Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2005-09-03 10:02:58

Gitka
Użytkownik

Matthew Macfadyen

W dzisiejszym ONET rozrywka jest artyku? o odtwórcy roli Darcego Matthew Macfadyen. Polecam przeczyta?. Pó?no ta polska premiera!!!

#2 2005-09-03 19:47:18

caroline
Użytkownik

Re: Matthew Macfadyen

Tu jest link do tego i innych artyku?ów na jego temat na onecie:
http://film.onet.pl/O,35469,1158349,wiadomosci.html

http://film.onet.pl/O,35469,0,1,wiadomosci.html

#3 2005-09-04 09:58:08

Gitka
Użytkownik

Dzi?kuj?, ?e poda?a? linka, tak si? wczoraj spieszy?am, ?e zapomnia?am
pozdrawiam

#4 2005-10-31 23:02:33

Sana
Użytkownik

Powiem szczerze, ?e po obejrzeniu najnowszej wersji, jestem mile zaskoczona. Matthew naprawd? dobrze zrobi? nie ogladaj?c wcze?niej serialu smile Jego Darcy jest na tyle przekonywuj?cy, ?e spokojnie mo?e stan?? w szeregu obok interpretacji Colina ( w niektórych partiach jest nawet lepszy od swojego poprzednika! - wiem, ?e si? mocno nara?am w tym momencie, ale nic na to nie poradz? smile
Nie licz?c lekko cukierkowej otoczki, dostajemy bardzo interesuj?c? - i jak?e ró?n?! - interpretacj?.

#5 2005-10-31 23:46:18

Admete
Użytkownik

Nast?pna, która ju? widzia?a...

“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

#6 2005-11-01 09:05:36

Gitka
Użytkownik

No w?a?nie, nam tylko zostaje zazdro?ci? i czeka? do stycznia to nie sprawiedliwe sad
A swoj? drog? fajnie, ?e s? tak ró?ne opinie na temat tej Dumy, same si? przekonamy jak to z ni? jest.

#7 2005-11-18 18:38:53

Bonduelle
Użytkownik

Niestety, swoj? wiedz? opieram tylko na zagranicznych recenzjach, milionach fotosów i filmików, ale Macfadyen absolutnie mnie podbi? ^^ Jak twierdzili producenci, Darcy'ego musia? gra? stuprocentowy facet, jakiego trudno znale?? w dzisiejszych czasach smile Gdyby np. w tej roli obsadzono Orlando Blooma (a chcieli hmm) skoczy?abym chyba z okna hmm Macfadyen, jego gra aktorska i (fetyszyzm tongue) g?os i akcent s? baaardzo obiecuj?ce big_smile

#8 2005-12-10 13:07:31

AineNiRigani
Użytkownik

Widzia?am go w Wichrowych Wzgórzach - zagra? rewelacyjnie.
Rola Darcy'ego jest o tyle zbli?ona, ?e równie ma?omówna i tajemnicza smile

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#9 2006-01-10 18:55:16

Nastazja
Użytkownik

Macfadyen jako facet bardzo mi si? podoba. Ma w sobie co? z Alana Rickmana.
Ale (póki co) uwa?am,?e Darcy z niego s?aby. Mo?e pope?niam b??d,bo porównuj? go z CF.To raczej nie ma sensu. smile

John: "Was Miss Hale the woman that told you to come to me"?
Nick Higgins:"You'd be a bit more civil?"

#10 2006-01-10 19:11:46

AineNiRigani
Użytkownik

A ja ostatnio odkry?am, ?e widzia?am MacFadyena w wichrowych wzgórzech. I z jeszcze wi?kszym ut?sknieniem czekam na P&P boi skoro tam si? sprawdzi?, tutaj te? nie powinien mie? problemów.
Chocia? musz? przyzna? uczciwie - tam kostiumolodzy i styli?ci bardziej o niego zadbali big_smile

#11 2006-01-14 22:42:39

Bonduelle
Użytkownik

Po dzisiejszym obejrzeniu DiU stwierdzam, ?e jego Darcy'ego zdecydowanie mo?na pokocha?, bardzo ciekawie zinterpretowa? t? posta?, tak uroczo nie?mia?? ^^

I to jest FACET. W tej rozche?stanej koszulki na wrzosowisku... roll :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#12 2006-01-31 14:07:08

Alison
Użytkownik

A ja sk?ama?am i niniejszym musz? si? do tego k?amstwa publicznie przyzna?, bo kiedy? tu powiedzia?am, ?e nie widzia?am MF w niczym poza now? D&U, ale co? mi jego g?os nie dawa? spokoju i sprawdzi?am, i mam „Wichrowe Wzgórza”, w których MF gra Hertona i w ogóle nie zapami?ta?am jego twarzy tylko....g?os. Ach, a g?os to on ma...
OK, koniec z g?upawkami, dzi? b?d? bole?nie powa?na, chocia? rado?? mnie rozpiera bo sko?czy?am jedn? z morduj?cych mnie od jakiego? czasu prac. Amen.
big_smile
Czy to aby nie jest mój setny po?cik? roll
Z tej okazji id? zaparzy? dobrej herbatki wink

