Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#51 2006-04-20 23:03:40

Diana
Użytkownik

Re: Co oznaczaj? Wasze nicki/internetowe imiona?

a moj nick? sama nie wiem.. polaczenie traumy po ogladnieciu RINGU plus to ze nie potrafie sie powstrzymac od obgryzania paznokci... poza tym samo slowo mi sie podoba, bo jest takie... dziwne big_smile zupelnie jak ja

Mój kochany "The Ring" i Sadako!!! big_smile big_smile big_smile I mój pami?tny seans w kinie na tym filmie przy 10- stopniowym mrozie. Jak wstawa?am, to ju? nie czu?am stóp.

Te? mia?am kiedy? problem z obgryzaniem paznokci; teraz czasem obgryzam przy nich skórki. roll

Czym jest ?ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#52 2006-04-20 23:09:30

Caitriona
Użytkownik

a ja na angielskim forum znalaz?am takiego nicka: SecretWifeofTomQuinn
hehehehe :mrgreen:

Niez?e! lol lol

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#53 2006-04-21 00:59:06

Marianna
Użytkownik

Kurcze, a ja mam taki ma?o oryginalny sad I w dodatku si? pewnie ?le kojarzy, bo wi?kszo?? nie lubi Marianny Dashwood sad
Nie mam wyobra?ni, trudno sad
Bardzo mi si? podoba otherwaymistercollins (oczywi?cie nick, ?eby nie by?o big_smile ), ale troch? trudny w odmianie. Jak si? do Ciebie zwraca? otherwaymistercollinsie, czy raczej -collinsko??

#54 2006-04-21 08:39:41

otherwaymistercollins
Użytkownik

No có? ja sama jestem rodzeju ?e?skiego, a nick jest rzeczywi?cie problematyczny. Dlatego proponuje skrót: Collins, tak po prostu big_smile
P.S. Marianno - ja bardzo lubi? Marianne Dashwood, zw?aszcza w wykonaniu Kate Winslet big_smile

#55 2006-04-21 18:37:30

caroline
Użytkownik

Kurcze, a ja mam taki ma?o oryginalny sad I w dodatku si? pewnie ?le kojarzy, bo wi?kszo?? nie lubi Marianny Dashwood sad

Co? Ty Marianno! Ja Ci? kojarz? z avatarka disneyowskiego i pi?knych kiecek. Ty ju? jeste? "inna" Marianna wink

#56 2006-04-21 18:42:46

Jeanne
Użytkownik

Taka Calineczka....s?odka jeste? Marianno na avku i mi si? dobrze kojarzysz. big_smile

"Lasy by?y doko?a. I po?ó?k?e li?cie
Jak blade meteory przez pó?mrok spada?y."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

#57 2006-04-21 19:03:13

Marianna
Użytkownik

oj :oops: :oops: :oops: , dzi?kuj? big_smile big_smile , bardzo mi mi?o, ?e Wam si? dobrze kojarz?

#58 2006-04-22 20:54:48

bezpaznokcianka
Użytkownik

a moj nick? sama nie wiem.. polaczenie traumy po ogladnieciu RINGU plus to ze nie potrafie sie powstrzymac od obgryzania paznokci... poza tym samo slowo mi sie podoba, bo jest takie... dziwne big_smile zupelnie jak ja

Mój kochany "The Ring" i Sadako!!! big_smile big_smile big_smile I mój pami?tny seans w kinie na tym filmie przy 10- stopniowym mrozie. Jak wstawa?am, to ju? nie czu?am stóp.

