Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#51 2006-04-20 23:03:40

Diana
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

a moj nick? sama nie wiem.. polaczenie traumy po ogladnieciu RINGU plus to ze nie potrafie sie powstrzymac od obgryzania paznokci... poza tym samo slowo mi sie podoba, bo jest takie... dziwne big_smile zupelnie jak ja

Mój kochany "The Ring" i Sadako!!! big_smile big_smile big_smile I mój pamiętny seans w kinie na tym filmie przy 10- stopniowym mrozie. Jak wstawałam, to już nie czułam stóp.

Też miałam kiedyś problem z obgryzaniem paznokci; teraz czasem obgryzam przy nich skórki. roll


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#52 2006-04-20 23:09:30

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

a ja na angielskim forum znalazłam takiego nicka: SecretWifeofTomQuinn
hehehehe :mrgreen:

Niezłe! lol lol


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#53 2006-04-21 00:59:06

Marianna
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

Kurcze, a ja mam taki mało oryginalny sad I w dodatku się pewnie źle kojarzy, bo większość nie lubi Marianny Dashwood sad
Nie mam wyobraźni, trudno sad
Bardzo mi się podoba otherwaymistercollins (oczywiście nick, żeby nie było big_smile ), ale trochę trudny w odmianie. Jak się do Ciebie zwracać otherwaymistercollinsie, czy raczej -collinsko??

Offline

 

#54 2006-04-21 08:39:41

otherwaymistercollins
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

No cóż ja sama jestem rodzeju żeńskiego, a nick jest rzeczywiście problematyczny. Dlatego proponuje skrót: Collins, tak po prostu big_smile
P.S. Marianno - ja bardzo lubię Marianne Dashwood, zwłaszcza w wykonaniu Kate Winslet big_smile

Offline

 

#55 2006-04-21 18:37:30

caroline
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

Kurcze, a ja mam taki mało oryginalny sad I w dodatku się pewnie źle kojarzy, bo większość nie lubi Marianny Dashwood sad

Coś Ty Marianno! Ja Cię kojarzę z avatarka disneyowskiego i pięknych kiecek. Ty już jesteś "inna" Marianna wink

Offline

 

#56 2006-04-21 18:42:46

Jeanne
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

Taka Calineczka....słodka jesteś Marianno na avku i mi się dobrze kojarzysz. big_smile


"Lasy były dokoła. I pożółkłe liście
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

Offline

 

#57 2006-04-21 19:03:13

Marianna
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

oj :oops: :oops: :oops: , dziękuję big_smile big_smile , bardzo mi miło, że Wam się dobrze kojarzę

Offline

 

#58 2006-04-22 20:54:48

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

a moj nick? sama nie wiem.. polaczenie traumy po ogladnieciu RINGU plus to ze nie potrafie sie powstrzymac od obgryzania paznokci... poza tym samo slowo mi sie podoba, bo jest takie... dziwne big_smile zupelnie jak ja

Mój kochany "The Ring" i Sadako!!! big_smile big_smile big_smile I mój pamiętny seans w kinie na tym filmie przy 10- stopniowym mrozie. Jak wstawałam, to już nie czułam stóp.

Ja sie po tym filmie nauczylam nie chodzic na horrory do kina! Zaplace za seans, a polowy filmu nie widze, ze strachu zaslaniajac oczy rekami! Przez siedem dni nie moglam spac, a siodmego balam sie wstac z lozka!! To ja juz naprawde wole DiU i tego typu klimaty niz umarle panny wychodzace z telewizora.. 8O

Offline

 

#59 2006-04-22 21:02:07

Narya
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

Ja również od seansu "The ring" nie oglądam horrorów w kinie. Na tym filmie byłam z koleżanką wieczorem i wracałam do pustego mieszkania - wszyscy z domu wybyli na kilka dni. A w pokoju mam telewizor! Zerkałam, czy się sam nie włączył... Zastanawiałam się wtedy, czy go czymś nie przykryć - jak by toto próbowało wyjśc z mojego telewizora, to by miało trudniej wink To był niezbyt przyjemny wieczór sad

Offline

 

#60 2006-04-22 21:03:45

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

No cóż ja sama jestem rodzeju żeńskiego, a nick jest rzeczywiście problematyczny. Dlatego proponuje skrót: Collins, tak po prostu big_smile

Chcesz, zeby do ciebie mowili Mrs Collins?? Moze Charlotta od razu big_smile Ale moglo byc gorzej. Moglas sobie wybrac "I shall conquer this, I shall" big_smile albo nick... TlustaGrzywkaPanaCollinsa. I nie widze, zeby to byl problem z tym nickiem, bo przynajmniej sie wybijasz z tlumu.

Offline

 

#61 2006-04-22 21:12:52

otherwaymistercollins
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

Zostańmy może przy samym Collins big_smile Ewentualnie Miss Collins bo żadna ze mnie Mrs big_smile A Charlottą to już na pewno nie chce być! big_smile

Offline

 

#62 2006-04-23 15:54:33

Jeanne
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

Ale ciekawie zbaczasz...........Buniu...... lol słodko to brzmi... big_smile


"Lasy były dokoła. I pożółkłe liście
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

Offline

 

#63 2006-04-23 19:07:18

Diana
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

Ja również od seansu "The ring" nie oglądam horrorów w kinie. Na tym filmie byłam z koleżanką wieczorem i wracałam do pustego mieszkania - wszyscy z domu wybyli na kilka dni. A w pokoju mam telewizor! Zerkałam, czy się sam nie włączył... Zastanawiałam się wtedy, czy go czymś nie przykryć - jak by toto próbowało wyjśc z mojego telewizora, to by miało trudniej wink To był niezbyt przyjemny wieczór sad

To pewnie nie oglądałyście już "Darkwater" (jap. wersji)? Tam z kolei po seansie można zacząć bać się wody! 8O A już "Klątwa" może przyprawić o apopleksję! Kolekcjonuję jap. horrory, bo nie są takie "przegadane" jak np. amerykańskie. Ostatnio pojawił się nowy horror rodem z Azji- "Nieodebrane połączenie", ale tego akurat nie oglądałam.


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#64 2006-04-23 19:16:00

Narya
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?


To pewnie nie oglądałyście już "Darkwater" (jap. wersji)? Tam z kolei po seansie można zacząć bać się wody! 8O...

O nie Diano! Nie oglądałam i nie mam zamiaru oglądać. To nie na moje nerwy :? Ja po prostu nie lubię się bać... Dla mnie film ma być przyjemną rozrywką big_smile No, ewentualnie może nieco edukować wink

Offline

 

#65 2006-04-23 20:15:46

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?


To pewnie nie oglądałyście już "Darkwater" (jap. wersji)? Tam z kolei po seansie można zacząć bać się wody! 8O A już "Klątwa" może przyprawić o apopleksję! Kolekcjonuję jap. horrory, bo nie są takie "przegadane" jak np. amerykańskie. Ostatnio pojawił się nowy horror rodem z Azji- "Nieodebrane połączenie", ale tego akurat nie oglądałam.

big_smile Gdzie tam... nawet na zapowiedzi nie moglam usiedziec. A tak BTW mam od 4 tygodni Pile 2 i tez sie boje ja ogladnac.. co za psychoza! (notabene Psychozy nie widzialam.. co za wstyd :oops: ) Ale ogladam sobie codziennie po 1 odcinku Dumy i dobrze jest. Tak przed zasnieciem, zeby miec kolorowe, zadumione sny big_smile

Offline

 

