Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#51 2005-01-13 09:11:27

ula
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Fringilla - trochę tak smile ale i dlatego że i ja baaaardzo lubię szarlotkę - i dlatego włąsnie nie uszyję sobie takiej kiecki :oops: big_smile

Offline

 

#52 2005-01-13 11:16:58

granatowa
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Drogie Panie jakie Wy macie „Å›liczne” pomysÅ‚y big_smile .
Czy mogÄ™ byÅ› jedenasta?

Offline

 

#53 2005-01-13 11:23:17

ula
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Witaj w klubie granatowa big_smile
jasne jasne, nawet nie pytaj im nas więcej tym ciekawiej smile

Offline

 

#54 2005-01-13 13:15:58

fringilla
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Taaak, a szarlotka najlepiej smakuje z lodami i bitą śmietaną. I to kolejny argument przeciwko sukni z epoki wink


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#55 2005-01-14 09:59:12

sister
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Oj, dziewczyny...
W czasach JA nikt nie przejmowałby się, że po zjedzeniu szarlotki suknia będzie źle leżeć wink życie jest zbyt krótkie, żeby sobie odmawiać takich małych przyjemności smile

trzebaby znaleźć jakąś kumatą krawcową, pokazać jej urywki np.filmu, albo jakieś zdjęcia sukien z internetu i kazać uszyć taką samą 8)

Offline

 

#56 2005-01-14 16:16:37

dorotka
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Ja mam maślane łapy i sama sobie nie uszyję, przyznaję się bez bicia. A skąd ja wezmę taka krawcową, która nie uzna mnie za wariatki żądającej kiecki modnej 200 lat temu?


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#57 2005-01-14 21:44:32

moniczek
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

ja np. widziałam sukienki ślubne w tym stylu... wink Można by taką wypożyczyć.. wink Tylko to troche kosztuje...

Offline

 

#58 2005-01-14 23:44:03

fringilla
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

No właściwie to ja mam taką sukienke slubna swoja troche w tym stylu. Tylko czy bym sie w nia zmiescila jeszcze? Hmmm....


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#59 2005-01-15 12:12:25

sister
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

No cóż, ja nie ukrywam, ze postaram sie uszyć sobie takie cudo u krawcowej, o ile takie coś nie przekroczy jej możliwości... tylko zastanawiam się, czy szyć halkę i suknię czy tylko suknię?

co do butów i torebki to nie jest jeszcze taki problem, tylko z tym czepkiem to będzie jazda... gdzie coś takiego zdobyć???

Offline

 

#60 2005-01-15 23:21:32

moniczek
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Hej! Czy ktoś jeszcze będzie miał taka kieckę oprócz Sister? Bo mnie to chyba nie stać... sad
A tak przy okazji - niech ten "zlot" nie będzie w sierpniu, please, bo ja w sierpniu nie mogę...

Offline

 

#61 2005-01-16 11:48:09

sister
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Hmmm...
jeśli mam być sama, to chyba zrezygnuję, bo będę wyglądać jak kretynka....

Offline

 

#62 2005-01-16 14:51:26

dorotka
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Ja proponuję w czerwcu, na samym początku wakacji, bo potem mnie nie będzie raczej, wybywam na wieś i do Krakowa.
Ale wiecie co, jak któraś ma taką kieckę to niech weźmie, możemy poprzymierzać chociaż. No chyba że jesteście wszystkie wysokie, bo ja niestety jestem pokurcz, najwyżej 1,60m big_smile
Za to postaram siÄ™ o jakÄ…Å› letniÄ… sukienkÄ™ z wysokim stanem. A co tam wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#63 2005-01-16 18:08:43

ula
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Gwiazdeczki kochane, jeśli chodzi o mnie i Białystok, to czerwiec i lipiec z mojej stony - znaczy się organizacyjnej odpada. Od kwietnia do lipca mam w pracy full sezon a co się z tym dla mnie wiąże to - niedosypianie, niedojadanie, wyjazdy itp itd. Nie wyrobię się, miałam nadzieję, że myślimy raczej o końcówce wakacji - sierpnia sad

Offline

 

#64 2005-01-16 19:02:53

dorotka
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Niech pomyślę... ale to musiałby być ostatni tydzień albo weekend. Zresztą ja myślę, że to się jeszcze wszystko jakoś przegryzie. Czasem mój niepoprawny optymizm bierze górę nad moim normalnym sceptycyzmem big_smile Bedzie dopsze...


