Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#126 2006-05-01 17:11:34

Gitka
U┐ytkownik

Re: Muzyka

Ja tam bardzo go lubi─Ö. S┼éucham go i zapominam o tych beznadziejnych tatua┼╝ach. Ch┼éopak ma fajny g┼éos i robi z nigo u┼╝ytek. Mo┼╝na i tak pos┼éuchac i poskaka─çi spokojnie pota┼äczyc i ponuci─ç sobie. Mam w domciu kilka p┼éytek i co jaki┼Ť czas do nich wracam. Moj─ů ulubion─ů piosenk─ů jest chyba "No Regrets", a p┼éyt─ů to chyba "Swing When You're Winning".

A ja go tam te┼╝ uwielbiam!
Jak go widzia┼éam w telewizorze reklamuj─ůcego Radio Zet to na mej twarzy zaraz u┼Ťmiech si─Ö pojawia┼é...

#127 2006-05-01 17:22:52

Gosia
U┐ytkownik

Na mojej twarzy tez. I ten tygrys: WAW!wink

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#128 2006-05-01 17:47:09

Jeanne
U┐ytkownik

Czułe granie...... 8)

"Lasy by┼éy doko┼éa. I po┼╝├│┼ék┼ée li┼Ťcie
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

#129 2006-05-01 18:28:46

Alison
U┐ytkownik

Na mojej twarzy tez. I ten tygrys: WAW!wink

No to szcz─Ö┼Ťliwego Nowego Roku kobitki. Ja tam takich zakochanych w sobie kabotyn├│w nie trawi─Ö. Lubi─Ö jak facet ma do siebie dystans i sam si─Ö z siebie potrafi po┼Ťmia─ç. Colin ma co┼Ť takiego w sobie i pewnie dlatego ┼╝yje w udanym stadle. A Robbie jest na pewno przewra┼╝liwionym synusiem swojej mamusi przekonanym o w┼éasnej wielko┼Ťci i pewnie nie mo┼╝e strawi─ç jak kto┼Ť pr├│buje go wyprowadzi─ç z b┼é─Ödu. Widzi┼éam kiedy┼Ť jego koncert, ┼Ťpiewania si─Ö nie czepiam, ale zachowywa┼é si─Ö jak m─Öska Britney Spears.
Przepraszam, nie chciałam ranić Waszych uczuć, przecież wiecie jak was kocham ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#130 2006-05-01 18:34:55

Gosia
U┐ytkownik

Alez nie ranisz, na pewno on ma manie wielkosci, ale naprawde w tym przypadku to mi nie przeszkadza. Zreszta mysle ze to wszystko jednak go bawi.

Z Południa na Północ:

#131 2006-05-01 19:20:15

Caitriona
U┐ytkownik

Widzi┼éam kiedy┼Ť jego koncert, ┼Ťpiewania si─Ö nie czepiam, ale zachowywa┼é si─Ö jak m─Öska Britney Spears.
Przepraszam, nie chciałam ranić Waszych uczuć, przecież wiecie jak was kocham ;-)

Nie ranisz, bo si─Ö "┼Ťpiewania nie czepiasz". A ja na to g┼é├│wnie zwracam uwag─Ö. wink

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#132 2006-05-01 19:35:11

Alison
U┐ytkownik

Nie ranisz, bo si─Ö "┼Ťpiewania nie czepiasz". A ja na to g┼é├│wnie zwracam uwag─Ö. wink

Ufff to mi ul┼╝y┼éo, bo juz my┼Ťla┼éam, ┼╝e w za mocnych s┼éowach sie o nim wyrazi┼éam. Ja po prostu nie lubie takich niem─Öskich facet├│w, a wi─Ökszo┼Ť─ç tych m┼éodych idoli ma taki kobiecy pierwiastek w sobie, kt├│ry mnie odrzuca. Ale w radiu, jak tylko ┼Ťpiewa, to czemu nie? ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#133 2006-05-01 19:40:07

Gosia
U┐ytkownik

No jest bi, ale i to mi nie przeszkadza.
W koncu sie w nim nie kocham, a jeno mam do niego slabosc wink
Ladnie spiewa, ot co!

Z Południa na Północ:

#134 2006-05-01 19:43:51

Alison
U┐ytkownik

s┼éabo┼Ť─ç to i ja mam wink

A sk─ůd wy wiecie takie rzeczy, ze on jest Bi-septol? ;-)

#135 2006-05-01 19:46:43

Gosia
U┐ytkownik

Cos tam sie obilo o me uszy wink

Z Południa na Północ:

#136 2006-05-01 20:57:48

caroline
U┐ytkownik

A Robbie jest na pewno przewra┼╝liwionym synusiem swojej mamusi przekonanym o w┼éasnej wielko┼Ťci i pewnie nie mo┼╝e strawi─ç jak kto┼Ť pr├│buje go wyprowadzi─ç z b┼é─Ödu.

Nie wierz─Ö, Alison przyznaje, ┼╝e istniej─ů synusie swych mamu┼Ť! Jeszcze troch─Ö i przyzna, ┼╝e istniej─ů zaborcze matki wink
(To zemsta za przytyki do Margaret rozsiane po całym forum wink
Alison, ale wiesz, ┼╝e Ci─Ö dozgonnie i gor─ůco?)

Kurcze, w┼éa┼Ťnie mia┼éam wra┼╝enie, ┼╝e dystans do siebie i popu jest cz─Ö┼Ťci─ů jego wizerunku? Mo┼╝e do┼Ť─ç ostro, ale wyra┼╝ony na przyk┼éad w "Rock DJ".
Ja lubi─Ö "Road to Mandalay" Robbiego (pampadam!)

#137 2006-05-01 21:31:14

Alison
U┐ytkownik

Nie wierz─Ö, Alison przyznaje, ┼╝e istniej─ů synusie swych mamu┼Ť! Jeszcze troch─Ö i przyzna, ┼╝e istniej─ů zaborcze matki wink

Szczerze m├│wi─ůc nie rozumiem...
Czy ja kiedy┼Ť zaprzecza┼éam istnieniu synusi├│w?
O zaborczych matkach te┼╝ si─Ö chyba wypowiada┼éam. Fakt, ┼╝e wtedy broni┼éam pani Thornton, ale w ko┼äcu wszystkie┼Ťcie sie zgodzi┼éy, ┼╝e ona a┼╝ taka zaborcza nie by┼éa, jeno bezgranicznie kochaj─ůca. Wi─Öc Karolu przyznaj si─Ö natychmiast o co Ci chodzi. tak naprawd─Ö ;-)

(To zemsta za przytyki do Margaret rozsiane po całym forum wink

Uo ju┼╝ zaraz po ca┼éym forum, raptem w dw├│ch w─ůteczkach napomkn─Ö┼éam, ┼╝e zo┼éza, a mo┼╝e niby nie? A jakby Tobie kto┼Ť tak wyznawa┼é to by┼Ť mu powiedzia┼éa, ┼╝e Ci to ubli┼╝a?! Karolciu mnie sie chyba radar rozklekota┼é, bo chyba przesta┼éam nadawa─ç z Toba na wsp├│lnej fali 8O

Alison, ale wiesz, ┼╝e Ci─Ö dozgonnie i gor─ůco?)

Chyba jako┼Ť zacz─Ö┼éam w to lekko w─ůtpi─ç ;-)

Kurcze, w┼éa┼Ťnie mia┼éam wra┼╝enie, ┼╝e dystans do siebie i popu jest cz─Ö┼Ťci─ů jego wizerunku? Mo┼╝e do┼Ť─ç ostro, ale wyra┼╝ony na przyk┼éad w "Rock DJ".

