Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#51 2005-01-13 09:11:27

ula
Użytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Fringilla - troch? tak smile ale i dlatego ?e i ja baaaardzo lubi? szarlotk? - i dlatego w??snie nie uszyj? sobie takiej kiecki :oops: big_smile

#52 2005-01-13 11:16:58

granatowa
Użytkownik

Drogie Panie jakie Wy macie „?liczne” pomys?y big_smile .
Czy mog? by? jedenasta?

#53 2005-01-13 11:23:17

ula
Użytkownik

Witaj w klubie granatowa big_smile
jasne jasne, nawet nie pytaj im nas wi?cej tym ciekawiej smile

#54 2005-01-13 13:15:58

fringilla
Użytkownik

Taaak, a szarlotka najlepiej smakuje z lodami i bit? ?mietan?. I to kolejny argument przeciwko sukni z epoki wink

Pozdr. Agata
gg 5739618

#55 2005-01-14 09:59:12

sister
Użytkownik

Oj, dziewczyny...
W czasach JA nikt nie przejmowa?by si?, ?e po zjedzeniu szarlotki suknia b?dzie ?le le?e? wink ?ycie jest zbyt krótkie, ?eby sobie odmawia? takich ma?ych przyjemno?ci smile

trzebaby znale?? jak?? kumat? krawcow?, pokaza? jej urywki np.filmu, albo jakie? zdj?cia sukien z internetu i kaza? uszy? tak? sam? 8)

#56 2005-01-14 16:16:37

dorotka
Użytkownik

Ja mam ma?lane ?apy i sama sobie nie uszyj?, przyznaj? si? bez bicia. A sk?d ja wezm? taka krawcow?, która nie uzna mnie za wariatki ??daj?cej kiecki modnej 200 lat temu?

Normalnie zacz??am wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#57 2005-01-14 21:44:32

moniczek
Użytkownik

ja np. widzia?am sukienki ?lubne w tym stylu... wink Mo?na by tak? wypo?yczy?.. wink Tylko to troche kosztuje...

#58 2005-01-14 23:44:03

fringilla
Użytkownik

No w?a?ciwie to ja mam tak? sukienke slubna swoja troche w tym stylu. Tylko czy bym sie w nia zmiescila jeszcze? Hmmm....

Pozdr. Agata
gg 5739618

#59 2005-01-15 12:12:25

sister
Użytkownik

No có?, ja nie ukrywam, ze postaram sie uszy? sobie takie cudo u krawcowej, o ile takie co? nie przekroczy jej mo?liwo?ci... tylko zastanawiam si?, czy szy? halk? i sukni? czy tylko sukni??

co do butów i torebki to nie jest jeszcze taki problem, tylko z tym czepkiem to b?dzie jazda... gdzie co? takiego zdoby????

#60 2005-01-15 23:21:32

moniczek
Użytkownik

Hej! Czy kto? jeszcze b?dzie mia? taka kieck? oprócz Sister? Bo mnie to chyba nie sta?... sad
A tak przy okazji - niech ten "zlot" nie b?dzie w sierpniu, please, bo ja w sierpniu nie mog?...

#61 2005-01-16 11:48:09

sister
Użytkownik

Hmmm...
je?li mam by? sama, to chyba zrezygnuj?, bo b?d? wygl?da? jak kretynka....

#62 2005-01-16 14:51:26

dorotka
Użytkownik

Ja proponuj? w czerwcu, na samym pocz?tku wakacji, bo potem mnie nie b?dzie raczej, wybywam na wie? i do Krakowa.
Ale wiecie co, jak która? ma tak? kieck? to niech we?mie, mo?emy poprzymierza? chocia?. No chyba ?e jeste?cie wszystkie wysokie, bo ja niestety jestem pokurcz, najwy?ej 1,60m big_smile
Za to postaram si? o jak?? letni? sukienk? z wysokim stanem. A co tam wink

#63 2005-01-16 18:08:43

ula
Użytkownik

Gwiazdeczki kochane, je?li chodzi o mnie i Bia?ystok, to czerwiec i lipiec z mojej stony - znaczy si? organizacyjnej odpada. Od kwietnia do lipca mam w pracy full sezon a co si? z tym dla mnie wi??e to - niedosypianie, niedojadanie, wyjazdy itp itd. Nie wyrobi? si?, mia?am nadziej?, ?e my?limy raczej o ko?cówce wakacji - sierpnia sad

#64 2005-01-16 19:02:53

dorotka
Użytkownik

Niech pomy?l?... ale to musia?by by? ostatni tydzie? albo weekend. Zreszt? ja my?l?, ?e to si? jeszcze wszystko jako? przegryzie. Czasem mój niepoprawny optymizm bierze gór? nad moim normalnym sceptycyzmem big_smile Bedzie dopsze...

#65 2005-01-16 19:44:48

sister
Użytkownik

Hihi, ja te? jestem knypek, ledwo 164 cm :mrgreen:

mo?emy pomierzy?. Postarajmy si? wszystkie co? mie? do ubrania, w ko?cu mo?na przerobi? jak?? star? sukienk? smile

#66 2005-01-16 20:46:47

dorotka
Użytkownik

Hmmm...
moja siostra ma w sumie torebk?, która by pasowa?a. Z tym, ?e jest br?zowa i ma wyszywane jakie? duperele, ale poza tym ok.
Pomy?l? co z reszt?.

#67 2005-01-16 21:47:26

sister
Użytkownik

Z torebk? to jest najmniejszy problem.... bierze si? kó?ko z materia?u, obr?bia, przewleka sznureczkiem i torebeczka z epoki jak marzenie... gorzej troszk? z butami i sukienk?... ale w sumie to teraz we wszystkich sklepach wyprzedarze, mo?e trafi si? co? za grosze???

#68 2005-01-17 14:43:05

dorotka
Użytkownik

Cicho, bo teraz mocno my?l?, a to chwila historyczna. Jestem pewna, ?e jak si? b?dzie zbli?a?o lato, pojawi? si? w sklepach takie kiecki. Chyba widzia?am takie z marszczonym dekoltem i wyskoim stanem, nawet ?adne, tylko nie pami?tam gdzie, co? mi si? b??ka po g?owie, ?e w Reserved.
A jak mniej wi?cej wygl?da?y te buty, mam nadziej?, ?e nie mia?y zbyt wysokich obcasów, bo ja jestem ?amaga i bez szpilek wink
Mo?e po prostu zdob?dziemu takie kiecki podobne do tych z epoki zamiast wydawa? kase na krawcowe? Tak wyjdzie taniej i wzbudzimy mniejsz? sensacj?. Chocia? z drugiej strony mo?e nas zapamietaj? wink

#69 2005-01-17 15:01:35

sister
Użytkownik

Hmmm... to maj? by? pantofelki na p?askim w miar? obcasie, troszk? podobne do baletek. Co prawda w tamtych czasach nie nosi?o si? butów z ca?kiem okr?g?ymi noskami, ale trudno, to jedyne, co pasuje tak naprawd?.

Do wakacji jeszcze mnóstwo czasu, napewno co? si? wymy?li z tymi strojami smile

#70 2005-01-21 22:36:27

dorotka
Użytkownik

Dobra, buty jako? chyba si? znajdzie, zawsze b?d? mia?a powód ?eby si? po sklepach poszwenda? big_smile
Sister, jakby ci to powiedzie?... dla mnie nawet taka "prosta" rzecz, jak uszycie sobie torebki to zadanie niewykonalne big_smile Wi?c albo poprosz? mam? albo poszukam w sklepach albo poszperam w schowku, mo?e zosta? jeszcze mój worek na buty z podstawówki wink Co prawda jest chyba bia?y w ró?owe kropki, ale co tam raz si? ?yje

#71 2005-01-21 23:52:15

sister
Użytkownik

Dorotko!!!
wierz? w Ciebie!!!
My?l?, ?e z woreczkiem sobie poradzi? wink

a co do butów, to mo?e co? sie trafi ciekawego, ale masz racje, ?e za tym trzeba pochodzi? smile

#72 2005-01-22 11:04:05

dorotka
Użytkownik

To mi?e, ?e we mnie wierzysz big_smile Postaram si? nie zawie??... a nu? odkryj? w sobie jakie? talenty?
Dzi? s? moje urodziny. Wbrew moim oczekiwaniom nie dosta?am nic o JA - widocznie rodzina uzna?a, ?e przyda mi si? troch? urozmaicenia big_smile Ale ja i tak wygra?am - posz?am sobie z tej okazji kupi? spódnic?, a wróci?am z... pi?amk? lol
A tak na marginesie - czemu nikogo nie ma prócz nas od dobrych paru dni? Jakie? zbiorowe odci?cie od neta? Ludzie, come back! wink

#73 2005-01-22 11:21:25

sister
Użytkownik

Hi hi hi
Pi?amki s? dobre i nigdy ich nie za du?o!!!
Ja te? zauwa?y?am, ?e wszyscy gdzie? wyparowali z forum... ja si? nie pokazuj? za cz?sto w tygodniu, bo w?a?nie mam sesje, wi?c tylko w weekendy mam troch? wolnego...

Wracajcie :!: :!: :!:

#74 2005-01-22 12:35:32

Anonymous
Gość

Hej Dorotka!
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!
Ja tez jestem teraz w ?rodku sesji, wie? rzadko bywam, ale nied?ugo wolne i wracam!
Pozdrawiam!

#75 2005-01-22 17:42:01

dorotka
Użytkownik

Dzi?kuj? bardzo, kimkolwiek jeste? big_smile
Ja nadal z ut?sknieniem czekam na ferie, a u mnie zaczynaj? si? dopiero od 14 lutego - czemu mamy jako ostatni???

Stopka forum