Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#26 2005-03-12 19:19:42

karolcia
Użytkownik

Re: Wspania?a strona :) gratulacje!

Dorotko,a nie ma nikt z Twoich przyjació? aparatu cyfrowego? A moze w telefonie,no ale kabel wtedy potrzebny.Nie martw sie zanim taka galeria powstanie to cos wymyslisz.Zawsze mozna z tym isc tez do fotografa i zamowi? przegranie zwyklych zdiec na p?ytke. Tylko na to tez potrzeba kilku groszy,ale nie duzo.

?yj rozs?dnie, a ?ycie b?dzie pi?kniejsze.

#27 2005-03-13 11:20:00

Kazik
(Admin)

Galeri? Waszych zdj??? Prosz? bardzo, mo?emy za?o?y?. O ile odwa?ycie si? przys?a? swoje zdj?cia wink Mo?na ewentualnie ustawi? j? tak ?eby mogli ogl?da? j? tylko zarejestrowani (i zalogowani) u?ytkowicy. Wi?c je?li rzeczywi?cie chcecie takiej galerii - nadsy?ajcie swoje zdj?cia, najlepiej mailem, a gdy zbierze si? powiedzmy 8-10 zdj?? utworz? galeri?.

"Barbarzy?cami nazywamy tych, których zwyczaje ró?ni? si? od naszych" (Benjamin Franklin)

#28 2005-03-14 10:48:22

Loana
Użytkownik

Jestem za smile. Za galeria oraz za dostepem tylko dla zarejestrowanych uzytkownikow smile. Jak tylko znajde wysle jakies zdjecia smile. Pozdrawiam!!!

Jakie? pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#29 2005-03-14 15:05:44

dorotka
Użytkownik

No to ja si? bior? do maltretowania kogo? z aparatem cyfrowym wink
Pod warunkiem, ?e zdj?cie b?dzie normalne, nie nale?? niestety do zbyt fotogenicznych ludzi, a teraz jeszcze chyba mnie grypa bierze - dzi? na 30 osób w klasie by?o nas 14 big_smile W Szczecinie epidemia - trzymajcie si? z dala! wink

Normalnie zacz??am wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#30 2005-03-14 15:19:30

karolcia
Użytkownik

Koniecznie dla naszych zalogowanych uzytkowników.Zeby tylko potem po sieci nie kr?zyly jezeli jest to mo?liwe. Nasi urzytkownicy s? na stronie z czystej sympatii do Jane i wzajemnej jako fani wiec nikomu by to do g?owy nie przysz?o,a takim obcym to wszystko moze przyjsc.

#31 2005-03-14 23:38:28

moniczek
Użytkownik

Ups! To ja tez, jako pmys?odawca, musz? zacz?? szuka? jakiego? zno?nego zdj?cia, skoro wszyscy juz nad tym pracuj?...

#32 2005-03-15 13:43:53

karolcia
Użytkownik

Mam nadzieje ze ka?da z nas jest pomys?em zainteresowana i ze chociaz po jednym zdi?ciu wysle.

#33 2005-03-15 14:51:37

sister
Użytkownik

O jeny, nie by?o mnie tu par? dni i ju? nie wiem o co chodzi..... jakie zdj?cia?? moje zdj?cia?? o jejku jejku... znaczy si?, ?eby?my mog?y siebie nawzajem ogl?da???

#34 2005-03-15 17:45:26

moniczek
Użytkownik

Postanowi?y?my, za zgod? Kazika, za?o?y? galeri? naszych zdj??, dost?pn? tylko dla zarejestrowanych. Mo?esz wi?c wys?a? te? i swoje zdj?cie, ?eby?my wszystkie (wszyscy!) mogli si? "lepiej pozna?" wink

#35 2005-03-17 11:06:22

sister
Użytkownik

no tak... ale to mo?e troch? potrwa?, bo mam tylko niektaualne zdj?cia, ostatnio mocno schud?am... tak wi?c postaram si? co? pstrykn?? i wy?l? Kazikowi jakie? fotki smile
fajnie b?dzie Was wszystkie zobaczy? smile

#36 2005-03-18 00:08:40

moniczek
Użytkownik

No dlatego w?a?nie ten pomys? lol

#37 2005-03-18 11:03:20

karolcia
Użytkownik

Ja juz nie mog? si? doczeka? naszej galerii. Sama jeszcze nie wys?a?am zdi?cia,ale mo?e ju? dzisiaj to zrobi?.

