Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#51 2006-04-20 23:03:40

Diana
U┐ytkownik

Re: Co oznaczaj─ů Wasze nicki/internetowe imiona?

a moj nick? sama nie wiem.. polaczenie traumy po ogladnieciu RINGU plus to ze nie potrafie sie powstrzymac od obgryzania paznokci... poza tym samo slowo mi sie podoba, bo jest takie... dziwne big_smile zupelnie jak ja

Mój kochany "The Ring" i Sadako!!! big_smile big_smile big_smile I mój pamiętny seans w kinie na tym filmie przy 10- stopniowym mrozie. Jak wstawałam, to już nie czułam stóp.

Te┼╝ mia┼éam kiedy┼Ť problem z obgryzaniem paznokci; teraz czasem obgryzam przy nich sk├│rki. roll

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#52 2006-04-20 23:09:30

Caitriona
U┐ytkownik

a ja na angielskim forum znalazłam takiego nicka: SecretWifeofTomQuinn
hehehehe :mrgreen:

Niezłe! lol lol

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#53 2006-04-21 00:59:06

Marianna
U┐ytkownik

Kurcze, a ja mam taki ma┼éo oryginalny sad I w dodatku si─Ö pewnie ┼║le kojarzy, bo wi─Ökszo┼Ť─ç nie lubi Marianny Dashwood sad
Nie mam wyobra┼║ni, trudno sad
Bardzo mi si─Ö podoba otherwaymistercollins (oczywi┼Ťcie nick, ┼╝eby nie by┼éo big_smile ), ale troch─Ö trudny w odmianie. Jak si─Ö do Ciebie zwraca─ç otherwaymistercollinsie, czy raczej -collinsko??

#54 2006-04-21 08:39:41

otherwaymistercollins
U┐ytkownik

No c├│┼╝ ja sama jestem rodzeju ┼╝e┼äskiego, a nick jest rzeczywi┼Ťcie problematyczny. Dlatego proponuje skr├│t: Collins, tak po prostu big_smile
P.S. Marianno - ja bardzo lubię Marianne Dashwood, zwłaszcza w wykonaniu Kate Winslet big_smile

#55 2006-04-21 18:37:30

caroline
U┐ytkownik

Kurcze, a ja mam taki ma┼éo oryginalny sad I w dodatku si─Ö pewnie ┼║le kojarzy, bo wi─Ökszo┼Ť─ç nie lubi Marianny Dashwood sad

Co┼Ť Ty Marianno! Ja Ci─Ö kojarz─Ö z avatarka disneyowskiego i pi─Öknych kiecek. Ty ju┼╝ jeste┼Ť "inna" Marianna wink

#56 2006-04-21 18:42:46

Jeanne
U┐ytkownik

Taka Calineczka....s┼éodka jeste┼Ť Marianno na avku i mi si─Ö dobrze kojarzysz. big_smile

"Lasy by┼éy doko┼éa. I po┼╝├│┼ék┼ée li┼Ťcie
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

#57 2006-04-21 19:03:13

Marianna
U┐ytkownik

oj :oops: :oops: :oops: , dziękuję big_smile big_smile , bardzo mi miło, że Wam się dobrze kojarzę

#58 2006-04-22 20:54:48

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

a moj nick? sama nie wiem.. polaczenie traumy po ogladnieciu RINGU plus to ze nie potrafie sie powstrzymac od obgryzania paznokci... poza tym samo slowo mi sie podoba, bo jest takie... dziwne big_smile zupelnie jak ja

Mój kochany "The Ring" i Sadako!!! big_smile big_smile big_smile I mój pamiętny seans w kinie na tym filmie przy 10- stopniowym mrozie. Jak wstawałam, to już nie czułam stóp.

Ja sie po tym filmie nauczylam nie chodzic na horrory do kina! Zaplace za seans, a polowy filmu nie widze, ze strachu zaslaniajac oczy rekami! Przez siedem dni nie moglam spac, a siodmego balam sie wstac z lozka!! To ja juz naprawde wole DiU i tego typu klimaty niz umarle panny wychodzace z telewizora.. 8O

