Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2005-07-07 13:29:01

Aga85
Użytkownik

Poszukuj? "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Witajcie! Poszukuj? "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem" z 1995r. Zale?y mi na wersji z polskimi napisami. Je?li kto? ma i mo?e mi j? przegra? ( na DVD lub CD ), prosz? o kontakt na adres: amiga3@o2.pl Oczywi?cie zap?ac? za przegranie i pokryj? koszty wysy?ki. Prosz? o szybki kontakt, bardzo zale?y mi na tym mini serialu. Pozdrawiam wszystkie wielbicielki "Dumy i uprzedzenia" i ?licznego Colina smile

#2 2005-07-17 23:32:23

angelix
Użytkownik

Re: Poszukuj? "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Ja mam film,jak chcesz to mog? udost?pni?.
Nie wiem, ale chyba ju? gdzie? widziaam twój login.
Mo?e ju? Ci wysy?a?am ten film.
Angelix

#3 2005-07-18 12:18:43

Aga85
Użytkownik

Witaj!
Bardzo Ci dzi?kuj?, ale ju? uda?o mi si? zdoby? ten film. Jest naprawd? rewelacyjny :-))) Mimo wszystko raz jeszcze dziekuj? za dobre ch?ci ;-)
Pozdrawiam.

#4 2005-11-19 20:56:31

Anonymous
Gość

Angelix, ja bym równie? bardzo ch?tnie chcia?a mie? ten film. Czy mo?liwa by?aby droga pocztowa? Wys?a?abym p?yty np.
Prosi?abym równie? o kontakt w tej kwestii.
magdaeo@o2.pl

#5 2006-01-24 13:19:19

aniya
Użytkownik

Witajcie! Poszukuj? "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem" z 1995r. Zale?y mi na wersji z polskimi napisami. Je?li kto? ma i mo?e mi j? przegra? ( na DVD lub CD ), prosz? o kontakt na adres: amiga3@o2.pl Oczywi?cie zap?ac? za przegranie i pokryj? koszty wysy?ki. Prosz? o szybki kontakt, bardzo zale?y mi na tym mini serialu. Pozdrawiam wszystkie wielbicielki "Dumy i uprzedzenia" i ?licznego Colina smile

Ja równie? dopisuj? si? do tej pro?by :oops: Zale?y mi bardzo na tym serialu, z polskim napisami lub lektorem (na CD lub DVD).
Je?eli nie sprawi to k?opotu - bardzo prosz? (oczywi?cie, zap?ac? za p?yty i przesy?k?). Mój mail: aniya@wp.pl
Pozdrawiam serdecznie! smile

#6 2006-01-24 18:22:48

Caitriona
Użytkownik

Ja równie? dopisuj? si? do tej pro?by :oops: Zale?y mi bardzo na tym serialu, z polskim napisami lub lektorem (na CD lub DVD).
Je?eli nie sprawi to k?opotu - bardzo prosz? (oczywi?cie, zap?ac? za p?yty i przesy?k?). Mój mail: aniya@wp.pl
Pozdrawiam serdecznie! smile

Ja tak?e dopisz? si? do tej petycji. Równie? bardzo mi zale?y na tym serialu i na ?cie?ce d?wi?kowej. Je?li kto? zechcia?by si? ulitowa? to podaj? email: erin13@wp.pl Z góry bardzo dzi?kuj? smile Czekam na kontakt.

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#7 2006-01-24 19:44:04

Mrs_Darcy
Użytkownik

Próbowa?am ?ci?ga? przez emule - nie. Moja cierpliwo?? tego nie wytrzymuje. tongue Nie mam ca?y czas w??czonego komputera.
Kazaa - nic nie ma.
Shareaza - tu znalaz?am ?adnych sze?? odcinków DiU '97 i sobie ?ci?gam. big_smile

Cho? sercem rz?dz? nierzadko
z?oto i drogie kamienie,
lecz s?ówko uprzejme i g?adkie
w wi?kszej jest mocy i cenie.
-------------------------------------
Z bajki przyby?am, w bajce ?yj? i do bajki odejd?...
Damnat quod non intelligunt..

#8 2006-01-25 14:02:23

aniya
Użytkownik

Ja niestety nie mam tak dobrze :cry:
Moj Firewall i Norton blokuja dost?p do ?ci?gania, a nie moge ich wy??czy?, poniewa? atakuja mnie ró?ne wirusy z sieci :?

#9 2006-01-25 17:50:11

Diana
Użytkownik

Ale te komputery cuda wyczyniaj?! roll Mi znikn??y i rozp?yn??y si? w niebyt filmy, które ?ci?ga?am "osio?kiem". Nie ma ich i koniec. Och!!!

Czym jest ?ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#10 2006-01-25 19:11:01

AineNiRigani
Użytkownik

Mam i si? podziel? big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#11 2006-01-25 22:06:33

Caitriona
Użytkownik

Czy dobrze rozumiem, ?e jeste? chetna do podzielenia si? swoim serialem "P&P"? Rozpali?a? we mnie nadziej?.... smile

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#12 2006-01-26 05:25:53

AineNiRigani
Użytkownik

Czy dobrze rozumiem, ?e jeste? chetna do podzielenia si? swoim serialem "P&P"? Rozpali?a? we mnie nadziej?.... smile

a ju?ci!!!

#13 2006-01-26 18:07:59

Caitriona
Użytkownik

O jejkju! Wielkie dzi?ki!!! big_smile Jak si? z Tob? kontaktowa?? big_smile

#14 2006-01-26 18:25:40

AineNiRigani
Użytkownik

O jejkju! Wielkie dzi?ki!!! big_smile Jak si? z Tob? kontaktowa?? big_smile

GG big_smile

#15 2006-01-30 10:05:46

Felicity
Użytkownik

A czy ja si? mog? dopisa? i skontaktowa? z Tob? na gg...? smile

#16 2006-01-30 21:17:41

AineNiRigani
Użytkownik

A czy ja si? mog? dopisa? i skontaktowa? z Tob? na gg...? smile

A ju?ci, co by nie? GG dost?pny dla ka?dego big_smile

#17 2006-02-17 15:42:22

Julianna
Użytkownik

AineNiRigani - pomó? tak?e mnie i przegraj mi DiU! :-) B?d? Ci bardzo wdzi?czna. Nie mam gg zainstalowanego, ale czy mo?esz odezwa? si?w tym temacie do mnie na forum, b?d? wys?a? mi emaila na joanna277@op.pl? Bardzo dzi?kuj?! big_smile

Tylko wiara prowadzi do cudu...

#18 2006-02-22 09:59:51

Beata
Użytkownik

AineNiRigani!
Widz? , ?e znalaz?am lito?ciw? dusz? na tym forum. Czy ja tak?e mog? do??czy? si? do pro?by moich poprzedniczek i poprosi? o podzielenie si? ze mn? P&P z 1995r. ( z polskimi napisami)?
Czy mog? si? z Tob? skontaktowa? na gg?
Pozdrawiam

Beata

#19 2006-02-23 07:03:43

GosiaJ
Użytkownik

Hmmm, nie b?d? oryginalna ;-) Widzia?am "DiU" ad. 1995 tylko raz, w TVP par? lat temu. By?abym niezmiernie wdzi?czna, gdyby kto? zechcia? mi przegra? serial. Co do szczegó?ów - to chyba tutaj? Albo mój mail: gogaga@gazeta.pl

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

#20 2006-02-23 11:31:39

AineNiRigani
Użytkownik

moj GG jest aktualny

#21 2006-02-27 13:20:48

AgusiaBee
Użytkownik

AineNiRigani, mog? bardzo poprosi? o przes?anie mi dumy i uprzedzenia z Firthem? Uwielbiam go... Oczywi?cie pokryj? wszystkie koszty.. bardzo ?adnie prosz?...B?dziesz dzi? wieczorkiem na GG?

#22 2006-02-27 18:32:00

AineNiRigani
Użytkownik

Zwykle bywam, chyba ze mi net siadzie.

#23 2006-02-27 21:11:25

Oliwia
Użytkownik

Witam:)Mam taka malutka prosbe big_smile Czy moge sie dolaczyc do prosby i poprosic tez o "Dumie i Uprzedzenie"z 1995 roku z boskim Colinem Firthem w roli glownej :oops: Bardzo zalezy mi na wersji nagranej na plycieDVD lub diviks<w skrocie na plycie:>Yezooo moj maz lepiej daje sobie rade na swoim forum niz ja na ktorymkolwiek,a wiec z gory przepraszam za nieudany tekst :oops: Od soboty jestem na tej stronie a juz ja lubie,ciesze sie bardzo ,ze nie jestem jedyna osobka ,ktora uwielbia XVIII wiek i literature z tego okresu,a wszczegolnosci powiesci Jane Austen smile Z niecierpliwoscia czekam na odzew na moja prosbe :)Mma nadzieje ,ze zlituje sie na dmena jakas duszyczka:)Oczywiscie pokryje koszty za plyte iwysylke <za pobraniem> Pozrawiam Oliwia
Ps.Moj emiel oliwia.leszek@wp.pl

#24 2006-02-27 21:19:12

Margarett
Użytkownik

Có?... chyba jestem kolejn? osob?...jakby tak dobroduszna, zacna Aine zechcia?a po?wi?ci? jeszcze odrobine czasu dla mnie, bo widze, ?e to g?ównie ona wykazuje si? wielkoduszno?ci? je?li chodzi o nagranie p?yty

Marzenia prze?ywane pod wp?ywem chwili trac? ca?y urok przy ich roztrz?saniu

#25 2006-02-28 05:54:36

AineNiRigani
Użytkownik

Dziewczyny - moj mail jest udost?pniony.

Stopka forum