OK nie będę dyskutować na temat Robbiego, bo za mało o nim wiem. Nawet pojecia nie miałam, że jest biseptol ;-)
On mi si─Ö po prostu nie podoba, dla mnie jest niem─Öski. Ja w jego zachowaniu nie widz─Ö ┼╝adnego dystansu do siebie, ale podkre┼Ťlam, ┼╝e wnosz─Ö to z jednego obejrzanego koncertu i z jakich┼Ť paru wywiad├│w i migawek. OK s┼éowa ju┼╝ na niego nie powiem.
Poza tym, ┼╝e jest zniewie┼Ťcia┼éy tongue

#138 2006-05-01 21:57:38

caroline
U┐ytkownik

OK nie będę dyskutować na temat Robbiego, bo za mało o nim wiem. Nawet pojecia nie miałam, że jest biseptol ;-)
Poza tym, ┼╝e jest zniewie┼Ťcia┼éy tongue

Też nie wiedziałam, że Biseptol, no w każdym razie nie Flegamina wink
I wisi mi to.

#139 2006-05-01 22:18:51

Alison
U┐ytkownik

Też nie wiedziałam, że Biseptol, no w każdym razie nie Flegamina wink
I wisi mi to.

W sumie ma┼éo kto mi tak wisi jak Robbie, ale siem kcia┼éam dowiedzie─ç, co Ty w takim bojowym nastroju dzi┼Ť jeste┼Ť Karolcia? Bi─ç si─Ö chcesz do krwi, i to jeszcze na ┼Ťniegu ┼╝eby by┼éo dramatyczniej, m┼Ťcisz si─Ö za jakie┼Ť wirtualne babiszony. Skrzywdzi┼é Ci─Ö kto┼Ť, mam go zbi─ç? wink

#140 2006-05-01 22:26:41

caroline
U┐ytkownik

No troch─Ö nerwiata dzi┼Ť jezdem, pszyznaj─Ö. Ale to w─ůtek o muzyce, spierajmy si─Ö w N&S.
Bosz, jak ja bym chcia┼éa, ┼╝eby kto┼Ť od czasu do czasu w moim imieniu kogo┼Ť pobi┼é wink

#141 2006-05-01 22:39:34

Alison
U┐ytkownik

No troch─Ö nerwiata dzi┼Ť jezdem, pszyznaj─Ö. Ale to w─ůtek o muzyce, spierajmy si─Ö w N&S.
Bosz, jak ja bym chcia┼éa, ┼╝eby kto┼Ť od czasu do czasu w moim imieniu kogo┼Ť pobi┼é wink

Kochana moja, ta┼╝ podaj mi tylko adres! Bior─Ö wiatr├│wk─Ö, psa, tudzie┼╝ gaz bojowy i robi─Ö z tym kim┼Ť "na ten tychmiast" porz─ůdek! Wiesz, Brunner i te sprawy...;-)
W ko┼äcu jeste┼Ť m├│j wsp├│lnik w max niedochodowym interesie, to moim obowi─ůzkiem jest Ci─Ö chroni─ç.
jeszcze mnie sam─ů z tym t┼éumaczeniem zostawisz i ja do Bo┼╝ego Nardzenia sie z tym nie wyrobi─Ö.
To czemu od razu nie powiedzia┼éa┼Ť, ┼╝e kogo┼Ť trzeba zastrzeli─ç tylko sie czaisz, kombinujesz. Ze mna jak z dzieckiem. M├│wisz - masz!

#142 2006-05-01 22:43:59

caroline
U┐ytkownik

Raczej arszeniku u┼╝y─ç, ┼╝eby ┼Ťlad├│w nie zostawia─ç. No dzi─Öki, Alisonku, za propozycj─Ö, widz─Ö, ┼╝e Ty gro┼║ny egzemplarz jeste┼Ť wink
Co do sp├│┼éki, never! Ju┼╝ moja w tym broszka, ┼╝eby┼Ť sama nie zosta┼éa.

#143 2006-05-01 22:47:48

Alison
U┐ytkownik

Raczej arszeniku u┼╝y─ç, ┼╝eby ┼Ťlad├│w nie zostawia─ç. No dzi─Öki, Alisonku, za propozycj─Ö, widz─Ö, ┼╝e Ty gro┼║ny egzemplarz jeste┼Ť wink
Co do sp├│┼éki, never! Ju┼╝ moja w tym broszka, ┼╝eby┼Ť sama nie zosta┼éa.

Bedzie jak zechcesz... ;-)
A jaka ja gro┼║na? B├│j si─Ö Boga.. Popatrz na lewo, czy ja ruda br├│dka wygl─ůdam gro┼║nie?
Ja po prostu przyjaciół nie zostawiam w biedzie...
A ta broszka to z czego? Cenna jaka┼Ť? wink

#144 2006-05-01 22:52:16

caroline
U┐ytkownik

Mo┼╝e co┼Ť zanu─çmy dla przyzwoito┼Ťci w tym w─ůtku:
"Never, never gonna give you up"
wink

#145 2006-05-01 22:56:23

Alison
U┐ytkownik

OK. Uwaga ┼Ťpiewam!
" I am a woman in love and I do anything, to get you into my world and hold you within. It's a cryyyyyyyyy"

Tylko si─Ö, ┼╝adnych podtekst├│w nie dopatruj, to by┼éa pierwsza piosenka, kt├│ra mi przysz┼éa do g┼éowy, dzi┼Ť s┼éucha┼éam Barbarki Streissand ;-)

#146 2006-05-01 23:00:11

caroline
U┐ytkownik

Alison, Toy Story znasz? big_smile
"You've got a friend in me, oh yeah!"

#147 2006-05-01 23:05:22

Alison
U┐ytkownik

Alison, Toy Story znasz? big_smile
"You've got a friend in me, oh yeah!"

lol lol
Skrzypek na dachu:
"- Do you love me?
- Do I WHAT?!
- Do you love me?
- Do I love you?
For 25 years I wash your shirts
Cook your meal (co┼Ť tam teeen)
I suppose I do...
- And I suppose I looooveeee youuuu toooooooo!"
lol lol lol
Lepiej Ci? Qrcze no co ja poradz─Ö, ┼╝e mi same piosenki o mi┼éo┼Ťci po g┼éowie chodz─ů. ┼╗adna o przyja┼║ni :?

#148 2006-05-01 23:05:50

Kaziuta
U┐ytkownik

Alison nowu jestes mi muzyczn─ů siostr─ů.
Nie trawię R.Williamsa. Kabotyn to mało powiedziane.
G┼éos owszem niez┼éy ale trzeba umiec zrobi─ç z niego u┼╝ytek aby wszystko ┼é─ůcznie z cia┼éem stanowi┼éo cudowna ca┼éo┼Ť─ç.
Znamy wielu fantastycznych piosenkarzy obdarzonych fantastycznymi g┼éosami, kt├│rzy staraj─ů sie pozostawic po sobie wspania┼ée wra┼╝enie swoim piosenkami, a nie plotkami o kolejnych pseudo mi┼éo┼Ťciach, tatua┼╝ach, burdach i orgiach.

#149 2006-05-01 23:06:53

Gosia
U┐ytkownik

Alez plotki o nim mnie nie kreca, ale glos ma i spiewa niezle piosenki..
a to w tym jest najwazniejsze.

Z Południa na Północ:

#150 2006-05-01 23:16:32

caroline
U┐ytkownik

Qrcze no co ja poradz─Ö, ┼╝e mi same piosenki o mi┼éo┼Ťci po g┼éowie chodz─ů. ┼╗adna o przyja┼║ni :?

"Put the blame on Mame boy" wink

Nie będę dłużna:
"There are nine million bicycles in Beijing
That's a fact,
It's a thing we can't deny
Like the fact that I will love you till I die."

A teraz się zamykam jak obiecałam.

Stopka forum