#59 2006-04-22 21:02:07

Narya
U┐ytkownik

Ja r├│wnie┼╝ od seansu "The ring" nie ogl─ůdam horror├│w w kinie. Na tym filmie by┼éam z kole┼╝ank─ů wieczorem i wraca┼éam do pustego mieszkania - wszyscy z domu wybyli na kilka dni. A w pokoju mam telewizor! Zerka┼éam, czy si─Ö sam nie w┼é─ůczy┼é... Zastanawia┼éam si─Ö wtedy, czy go czym┼Ť nie przykry─ç - jak by toto pr├│bowa┼éo wyj┼Ťc z mojego telewizora, to by mia┼éo trudniej wink To by┼é niezbyt przyjemny wiecz├│r sad

#60 2006-04-22 21:03:45

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

No c├│┼╝ ja sama jestem rodzeju ┼╝e┼äskiego, a nick jest rzeczywi┼Ťcie problematyczny. Dlatego proponuje skr├│t: Collins, tak po prostu big_smile

Chcesz, zeby do ciebie mowili Mrs Collins?? Moze Charlotta od razu big_smile Ale moglo byc gorzej. Moglas sobie wybrac "I shall conquer this, I shall" big_smile albo nick... TlustaGrzywkaPanaCollinsa. I nie widze, zeby to byl problem z tym nickiem, bo przynajmniej sie wybijasz z tlumu.

#61 2006-04-22 21:12:52

otherwaymistercollins
U┐ytkownik

Zosta┼ämy mo┼╝e przy samym Collins big_smile Ewentualnie Miss Collins bo ┼╝adna ze mnie Mrs big_smile A Charlott─ů to ju┼╝ na pewno nie chce by─ç! big_smile

#62 2006-04-23 15:54:33

Jeanne
U┐ytkownik

Ale ciekawie zbaczasz...........Buniu...... lol słodko to brzmi... big_smile

#63 2006-04-23 19:07:18

Diana
U┐ytkownik

Ja r├│wnie┼╝ od seansu "The ring" nie ogl─ůdam horror├│w w kinie. Na tym filmie by┼éam z kole┼╝ank─ů wieczorem i wraca┼éam do pustego mieszkania - wszyscy z domu wybyli na kilka dni. A w pokoju mam telewizor! Zerka┼éam, czy si─Ö sam nie w┼é─ůczy┼é... Zastanawia┼éam si─Ö wtedy, czy go czym┼Ť nie przykry─ç - jak by toto pr├│bowa┼éo wyj┼Ťc z mojego telewizora, to by mia┼éo trudniej wink To by┼é niezbyt przyjemny wiecz├│r sad

To pewnie nie ogl─ůda┼éy┼Ťcie ju┼╝ "Darkwater" (jap. wersji)? Tam z kolei po seansie mo┼╝na zacz─ů─ç ba─ç si─Ö wody! 8O A ju┼╝ "Kl─ůtwa" mo┼╝e przyprawi─ç o apopleksj─Ö! Kolekcjonuj─Ö jap. horrory, bo nie s─ů takie "przegadane" jak np. ameryka┼äskie. Ostatnio pojawi┼é si─Ö nowy horror rodem z Azji- "Nieodebrane po┼é─ůczenie", ale tego akurat nie ogl─ůda┼éam.

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#64 2006-04-23 19:16:00

Narya
U┐ytkownik

To pewnie nie ogl─ůda┼éy┼Ťcie ju┼╝ "Darkwater" (jap. wersji)? Tam z kolei po seansie mo┼╝na zacz─ů─ç ba─ç si─Ö wody! 8O...

O nie Diano! Nie ogl─ůda┼éam i nie mam zamiaru ogl─ůda─ç. To nie na moje nerwy :? Ja po prostu nie lubi─Ö si─Ö ba─ç... Dla mnie film ma by─ç przyjemn─ů rozrywk─ů big_smile No, ewentualnie mo┼╝e nieco edukowa─ç wink

#65 2006-04-23 20:15:46

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

To pewnie nie ogl─ůda┼éy┼Ťcie ju┼╝ "Darkwater" (jap. wersji)? Tam z kolei po seansie mo┼╝na zacz─ů─ç ba─ç si─Ö wody! 8O A ju┼╝ "Kl─ůtwa" mo┼╝e przyprawi─ç o apopleksj─Ö! Kolekcjonuj─Ö jap. horrory, bo nie s─ů takie "przegadane" jak np. ameryka┼äskie. Ostatnio pojawi┼é si─Ö nowy horror rodem z Azji- "Nieodebrane po┼é─ůczenie", ale tego akurat nie ogl─ůda┼éam.

big_smile Gdzie tam... nawet na zapowiedzi nie moglam usiedziec. A tak BTW mam od 4 tygodni Pile 2 i tez sie boje ja ogladnac.. co za psychoza! (notabene Psychozy nie widzialam.. co za wstyd :oops: ) Ale ogladam sobie codziennie po 1 odcinku Dumy i dobrze jest. Tak przed zasnieciem, zeby miec kolorowe, zadumione sny big_smile

#66 2006-04-23 20:25:44

ewa7
U┐ytkownik

Na Ring wybrałam się z koleżankami. Byłysmy w swietnych nastrojach
W┼éa┼Ťciwie to posz┼éysmy na wersj─Ö japo┼äsk─ů, ale Pan B├│g nad nami czuwa┼é bo wyladowa┼éysmy na ameryka┼äskiej
Wychodz─ůc z kina nie mia┼éysmy ju┼╝ tak dobrych humor├│w. Jeszcze w sali kinowej przed wyjsciem zadzwoni┼éa komus kom├│rka- to robi┼éo wra┼╝enie
Do samochodu weszłysmy w milczeniu i w milczeniu koleżanka nas rozwiozła
Po co ludzie robia takie filmy??
Czy codzienne emocje nam juz nie wystarczaj─ů??

#67 2006-04-23 20:28:04

ewa7
U┐ytkownik

a w┼éa┼Ťciwie to si─Ö tu pisze o swoich imionach
No c├│┼╝ moje nie jest jako┼Ť skomplikowane ale wygodne , bo kr├│tkie big_smile big_smile

#68 2006-04-23 22:54:59

aragonte
U┐ytkownik

Ewa7 (imienniczko wink ) nie mog─Ö si─Ö napatrze─ç na tw├│j awatarek big_smile

M├│j nick nie ma akurat ┼╝adnego zwi─ůzku z JA, ale postanowi┼éam go u┼╝y─ç, bo niespecjalnie si─Ö powtarza┼é w Google lol To imi─Ö bohaterki jednego z moich opowiada┼ä (te┼╝ niekoniecznie osadzonych w ┼Ťwiecie Regencji, to rodzaj legendowego fantasy).

#69 2006-04-23 23:51:51

otherwaymistercollins
U┐ytkownik

Widz─Ö ┼╝e ju┼╝ dwie Ewy s─ů. To ja jestem trzecia big_smile Ciekawe czy jest nas jeszcze wiecej...

#70 2006-04-24 19:45:54

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

ja jestem Joanna, z lacinskiego Joannes czyli Jan, czyli po angielsku Joanna (dzoana). Bardziej polskim odpowiednikiem Joanny jest Janina, a Janina to nic tylko angielska JANE big_smile ale mam skojarzenia

#71 2006-04-25 22:15:15

ewelinka
U┐ytkownik

Ja mam Ewelina chocia┼╝ nie wiem dlaczego wo┼éaj─ů na mnie Ewa

#72 2006-04-26 19:12:27

Jeanne
U┐ytkownik

Ależ Guniu, jak możesz? sad Jak tak chciałam być miła....nie gniewaj się kochanie....wybacz.

#73 2006-04-26 19:36:06

AineNiRigani
U┐ytkownik

Mojego imienia w byle jakim kalendarzu nie znajdziecie wink

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#74 2006-04-26 22:22:54

izek
U┐ytkownik

Nie mam wyobra┼║ni, trudno sad

Ja tam lubi─Ö Mariann─Ö big_smile

gg 5425654

#75 2006-06-28 16:54:41

Parker
U┐ytkownik

Dlatego ┼╝e jestem nowa m├│wi─Ö to dopiero teraz ,ale cz┼éopwieka z nickiem AMMIT trzeba pochwali─ç za wybuja┼éa─ů wyobra┼║ni─Ö i odwag─Ö (poniewa┼╝ ten nick mo┼╝e odstrasza─ç )
Chce jeszcze doda─ç ┼╝e m├│j nick wzi─ů┼é si─Ö z serialu ,by┼éa tam jedna dziewczyna o imieniu Parker .By┼éa to moja ulubiona bochaterka ,a po za tym tata powiedzia┼é mi kiedy┼Ť ┼╝e Parker to producent najlepszych pi├│r i d┼éugopis├│w na ┼Ťwiecie co jeszcze bardziej przekona┼éo mnie do nicka Parker . smile

Barbara Sz.

Stopka forum