Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#901 2009-08-19 10:51:06

AineNiRigani
Użytkownik

Re: Matthew Macfadyen

W zasadzie jak sie zobaczy 1 film Matthew, to jakby sie widzialo wszystkie...

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#902 2009-08-24 12:44:42

villemo
Użytkownik

w zasadzie to moja przygoda z DiU zacze?a sie w?asnie od ekranizacji z 2005r dlatego mam do niej sentyment, potem dopiero przeczyta?am ksi??ke. Pokocha?am i zacze?am szukac serialu o którym tak tu rozpisujecie, no i obej?a?am, w zasadzie ju? chyba 3 razy serial, ale jest d?u?szy smile i jak mo?na przypuszcza? jak ma sie tylko wieczór to lepiej obej?ec krótsza wersje smile. Nie znam innych filmów z Matthew, ale w DiU bardzo mi sie podoba?, mo?e rzeczywi?cie by? bardziej smutny ni? dumny... ale jaki pi?kny, z tymi w?osami... spojzeniem i g?osem! scene w deszczu to mog?abym ogladac tysi?c razy! a co do Colina to czasem wydawa?o mi sie, ?e on jest ca?y czas z?y! ten wzrok, te miny... potem ju? by?o troche lepiej, ale na poczatku nie mog?am sie przyzwyczai?. hmmm mo?e gdyby razem ich "po??czy?" to by?by idealny Darcy smile

"Wszystko mo?na znie?? i wycierpie?, oprócz ma??e?stwa bez mi?o?ci." - Jane Austen

#903 2009-09-14 08:21:30

ptasia
Użytkownik

A ja w?a?nie przedwczoraj ogl?da?am Frost/Nixon (btw niez?y film) i Matthew mnie tam pozytywnie zaskoczy? (prywatnie mówi? o nim 'pseudo Darcy'). Tak poza tym jest tam blondynem, no i IMHO gdyby szukali kogo? do zagrania Johna Lennona, to w takim wcieleniu jest jak znalaz?.

I meant something less mournful, dearest...
Co? nieco?

#904 2010-07-17 17:25:42

agnezzzz
Użytkownik

Dla mnie Darcy w wykonaniu Matthew jest niesamowity - gesty, intonacja, niski m?ski g?os!, baczki, ?agodne spojrzenie, postawa i wygl?d - s?owem wszystko to sprawia, po obejrzeniu DIU z 2005 roku, ?e jak dla mnie to idea? faceta smile

po tym filmie odkry?am twórczo?? Jane i teraz jestem uzale?niona, chocia? okre?lenie 'uzale?niona' to zbyt s?abe s?owo wink

Ostatnio edytowany przez agnezzzz (2010-07-17 17:26:11)

#905 2010-07-19 20:54:00

AineNiRigani
Użytkownik

niewazne jaka droga do nas dotarla - wazne, ze jestes. Witam w takim razie serdecznie smile

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#906 2010-08-05 02:13:36

agnezzzz
Użytkownik

wszystko zacz??o si? od DiU z 2005 roku, a na forum trafi?am w ma?o oryginalny, acz skuteczny sposób - przez google smile

Stopka forum