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#65 2005-01-16 19:44:48

sister
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Hihi, ja też jestem knypek, ledwo 164 cm :mrgreen:

możemy pomierzyć. Postarajmy się wszystkie coś mieć do ubrania, w końcu można przerobić jakąć starą sukienkę smile

Offline

 

#66 2005-01-16 20:46:47

dorotka
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Hmmm...
moja siostra ma w sumie torebkę, która by pasowała. Z tym, że jest brązowa i ma wyszywane jakieś duperele, ale poza tym ok.
Pomyślę co z resztą.


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#67 2005-01-16 21:47:26

sister
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Z torebką to jest najmniejszy problem.... bierze się kółko z materiału, obrębia, przewleka sznureczkiem i torebeczka z epoki jak marzenie... gorzej troszkę z butami i sukienką... ale w sumie to teraz we wszystkich sklepach wyprzedarze, może trafi się coś za grosze???

Offline

 

#68 2005-01-17 14:43:05

dorotka
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Cicho, bo teraz mocno myślę, a to chwila historyczna. Jestem pewna, że jak się będzie zbliżało lato, pojawią się w sklepach takie kiecki. Chyba widziałam takie z marszczonym dekoltem i wyskoim stanem, nawet ładne, tylko nie pamiętam gdzie, coś mi się błąka po głowie, że w Reserved.
A jak mniej więcej wyglądały te buty, mam nadzieję, że nie miały zbyt wysokich obcasów, bo ja jestem łamaga i bez szpilek wink
Może po prostu zdobędziemu takie kiecki podobne do tych z epoki zamiast wydawać kase na krawcowe? Tak wyjdzie taniej i wzbudzimy mniejszą sensację. Chociaż z drugiej strony może nas zapamietają wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#69 2005-01-17 15:01:35

sister
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Hmmm... to mają być pantofelki na płaskim w miarę obcasie, troszkę podobne do baletek. Co prawda w tamtych czasach nie nosiło się butów z całkiem okrągłymi noskami, ale trudno, to jedyne, co pasuje tak naprawdę.

Do wakacji jeszcze mnóstwo czasu, napewno coś się wymyśli z tymi strojami smile

Offline

 

#70 2005-01-21 22:36:27

dorotka
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Dobra, buty jakoś chyba się znajdzie, zawsze będę miała powód żeby się po sklepach poszwendać big_smile
Sister, jakby ci to powiedzieć... dla mnie nawet taka "prosta" rzecz, jak uszycie sobie torebki to zadanie niewykonalne big_smile Więc albo poproszę mamę albo poszukam w sklepach albo poszperam w schowku, może został jeszcze mój worek na buty z podstawówki wink Co prawda jest chyba biały w różowe kropki, ale co tam raz się żyje


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#71 2005-01-21 23:52:15

sister
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Dorotko!!!
wierzÄ™ w Ciebie!!!
Myślę, że z woreczkiem sobie poradziś wink

a co do butów, to może coś sie trafi ciekawego, ale masz racje, że za tym trzeba pochodzić smile

Offline

 

#72 2005-01-22 11:04:05

dorotka
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

To miłe, że we mnie wierzysz big_smile Postaram się nie zawieść... a nuż odkryję w sobie jakieś talenty?
Dziś są moje urodziny. Wbrew moim oczekiwaniom nie dostałam nic o JA - widocznie rodzina uznała, że przyda mi się trochę urozmaicenia big_smile Ale ja i tak wygrałam - poszłam sobie z tej okazji kupić spódnicę, a wróciłam z... piżamką lol
A tak na marginesie - czemu nikogo nie ma prócz nas od dobrych paru dni? Jakieś zbiorowe odcięcie od neta? Ludzie, come back! wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#73 2005-01-22 11:21:25

sister
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Hi hi hi
Piżamki są dobre i nigdy ich nie za dużo!!!
Ja też zauważyłam, że wszyscy gdzieś wyparowali z forum... ja się nie pokazuję za często w tygodniu, bo właśnie mam sesje, więc tylko w weekendy mam trochę wolnego...

Wracajcie :!: :!: :!:

Offline

 

#74 2005-01-22 12:35:32

Anonymous
Go¶æ

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Hej Dorotka!
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!
Ja tez jestem teraz w środku sesji, wieć rzadko bywam, ale niedługo wolne i wracam!
Pozdrawiam!

 

#75 2005-01-22 17:42:01

dorotka
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Dziękuję bardzo, kimkolwiek jesteś big_smile
Ja nadal z utęsknieniem czekam na ferie, a u mnie zaczynają się dopiero od 14 lutego - czemu mamy jako ostatni???


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB