Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2005-09-03 10:02:58

Gitka
U┐ytkownik

Matthew Macfadyen

W dzisiejszym ONET rozrywka jest artykuł o odtwórcy roli Darcego Matthew Macfadyen. Polecam przeczytać. Póżno ta polska premiera!!!

#2 2005-09-03 19:47:18

caroline
U┐ytkownik

Re: Matthew Macfadyen

Tu jest link do tego i innych artykułów na jego temat na onecie:
http://film.onet.pl/O,35469,1158349,wiadomosci.html

http://film.onet.pl/O,35469,0,1,wiadomosci.html

#3 2005-09-04 09:58:08

Gitka
U┐ytkownik

Dzi─Ökuj─Ö, ┼╝e poda┼éa┼Ť linka, tak si─Ö wczoraj spieszy┼éam, ┼╝e zapomnia┼éam
pozdrawiam

#4 2005-10-31 23:02:33

Sana
U┐ytkownik

Powiem szczerze, ┼╝e po obejrzeniu najnowszej wersji, jestem mile zaskoczona. Matthew naprawd─Ö dobrze zrobi┼é nie ogladaj─ůc wcze┼Ťniej serialu smile Jego Darcy jest na tyle przekonywuj─ůcy, ┼╝e spokojnie mo┼╝e stan─ů─ç w szeregu obok interpretacji Colina ( w niekt├│rych partiach jest nawet lepszy od swojego poprzednika! - wiem, ┼╝e si─Ö mocno nara┼╝am w tym momencie, ale nic na to nie poradz─Ö smile
Nie licz─ůc lekko cukierkowej otoczki, dostajemy bardzo interesuj─ůc─ů - i jak┼╝e r├│┼╝n─ů! - interpretacj─Ö.

#5 2005-10-31 23:46:18

Admete
U┐ytkownik

Następna, która już widziała...

“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

#6 2005-11-01 09:05:36

Gitka
U┐ytkownik

No w┼éa┼Ťnie, nam tylko zostaje zazdro┼Ťci─ç i czeka─ç do stycznia to nie sprawiedliwe sad
A swoj─ů drog─ů fajnie, ┼╝e s─ů tak r├│┼╝ne opinie na temat tej Dumy, same si─Ö przekonamy jak to z ni─ů jest.

#7 2005-11-18 18:38:53

Bonduelle
U┐ytkownik

Niestety, swoj─ů wiedz─Ö opieram tylko na zagranicznych recenzjach, milionach fotos├│w i filmik├│w, ale Macfadyen absolutnie mnie podbi┼é ^^ Jak twierdzili producenci, Darcy'ego musia┼é gra─ç stuprocentowy facet, jakiego trudno znale┼║─ç w dzisiejszych czasach smile Gdyby np. w tej roli obsadzono Orlando Blooma (a chcieli hmm) skoczy┼éabym chyba z okna hmm Macfadyen, jego gra aktorska i (fetyszyzm tongue) g┼éos i akcent s─ů baaardzo obiecuj─ůce big_smile

#8 2005-12-10 13:07:31

AineNiRigani
U┐ytkownik

Widziałam go w Wichrowych Wzgórzach - zagrał rewelacyjnie.
Rola Darcy'ego jest o tyle zbliżona, że równie małomówna i tajemnicza smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#9 2006-01-10 18:55:16

Nastazja
U┐ytkownik

Macfadyen jako facet bardzo mi si─Ö podoba. Ma w sobie co┼Ť z Alana Rickmana.
Ale (p├│ki co) uwa┼╝am,┼╝e Darcy z niego s┼éaby. Mo┼╝e pope┼éniam b┼é─ůd,bo por├│wnuj─Ö go z CF.To raczej nie ma sensu. smile

John: "Was Miss Hale the woman that told you to come to me"?
Nick Higgins:"You'd be a bit more civil?"

