Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#376 2008-03-04 14:38:39

Dorfi
U┐ytkownik

Re: Powitalnia :)

Witaj Mizia
Ja nie jestem ze ┼Ül─ůska wink

#377 2008-03-04 14:49:09

Mike Moriarty
U┐ytkownik

Dorfi - nie przejmuj sie. ;-) Nikt nie jest doskonaly.

#378 2008-03-04 14:51:45

Dorfi
U┐ytkownik

Mike, czy ja ju┼╝ kiedy┼Ť pisa┼éam, ┼╝e lubi─Ö Twoje poczucie humoru? smile

#379 2008-03-04 15:00:16

Mike Moriarty
U┐ytkownik

Nigdy. Czyli pewnie nie lubisz, i to jest taki ironiczny sposob, by mi to uswiadomic. ;-P

#380 2008-03-04 15:32:18

Loana
U┐ytkownik

Miziu - witaj!!! smile

Aine - nikt nie jest doskonaly tongue. Ja po prostu jestem zbyt naiwna i szczera, zeby polubic koty, albo inaczej - koty mojej tesciowej i szwagierki nie przekonuja mnie do siebie smile. Moze Twoje sa bardziej szczere, przewidywalne i kochane, ale nie mialam jeszcze przyjemnosci ich poznac, wiec nie mialam kiedy zmienic zdania tongue.

Wroc-Love! smile

Jakie┼Ť pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#381 2008-03-04 16:03:30

skrzacik
U┐ytkownik

Loana napisa│:

Miziu - witaj!!! smile
Aine - nikt nie jest doskonaly tongue. Ja po prostu jestem zbyt naiwna i szczera, zeby polubic koty, albo inaczej - koty mojej tesciowej i szwagierki nie przekonuja mnie do siebie smile. Moze Twoje sa bardziej szczere, przewidywalne i kochane, ale nie mialam jeszcze przyjemnosci ich poznac, wiec nie mialam kiedy zmienic zdania tongue.
Wroc-Love! smile

koci sa milu┼Ťcy, i wcale nie s─ů k┼éamcami. poprostu nie mia┼éa┼Ť okazji poby─ç z nimi i pozna─ç ich charakter├│w. moim zdaniem koty s─ů bardziej ludzkie ni┼╝ psy aczkolwiek i jedne i drugie lubie. jak bedziesz w krakowie, zapraszam do mojej kociarni smile

skrzacik

#382 2008-03-04 16:18:50

Dorfi
U┐ytkownik

Tak si─Ö w┼éa┼Ťnie zastanawiam czy jak by┼éam u Ciebie to nie mia┼éa┼Ť wtedy DW├ôCH kot├│w?

#383 2008-03-04 17:03:14

mizzia
U┐ytkownik

Dziękuję za tak miłe przyjecie smile. Dodam jeszcze, że ja koty UWIELBIAM big_smile. Sama posiadam takowego sztuk jeden smile

#384 2008-03-04 18:27:32

AineNiRigani
U┐ytkownik

Kot dopasowuje sie charakterem do wlasciciela. Bardzo chętnie będzie się godził na współpracę (z czystego lenistwa) o ile jasno mu sie wytyczy granice. Ale nigdy, przenigdy nie będzie służył. Jest doskonałym towarzyszem zabaw, psot, ale
Moja Zo┼éza z ca┼éa pewno┼Ťci─ů nie przekona┼éaby Ci─Ö - jest strasznie rozpuszczona. Wszystko przez to ze jest taka ┼Ťliczna big_smile. Natomiast moj Kleks, czy dzieciuszki naszego Zo┼ézika zawojowa┼éyby Cie na amen - tak jak zawojowa┼éy swoich w┼éa┼Ťcicieli. Tak si─Ö akurat z┼éo┼╝y┼éo, ze w domu do kt├│rego trafi┼éy, by┼éa przynajmniej jedna osoba, kt├│ra nie lubi┼éa kot├│w i mia┼éa takie zdanie jak Ty big_smile Po kilku miesi─ůcach kot zawojowa┼é ich serca. Ale maluchy by┼éy niezwykle udane. Przy wyborze kociaczka mog─Ö polecic tylko jedno - przygl─ůdni─Öcie si─Ö w┼éa┼Ťcicielom. Je┼Ťli maj─ů kota na punkcie kot├│w - kotki b─Öd─ů cudowne, szybko nawi─ů┼╝─ů kontakt z w┼éa┼Ťcicielem.

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#385 2008-03-04 18:34:47

emmanuella
U┐ytkownik

Mizzia
witamy cie alleluja(choc moze troche za wczesniej:))

#386 2008-03-04 20:34:39

Tamara
U┐ytkownik

Witaj mizzia! Kociarze g├│r─ů!!!

#387 2008-03-05 07:31:26

pak4
U┐ytkownik

Hm... a na zasadzie, ┼╝e 'te┼╝' si─Ö jest ze ┼Ül─ůska? Pewien m├│j znajomy co┼Ť takiego us┼éysza┼é od wroc┼éawianina (i poprosi┼é w odpowiedzi o powt├│rzenie ┼Ťl─ůskiego przekle┼ästwa, kt├│re wypad┼éo bardzo 'nie┼Ťl─ůsko' smile ). No, ale Mizzi nie s┼éysz─Ö, a tylko czytam...

Ostatnio edytowany przez pak4 (2008-03-05 07:32:17)

Oddaj wierzbie
Ca┼é─ů nienawi┼Ť─ç, ca┼ée po┼╝─ůdanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#388 2008-03-05 07:55:54

Balbina
U┐ytkownik

Witaj Mizzia

szalej─ůca czterdziestka

#389 2008-03-29 18:04:49

Dione
U┐ytkownik

To jeste┼Ťmy...
Miało nie być mnie tydzień, ale... no wiecie... tak się trochę mi przedłużyło big_smile

Na pocz─ůtek mo┼╝e z┼éo┼╝─Ö wszystkim razem i ka┼╝demu z osobna sp├│┼║nione ┼╝yczenia walentynkowe, 8-smo i 9-to marcowe, ┼Ťwi─ůteczne, lano-poniedzia┼ékowe i tak za┼Ť prima aprilisowe.
A teraz od razu zapytam:
Co nowego? Jak min─Ö┼éy ┼Ťwi─Öta? Kto t─Öskni┼é?

A dla wtajemniczonych dodam: historia si─Ö pisze.... tylko tak si─Ö mi rozros┼éa, ┼╝e jeszcze troch─Ö nad ni─ů posiedz─Ö wink , ale jak b─Ödzie gotowa.... to od razu wysy┼éam.

Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie.... (dobra Garfield, nie musisz wszystkich liza─ç...)
Wasza, do niedawna troch─Ö zagubiona, Dione big_smile

Ostatnio edytowany przez Dione (2008-03-29 19:28:50)

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

#390 2008-03-29 20:43:08

Ulka
U┐ytkownik

Hej hej Dione!
Dobrze, ┼╝e wr├│ci┼éa┼Ť big_smile
herbatka i po┼Ťwi─ůteczne ciasto wink

"cierpliwo┼Ť─ç - spok├│j ┼╝e przecie┼╝ si─Ö stanie"
(Ks. J. Twardowski)

#391 2008-03-29 21:35:41

Marija
U┐ytkownik

O ile si─Ö nie myl─Ö, to r├│wno dwa miesi─ůce nieobecno┼Ťci? ┼éadnie to tak? wink

