Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#126 2006-09-28 13:37:59

MissDubish
U┐ytkownik

Re: Nowy design strony?

jeszcze nie mozna ... ┼Ťwietna jest twoja propozycja vasco tylko wydaje mi si─Ö ┼╝e je┼╝eli ju┼╝ w desingu strony umieszczamy zdj─Öcia z ekranizacji to wklejmy z wszystkich ... nie wiem czy jest mo┼╝liwe ale ┼╝eby w miejscu zdj─Ö─ç darcego i elizy wklei─ç taki pokaz slajdow (┼╝eby zdj─Öcia si─Ö zminia┼éy to chcialam rzec) to jak dla mnie by┼éo by cudnie prosto , ladnie i romantycznie ... kurcze jakby┼Ťcie mi przes┼éali fragmenty tych waszych projekt├│w to mo┼╝e bym co┼Ť skleila w paintcie bo w─ůtpie ┼╝ebym wyt┼éumaczy┼éa wam swoj─ů wizje ;p

nie ma brzydkich kobiet s─ů tylko niedocenione

#127 2006-09-28 14:00:13

AineNiRigani
U┐ytkownik

chyba wiem o co chodzi.
Ja nie lubi─Ö ruchomych banerk├│w na stronach, chyba ze sa z boku i reklamuja stron─Ö big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#128 2006-09-28 14:07:59

MissDubish
U┐ytkownik

chodzi mi ┼╝e je┼Ťli ju┼╝ na stronie s─ů zdj─Öcia z film├│w to nie powinni┼Ťmy si─Ö ogranicza─ç tylko do DiU wiem wiem ...DiU jest najpopularniejsza ale ... i ja bym d─ů wersje zmieszala z tym fajnym zdj─Öciem JA przy stoliku ... wtedy to by by┼é dla mnie lux

#129 2006-09-28 14:13:54

AineNiRigani
U┐ytkownik

Miss, i w┼éa┼Ťnie o tym pisa┼éy┼Ťmy w tym w─ůtku kilka post├│w wcze┼Ťniej big_smile
Więc się nie powtarzałam, tylko odniosłam do banerków big_smile[/url]

#130 2006-09-28 14:29:58

MissDubish
U┐ytkownik

hehe ... ano tak ... ups ... to tylko ja ... nie wiem r├│bcie jak chcecie wszystko co proponowaly┼Ťcie by┼éo ┼éadne ... wi─Öc ja ju┼╝ si─Ö nie wym─ůdrzam gdybym wiedzia┼éa w czym robi─ç takie pi─Ökne rzeczy to te┼╝ bym wymy┼Ťli┼éa co nie co a tak to tylko sie m─ůdrze ... ju┼╝ jestem ciho ;p

#131 2006-09-28 14:37:20

AineNiRigani
U┐ytkownik

Miss, ja te┼╝ si─Ö tylko wymadrzam i jakos nie widze w tym nic z┼éego. Je┼Ťli masz swoje zdanie - to je wyra┼║, tylko wiesz - doczytaj w─ůtek, bo mo┼╝e Twoje watpliwosci i zastrze┼╝enia zosta┼éy ju┼╝ wcze┼Ťniej poruszone i rozwiane?

#132 2006-09-28 17:30:19

Vasco
Administrator

Wiadomo, ┼╝e najbardziej mi si─Ö podoba moja wersja, ale si─Ö zgodz─Ö z Wami, bo nie mam wyj┼Ťcia smile. Co do fotek z innych ekranizacji jako animacji, to od razu m├│wi─Ö nie. Ja tego nie zrobi─Ö, poza tym za wolno si─Ö b─Ödzie ┼Ťci─ůga─ç. A te zdj─Öcia akurat dlatego, ┼╝e to najbardziej znana ksi─ů┼╝ka i uznawana za najlepsz─ů ekranizacj─Ö.

Przy okazji pochwal─Ö si─Ö: uda┼éo mi si─Ö zakupi─ç ca┼é─ů star─ů seri─Ö ksi─ů┼╝ek JA Pr├│szy┼äskiego!!!

#133 2006-10-01 15:31:22

elbereth
U┐ytkownik

Moje gratulacje Vasco! big_smile

Uff, przeprowadzka zako┼äczona, pok├│j wynaj─Öty, ale internetu niestety nie mam sad Dlatego pewnie b─Öd─Ö si─Ö rzadziej pojawia─ç na forum... W najbli┼╝szym czasie pode┼Ťl─Ö adminowi mejlem t─ů graficzk─Ö (wersj─Ö III i IV, bo te wygrywaj─ů) w jpeg-u i w formacie photoshopa (┼╝eby mo┼╝na by┼éo ewentualnie co┼Ť pozmienia─ç). Nie mog─Ö si─Ö juz doczeka─ç wyniku g┼éosowania! Oczywi┼Ťcie mi te┼╝ si─Ö najbardziej podoba moja wersja big_smile , ale tak┼╝e zgodz─Ö si─Ö z Wami, bo nie mam wyj┼Ťcia.

┼╗ona: Dlaczego zostawi┼ée┼Ť mnie sam─ů? Wida─ç kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
M─ů┼╝: Ale┼╝ sk─ůd! Gdyby┼Ťcie oboje ton─Öli w rzece, ratowa┼ébym Ciebie!
┼╗ona: Naprawd─Ö?
M─ů┼╝: Oczywi┼Ťcie! Jeste┼Ť dwa razy l┼╝ejsza! big_smile

#135 2006-12-01 11:19:21

elbereth
U┐ytkownik

wysłałam, wysłałam! big_smile wprawdzie musiałam to zrobić tak po cichu i nielegalnie, podczas szkolenia informatycznego, ale poszło big_smile

┼╗ona: Dlaczego zostawi┼ée┼Ť mnie sam─ů? Wida─ç kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
M─ů┼╝: Ale┼╝ sk─ůd! Gdyby┼Ťcie oboje ton─Öli w rzece, ratowa┼ébym Ciebie!
┼╗ona: Naprawd─Ö?
M─ů┼╝: Oczywi┼Ťcie! Jeste┼Ť dwa razy l┼╝ejsza! big_smile

#136 2006-12-03 21:37:58

Vasco
Administrator

Otrzymałem, dziękuję! Postaram się szybko za to zabrać.

Ja oczywi┼Ťcie nie pr├│┼╝nowa┼éem w tym czasie. Pisa┼éem ju┼╝ o forum - ┼╝e jest du┼╝e, wolno si─Ö ┼éaduje itd. Chce zmieni─ç skrypt bazy na lepszy i bezpieczniejszy. Pr├│bnie przenios┼éem ca┼ée forum pod adres http://www.janeausten.pl/forum - mo┼╝ecie potestowa─ç: tworzy─ç nowe w─ůtki, wpisy. Nie b├│jcie si─Ö - tamte dane zostan─ů usuni─Öte. Nadal oficjalne jest to forum, kt├│re widzicie.

Błędy w testowym forum, które zauważyłem, do poprawki:
- wpisany j─Özyk domy┼Ťlny: angielski - trzeba r─Öcznie zmieni─ç na polski
- data rejestracji - 1970-01-01 wink - te┼╝ p├│┼║niej poprawi─Ö
- nie ma ankiet i... raczej nie b─Ödzie - ten skrypt tego nie posiada - trzeba by napisa─ç...
- kolory s─ů zupe┼énie inne ni┼╝ na stronie - poprawi si─Ö

Czekam na opinie:
- co zmieni─ç?
- czy szybciej się ładuje?
- co Wam do głowy przyjdzie wink

#137 2006-12-03 22:10:25

Ulka
U┐ytkownik

w┼éasnie wesz┼éam na ten w─ůtek ┼╝eby zapyta─ç czy zamierzasz zmienic skrypt (tak to sie nazywa?) forum i prosze... zaraz popatrze...
ale w ogole chcialam wczesniej zaprotestowac:) przeciw zmianom forum... niektore z tych co ogladalam na innych stronach s─ů kiepskie - jak dla mnie oczywiscie... strasznie sie przyzwyczailam do naszego smile
ale dobra ide potestowac smile

ju┼╝ sie troche rozejrzalam:) dziwnie s─ů oznaczone tematy z nowymi postami, nie widze obja┼Ťnie┼ä. fajnie ze po wpisaniu i wyslaniu posta wraca sie na forum automatycznie. nie ma emotikonow przy edycji przynajmniej u mn ie smile nie widac avaatrow, ale mysle ze to tak na razie;) jest numerowanie postow,dobra rzecz. troche trudno przestawic sie na tryb "szerokoekranowy"wink kolorek mi sie podoba-przypomina obecne forum wink (wiem, ze kolor ogolnie sie zmieni ale to bedzie szok)
ogolnie-lepiej niz sie spodziewalam (obawiałam) , inne wiec trzeba bedzie sie przyzwyczaic, ale nie ma pewnych irytujacych cech niektorych "forumow". jesli taka zmiana bedzie to ja sie zgadzam:)

"cierpliwo┼Ť─ç - spok├│j ┼╝e przecie┼╝ si─Ö stanie"
(Ks. J. Twardowski)

#138 2006-12-04 15:56:03

AineNiRigani
U┐ytkownik

No coz, dla mnie ten nowy sprypt tez jest jakis taki... inny. Nie bardzo przepadam za takim surowym stylem w przypadku forum, dodam - naszego forum big_smile
Ale jesli to jest lepsze, to i ja sie na wszystko zgodze i ... przyzwyczaje. Tylko te kolory ...

#139 2006-12-05 17:31:03

Vasco
Administrator

Miał być chat? No to proszę: http://www.janeausten.pl/forum/index.php - jest wklejony w forum.

Aine: Mam nadziej─Ö, ┼╝e si─Ö przyzwyczaisz do skryptu. On tylko na pierwszy rzut oka jest taki dziwny smile Dla mnie teraz ka┼╝dy phpBB jest zbyt rozbudowany wink

#140 2006-12-05 19:30:38

peri
U┐ytkownik

O ile nie jest ju┼╝ za p├│┼║no, to g┼éosuj─Ö na wersj─Ö III ascetyczn─ů.
Dla mnie jest super big_smile Romantyczna, ale nie przesadnie. Kolorki przyjazne... Układ elegancki i przejrzysty...

Co do skryptu:
- dzia┼éa baaardzo szybko (przynajmniej na moim ┼é─ůczu) roll
- bardziej podobałby mi się w pastelowych zieleniach (ale to tylko IMHO, bo nie przepadam za niebieskim)
- czy tematy (w─ůtki) nie mog┼éy by si─Ö uk┼éada─ç tak, ┼╝eby te ze naj┼Ťwie┼╝szymi postami by┼éy na g├│rze?
- czy uk┼éad post├│w w w─ůtku nie m├│g┼éby by─ç odwrotny - na pierwszej stronie naj┼Ťwie┼╝sze?

Dwie ostatnie uwagi to moje pożałowania godne wygodnictwo :oops:

"... strze┼╝ si─Ö tak odda─ç serce pon─Ötom wy┼Ťnionym: kt├│┼╝ by┼é odblaskiem wody napojony, albo czy┼╝ kiedy kto b─Ödzie?"
Haffiz "Gazele"

#141 2006-12-05 20:57:23

Vasco
Administrator

> - dzia┼éa baaardzo szybko (przynajmniej na moim ┼é─ůczu) roll

Jest mniej danych do wys┼éania (serwer->przegl─ůdarka) + skrypt mniej obci─ů┼╝a serwer (ze 3x przynajmniej)

> - bardziej podobałby mi się w pastelowych zieleniach (ale to tylko IMHO, bo nie przepadam za niebieskim)

Kolory można zaproponować, z tym, że zajmę się tym dopiero jak będzie cała strona odnowiona.

> - czy tematy (w─ůtki) nie mog┼éy by si─Ö uk┼éada─ç tak, ┼╝eby te ze naj┼Ťwie┼╝szymi postami by┼éy na g├│rze?

Ależ jest... wejdź do kategorii. Lista kategorii jest stała. Tak jak do tej pory smile

> - czy uk┼éad post├│w w w─ůtku nie m├│g┼éby by─ç odwrotny - na pierwszej stronie naj┼Ťwie┼╝sze?

Oj, to by chyba 90% osób zaprotestowało.

Aha, Profil/Komunikatory - mo┼╝na wpisa─ç sw├│j nr GG i identyfikator Tlena.

#142 2006-12-06 18:12:02

Vasco
Administrator

SłUCHAJCIE!

A mo┼╝e um├│wimy si─Ö wszyscy kt├│rego┼Ť dnia na spotkanie na czacie? Raczej wieczorem, aby wszystkim pasowa┼éo. Dostosuj─Ö si─Ö do terminu.

Zreszt─ů... ja si─Ö staram ostatnio by─ç tam ci─ůgle zalogowany, aby odpowiada─ç na ew. pytania smile

#143 2006-12-07 11:49:50

pak4
U┐ytkownik

Brakuje mi trochę awatarów. Co prawda sam nie mam (może czas się dorobić?), ale niektóre posty bardzo łatwo się rozpoznawało.

Brakuje te┼╝ mo┼╝liwo┼Ťci wy┼é─ůczenia podpisu, ale chyba tylko ja to wykorzystuj─Ö.

Jeszcze przycisk wysyłania mi się nie podobał, ale nie pamiętam dlaczego smile

Oddaj wierzbie
Ca┼é─ů nienawi┼Ť─ç, ca┼ée po┼╝─ůdanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#144 2006-12-07 12:01:03

Vasco
Administrator

> Brakuje mi trochę awatarów. Co prawda sam nie mam (może czas się dorobić?), ale niektóre posty bardzo łatwo się rozpoznawało.

Awatary sie nie przeniosły, ale można je spokojnie dodać i używać.

> Brakuje te┼╝ mo┼╝liwo┼Ťci wy┼é─ůczenia podpisu, ale chyba tylko ja to wykorzystuj─Ö.

Profi/Wy┼Ťwietlanie/Pokazuj sygnatur─Ö u┼╝ytkownika - wy┼é─ůczy─ç

> Jeszcze przycisk wysyłania mi się nie podobał, ale nie pamiętam dlaczego Smile

'Potwierd┼║' zamiast 'Wy┼Ťlij'?

#145 2006-12-07 12:17:15

Dione
U┐ytkownik

Czy mo┼╝ecie mi wyja┼Ťni─ç, co kombinujecie z tym forum, chatem i wog├│le ze stron─ů? Tego fachowego s┼éownictwa informatyk├│w zupe┼énie nie chwytam. To co zmieniony b─Ödzie layout, czy jak?

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

#146 2006-12-07 13:21:52

pak4
U┐ytkownik

> Brakuje te┼╝ mo┼╝liwo┼Ťci wy┼é─ůczenia podpisu, ale chyba tylko ja to wykorzystuj─Ö.

Profi/Wy┼Ťwietlanie/Pokazuj sygnatur─Ö u┼╝ytkownika - wy┼é─ůczy─ç

To wiem wink Ja po prostu, gdy wysy┼éam kr├│tk─ů wiadomo┼Ť─ç, wy┼é─ůczam podpis -- po co ma by─ç d┼éu┼╝szy od samej wiadomo┼Ťci? Teraz mam opcj─Ö 'dodaj podpis' pod redagowan─ů odpowiedzi─ů, w nowej wersji tego nie ma. Ale przywi─ůzany szczeg├│lnie nie jestem smile

'Potwierd┼║' zamiast 'Wy┼Ťlij'?

Tu mi 'Wy┼Ťlij' nie przeszkadza, to i na nowym forum si─Ö na nie obra┼╝─Ö.

Dione: tak, chodzi o zmian─Ö wygl─ůdu, a tak┼╝e (cz─Ö┼Ťciowo) funkcjonalno┼Ťci forum. Chodzi o to by by┼éo ergonomicznie. I ┼éadnie wink

Oddaj wierzbie
Ca┼é─ů nienawi┼Ť─ç, ca┼ée po┼╝─ůdanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#147 2006-12-07 14:33:16

Dione
U┐ytkownik

Pak, prze┼Ťliczny avatarek wink
Ale mam nadziej─Ö, ┼╝e te zmiany zbyt mocno nie zmieni─ů zasad korzystania ze stronki? Jak b─Ödzie ergonomicznie i ┼éadnie to jestem zawsze za, bylebym nie musia┼éa si─Ö od nowa uczy─ç, gdzie co jest i jak obs┼éugiwa─ç lol

#148 2006-12-07 16:35:40

Vasco
Administrator

Ale┼╝ wszystkie propozycje wygl─ůdu masz wy┼╝ej w tym w─ůtku! A nowe forum i chat masz okazj─Ö przetestowa─ç "na ┼╝ywo".

#149 2006-12-08 14:14:01

Dione
U┐ytkownik

Propozycje wygl─ůdu mi si─Ö podobaj─ů wink

#150 2006-12-09 21:04:26

AineNiRigani
U┐ytkownik

Bardzo chetnie przylacze sie do dyskusji, ale dopiero w przyszlym tygodniu - problemy z kompem niemal calkowicie wyrzucaja mnie z obiegu... ;(

Stopka forum