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#13 2006-02-01 18:26:23

AineNiRigani
Użytkownik

mam „Wichrowe Wzgórza”, w których MF gra Hertona

A Lintona nasz Bingley - Crispin Bonhan Carter:D

#14 2006-02-01 18:56:36

Alison
Użytkownik

Ale da?am z tymi Wichrowymi Wzgórzami. Mam nauczk? ?eby czyta? posty wstecz i dopiero dzi? zobaczy?am, ?e pisa?a? Aine o MF w tym kontek?cie 2 pi?tra wy?ej. A ja my?la?am, ?e odkry?am Ameryk?, a to tylko moja osobista ameryczka buuuuuuuuu :cry:

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#15 2006-02-01 19:46:16

AineNiRigani
Użytkownik

Alyson, jesli dokona?a? tego odkrycia - to jest to Twoja osobista Ameryka. Twoja w?asna i nikt Ci nie ma prawa jej odebra? big_smile
Ja jej nie odkrywa?am. Ogl?da?am t? wersj? niedawno, kiedy wiedzia?am ju? ze MM bedzie gra? Darcyego, kiedy sie naogl?da?am zdj??. Tak, ?e po prostu rozpozna?am go bez Ameryki big_smile

#16 2006-02-06 14:19:56

Gitka
Użytkownik

Dla wielbicieli aktora link do galerii zdj??
link
http://search.msn.fr/images/results.asp … ;FORM=PDIR

#17 2006-02-06 17:22:20

Alison
Użytkownik

A czy to w szafirowej koszulce i szarej marynareczce, to on sam po wielogodzinnej charakteryzacji czy jego wujek z Ameryki...
A do Johna Cusacka naprawd? jest podobny, tylko ma bródk? ?adniejsz?, bo Cusacki to maj? straszn?, a w damskim wydaniu jeszcze dramatyczne usta ;-)

#18 2006-02-06 17:34:35

Bonduelle
Użytkownik

A teraz gratka dla mi?o?niczek MM:

PARENTIAL ADVISORY!

http://img465.imageshack.us/img465/3051/pdvd0002tv.png

#19 2006-02-06 18:19:18

Diana
Użytkownik

"Wujek" powali? mnie na ?opatki! 10 minut si? ?mia?am nieprzerwanie. A to w negli?u- nie?le, nie?le... big_smile Szkoda, ?e nie mia? loczków... :oops:

Czym jest ?ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#20 2006-02-06 18:19:54

Alison
Użytkownik

Bondi... :twisted:
O przepraszam, powinno by? chyba :oops:

#21 2006-02-06 18:25:11

Bonduelle
Użytkownik

No, co? :twisted: Ostrzega?am. Nie wklei?am zdj?cia, tylko oznakowanego linka wink roll

#22 2006-02-06 19:13:26

Alison
Użytkownik

Jeste? baaardzo dzielna dziewczynka wink

#23 2006-02-06 19:56:57

Caitriona
Użytkownik

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#24 2006-02-06 20:40:55

AineNiRigani
Użytkownik

Hmmm. Daje pole do wyobra?ni :twisted:

#25 2006-02-10 13:04:39

Alison
Użytkownik

Tak sobie w?a?nie "wyogl?duj?" t? now? D&U do imentu i musz? jednak odszczeka? par? wcze?niejszych moich s?dów. Mówi?am, ?e w scenie o?wiadczyn to oni na siebie g?ównie wrzeszcz?, ale musz? przyzna?, ?e Matthew daje tam pokaz takiej mieszaneczki uczu?, ?e prosz? siada?.
Zaczyna tonem pt. "Prosz? pani, na wst?pie chcia?bym pani wyja?ni?..", by ju? za sekund? ?ami?cym si? g?osem wyg?osi? "I love you much argently", po chwili ze szczerym zaskoczeniem "Are you laughing at me?", ze z?o?ci? i niedowierzaniem "Are you rejecting me?", za moment ju? ma t? swoj? bu?k? w ciup i si? t?umaczy w sprawie Jane, a ju? w nast?pnej sekundzie ze zw??onymi nienawi?ci? ?renicami pyta o Wickhama. Musz? przyzna?, ?e jestem pod wra?eniem. To si? dzieje tak szybko, ?e w kinie mi to wszystko jako? umkn??o.
Natomiast kiedy napada Lizzy na plebanii (przed o?wiadczynami), mi?dli w ?apkach te r?kawiczyny, po czym praw? r?k? wykonuje taki gest a'la krakowiaczek ci ja, to wygl?da jak taki przedszkolaczek na akademii z okazji Dnia Babci, a ja mam dla niego tyle ciep?ych uczu?, ?e da?a bym mu buziaka, herbatki, a jakby poprosi?, to nawet i ?apk?. Ta Lizzy to normalnie jak Roman Bratny jest twarda!
Id? se kupi? spraya i napryskam se na ?cianie "I love Matthew MacFadyen!!!" wery macz of kors, smile

Stopka forum