#393 2008-03-29 22:48:24

Dione
U┐ytkownik

No nie wiem czy r├│wno dwa, ale tak co┼Ť ko┼éo tego. No tak si─Ö jako┼Ť zesz┼éo. Najpierw nie mia┼éam internetu (i czasu, ┼╝eby w ko┼äcu zadzwoni─ç i zam├│wi─ç - przedstawiciele handlowi to ┼Ťwietna sprawa, sami ci─Ö znajd─ů lol ), a potem si─Ö mi tyle zwali┼éo, ┼╝e o zajrzeniu na forum nawet nie mia┼éam kiedy my┼Ťle─ç. Ale teraz mam ju┼╝ troch─Ö spokojniej, przynajmniej na razie wink

#394 2008-03-30 16:35:51

Tamara
U┐ytkownik

Witaj Dione! A tu ┼Ťwi─ůteczna lasagne dla Garfielda big_smile T─Öskno by┼éo za Wami...

Ostatnio edytowany przez Tamara (2008-03-30 16:36:25)

#395 2008-05-29 20:01:48

ederos
U┐ytkownik

Witajcie drogie Panie bez gorset├│w wink oraz Panowie (jeste┼Ťcie tu, prawda?). Cho─ç ┼╝aden ze mnie romantyk zapisa┼éem si─Ö do Was bo kobieta, kt├│r─ů kocham uwielbia romantyczne ksi─ů┼╝ki i mam nadziej─Ö, ┼╝e troch─Ö si─Ö dokszta┼éc─Ö wink

Nieprawd─ů jest, ┼╝e istotne w ┼╝yciu jest oddychanie, wr─Öcz przeciwnie - najwa┼╝niejsze s─ů chwile zapieraj─ůce dech w piersi.

#396 2008-05-29 20:26:57

Akaterine
Administrator

Witamy smile. Panowie owszem s─ů, ale niewielu, wi─Öc mi┼éo, ┼╝e pojawi┼é si─Ö nowy wink

Ostatnio edytowany przez Akaterine (2008-05-29 20:27:22)

"The more I know of the world, the more am I convinced that I shall never see a man whom I can really love."

#397 2008-05-30 10:47:17

elbereth
U┐ytkownik

Witaj Ederos! Gratuluj─Ö motywacji - gdyby wszyscy panowie tak─ů mieli, by┼éoby ich tu wi─Öcej, ni┼╝ nas big_smile Tymczasem z tego, co mi wiadomo, jeste┼Ť chyba 6. m─Ö┼╝czyzn─ů, kt├│rego stopa posta┼éa na tym forum cool (wliczaj─ůc w to Kazika i Roberta Benneta, kt├│rych juz z nami nie ma).

┼╗ona: Dlaczego zostawi┼ée┼Ť mnie sam─ů? Wida─ç kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
M─ů┼╝: Ale┼╝ sk─ůd! Gdyby┼Ťcie oboje ton─Öli w rzece, ratowa┼ébym Ciebie!
┼╗ona: Naprawd─Ö?
M─ů┼╝: Oczywi┼Ťcie! Jeste┼Ť dwa razy l┼╝ejsza! big_smile

#398 2008-05-30 12:51:57

Dione
U┐ytkownik

El, Robert si─Ö jeszcze czasem pojawia. Rzadko, ale tak raz na trzy miesi─ůce co┼Ť naskrobie.

Ederos, witaj w "damskim ┼Ťwiecie" i baw si─Ö dobrze big_smile

#399 2008-05-31 19:36:21

ederos
U┐ytkownik

S─ů faceci smile ufff... ul┼╝y┼éo mi, ju┼╝ my┼Ťla┼éem, ┼╝e jestem jakim┼Ť dziwakiem wink Dzi─Ökuj─Ö serdecznie za mi┼ée przyj─Öcie, postaram si─Ö nie zani┼╝a─ç poziomu wink

Nieprawd─ů jest, ┼╝e istotne w ┼╝yciu jest oddychanie, wr─Öcz przeciwnie - najwa┼╝niejsze s─ů chwile zapieraj─ůce dech w piersi.

#400 2008-05-31 20:30:03

Vasco
Administrator

Zaraz, nikt nie powiedział, że facet tutaj nie jest dziwakiem. wink

Stopka forum