Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#51 2006-03-20 23:42:51

Ania
Użytkownik

Re: Ch?opcy i m??czy?ni

Oj, nie piszcie o poranionych facetach, dla których jedynym lekarstwem jest mi?o??. Zawsze taka nuta drga?a w moim sercu o wiele bardziej ni? bym chcia?a i to nie tylko w odniesieniu do sztuki, ale i w ?yciu w ogóle. Dlatego w Buttlerze zdecydowanie wole diabelski b?ysk w oku i kpi?cy u?mieszek ni? wyp?akiwanie sie w ramiona Bell...

#52 2006-03-21 20:42:22

izek
Użytkownik

ale ja wcale nie twierdz?, ?e dla takich m??czyzn mi?o?? jest jedynym lekarstwem. Tu ostatecznie nie by?a. A jak w ?yciu Gable'a to nie wiem i szczerze mówi?c, to te? wol? nie wiedzie?.
Za to masz racj?, ?e diabelski b?ysk w oku i taka si?a, ?e cho?by nie wiadomo co i jak to sobie poradzi w ka?dej sytuacji - to by? urok Retta Butlera big_smile

gg 5425654

#53 2006-03-21 21:02:40

AineNiRigani
Użytkownik

Oj, nie piszcie o poranionych facetach, dla których jedynym lekarstwem jest mi?o??.

Ale ja nie pisz? nigdzie o lekarstwie itd.
Ale fakt, ?e istnieje TAKI facet, który wygl?da? jak Clarc Gable, zachowuje si? jak Rhett Butler i kocha jak pan Darcy - to jednak napawa optymizmem i nadziej?. big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#54 2006-03-21 22:54:34

Ania
Użytkownik

Ajjaj! No jasne, ze napawa - jest o czym poduma? nie tylko na paryskim bruku i pomarzy? :oops:

#55 2006-03-21 22:55:59

Ania
Użytkownik

Ale fakt, ?e istnieje TAKI facet, który wygl?da? jak Clarc Gable, zachowuje si? jak Rhett Butler i kocha jak pan Darcy - to jednak napawa optymizmem i nadziej?. big_smile

Nie wiem jednak czy mozna ?ywi? nadziej?, ze taki facet istnieje dzi?... Dzi? takich facetów ju? nie ma :cry: Sama pisa?a? ?e reszta to podróby...

#56 2006-03-21 23:21:12

AineNiRigani
Użytkownik

Nie wiem jednak czy mozna ?ywi? nadziej?, ze taki facet istnieje dzi?... Dzi? takich facetów ju? nie ma :cry: Sama pisa?a? ?e reszta to podróby...

No fakt sad Ale ja zadowoli?abym si? nawet i t? podrób? big_smile

#57 2006-03-22 18:46:12

izek
Użytkownik

kocha jak Darcy, czyli? Chodzi o to ?e si? zaj?? Whikamem i Lydi?, i ?e zmieni? swoje post?powanie, i ?e zmieni? zdanie w sprawie Bingleya i Jane i im pomóg??
zreszt? OK - ju? w trakcie pisania sobie pomy?la?am, ?e to niema?o :oops:

gg 5425654

#58 2006-03-22 19:01:14

AineNiRigani
Użytkownik

kocha jak Darcy, czyli? Chodzi o to ?e si? zaj?? Whikamem i Lydi?, i ?e zmieni? swoje post?powanie, i ?e zmieni? zdanie w sprawie Bingleya i Jane i im pomóg??
zreszt? OK - ju? w trakcie pisania sobie pomy?la?am, ?e to niema?o :oops:

Nie, po prostu kocha. Pomimo, a nie pod warunkiem big_smile

#59 2006-03-22 20:10:52

izek
Użytkownik

Ach, o takie kochanie chodzi?o big_smile

gg 5425654

#60 2006-03-22 20:14:51

GosiaJ
Użytkownik

Nie, po prostu kocha. Pomimo, a nie pod warunkiem big_smile

My?l?, ?e tacy faceci istniej?. Nie jest ich wielu i trzeba szuka? w powodzi Wickhamów, ale s? :-)

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

#61 2006-03-22 21:27:32

AineNiRigani
Użytkownik

My?l?, ?e tacy faceci istniej?. Nie jest ich wielu i trzeba szuka? w powodzi Wickhamów, ale s? :-)

I w?a?nie dlatego napisa?am, ?e to stwarza jak?? nadziej? big_smile

#62 2006-03-22 21:33:37

milosz
Użytkownik

I w?a?nie dlatego napisa?am, ?e to stwarza jak?? nadziej? big_smile

taki dowcip mi si? przypomnia? - co to pointa by?a taka, ?e nawet jak juz taki jest to okazuje si? by? gejem :mrgreen: :mrgreen:

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#63 2006-03-23 19:55:49

Ania
Użytkownik

To by?o mniej wiecej tak: Czy istnieje facet, który jest czu?y, wierny, szarmancki, kochajacy, wyrozumia?y, delikatny (itp. itd.) O tak, ale dawno ju? ma swojego ch?opaka! lol wink

#64 2006-03-23 19:59:43

Ania
Użytkownik

I jeszcze... Mog? Ci Gosiu zada? niedyskretne pytanie: czy znasz takiego kogo?, bo ja tak... z powie?ci, ale to postacie fikcyjne - nawet nie dinozaury, tylko smoki...

#65 2006-03-24 00:34:41

GosiaJ
Użytkownik

I jeszcze... Mog? Ci Gosiu zada? niedyskretne pytanie: czy znasz takiego kogo?, bo ja tak... z powie?ci, ale to postacie fikcyjne - nawet nie dinozaury, tylko smoki...

"Czu?y, wierny, szarmancki, kochajacy, wyrozumia?y, delikatny" - oczywi?cie ?e tacy faceci zdarzaj? si? przede wszystkim w literaturze i co najwy?ej w filmie. Ale ja chyba znam kogo? takiego prawdziwego :-)

#66 2006-03-24 15:03:24

Ania
Użytkownik

Tylko pozazdro?ci? - oczywi?cie, je?li jest w zasiegu!!! wink

#67 2006-03-25 20:12:16

GosiaJ
Użytkownik

Tylko pozazdro?ci? - oczywi?cie, je?li jest w zasiegu!!! wink

Ano jest :-)

#68 2006-03-25 20:25:34

Ania
Użytkownik

Gratulacje, Szcz??ciaro!!! wink

#69 2006-03-25 20:37:27

GosiaJ
Użytkownik

Gratulacje, Szcz??ciaro!!! wink

Dzi?kuj? :-) Ale my?l?, ?e takich facetów jest jeszcze troch? na tym ?wiecie - co wi?cej, zauwa?am ich nawet w m?odym pokoleniu, pozornie takim "luzackim i olewackim" :-)

#70 2006-03-25 20:46:41

Ania
Użytkownik

Dra?ni? sie tylko. Oczywi?cie Gosiu, ?e s? tacy m??czy?ni, ale ja niestety w swoim zyciu nie mia?am tyle szcz??cia. St?d mo?e ta nuta sarkazmu. Wiesz, na zasadzie "niektóre romanse ko?cz? si? dobrze - inne, niestety, ma??e?stwem" :twisted:

Stopka forum