#10 2006-01-10 19:11:46

AineNiRigani
U┐ytkownik

A ja ostatnio odkryłam, że widziałam MacFadyena w wichrowych wzgórzech. I z jeszcze większym utęsknieniem czekam na P&P boi skoro tam się sprawdził, tutaj też nie powinien mieć problemów.
Chocia┼╝ musz─Ö przyzna─ç uczciwie - tam kostiumolodzy i styli┼Ťci bardziej o niego zadbali big_smile

#11 2006-01-14 22:42:39

Bonduelle
U┐ytkownik

Po dzisiejszym obejrzeniu DiU stwierdzam, ┼╝e jego Darcy'ego zdecydowanie mo┼╝na pokocha─ç, bardzo ciekawie zinterpretowa┼é t─Ö posta─ç, tak uroczo nie┼Ťmia┼é─ů ^^

I to jest FACET. W tej rozchełstanej koszulki na wrzosowisku... roll :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#12 2006-01-31 14:07:08

Alison
U┐ytkownik

A ja sk┼éama┼éam i niniejszym musz─Ö si─Ö do tego k┼éamstwa publicznie przyzna─ç, bo kiedy┼Ť tu powiedzia┼éam, ┼╝e nie widzia┼éam MF w niczym poza now─ů D&U, ale co┼Ť mi jego g┼éos nie dawa┼é spokoju i sprawdzi┼éam, i mam „Wichrowe Wzg├│rza”, w kt├│rych MF gra Hertona i w og├│le nie zapami─Öta┼éam jego twarzy tylko....g┼éos. Ach, a g┼éos to on ma...
OK, koniec z g┼éupawkami, dzi┼Ť b─Öd─Ö bole┼Ťnie powa┼╝na, chocia┼╝ rado┼Ť─ç mnie rozpiera bo sko┼äczy┼éam jedn─ů z morduj─ůcych mnie od jakiego┼Ť czasu prac. Amen.
big_smile
Czy to aby nie jest m├│j setny po┼Ťcik? roll
Z tej okazji id─Ö zaparzy─ç dobrej herbatki wink

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#13 2006-02-01 18:26:23

AineNiRigani
U┐ytkownik

mam „Wichrowe Wzg├│rza”, w kt├│rych MF gra Hertona

A Lintona nasz Bingley - Crispin Bonhan Carter:D

#14 2006-02-01 18:56:36

Alison
U┐ytkownik

Ale da┼éam z tymi Wichrowymi Wzg├│rzami. Mam nauczk─Ö ┼╝eby czyta─ç posty wstecz i dopiero dzi┼Ť zobaczy┼éam, ┼╝e pisa┼éa┼Ť Aine o MF w tym kontek┼Ťcie 2 pi─Ötra wy┼╝ej. A ja my┼Ťla┼éam, ┼╝e odkry┼éam Ameryk─Ö, a to tylko moja osobista ameryczka buuuuuuuuu :cry:

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#15 2006-02-01 19:46:16

AineNiRigani
U┐ytkownik

Alyson, jesli dokona┼éa┼Ť tego odkrycia - to jest to Twoja osobista Ameryka. Twoja w┼éasna i nikt Ci nie ma prawa jej odebra─ç big_smile
Ja jej nie odkrywa┼éam. Ogl─ůda┼éam t─Ö wersj─Ö niedawno, kiedy wiedzia┼éam ju┼╝ ze MM bedzie gra┼é Darcyego, kiedy sie naogl─ůda┼éam zdj─Ö─ç. Tak, ┼╝e po prostu rozpozna┼éam go bez Ameryki big_smile

#16 2006-02-06 14:19:56

Gitka
U┐ytkownik

Dla wielbicieli aktora link do galerii zdj─Ö─ç
link
http://search.msn.fr/images/results.asp … ;FORM=PDIR

#17 2006-02-06 17:22:20

Alison
U┐ytkownik

A czy to w szafirowej koszulce i szarej marynareczce, to on sam po wielogodzinnej charakteryzacji czy jego wujek z Ameryki...
A do Johna Cusacka naprawd─Ö jest podobny, tylko ma br├│dk─Ö ┼éadniejsz─ů, bo Cusacki to maj─ů straszn─ů, a w damskim wydaniu jeszcze dramatyczne usta ;-)

