Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#376 2008-03-04 14:38:39

Dorfi
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Witaj Mizia
Ja nie jestem ze ÅšlÄ…ska wink

Offline

 

#377 2008-03-04 14:49:09

Mike Moriarty
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Dorfi - nie przejmuj sie. ;-) Nikt nie jest doskonaly.

Offline

 

#378 2008-03-04 14:51:45

Dorfi
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Mike, czy ja już kiedyś pisałam, że lubię Twoje poczucie humoru? smile

Offline

 

#379 2008-03-04 15:00:16

Mike Moriarty
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Nigdy. Czyli pewnie nie lubisz, i to jest taki ironiczny sposob, by mi to uswiadomic. ;-P

Offline

 

#380 2008-03-04 15:32:18

Loana
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Miziu - witaj!!! smile

Aine - nikt nie jest doskonaly tongue. Ja po prostu jestem zbyt naiwna i szczera, zeby polubic koty, albo inaczej - koty mojej tesciowej i szwagierki nie przekonuja mnie do siebie smile. Moze Twoje sa bardziej szczere, przewidywalne i kochane, ale nie mialam jeszcze przyjemnosci ich poznac, wiec nie mialam kiedy zmienic zdania tongue.

Wroc-Love! smile


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#381 2008-03-04 16:03:30

skrzacik
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Loana napisa³:

Miziu - witaj!!! smile
Aine - nikt nie jest doskonaly tongue. Ja po prostu jestem zbyt naiwna i szczera, zeby polubic koty, albo inaczej - koty mojej tesciowej i szwagierki nie przekonuja mnie do siebie smile. Moze Twoje sa bardziej szczere, przewidywalne i kochane, ale nie mialam jeszcze przyjemnosci ich poznac, wiec nie mialam kiedy zmienic zdania tongue.
Wroc-Love! smile

koci sa miluścy, i wcale nie są kłamcami. poprostu nie miałaś okazji pobyć z nimi i poznać ich charakterów. moim zdaniem koty są bardziej ludzkie niż psy aczkolwiek i jedne i drugie lubie. jak bedziesz w krakowie, zapraszam do mojej kociarni smile

skrzacik

Offline

 

#382 2008-03-04 16:18:50

Dorfi
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Tak się właśnie zastanawiam czy jak byłam u Ciebie to nie miałaś wtedy DWÓCH kotów?

Offline

 

#383 2008-03-04 17:03:14

mizzia
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Dziękuję za tak miłe przyjecie smile. Dodam jeszcze, że ja koty UWIELBIAM big_smile. Sama posiadam takowego sztuk jeden smile

Offline

 

#384 2008-03-04 18:27:32

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Kot dopasowuje sie charakterem do wlasciciela. Bardzo chętnie będzie się godził na współpracę (z czystego lenistwa) o ile jasno mu sie wytyczy granice. Ale nigdy, przenigdy nie będzie służył. Jest doskonałym towarzyszem zabaw, psot, ale
Moja Zołza z cała pewnością nie przekonałaby Cię - jest strasznie rozpuszczona. Wszystko przez to ze jest taka śliczna big_smile. Natomiast moj Kleks, czy dzieciuszki naszego Zołzika zawojowałyby Cie na amen - tak jak zawojowały swoich właścicieli. Tak się akurat złożyło, ze w domu do którego trafiły, była przynajmniej jedna osoba, która nie lubiła kotów i miała takie zdanie jak Ty big_smile Po kilku miesiącach kot zawojował ich serca. Ale maluchy były niezwykle udane. Przy wyborze kociaczka mogę polecic tylko jedno - przyglądnięcie się właścicielom. Jeśli mają kota na punkcie kotów - kotki będą cudowne, szybko nawiążą kontakt z właścicielem.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#385 2008-03-04 18:34:47

emmanuella
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Mizzia
witamy cie alleluja(choc moze troche za wczesniej:))

Offline

 

#386 2008-03-04 20:34:39

Tamara
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Witaj mizzia! Kociarze górą!!!

Offline

 

#387 2008-03-05 07:31:26

pak4
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Hm... a na zasadzie, że 'też' się jest ze Śląska? Pewien mój znajomy coś takiego usłyszał od wrocławianina (i poprosił w odpowiedzi o powtórzenie śląskiego przekleństwa, które wypadło bardzo 'nieśląsko' smile ). No, ale Mizzi nie słyszę, a tylko czytam...

Ostatnio edytowany przez pak4 (2008-03-05 07:32:17)


Oddaj wierzbie
Całą nienawiść, całe pożądanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

Offline

 

#388 2008-03-05 07:55:54

Balbina
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Witaj Mizzia


szalejÄ…ca czterdziestka

Offline

 

#389 2008-03-29 18:04:49

Dione
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

To jesteśmy...
Miało nie być mnie tydzień, ale... no wiecie... tak się trochę mi przedłużyło big_smile

Na początek może złożę wszystkim razem i każdemu z osobna spóźnione życzenia walentynkowe, 8-smo i 9-to marcowe, świąteczne, lano-poniedziałkowe i tak zaś prima aprilisowe.
A teraz od razu zapytam:
Co nowego? Jak minęły święta? Kto tęsknił?




A dla wtajemniczonych dodam: historia się pisze.... tylko tak się mi rozrosła, że jeszcze trochę nad nią posiedzę wink , ale jak będzie gotowa.... to od razu wysyłam.


Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie.... (dobra Garfield, nie musisz wszystkich lizać...)
Wasza, do niedawna trochÄ™ zagubiona, Dione big_smile

Ostatnio edytowany przez Dione (2008-03-29 19:28:50)


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#390 2008-03-29 20:43:08

Ulka
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Hej hej Dione!
Dobrze, że wróciłaś big_smile
herbatka i poświąteczne ciasto wink


"cierpliwość - spokój że przecież się stanie"
(Ks. J. Twardowski)

Offline

 

#391 2008-03-29 21:35:41

Marija
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

O ile się nie mylę, to równo dwa miesiące nieobecności? ładnie to tak? wink

Offline

 

#393 2008-03-29 22:48:24

Dione
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

No nie wiem czy równo dwa, ale tak coś koło tego. No tak się jakoś zeszło. Najpierw nie miałam internetu (i czasu, żeby w końcu zadzwonić i zamówić - przedstawiciele handlowi to świetna sprawa, sami cię znajdą lol ), a potem się mi tyle zwaliło, że o zajrzeniu na forum nawet nie miałam kiedy myśleć. Ale teraz mam już trochę spokojniej, przynajmniej na razie wink


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#394 2008-03-30 16:35:51

Tamara
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Witaj Dione! A tu świąteczna lasagne dla Garfielda big_smile Tęskno było za Wami...

Ostatnio edytowany przez Tamara (2008-03-30 16:36:25)

Offline

 

#395 2008-05-29 20:01:48

ederos
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Witajcie drogie Panie bez gorsetów wink oraz Panowie (jesteście tu, prawda?). Choć żaden ze mnie romantyk zapisałem się do Was bo kobieta, którą kocham uwielbia romantyczne książki i mam nadzieję, że trochę się dokształcę wink


Nieprawdą jest, że istotne w życiu jest oddychanie, wręcz przeciwnie - najważniejsze są chwile zapierające dech w piersi.

Offline

 

#396 2008-05-29 20:26:57

Akaterine
Administrator

Re: Powitalnia :)

Witamy smile. Panowie owszem są, ale niewielu, więc miło, że pojawił się nowy wink

Ostatnio edytowany przez Akaterine (2008-05-29 20:27:22)


"The more I know of the world, the more am I convinced that I shall never see a man whom I can really love."

Offline

 

#397 2008-05-30 10:47:17

elbereth
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Witaj Ederos! Gratuluję motywacji - gdyby wszyscy panowie taką mieli, byłoby ich tu więcej, niż nas big_smile Tymczasem z tego, co mi wiadomo, jesteś chyba 6. mężczyzną, którego stopa postała na tym forum cool (wliczając w to Kazika i Roberta Benneta, których juz z nami nie ma).


Żona: Dlaczego zostawiłeś mnie samą? Widać kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
Mąż: Ależ skąd! Gdybyście oboje tonęli w rzece, ratowałbym Ciebie!
Żona: Naprawdę?
Mąż: Oczywiście! Jesteś dwa razy lżejsza! big_smile

Offline

 

#398 2008-05-30 12:51:57

Dione
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

El, Robert siÄ™ jeszcze czasem pojawia. Rzadko, ale tak raz na trzy miesiÄ…ce coÅ› naskrobie.

Ederos, witaj w "damskim świecie" i baw się dobrze big_smile


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#399 2008-05-31 19:36:21

ederos
U¿ytkownik

Re: Powitalnia :)

Są faceci smile ufff... ulżyło mi, już myślałem, że jestem jakimś dziwakiem wink Dziękuję serdecznie za miłe przyjęcie, postaram się nie zaniżać poziomu wink


Nieprawdą jest, że istotne w życiu jest oddychanie, wręcz przeciwnie - najważniejsze są chwile zapierające dech w piersi.

Offline

 

#400 2008-05-31 20:30:03

Vasco
Administrator

Re: Powitalnia :)

Zaraz, nikt nie powiedział, że facet tutaj nie jest dziwakiem. wink

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB