebie! Chcia┼éabym miec w czasach szkolnych tak─ů n auczycielk─Ö big_smile. Z ciekawo┼Ťci: w jakim wieku masz te Twoje dzieci? Pewnie pisa┼éa┼Ť, ale przeoczy┼éam. I czy ch┼éopcy te┼╝ ogl─ůdali bez protest├│w?

Stopka forum