Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#126 2006-09-28 13:37:59

MissDubish
Użytkownik

Re: Nowy design strony?

jeszcze nie mozna ... ?wietna jest twoja propozycja vasco tylko wydaje mi si? ?e je?eli ju? w desingu strony umieszczamy zdj?cia z ekranizacji to wklejmy z wszystkich ... nie wiem czy jest mo?liwe ale ?eby w miejscu zdj?? darcego i elizy wklei? taki pokaz slajdow (?eby zdj?cia si? zminia?y to chcialam rzec) to jak dla mnie by?o by cudnie prosto , ladnie i romantycznie ... kurcze jakby?cie mi przes?ali fragmenty tych waszych projektów to mo?e bym co? skleila w paintcie bo w?tpie ?ebym wyt?umaczy?a wam swoj? wizje ;p

nie ma brzydkich kobiet s? tylko niedocenione

#127 2006-09-28 14:00:13

AineNiRigani
Użytkownik

chyba wiem o co chodzi.
Ja nie lubi? ruchomych banerków na stronach, chyba ze sa z boku i reklamuja stron? big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#128 2006-09-28 14:07:59

MissDubish
Użytkownik

chodzi mi ?e je?li ju? na stronie s? zdj?cia z filmów to nie powinni?my si? ogranicza? tylko do DiU wiem wiem ...DiU jest najpopularniejsza ale ... i ja bym d? wersje zmieszala z tym fajnym zdj?ciem JA przy stoliku ... wtedy to by by? dla mnie lux

#129 2006-09-28 14:13:54

AineNiRigani
Użytkownik

Miss, i w?a?nie o tym pisa?y?my w tym w?tku kilka postów wcze?niej big_smile
Wi?c si? nie powtarza?am, tylko odnios?am do banerków big_smile[/url]

#130 2006-09-28 14:29:58

MissDubish
Użytkownik

hehe ... ano tak ... ups ... to tylko ja ... nie wiem róbcie jak chcecie wszystko co proponowaly?cie by?o ?adne ... wi?c ja ju? si? nie wym?drzam gdybym wiedzia?a w czym robi? takie pi?kne rzeczy to te? bym wymy?li?a co nie co a tak to tylko sie m?drze ... ju? jestem ciho ;p

#131 2006-09-28 14:37:20

AineNiRigani
Użytkownik

Miss, ja te? si? tylko wymadrzam i jakos nie widze w tym nic z?ego. Je?li masz swoje zdanie - to je wyra?, tylko wiesz - doczytaj w?tek, bo mo?e Twoje watpliwosci i zastrze?enia zosta?y ju? wcze?niej poruszone i rozwiane?

#132 2006-09-28 17:30:19

Vasco
Administrator

Wiadomo, ?e najbardziej mi si? podoba moja wersja, ale si? zgodz? z Wami, bo nie mam wyj?cia smile. Co do fotek z innych ekranizacji jako animacji, to od razu mówi? nie. Ja tego nie zrobi?, poza tym za wolno si? b?dzie ?ci?ga?. A te zdj?cia akurat dlatego, ?e to najbardziej znana ksi??ka i uznawana za najlepsz? ekranizacj?.

Przy okazji pochwal? si?: uda?o mi si? zakupi? ca?? star? seri? ksi??ek JA Prószy?skiego!!!

#133 2006-10-01 15:31:22

elbereth
Użytkownik

Moje gratulacje Vasco! big_smile

Uff, przeprowadzka zako?czona, pokój wynaj?ty, ale internetu niestety nie mam sad Dlatego pewnie b?d? si? rzadziej pojawia? na forum... W najbli?szym czasie pode?l? adminowi mejlem t? graficzk? (wersj? III i IV, bo te wygrywaj?) w jpeg-u i w formacie photoshopa (?eby mo?na by?o ewentualnie co? pozmienia?). Nie mog? si? juz doczeka? wyniku g?osowania! Oczywi?cie mi te? si? najbardziej podoba moja wersja big_smile , ale tak?e zgodz? si? z Wami, bo nie mam wyj?cia.

?ona: Dlaczego zostawi?e? mnie sam?? Wida? kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
M??: Ale? sk?d! Gdyby?cie oboje ton?li w rzece, ratowa?bym Ciebie!
?ona: Naprawd??
M??: Oczywi?cie! Jeste? dwa razy l?ejsza! big_smile

#135 2006-12-01 11:19:21

elbereth
Użytkownik

wys?a?am, wys?a?am! big_smile wprawdzie musia?am to zrobi? tak po cichu i nielegalnie, podczas szkolenia informatycznego, ale posz?o big_smile

?ona: Dlaczego zostawi?e? mnie sam?? Wida? kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
M??: Ale? sk?d! Gdyby?cie oboje ton?li w rzece, ratowa?bym Ciebie!
?ona: Naprawd??
M??: Oczywi?cie! Jeste? dwa razy l?ejsza! big_smile

#136 2006-12-03 21:37:58

Vasco
Administrator

Otrzyma?em, dzi?kuj?! Postaram si? szybko za to zabra?.

Ja oczywi?cie nie pró?nowa?em w tym czasie. Pisa?em ju? o forum - ?e jest du?e, wolno si? ?aduje itd. Chce zmieni? skrypt bazy na lepszy i bezpieczniejszy. Próbnie przenios?em ca?e forum pod adres http://www.janeausten.pl/forum - mo?ecie potestowa?: tworzy? nowe w?tki, wpisy. Nie bójcie si? - tamte dane zostan? usuni?te. Nadal oficjalne jest to forum, które widzicie.

B??dy w testowym forum, które zauwa?y?em, do poprawki:
- wpisany j?zyk domy?lny: angielski - trzeba r?cznie zmieni? na polski
- data rejestracji - 1970-01-01 wink - te? pó?niej poprawi?
- nie ma ankiet i... raczej nie b?dzie - ten skrypt tego nie posiada - trzeba by napisa?...
- kolory s? zupe?nie inne ni? na stronie - poprawi si?

Czekam na opinie:
- co zmieni??
- czy szybciej si? ?aduje?
- co Wam do g?owy przyjdzie wink

#137 2006-12-03 22:10:25

Ulka
Użytkownik

w?asnie wesz?am na ten w?tek ?eby zapyta? czy zamierzasz zmienic skrypt (tak to sie nazywa?) forum i prosze... zaraz popatrze...
ale w ogole chcialam wczesniej zaprotestowac:) przeciw zmianom forum... niektore z tych co ogladalam na innych stronach s? kiepskie - jak dla mnie oczywiscie... strasznie sie przyzwyczailam do naszego smile
ale dobra ide potestowac smile

ju? sie troche rozejrzalam:) dziwnie s? oznaczone tematy z nowymi postami, nie widze obja?nie?. fajnie ze po wpisaniu i wyslaniu posta wraca sie na forum automatycznie. nie ma emotikonow przy edycji przynajmniej u mn ie smile nie widac avaatrow, ale mysle ze to tak na razie;) jest numerowanie postow,dobra rzecz. troche trudno przestawic sie na tryb "szerokoekranowy"wink kolorek mi sie podoba-przypomina obecne forum wink (wiem, ze kolor ogolnie sie zmieni ale to bedzie szok)
ogolnie-lepiej niz sie spodziewalam (obawia?am) , inne wiec trzeba bedzie sie przyzwyczaic, ale nie ma pewnych irytujacych cech niektorych "forumow". jesli taka zmiana bedzie to ja sie zgadzam:)

"cierpliwo?? - spokój ?e przecie? si? stanie"
(Ks. J. Twardowski)

#138 2006-12-04 15:56:03

AineNiRigani
Użytkownik

No coz, dla mnie ten nowy sprypt tez jest jakis taki... inny. Nie bardzo przepadam za takim surowym stylem w przypadku forum, dodam - naszego forum big_smile
Ale jesli to jest lepsze, to i ja sie na wszystko zgodze i ... przyzwyczaje. Tylko te kolory ...

#139 2006-12-05 17:31:03

Vasco
Administrator

Mia? by? chat? No to prosz?: http://www.janeausten.pl/forum/index.php - jest wklejony w forum.

Aine: Mam nadziej?, ?e si? przyzwyczaisz do skryptu. On tylko na pierwszy rzut oka jest taki dziwny smile Dla mnie teraz ka?dy phpBB jest zbyt rozbudowany wink

#140 2006-12-05 19:30:38

peri
Użytkownik

O ile nie jest ju? za pó?no, to g?osuj? na wersj? III ascetyczn?.
Dla mnie jest super big_smile Romantyczna, ale nie przesadnie. Kolorki przyjazne... Uk?ad elegancki i przejrzysty...

Co do skryptu:
- dzia?a baaardzo szybko (przynajmniej na moim ??czu) roll
- bardziej podoba?by mi si? w pastelowych zieleniach (ale to tylko IMHO, bo nie przepadam za niebieskim)
- czy tematy (w?tki) nie mog?y by si? uk?ada? tak, ?eby te ze naj?wie?szymi postami by?y na górze?
- czy uk?ad postów w w?tku nie móg?by by? odwrotny - na pierwszej stronie naj?wie?sze?

Dwie ostatnie uwagi to moje po?a?owania godne wygodnictwo :oops:

"... strze? si? tak odda? serce pon?tom wy?nionym: któ? by? odblaskiem wody napojony, albo czy? kiedy kto b?dzie?"
Haffiz "Gazele"

#141 2006-12-05 20:57:23

Vasco
Administrator

> - dzia?a baaardzo szybko (przynajmniej na moim ??czu) roll

Jest mniej danych do wys?ania (serwer->przegl?darka) + skrypt mniej obci??a serwer (ze 3x przynajmniej)

> - bardziej podoba?by mi si? w pastelowych zieleniach (ale to tylko IMHO, bo nie przepadam za niebieskim)

Kolory mo?na zaproponowa?, z tym, ?e zajm? si? tym dopiero jak b?dzie ca?a strona odnowiona.

> - czy tematy (w?tki) nie mog?y by si? uk?ada? tak, ?eby te ze naj?wie?szymi postami by?y na górze?

Ale? jest... wejd? do kategorii. Lista kategorii jest sta?a. Tak jak do tej pory smile

> - czy uk?ad postów w w?tku nie móg?by by? odwrotny - na pierwszej stronie naj?wie?sze?

Oj, to by chyba 90% osób zaprotestowa?o.

Aha, Profil/Komunikatory - mo?na wpisa? swój nr GG i identyfikator Tlena.

#142 2006-12-06 18:12:02

Vasco
Administrator

S?UCHAJCIE!

A mo?e umówimy si? wszyscy którego? dnia na spotkanie na czacie? Raczej wieczorem, aby wszystkim pasowa?o. Dostosuj? si? do terminu.

Zreszt?... ja si? staram ostatnio by? tam ci?gle zalogowany, aby odpowiada? na ew. pytania smile

#143 2006-12-07 11:49:50

pak4
Użytkownik

Brakuje mi troch? awatarów. Co prawda sam nie mam (mo?e czas si? dorobi??), ale niektóre posty bardzo ?atwo si? rozpoznawa?o.

Brakuje te? mo?liwo?ci wy??czenia podpisu, ale chyba tylko ja to wykorzystuj?.

Jeszcze przycisk wysy?ania mi si? nie podoba?, ale nie pami?tam dlaczego smile

Oddaj wierzbie
Ca?? nienawi??, ca?e po??danie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#144 2006-12-07 12:01:03

Vasco
Administrator

> Brakuje mi troch? awatarów. Co prawda sam nie mam (mo?e czas si? dorobi??), ale niektóre posty bardzo ?atwo si? rozpoznawa?o.

Awatary sie nie przenios?y, ale mo?na je spokojnie doda? i u?ywa?.

> Brakuje te? mo?liwo?ci wy??czenia podpisu, ale chyba tylko ja to wykorzystuj?.

Profi/Wy?wietlanie/Pokazuj sygnatur? u?ytkownika - wy??czy?

> Jeszcze przycisk wysy?ania mi si? nie podoba?, ale nie pami?tam dlaczego Smile

'Potwierd?' zamiast 'Wy?lij'?

#145 2006-12-07 12:17:15

Dione
Użytkownik

Czy mo?ecie mi wyja?ni?, co kombinujecie z tym forum, chatem i wogóle ze stron?? Tego fachowego s?ownictwa informatyków zupe?nie nie chwytam. To co zmieniony b?dzie layout, czy jak?

Mój ch?opak si? w?a?nie o?eni?....

#146 2006-12-07 13:21:52

pak4
Użytkownik

> Brakuje te? mo?liwo?ci wy??czenia podpisu, ale chyba tylko ja to wykorzystuj?.

Profi/Wy?wietlanie/Pokazuj sygnatur? u?ytkownika - wy??czy?

To wiem wink Ja po prostu, gdy wysy?am krótk? wiadomo??, wy??czam podpis -- po co ma by? d?u?szy od samej wiadomo?ci? Teraz mam opcj? 'dodaj podpis' pod redagowan? odpowiedzi?, w nowej wersji tego nie ma. Ale przywi?zany szczególnie nie jestem smile

'Potwierd?' zamiast 'Wy?lij'?

Tu mi 'Wy?lij' nie przeszkadza, to i na nowym forum si? na nie obra??.

Dione: tak, chodzi o zmian? wygl?du, a tak?e (cz??ciowo) funkcjonalno?ci forum. Chodzi o to by by?o ergonomicznie. I ?adnie wink

Oddaj wierzbie
Ca?? nienawi??, ca?e po??danie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#147 2006-12-07 14:33:16

Dione
Użytkownik

Pak, prze?liczny avatarek wink
Ale mam nadziej?, ?e te zmiany zbyt mocno nie zmieni? zasad korzystania ze stronki? Jak b?dzie ergonomicznie i ?adnie to jestem zawsze za, bylebym nie musia?a si? od nowa uczy?, gdzie co jest i jak obs?ugiwa? lol

#148 2006-12-07 16:35:40

Vasco
Administrator

Ale? wszystkie propozycje wygl?du masz wy?ej w tym w?tku! A nowe forum i chat masz okazj? przetestowa? "na ?ywo".

#149 2006-12-08 14:14:01

Dione
Użytkownik

Propozycje wygl?du mi si? podobaj? wink

#150 2006-12-09 21:04:26

AineNiRigani
Użytkownik

Bardzo chetnie przylacze sie do dyskusji, ale dopiero w przyszlym tygodniu - problemy z kompem niemal calkowicie wyrzucaja mnie z obiegu... ;(

Stopka forum