Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#51 2005-01-13 09:11:27

ula
U┐ytkownik

Re: Zlot fan├│w/fanek Jane Austen

Fringilla - troch─Ö tak smile ale i dlatego ┼╝e i ja baaaardzo lubi─Ö szarlotk─Ö - i dlatego w┼é─ůsnie nie uszyj─Ö sobie takiej kiecki :oops: big_smile

#52 2005-01-13 11:16:58

granatowa
U┐ytkownik

Drogie Panie jakie Wy macie „┼Ťliczne” pomys┼éy big_smile .
Czy mog─Ö by┼Ť jedenasta?

#53 2005-01-13 11:23:17

ula
U┐ytkownik

Witaj w klubie granatowa big_smile
jasne jasne, nawet nie pytaj im nas wi─Öcej tym ciekawiej smile

#54 2005-01-13 13:15:58

fringilla
U┐ytkownik

Taaak, a szarlotka najlepiej smakuje z lodami i bit─ů ┼Ťmietan─ů. I to kolejny argument przeciwko sukni z epoki wink

Pozdr. Agata
gg 5739618

#55 2005-01-14 09:59:12

sister
U┐ytkownik

Oj, dziewczyny...
W czasach JA nikt nie przejmowa┼éby si─Ö, ┼╝e po zjedzeniu szarlotki suknia b─Ödzie ┼║le le┼╝e─ç wink ┼╝ycie jest zbyt kr├│tkie, ┼╝eby sobie odmawia─ç takich ma┼éych przyjemno┼Ťci smile

trzebaby znale┼║─ç jak─ů┼Ť kumat─ů krawcow─ů, pokaza─ç jej urywki np.filmu, albo jakie┼Ť zdj─Öcia sukien z internetu i kaza─ç uszy─ç tak─ů sam─ů 8)

#56 2005-01-14 16:16:37

dorotka
U┐ytkownik

Ja mam ma┼Ťlane ┼éapy i sama sobie nie uszyj─Ö, przyznaj─Ö si─Ö bez bicia. A sk─ůd ja wezm─Ö taka krawcow─ů, kt├│ra nie uzna mnie za wariatki ┼╝─ůdaj─ůcej kiecki modnej 200 lat temu?

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#57 2005-01-14 21:44:32

moniczek
U┐ytkownik

ja np. widzia┼éam sukienki ┼Ťlubne w tym stylu... wink Mo┼╝na by tak─ů wypo┼╝yczy─ç.. wink Tylko to troche kosztuje...

#58 2005-01-14 23:44:03

fringilla
U┐ytkownik

No w┼éa┼Ťciwie to ja mam tak─ů sukienke slubna swoja troche w tym stylu. Tylko czy bym sie w nia zmiescila jeszcze? Hmmm....

Pozdr. Agata
gg 5739618

#59 2005-01-15 12:12:25

sister
U┐ytkownik

No c├│┼╝, ja nie ukrywam, ze postaram sie uszy─ç sobie takie cudo u krawcowej, o ile takie co┼Ť nie przekroczy jej mo┼╝liwo┼Ťci... tylko zastanawiam si─Ö, czy szy─ç halk─Ö i sukni─Ö czy tylko sukni─Ö?

co do but├│w i torebki to nie jest jeszcze taki problem, tylko z tym czepkiem to b─Ödzie jazda... gdzie co┼Ť takiego zdoby─ç???

#60 2005-01-15 23:21:32

moniczek
U┐ytkownik

Hej! Czy kto┼Ť jeszcze b─Ödzie mia┼é taka kieck─Ö opr├│cz Sister? Bo mnie to chyba nie sta─ç... sad
A tak przy okazji - niech ten "zlot" nie b─Ödzie w sierpniu, please, bo ja w sierpniu nie mog─Ö...

#61 2005-01-16 11:48:09

sister
U┐ytkownik

Hmmm...
je┼Ťli mam by─ç sama, to chyba zrezygnuj─Ö, bo b─Öd─Ö wygl─ůda─ç jak kretynka....

#62 2005-01-16 14:51:26

dorotka
U┐ytkownik

Ja proponuj─Ö w czerwcu, na samym pocz─ůtku wakacji, bo potem mnie nie b─Ödzie raczej, wybywam na wie┼Ť i do Krakowa.
Ale wiecie co, jak kt├│ra┼Ť ma tak─ů kieck─Ö to niech we┼║mie, mo┼╝emy poprzymierza─ç chocia┼╝. No chyba ┼╝e jeste┼Ťcie wszystkie wysokie, bo ja niestety jestem pokurcz, najwy┼╝ej 1,60m big_smile
Za to postaram si─Ö o jak─ů┼Ť letni─ů sukienk─Ö z wysokim stanem. A co tam wink

#63 2005-01-16 18:08:43

ula
U┐ytkownik

Gwiazdeczki kochane, je┼Ťli chodzi o mnie i Bia┼éystok, to czerwiec i lipiec z mojej stony - znaczy si─Ö organizacyjnej odpada. Od kwietnia do lipca mam w pracy full sezon a co si─Ö z tym dla mnie wi─ů┼╝e to - niedosypianie, niedojadanie, wyjazdy itp itd. Nie wyrobi─Ö si─Ö, mia┼éam nadziej─Ö, ┼╝e my┼Ťlimy raczej o ko┼äc├│wce wakacji - sierpnia sad

#64 2005-01-16 19:02:53

dorotka
U┐ytkownik

Niech pomy┼Ťl─Ö... ale to musia┼éby by─ç ostatni tydzie┼ä albo weekend. Zreszt─ů ja my┼Ťl─Ö, ┼╝e to si─Ö jeszcze wszystko jako┼Ť przegryzie. Czasem m├│j niepoprawny optymizm bierze g├│r─Ö nad moim normalnym sceptycyzmem big_smile Bedzie dopsze...

#65 2005-01-16 19:44:48

sister
U┐ytkownik

Hihi, ja te┼╝ jestem knypek, ledwo 164 cm :mrgreen:

mo┼╝emy pomierzy─ç. Postarajmy si─Ö wszystkie co┼Ť mie─ç do ubrania, w ko┼äcu mo┼╝na przerobi─ç jak─ů─ç star─ů sukienk─Ö smile

#66 2005-01-16 20:46:47

dorotka
U┐ytkownik

Hmmm...
moja siostra ma w sumie torebk─Ö, kt├│ra by pasowa┼éa. Z tym, ┼╝e jest br─ůzowa i ma wyszywane jakie┼Ť duperele, ale poza tym ok.
Pomy┼Ťl─Ö co z reszt─ů.

#67 2005-01-16 21:47:26

sister
U┐ytkownik

Z torebk─ů to jest najmniejszy problem.... bierze si─Ö k├│┼éko z materia┼éu, obr─Öbia, przewleka sznureczkiem i torebeczka z epoki jak marzenie... gorzej troszk─Ö z butami i sukienk─ů... ale w sumie to teraz we wszystkich sklepach wyprzedarze, mo┼╝e trafi si─Ö co┼Ť za grosze???

#68 2005-01-17 14:43:05

dorotka
U┐ytkownik

Cicho, bo teraz mocno my┼Ťl─Ö, a to chwila historyczna. Jestem pewna, ┼╝e jak si─Ö b─Ödzie zbli┼╝a┼éo lato, pojawi─ů si─Ö w sklepach takie kiecki. Chyba widzia┼éam takie z marszczonym dekoltem i wyskoim stanem, nawet ┼éadne, tylko nie pami─Ötam gdzie, co┼Ť mi si─Ö b┼é─ůka po g┼éowie, ┼╝e w Reserved.
A jak mniej wi─Öcej wygl─ůda┼éy te buty, mam nadziej─Ö, ┼╝e nie mia┼éy zbyt wysokich obcas├│w, bo ja jestem ┼éamaga i bez szpilek wink
Mo┼╝e po prostu zdob─Ödziemu takie kiecki podobne do tych z epoki zamiast wydawa─ç kase na krawcowe? Tak wyjdzie taniej i wzbudzimy mniejsz─ů sensacj─Ö. Chocia┼╝ z drugiej strony mo┼╝e nas zapamietaj─ů wink

#69 2005-01-17 15:01:35

sister
U┐ytkownik

Hmmm... to maj─ů by─ç pantofelki na p┼éaskim w miar─Ö obcasie, troszk─Ö podobne do baletek. Co prawda w tamtych czasach nie nosi┼éo si─Ö but├│w z ca┼ékiem okr─ůg┼éymi noskami, ale trudno, to jedyne, co pasuje tak naprawd─Ö.

Do wakacji jeszcze mn├│stwo czasu, napewno co┼Ť si─Ö wymy┼Ťli z tymi strojami smile

#70 2005-01-21 22:36:27

dorotka
U┐ytkownik

Dobra, buty jako┼Ť chyba si─Ö znajdzie, zawsze b─Öd─Ö mia┼éa pow├│d ┼╝eby si─Ö po sklepach poszwenda─ç big_smile
Sister, jakby ci to powiedzieć... dla mnie nawet taka "prosta" rzecz, jak uszycie sobie torebki to zadanie niewykonalne big_smile Więc albo poproszę mamę albo poszukam w sklepach albo poszperam w schowku, może został jeszcze mój worek na buty z podstawówki wink Co prawda jest chyba biały w różowe kropki, ale co tam raz się żyje

#71 2005-01-21 23:52:15

sister
U┐ytkownik

Dorotko!!!
wierz─Ö w Ciebie!!!
My┼Ťl─Ö, ┼╝e z woreczkiem sobie poradzi┼Ť wink

a co do but├│w, to mo┼╝e co┼Ť sie trafi ciekawego, ale masz racje, ┼╝e za tym trzeba pochodzi─ç smile

#72 2005-01-22 11:04:05

dorotka
U┐ytkownik

To mi┼ée, ┼╝e we mnie wierzysz big_smile Postaram si─Ö nie zawie┼Ť─ç... a nu┼╝ odkryj─Ö w sobie jakie┼Ť talenty?
Dzi┼Ť s─ů moje urodziny. Wbrew moim oczekiwaniom nie dosta┼éam nic o JA - widocznie rodzina uzna┼éa, ┼╝e przyda mi si─Ö troch─Ö urozmaicenia big_smile Ale ja i tak wygra┼éam - posz┼éam sobie z tej okazji kupi─ç sp├│dnic─Ö, a wr├│ci┼éam z... pi┼╝amk─ů lol
A tak na marginesie - czemu nikogo nie ma pr├│cz nas od dobrych paru dni? Jakie┼Ť zbiorowe odci─Öcie od neta? Ludzie, come back! wink

#73 2005-01-22 11:21:25

sister
U┐ytkownik

Hi hi hi
Pi┼╝amki s─ů dobre i nigdy ich nie za du┼╝o!!!
Ja te┼╝ zauwa┼╝y┼éam, ┼╝e wszyscy gdzie┼Ť wyparowali z forum... ja si─Ö nie pokazuj─Ö za cz─Östo w tygodniu, bo w┼éa┼Ťnie mam sesje, wi─Öc tylko w weekendy mam troch─Ö wolnego...

Wracajcie :!: :!: :!:

#74 2005-01-22 12:35:32

Anonymous
GoŠ

Hej Dorotka!
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!
Ja tez jestem teraz w ┼Ťrodku sesji, wie─ç rzadko bywam, ale nied┼éugo wolne i wracam!
Pozdrawiam!

#75 2005-01-22 17:42:01

dorotka
U┐ytkownik

Dzi─Ökuj─Ö bardzo, kimkolwiek jeste┼Ť big_smile
Ja nadal z ut─Ösknieniem czekam na ferie, a u mnie zaczynaj─ů si─Ö dopiero od 14 lutego - czemu mamy jako ostatni???

Stopka forum