#66 2006-04-23 20:25:44

ewa7
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

Ja również od seansu "The ring" nie oglądam horrorów w kinie. Na tym filmie byłam z koleżanką wieczorem i wracałam do pustego mieszkania - wszyscy z domu wybyli na kilka dni. A w pokoju mam telewizor! Zerkałam, czy się sam nie włączył... Zastanawiałam się wtedy, czy go czymś nie przykryć - jak by toto próbowało wyjśc z mojego telewizora, to by miało trudniej wink To był niezbyt przyjemny wieczór sad

Na Ring wybrałam się z koleżankami. Byłysmy w swietnych nastrojach
Właściwie to poszłysmy na wersję japońską, ale Pan Bóg nad nami czuwał bo wyladowałysmy na amerykańskiej
Wychodząc z kina nie miałysmy już tak dobrych humorów. Jeszcze w sali kinowej przed wyjsciem zadzwoniła komus komórka- to robiło wrażenie
Do samochodu weszłysmy w milczeniu i w milczeniu koleżanka nas rozwiozła
Po co ludzie robia takie filmy??
Czy codzienne emocje nam juz nie wystarczajÄ…??

Offline

 

#67 2006-04-23 20:28:04

ewa7
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

a właściwie to się tu pisze o swoich imionach
No cóż moje nie jest jakoś skomplikowane ale wygodne , bo krótkie big_smile big_smile

Offline

 

#68 2006-04-23 22:54:59

aragonte
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

Ewa7 (imienniczko wink ) nie mogę się napatrzeć na twój awatarek big_smile

Mój nick nie ma akurat żadnego związku z JA, ale postanowiłam go użyć, bo niespecjalnie się powtarzał w Google lol To imię bohaterki jednego z moich opowiadań (też niekoniecznie osadzonych w świecie Regencji, to rodzaj legendowego fantasy).

Offline

 

#69 2006-04-23 23:51:51

otherwaymistercollins
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

Widzę że już dwie Ewy są. To ja jestem trzecia big_smile Ciekawe czy jest nas jeszcze wiecej...

Offline

 

#70 2006-04-24 19:45:54

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

ja jestem Joanna, z lacinskiego Joannes czyli Jan, czyli po angielsku Joanna (dzoana). Bardziej polskim odpowiednikiem Joanny jest Janina, a Janina to nic tylko angielska JANE big_smile ale mam skojarzenia

Offline

 

#71 2006-04-25 22:15:15

ewelinka
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

Ja mam Ewelina chociaż nie wiem dlaczego wołają na mnie Ewa

Offline

 

#72 2006-04-26 19:12:27

Jeanne
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

Ależ Guniu, jak możesz? sad Jak tak chciałam być miła....nie gniewaj się kochanie....wybacz.


"Lasy były dokoła. I pożółkłe liście
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

Offline

 

#73 2006-04-26 19:36:06

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

Mojego imienia w byle jakim kalendarzu nie znajdziecie wink


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#74 2006-04-26 22:22:54

izek
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

Kurcze, a ja mam taki mało oryginalny sad I w dodatku się pewnie źle kojarzy, bo większość nie lubi Marianny Dashwood sad
Nie mam wyobraźni, trudno sad

Ja tam lubiÄ™ MariannÄ™ big_smile


gg 5425654

Offline

 

#75 2006-06-28 16:54:41

Parker
U¿ytkownik

Re: Co oznaczajÄ… Wasze nicki/internetowe imiona?

Dlatego że jestem nowa mówię to dopiero teraz ,ale człopwieka z nickiem AMMIT trzeba pochwalić za wybujałaą wyobraźnię i odwagę (ponieważ ten nick może odstraszać )
Chce jeszcze dodać że mój nick wziął się z serialu ,była tam jedna dziewczyna o imieniu Parker .Była to moja ulubiona bochaterka ,a po za tym tata powiedział mi kiedyś że Parker to producent najlepszych piór i długopisów na świecie co jeszcze bardziej przekonało mnie do nicka Parker . smile


Barbara Sz.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB