Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#26 2005-03-12 19:19:42

karolcia
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Dorotko,a nie ma nikt z Twoich przyjaciół aparatu cyfrowego? A moze w telefonie,no ale kabel wtedy potrzebny.Nie martw sie zanim taka galeria powstanie to cos wymyslisz.Zawsze mozna z tym isc tez do fotografa i zamowić przegranie zwyklych zdiec na płytke. Tylko na to tez potrzeba kilku groszy,ale nie duzo.


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#27 2005-03-13 11:20:00

Kazik
(Admin)

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Galerię Waszych zdjęć? Proszę bardzo, możemy założyć. O ile odważycie się przysłać swoje zdjęcia wink Można ewentualnie ustawić ją tak żeby mogli oglądać ją tylko zarejestrowani (i zalogowani) użytkowicy. Więc jeśli rzeczywiście chcecie takiej galerii - nadsyłajcie swoje zdjęcia, najlepiej mailem, a gdy zbierze się powiedzmy 8-10 zdjęć utworzę galerię.


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#28 2005-03-14 10:48:22

Loana
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Jestem za smile. Za galeria oraz za dostepem tylko dla zarejestrowanych uzytkownikow smile. Jak tylko znajde wysle jakies zdjecia smile. Pozdrawiam!!!


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#29 2005-03-14 15:05:44

dorotka
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

No to ja siÄ™ biorÄ™ do maltretowania kogoÅ› z aparatem cyfrowym wink
Pod warunkiem, że zdjęcie będzie normalne, nie należę niestety do zbyt fotogenicznych ludzi, a teraz jeszcze chyba mnie grypa bierze - dziś na 30 osób w klasie było nas 14 big_smile W Szczecinie epidemia - trzymajcie się z dala! wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#30 2005-03-14 15:19:30

karolcia
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Koniecznie dla naszych zalogowanych uzytkowników.Zeby tylko potem po sieci nie krązyly jezeli jest to możliwe. Nasi urzytkownicy są na stronie z czystej sympatii do Jane i wzajemnej jako fani wiec nikomu by to do głowy nie przyszło,a takim obcym to wszystko moze przyjsc.


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#31 2005-03-14 23:38:28

moniczek
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Ups! To ja tez, jako pmysłodawca, muszę zacząć szukać jakiegoś znośnego zdjęcia, skoro wszyscy juz nad tym pracują...

Offline

 

#32 2005-03-15 13:43:53

karolcia
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Mam nadzieje ze każda z nas jest pomysłem zainteresowana i ze chociaz po jednym zdięciu wysle.


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#33 2005-03-15 14:51:37

sister
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

O jeny, nie było mnie tu parę dni i już nie wiem o co chodzi..... jakie zdjęcia?? moje zdjęcia?? o jejku jejku... znaczy się, żebyśmy mogły siebie nawzajem oglądać??

Offline

 

#34 2005-03-15 17:45:26

moniczek
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Postanowiłyśmy, za zgodą Kazika, założyć galerię naszych zdjęć, dostępną tylko dla zarejestrowanych. Możesz więc wysłać też i swoje zdjęcie, żebyśmy wszystkie (wszyscy!) mogli się "lepiej poznać" wink

Offline

 

#35 2005-03-17 11:06:22

sister
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

no tak... ale to może trochę potrwać, bo mam tylko niektaualne zdjęcia, ostatnio mocno schudłam... tak więc postaram się coś pstryknąć i wyślę Kazikowi jakieś fotki smile
fajnie będzie Was wszystkie zobaczyć smile

Offline

 

#36 2005-03-18 00:08:40

moniczek
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

No dlatego właśnie ten pomysł lol

Offline

 

#37 2005-03-18 11:03:20

karolcia
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Ja juz nie mogę się doczekać naszej galerii. Sama jeszcze nie wysłałam zdięcia,ale może już dzisiaj to zrobię.


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#38 2005-03-18 11:53:36

dorotka
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Jest postęp - znalazłam jedno zdjęcie, na którym widać mnie w pełnej okazałości (bez podtekstów wink ) Co prawda muszę je przyciąć, bo po co macie oglądać jakiś gości weselnych. Ech, gdybym tak była fotogeniczna... ale pocieszam się tym, że wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszy big_smile To kiedy niby mamy wysyłać?


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#39 2005-09-20 13:34:13

agnes_13
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Strona po prostu rewelacyjna!!! A ile "pokrewnych" dusz. Tak samo zakręconych na punkcie JA.
lol lol
Ja juz sie od niej uzależniłam!!! :oops:
Aga


Agnes

Offline

 

#40 2005-09-23 23:36:38

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Nie Ty jedna big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#41 2005-09-24 14:06:50

demi
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Hej
Dopiero dzisiaj znalazłam ten temat i od razu wysłałam zdjęcie, to pewnie dlatego ze nie przeglądałam nigdy galerii, bo doszłabym do waszych zdjęc big_smile

Offline

 

#42 2005-09-24 15:38:58

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

a ja myślę... big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#43 2005-09-24 22:02:14

Kazik
(Admin)

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Demi już "wisi", a AineNiRigani jeszcze myśli wink


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#44 2005-09-24 22:06:56

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

A bo ja do tych niezdecydowanych należę big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#45 2006-01-14 23:07:57

caroline
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Tak się zastanawiam, czy my nie naginamy prawa przekopiowując całe teksty do naszych artykułów. Niby podajemy źródło, autorów itd. Kazik, dziewczyny jak myślicie?

Offline

 

#46 2006-01-14 23:21:37

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Tak się zastanawiam, czy my nie naginamy prawa przekopiowując całe teksty do naszych artykułów. Niby podajemy źródło, autorów itd. Kazik, dziewczyny jak myślicie?

Hmm. W momencie kiedy nie czerpiemy zyskow z publikacji tych materialow i podajemy dokladnie ich autorow i zrodlo - prawo nie jest lamane.
W momencie gdy strona zacznie byc nastawiona na jakikolwiek zysk, trzeba dopelnic jakichstam formalnosci. Całkowitym łamaniem prawa jest natomiast kopiowanie bez podawania autora i źródła, co sugeruje, że to my nimi jesteśmy. A to już jest oszustwo big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#47 2006-01-14 23:24:24

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Chciałam tylko jeszcze dodać, że jak się w końcu zdecydowałam i wysłalam to zdjęcie - to kicha. Ni ma go big_smile
Pewnie moja wredna, złośliwa gęba nie przypadla do gustu naszemu Księciuniowi big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#48 2006-01-15 12:41:49

caroline
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Za to avatarki masz pierwsza klasa big_smile , może ten pusty kaptur skłoni Księciunia Kazimierza do wstawienia Twojego zdjątka :-)

Offline

 

#49 2006-01-15 21:40:32

Kazik
(Admin)

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

A to ciekawe bo ja nic nie zauważyłem ani nie dostałem. Jak wysłałaś - jako zgłoszenie nowego zdjęcia przez galerię na stronie czy po prostu na maila? (ten drugi sposób chyba zalecałem).

A co do cenzury zdjęć - jak znam kobiety to same je najpierw nieźle ocenzurujecie i przesiejecie przez swoje sito wink Ja już nic w tym temacie nie muszę robić wink


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#50 2006-01-15 21:46:17

Kazik
(Admin)

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

A z prawami autorskimi do tekstów - to nie wiem. Póki co zatwierdzam nadsyłane teksty, zobaczymy co z tego wyniknie.


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB