Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2008-08-28 02:42:31

Dione
U┐ytkownik

Nocne ... cokolwiek

W┼éa┼Ťnie sko┼äczy┼éam prace, kt├│re sobie zaplanowa┼éam na ten wiecz├│r. Powinnam i┼Ť─ç spa─ç, ale ju┼╝ nawet spa─ç mi si─Ö nie chce. Popijam herbatk─Ö i s┼éucham Feela, wci─ů┼╝ t─Ö sam─ů p┼éyt─Ö. Ale nie powiem wam, kt├│ry raz, bo ju┼╝ par─Ö godzin temu straci┼éam rachub─Ö. Szczerze m├│wi─ůc ju┼╝ mi wszystko jedno, czego s┼éucham. Wreszcie sko┼äczy┼éam te prezentacje (sztuk 11) i do poniedzia┼éku mam chwil─Ö wytchnienia. No i tak sobie siedz─Ö po nocy, a rano znowu b─Ödzie b├│l przy wstawaniu wink

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

#2 2008-08-28 08:36:00

AineNiRigani
U┐ytkownik

Re: Nocne ... cokolwiek

Slonce, Ty to masz niedobor z 2 tygodni niemal ...

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#3 2008-08-28 19:27:26

Dione
U┐ytkownik

I wiecie co... dzi┼Ť jako┼Ť dziwnie nie mam co robi─ç. Film obejrza┼éam, kulinarnie si─Ö wy┼╝y┼éam, czyta─ç nie b─Öd─Ö bo po siedzeniu w papierach nich mi ocz─Öta chwil─Ö odpoczn─ů... Chyba sobie manikiura waln─Ö, lakier jaki┼Ť kolorowy zapodam, maseczk─Ö na┼éo┼╝─Ö.... k─ůpiel z olejkiem z zielonej herbaty wezm─Ö...
Niezły plan.

Jutro powiem, czy zrealizowany wink

#4 2008-08-28 23:03:36

armalkolit
U┐ytkownik

Najgorzej jest jak Ci dziwnie się nic nie chce robić, nawet spać. Wtedy tylko godziny się liczy kiedy dzień się skończy. A tak to dziwnie nie masz co robić, ale przyjemnie! wink

Pan Bloch pisze r├│wnie┼╝ znakomite kr├│tkie opowiadania z pogranicza grozy i fantasy, a zapytany kiedy┼Ť, czy gatunek historii, kt├│ry tworzy, nie wywiera przypadkiem wp┼éywu na jego psychik─Ö, odpowiedzia┼é: "O, nie. Mam serce ma┼éego ch┼éopca (...) Trzymam je w s┼éoiku na moim biurku".
Alfred Hitchcock
http://armalkolit.blog.pl

#5 2008-08-29 00:47:31

Dione
U┐ytkownik

Wiesz Armalkolit, tu chodzi o to, ┼╝e przez ostatni miesi─ůc, a nawet ponad, mia┼éam tyle roboty, ┼╝e nawet nie mia┼éam kiedy i┼Ť─ç do sklepu po lod├│wkowe zapasy. A ostatnie dwa tygonie to ju┼╝ totalny sajgon. A kiedy w ko┼äcu sko┼äczy┼éam to stwierdzi┼éam, ze ju┼╝ zapomnia┼éam jak to jest gdy nie wisi nad tob─ů termin i sterta papie├│w na biurku i wok├│┼é niego. Ale d┼éugo to nie potrwa, bo ju┼╝ w przysz┼éym, tygodniu mam s┼éu┼╝bowy wyjazd, a potem znowu intensywny kieracik.

#6 2008-08-29 22:07:59

armalkolit
U┐ytkownik

Rozumiem. To wsp├│┼éczuje. Chyba nie pozostaje nic innego jak cieszy─ç si─Ö chwil─ů wytchnienia smile Mi te┼╝ nied┼éugo zacznie si─Ö robota, bo wrzesie┼ä tu┼╝ tu┼╝, ale napewno nie b─Ödzie tak ostro.

Pan Bloch pisze r├│wnie┼╝ znakomite kr├│tkie opowiadania z pogranicza grozy i fantasy, a zapytany kiedy┼Ť, czy gatunek historii, kt├│ry tworzy, nie wywiera przypadkiem wp┼éywu na jego psychik─Ö, odpowiedzia┼é: "O, nie. Mam serce ma┼éego ch┼éopca (...) Trzymam je w s┼éoiku na moim biurku".
Alfred Hitchcock

#7 2008-09-03 18:53:54

Dione
U┐ytkownik

No si─Ö doigra┼éam. G┼éupi Dionik siedzia┼é po nocach i co.... i wysz┼éo, ┼╝e za dok┼éadnie, za du┼╝o, za bardzo uszczeg├│┼éowione. To teraz nie pozostaje nic innego jak wzi─ů─ç no┼╝yczki i wszystko powycina─ç, powycina─ç. Do d... z tak─ů robota.

#8 2008-09-03 20:41:28

AineNiRigani
U┐ytkownik

Slonce, a ja spotkalam dzisiaj Garfielda - machal do mnie lapka i slal pozdrowienia. Cos sie chopakowi pomyrdalo...

#9 2008-09-04 20:25:53

Tamara
U┐ytkownik

Widzisz Dione , nie mo┼╝na si─Ö za bardzo robot─ů przejmowa─ç , bo jakby nie zrobi─ç b─Ödzie ┼║le ; za og├│lnie - ┼║le , za szczeg├│┼éowo - ┼║le , nie martw si─Ö , we┼║ Garfielda na kolana , co┼Ť dobrego na talerzyk (lepiej dwa smile ) i obejrzyj sobie co┼Ť ┼éadnego - mo┼╝e DiU wink?

Ostatnio edytowany przez Tamara (2008-09-04 20:26:14)

#10 2008-09-04 20:50:35

czytelniczka
U┐ytkownik

Dione napisa│:

No si─Ö doigra┼éam. G┼éupi Dionik siedzia┼é po nocach i co.... i wysz┼éo, ┼╝e za dok┼éadnie, za du┼╝o, za bardzo uszczeg├│┼éowione. To teraz nie pozostaje nic innego jak wzi─ů─ç no┼╝yczki i wszystko powycina─ç, powycina─ç. Do d... z tak─ů robota.

Głowa do góry,chociaz pewnie jeszcze ie raz tak bedzie.Rada Tamary doskonała Pozdrawiam

#11 2008-09-04 21:35:40

armalkolit
U┐ytkownik

W┼éa┼Ťnie wtedy jest najgorzej, gdy si─Ö nam─Öczysz, a nikt nie do┼Ť─ç, ┼╝e niedoceni to jeszcze ma pretensj─Ö. Nic tylko czym┼Ť mu w twarz rzuci─ç wink chyba naprawd─Ö nie ma si─Ö wyboru i trzeba po prostu zachowa─ç dystans i si─Ö nie przejmowa─ç. Chocia┼╝ to i tak wkurza.

Alfred Hitchcock

#12 2008-09-05 11:39:25

pak4
U┐ytkownik

Jak ja to znam... ┼éatwiej oberwa─ç za gorliwo┼Ť─ç, ni┼╝ za lenistwo... sad
Mog─Ö jedynie pociesza─ç, ┼╝e to og├│lniejsza zasada wink

Oddaj wierzbie
Ca┼é─ů nienawi┼Ť─ç, ca┼ée po┼╝─ůdanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#13 2008-09-10 19:36:54

Dione
U┐ytkownik

A┼╝ wstyd si─Ö przyzna─ç... Jestem dzi┼Ť wyj─ůtkowo "inteligentna inaczej". Sprawi┼éam sobie urz─ůdzenie pior─ůce i by┼éam ju┼╝ gotowa wzywa─ç serwis naprawiaj─ůcy (szcz─Ö┼Ťciem o tej porze ju┼╝ nie pracuj─ů), bo nie chcia┼éo si─Ö uruchomi─ç. W ko┼äcu zaintrygowa┼é mnie taki dodatkowy guziczek i ... BUM dzia┼éa! Oj g┼éupi Dionik, g┼éuuupi.... A raban jaki w sklepie zrobi┼éam, hmhmhm wink

#14 2008-09-10 20:02:28

AineNiRigani
U┐ytkownik

Ja kiedys zrobilam raban w firmie internetowej, ze co sobie wyobrazaja, ze ja potrzebuje (o uzaleznieniach od forow juz nie wspomnialam big_smile) no i ze place, to wymagam. Padlo krotkie pytanie - czy wtyczka jest w gniazdku. No i ... nie było. Zawsze twierdzilam, ze w glebi duszy jestem blondi...

#15 2008-09-10 20:07:37

Dione
U┐ytkownik

No ja nie tylko w g┼é─Öbi duszy wink ale tak ca┼ékiem i w zupe┼éno┼Ťci big_smile

#16 2008-09-11 08:26:00

pak4
U┐ytkownik

Drogie Panie, my┼Ťmy tak kiedy┼Ť w pi─ůtk─Ö in┼╝ynier├│w nie potrafili w┼é─ůczy─ç nowego urz─ůdzenia. Przez p├│┼étorej godziny. Okaza┼éo si─Ö, ┼╝e w┼é─ůcznika nie wcisn─Öli┼Ťmy... big_smile

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#17 2008-09-11 21:12:23

AineNiRigani
U┐ytkownik

ufff... czyli honor kobiet uratowany? big_smile big_smile
Ja pamietam jak nasi agencyjni panowie obslugiwali fax. Pan informatyk slyszal piski, ale je ignorowal (jak zreszta wszystko inne), a Konsultant załamał sie, ze fax sie zepsul w trakcie wysylania dokumentu. Obaj zaczeli szukac srubokretu zeby rozkrecic. Dobrze ze sie oderwalysmy od swojej roboty i zaczelysmy sluchac co sie dzieje, bo juz odkrecili 2 srubki. A nasz fax to taki dla blondynek - jak cos sie dzieje, wyswietla sie w okienku co. Tym razem bylo napisane "Brak papieru". Powiedzialysmy chlopakom, zeby wrzucili papier do podajnika i po problemie. Po 10 min. oderwal mnie od pracy kolejny pisk faxu - nasi panowie nie potrafiac czytac pisma obrazkowego (gdzie mili narysowane gdzie i ile kartek nalezy wlozyc), wciskali go do podajnika wychodzacych. Przyznaje - juz nie wytrzymalam. Dodam ze konsultant pracowal rok dluzej niz ja, ale dotyczylo go biurowe prawo Murphy'ego big_smile

Ostatnio edytowany przez AineNiRigani (2008-09-11 21:43:07)

#18 2008-09-12 16:56:50

Tamara
U┐ytkownik

Jedno z praw Murphy'ego g┼éosi : ka┼╝de urz─ůdzenie b─Ödzie dzia┼éa─ç lepiej , je┼╝eli w┼éo┼╝ysz wtyczk─Ö do gniazdka big_smile
Sprawdzone przed chwil─ů na w┼éasnej pralce big_smile

#19 2009-03-13 21:57:10

Dione
U┐ytkownik

.... roll
?? Co to ja chciałam?? No, wiedziałam, ale przez te logowanie itp. - no, zapomniałam.

Eee tam, pewnie nie było ważne...

Lepiej spa─ç ju┼╝ p├│jd─Ö. Na oczy i tak nie wiele widz─Ö i si─Ö musz─Ö na literkach na klawiaturze skupia─ç.

#20 2009-03-13 22:56:44

teofano
U┐ytkownik

Ieee tam. smile Uwielbiam noce, sa pe┼éne tajemnic. A jak jeszcze ma si─Ö ksi─ů┼╝k─Ö kupion─ů za ci─Ö┼╝ko wyrwane ┼╝yciu pieniadze wink to ju┼╝ zupe┼éna rado┼Ť─ç. Tylko ten internet ... wink

Historia Frodo - to historia ┼╝onatych m─Ö┼╝czyzn, kt├│rzy z nara┼╝eniem ┼╝ycia pr├│buj─ů sie pozby─ç oddzia┼éuj─ůcego na psychik─Ö pier┼Ťcienia.

#21 2009-03-13 23:09:38

Dione
U┐ytkownik

Dione napisa│:

.... roll
?? Co to ja chciałam?? No, wiedziałam, ale przez te logowanie itp. - no, zapomniałam.

Przypomniało mi się....
Chcia┼éam si─Ö tylko wy┼╝ali─ç, ze si─Ö starzej─Ö. Ostatnio mi jaki┼Ť gimnazjalista czy licealista ust─ůpi┼é miejsca w autobusie. yikes Nie powiem, do pracy dotar┼éam w lekkim szoku. A m├│j kumpel zamiast mnie pocieszy─ç, to stwierdzi┼é, ┼╝e trzeba si─Ö przyzwyczaja─ç. Noremalnie za┼éamka.

#22 2009-03-14 10:23:08

teofano
U┐ytkownik

A może to zrobił, bo powaliła go uroda Jasnej Pani? smile
A nie tam od razu staro┼Ť─ç. wink

Historia Frodo - to historia ┼╝onatych m─Ö┼╝czyzn, kt├│rzy z nara┼╝eniem ┼╝ycia pr├│buj─ů sie pozby─ç oddzia┼éuj─ůcego na psychik─Ö pier┼Ťcienia.

#23 2009-03-14 11:11:05

AineNiRigani
U┐ytkownik

Dione - i tak pozno zaczynasz...

#24 2009-03-14 22:27:30

Dione
U┐ytkownik

AineNiRigani napisa│:

Dione - i tak pozno zaczynasz...

No wiesz, jestem wci─ů┼╝ nieprzyzwyczajona. Jeszcze kilka miesi─Öcy temu mia┼éam przypadek, ┼╝e zapytano mnie o dow├│d przy zakupie alkuholu. A teraz taki szok... To wszystko przez ten nawa┼é pracy i sztreszy, kt├│re mam od jakiego┼Ť czasu. No dos┼éownie za┼éamka...

#25 2009-03-16 08:58:48

pak4
U┐ytkownik

Wiesz, mnie jednego i tego samego dnia, z rana wzi─Öto za studenta, a popo┼éudniu pytano, czy jestem emerytem -- a przecie┼╝ piszesz o 'kilku miesi─ůcach' big_smile

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

Stopka forum