Ja sie po tym filmie nauczylam nie chodzic na horrory do kina! Zaplace za seans, a polowy filmu nie widze, ze strachu zaslaniajac oczy rekami! Przez siedem dni nie moglam spac, a siodmego balam sie wstac z lozka!! To ja juz naprawde wole DiU i tego typu klimaty niz umarle panny wychodzace z telewizora.. 8O

#59 2006-04-22 21:02:07

Narya
Użytkownik

Ja równie? od seansu "The ring" nie ogl?dam horrorów w kinie. Na tym filmie by?am z kole?ank? wieczorem i wraca?am do pustego mieszkania - wszyscy z domu wybyli na kilka dni. A w pokoju mam telewizor! Zerka?am, czy si? sam nie w??czy?... Zastanawia?am si? wtedy, czy go czym? nie przykry? - jak by toto próbowa?o wyj?c z mojego telewizora, to by mia?o trudniej wink To by? niezbyt przyjemny wieczór sad

#60 2006-04-22 21:03:45

bezpaznokcianka
Użytkownik

No có? ja sama jestem rodzeju ?e?skiego, a nick jest rzeczywi?cie problematyczny. Dlatego proponuje skrót: Collins, tak po prostu big_smile

Chcesz, zeby do ciebie mowili Mrs Collins?? Moze Charlotta od razu big_smile Ale moglo byc gorzej. Moglas sobie wybrac "I shall conquer this, I shall" big_smile albo nick... TlustaGrzywkaPanaCollinsa. I nie widze, zeby to byl problem z tym nickiem, bo przynajmniej sie wybijasz z tlumu.

#61 2006-04-22 21:12:52

otherwaymistercollins
Użytkownik

Zosta?my mo?e przy samym Collins big_smile Ewentualnie Miss Collins bo ?adna ze mnie Mrs big_smile A Charlott? to ju? na pewno nie chce by?! big_smile

#62 2006-04-23 15:54:33

Jeanne
Użytkownik

Ale ciekawie zbaczasz...........Buniu...... lol s?odko to brzmi... big_smile

#63 2006-04-23 19:07:18

Diana
Użytkownik

Ja równie? od seansu "The ring" nie ogl?dam horrorów w kinie. Na tym filmie by?am z kole?ank? wieczorem i wraca?am do pustego mieszkania - wszyscy z domu wybyli na kilka dni. A w pokoju mam telewizor! Zerka?am, czy si? sam nie w??czy?... Zastanawia?am si? wtedy, czy go czym? nie przykry? - jak by toto próbowa?o wyj?c z mojego telewizora, to by mia?o trudniej wink To by? niezbyt przyjemny wieczór sad

To pewnie nie ogl?da?y?cie ju? "Darkwater" (jap. wersji)? Tam z kolei po seansie mo?na zacz?? ba? si? wody! 8O A ju? "Kl?twa" mo?e przyprawi? o apopleksj?! Kolekcjonuj? jap. horrory, bo nie s? takie "przegadane" jak np. ameryka?skie. Ostatnio pojawi? si? nowy horror rodem z Azji- "Nieodebrane po??czenie", ale tego akurat nie ogl?da?am.

Czym jest ?ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#64 2006-04-23 19:16:00

Narya
Użytkownik

To pewnie nie ogl?da?y?cie ju? "Darkwater" (jap. wersji)? Tam z kolei po seansie mo?na zacz?? ba? si? wody! 8O...

O nie Diano! Nie ogl?da?am i nie mam zamiaru ogl?da?. To nie na moje nerwy :? Ja po prostu nie lubi? si? ba?... Dla mnie film ma by? przyjemn? rozrywk? big_smile No, ewentualnie mo?e nieco edukowa? wink

#65 2006-04-23 20:15:46

bezpaznokcianka
Użytkownik

To pewnie nie ogl?da?y?cie ju? "Darkwater" (jap. wersji)? Tam z kolei po seansie mo?na zacz?? ba? si? wody! 8O A ju? "Kl?twa" mo?e przyprawi? o apopleksj?! Kolekcjonuj? jap. horrory, bo nie s? takie "przegadane" jak np. ameryka?skie. Ostatnio pojawi? si? nowy horror rodem z Azji- "Nieodebrane po??czenie", ale tego akurat nie ogl?da?am.