#18 2006-02-06 17:34:35

Bonduelle
U┐ytkownik

A teraz gratka dla mi┼éo┼Ťniczek MM:

PARENTIAL ADVISORY!

http://img465.imageshack.us/img465/3051/pdvd0002tv.png

#19 2006-02-06 18:19:18

Diana
U┐ytkownik

"Wujek" powali┼é mnie na ┼éopatki! 10 minut si─Ö ┼Ťmia┼éam nieprzerwanie. A to w negli┼╝u- nie┼║le, nie┼║le... big_smile Szkoda, ┼╝e nie mia┼é loczk├│w... :oops:

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#20 2006-02-06 18:19:54

Alison
U┐ytkownik

Bondi... :twisted:
O przepraszam, powinno by─ç chyba :oops:

#21 2006-02-06 18:25:11

Bonduelle
U┐ytkownik

No, co? :twisted: Ostrzegałam. Nie wkleiłam zdjęcia, tylko oznakowanego linka wink roll

#22 2006-02-06 19:13:26

Alison
U┐ytkownik

Jeste┼Ť baaardzo dzielna dziewczynka wink

#23 2006-02-06 19:56:57

Caitriona
U┐ytkownik

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#24 2006-02-06 20:40:55

AineNiRigani
U┐ytkownik

Hmmm. Daje pole do wyobra┼║ni :twisted:

#25 2006-02-10 13:04:39

Alison
U┐ytkownik

Tak sobie w┼éa┼Ťnie "wyogl─ůduj─Ö" t─Ö now─ů D&U do imentu i musz─Ö jednak odszczeka─ç par─Ö wcze┼Ťniejszych moich s─ůd├│w. M├│wi┼éam, ┼╝e w scenie o┼Ťwiadczyn to oni na siebie g┼é├│wnie wrzeszcz─ů, ale musz─Ö przyzna─ç, ┼╝e Matthew daje tam pokaz takiej mieszaneczki uczu─ç, ┼╝e prosz─Ö siada─ç.
Zaczyna tonem pt. "Prosz─Ö pani, na wst─Öpie chcia┼ébym pani wyja┼Ťni─ç..", by ju┼╝ za sekund─Ö ┼éami─ůcym si─Ö g┼éosem wyg┼éosi─ç "I love you much argently", po chwili ze szczerym zaskoczeniem "Are you laughing at me?", ze z┼éo┼Ťci─ů i niedowierzaniem "Are you rejecting me?", za moment ju┼╝ ma t─ů swoj─ů bu┼║k─Ö w ciup i si─Ö t┼éumaczy w sprawie Jane, a ju┼╝ w nast─Öpnej sekundzie ze zw─Ö┼╝onymi nienawi┼Ťci─ů ┼║renicami pyta o Wickhama. Musz─Ö przyzna─ç, ┼╝e jestem pod wra┼╝eniem. To si─Ö dzieje tak szybko, ┼╝e w kinie mi to wszystko jako┼Ť umkn─Ö┼éo.
Natomiast kiedy napada Lizzy na plebanii (przed o┼Ťwiadczynami), mi─Ödli w ┼éapkach te r─Ökawiczyny, po czym praw─ů r─Ök─ů wykonuje taki gest a'la krakowiaczek ci ja, to wygl─ůda jak taki przedszkolaczek na akademii z okazji Dnia Babci, a ja mam dla niego tyle ciep┼éych uczu─ç, ┼╝e da┼éa bym mu buziaka, herbatki, a jakby poprosi┼é, to nawet i ┼éapk─Ö. Ta Lizzy to normalnie jak Roman Bratny jest twarda!
Id─Ö se kupi─ç spraya i napryskam se na ┼Ťcianie "I love Matthew MacFadyen!!!" wery macz of kors, smile

Stopka forum