Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2004-12-28 02:33:25

Marianna
Użytkownik

Nie tylko w Amazon

To bardzo dobrze, ?e jest taki dzia?. Niektóre produkty mo?na kupi? tylko tam. Ale np. wszystkie powie?ci w oryginale mo?na naby? w polskich ksi?garniach (nie tylko j?zykowych) za jedyne 10 z? -wyd. Pinguin- dok?adnie takie same jak na Amazonie.
"Ksi?ga potraw Jane Auten" jest dost?pna w wersji polskoj?zycznej (wyd. przez Prószy?skiego w 1998-wi?c pewnie troch? trudna do zdobycia, ale chyba nie a? tak bardzo, bo ja j? niedawno naby?am).
W Pasa?u na onecie mo?na znale?? wersj? d?wi?kow?:Jane Austen .The Comlete work,za 149,99. Nie wiem jak zmie?cili wszystko na jednej p?ycie. W Merlinie natkn??am si? kiedy? na Dum?, czytan? przez Jaonne David (na 3 lub 4 p?ytach).
Je?li kto? jest spragniony gad?etów zwi?zanych z JA, takich jak np. zestaw papeterii z pórem (19 $) to mo?e je znale?? na :http://www.erasofelegance.com/acatalog/Clearance.html
Ale je?li komu? na czym? zale?y, to na pewo sam sobie poradzi ze znalezieniem. tongue

#2 2004-12-28 15:08:16

dorotka
Użytkownik

Re: Nie tylko w Amazon

Marianna, chyba jeste? najbardziej poinformowana na tym forum big_smile Nie wiedzia?am o tych wszystkich bajerach, ale potwierdzam, kupi?am Dum? w oryginale za 9z?. Aha, mo?na sobie ?ci?gn?? Dum? czytan? w BBC, ale nie wiem kto jest lektorem

Normalnie zacz??am wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#3 2004-12-28 16:20:44

Marianna
Użytkownik

A wiesz sk?d mo?na ?ci?gn????

#4 2004-12-28 18:25:13

dorotka
Użytkownik

Jest taki program Shareaza. Ja tego jeszcze nie ?ci?ga?am, ale wiem, ?e troch? tego jest. Sprawdz? dok?adnie i napisz? smile

Normalnie zacz??am wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#5 2004-12-28 18:25:38

moniczek
Użytkownik

Ja ?ci?ga?am z eMule (jak zwykle wink ). Ale na razie niekompletn? wersj? - brakuje mi jeszcze kilka rozdzia?ów.

Stopka forum