#38 2005-03-18 11:53:36

dorotka
Użytkownik

Jest post?p - znalaz?am jedno zdj?cie, na którym wida? mnie w pe?nej okaza?o?ci (bez podtekstów wink ) Co prawda musz? je przyci??, bo po co macie ogl?da? jaki? go?ci weselnych. Ech, gdybym tak by?a fotogeniczna... ale pocieszam si? tym, ?e wygl?d zewn?trzny nie jest najwa?niejszy big_smile To kiedy niby mamy wysy?a??

Normalnie zacz??am wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#39 2005-09-20 13:34:13

agnes_13
Użytkownik

Strona po prostu rewelacyjna!!! A ile "pokrewnych" dusz. Tak samo zakr?conych na punkcie JA.
lol lol
Ja juz sie od niej uzale?ni?am!!! :oops:
Aga

Agnes

#40 2005-09-23 23:36:38

AineNiRigani
Użytkownik

Nie Ty jedna big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#41 2005-09-24 14:06:50

demi
Użytkownik

Hej
Dopiero dzisiaj znalaz?am ten temat i od razu wys?a?am zdj?cie, to pewnie dlatego ze nie przegl?da?am nigdy galerii, bo dosz?abym do waszych zdj?c big_smile

#42 2005-09-24 15:38:58

AineNiRigani
Użytkownik

a ja my?l?... big_smile

#43 2005-09-24 22:02:14

Kazik
(Admin)

Demi ju? "wisi", a AineNiRigani jeszcze my?li wink

"Barbarzy?cami nazywamy tych, których zwyczaje ró?ni? si? od naszych" (Benjamin Franklin)

#44 2005-09-24 22:06:56

AineNiRigani
Użytkownik

A bo ja do tych niezdecydowanych nale?? big_smile

#45 2006-01-14 23:07:57

caroline
Użytkownik

Tak si? zastanawiam, czy my nie naginamy prawa przekopiowuj?c ca?e teksty do naszych artyku?ów. Niby podajemy ?ród?o, autorów itd. Kazik, dziewczyny jak my?licie?

#46 2006-01-14 23:21:37

AineNiRigani
Użytkownik

Tak si? zastanawiam, czy my nie naginamy prawa przekopiowuj?c ca?e teksty do naszych artyku?ów. Niby podajemy ?ród?o, autorów itd. Kazik, dziewczyny jak my?licie?

Hmm. W momencie kiedy nie czerpiemy zyskow z publikacji tych materialow i podajemy dokladnie ich autorow i zrodlo - prawo nie jest lamane.
W momencie gdy strona zacznie byc nastawiona na jakikolwiek zysk, trzeba dopelnic jakichstam formalnosci. Ca?kowitym ?amaniem prawa jest natomiast kopiowanie bez podawania autora i ?ród?a, co sugeruje, ?e to my nimi jeste?my. A to ju? jest oszustwo big_smile

#47 2006-01-14 23:24:24

AineNiRigani
Użytkownik

Chcia?am tylko jeszcze doda?, ?e jak si? w ko?cu zdecydowa?am i wys?alam to zdj?cie - to kicha. Ni ma go big_smile
Pewnie moja wredna, z?o?liwa g?ba nie przypadla do gustu naszemu Ksi?ciuniowi big_smile

#48 2006-01-15 12:41:49

caroline
Użytkownik

Za to avatarki masz pierwsza klasa big_smile , mo?e ten pusty kaptur sk?oni Ksi?ciunia Kazimierza do wstawienia Twojego zdj?tka :-)

#49 2006-01-15 21:40:32

Kazik
(Admin)

A to ciekawe bo ja nic nie zauwa?y?em ani nie dosta?em. Jak wys?a?a? - jako zg?oszenie nowego zdj?cia przez galeri? na stronie czy po prostu na maila? (ten drugi sposób chyba zaleca?em).

A co do cenzury zdj?? - jak znam kobiety to same je najpierw nie?le ocenzurujecie i przesiejecie przez swoje sito wink Ja ju? nic w tym temacie nie musz? robi? wink

#50 2006-01-15 21:46:17

Kazik
(Admin)

A z prawami autorskimi do tekstów - to nie wiem. Póki co zatwierdzam nadsy?ane teksty, zobaczymy co z tego wyniknie.

Stopka forum