big_smile Gdzie tam... nawet na zapowiedzi nie moglam usiedziec. A tak BTW mam od 4 tygodni Pile 2 i tez sie boje ja ogladnac.. co za psychoza! (notabene Psychozy nie widzialam.. co za wstyd :oops: ) Ale ogladam sobie codziennie po 1 odcinku Dumy i dobrze jest. Tak przed zasnieciem, zeby miec kolorowe, zadumione sny big_smile

#66 2006-04-23 20:25:44

ewa7
Użytkownik

Na Ring wybra?am si? z kole?ankami. By?ysmy w swietnych nastrojach
W?a?ciwie to posz?ysmy na wersj? japo?sk?, ale Pan Bóg nad nami czuwa? bo wyladowa?ysmy na ameryka?skiej
Wychodz?c z kina nie mia?ysmy ju? tak dobrych humorów. Jeszcze w sali kinowej przed wyjsciem zadzwoni?a komus komórka- to robi?o wra?enie
Do samochodu wesz?ysmy w milczeniu i w milczeniu kole?anka nas rozwioz?a
Po co ludzie robia takie filmy??
Czy codzienne emocje nam juz nie wystarczaj???

#67 2006-04-23 20:28:04

ewa7
Użytkownik

a w?a?ciwie to si? tu pisze o swoich imionach
No có? moje nie jest jako? skomplikowane ale wygodne , bo krótkie big_smile big_smile

#68 2006-04-23 22:54:59

aragonte
Użytkownik

Ewa7 (imienniczko wink ) nie mog? si? napatrze? na twój awatarek big_smile

Mój nick nie ma akurat ?adnego zwi?zku z JA, ale postanowi?am go u?y?, bo niespecjalnie si? powtarza? w Google lol To imi? bohaterki jednego z moich opowiada? (te? niekoniecznie osadzonych w ?wiecie Regencji, to rodzaj legendowego fantasy).

#69 2006-04-23 23:51:51

otherwaymistercollins
Użytkownik

Widz? ?e ju? dwie Ewy s?. To ja jestem trzecia big_smile Ciekawe czy jest nas jeszcze wiecej...

#70 2006-04-24 19:45:54

bezpaznokcianka
Użytkownik

ja jestem Joanna, z lacinskiego Joannes czyli Jan, czyli po angielsku Joanna (dzoana). Bardziej polskim odpowiednikiem Joanny jest Janina, a Janina to nic tylko angielska JANE big_smile ale mam skojarzenia

#71 2006-04-25 22:15:15

ewelinka
Użytkownik

Ja mam Ewelina chocia? nie wiem dlaczego wo?aj? na mnie Ewa

#72 2006-04-26 19:12:27

Jeanne
Użytkownik

Ale? Guniu, jak mo?esz? sad Jak tak chcia?am by? mi?a....nie gniewaj si? kochanie....wybacz.

#73 2006-04-26 19:36:06

AineNiRigani
Użytkownik

Mojego imienia w byle jakim kalendarzu nie znajdziecie wink

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#74 2006-04-26 22:22:54

izek
Użytkownik

Nie mam wyobra?ni, trudno sad

Ja tam lubi? Mariann? big_smile

gg 5425654

#75 2006-06-28 16:54:41

Parker
Użytkownik

Dlatego ?e jestem nowa mówi? to dopiero teraz ,ale cz?opwieka z nickiem AMMIT trzeba pochwali? za wybuja?a? wyobra?ni? i odwag? (poniewa? ten nick mo?e odstrasza? )
Chce jeszcze doda? ?e mój nick wzi?? si? z serialu ,by?a tam jedna dziewczyna o imieniu Parker .By?a to moja ulubiona bochaterka ,a po za tym tata powiedzia? mi kiedy? ?e Parker to producent najlepszych piór i d?ugopisów na ?wiecie co jeszcze bardziej przekona?o mnie do nicka Parker . smile

Barbara Sz.

Stopka forum