Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2005-07-07 13:29:01

Aga85
U¿ytkownik

PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Witajcie! Poszukuję "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem" z 1995r. Zależy mi na wersji z polskimi napisami. Jeśli ktoś ma i może mi ją przegrać ( na DVD lub CD ), proszę o kontakt na adres: amiga3@o2.pl Oczywiście zapłacę za przegranie i pokryję koszty wysyłki. Proszę o szybki kontakt, bardzo zależy mi na tym mini serialu. Pozdrawiam wszystkie wielbicielki "Dumy i uprzedzenia" i ślicznego Colina smile

Offline

 

#2 2005-07-17 23:32:23

angelix
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Ja mam film,jak chcesz to mogę udostępnić.
Nie wiem, ale chyba już gdzieś widziaam twój login.
Może już Ci wysyłałam ten film.
Angelix

Offline

 

#3 2005-07-18 12:18:43

Aga85
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Witaj!
Bardzo Ci dziękuję, ale już udało mi się zdobyć ten film. Jest naprawdę rewelacyjny :-))) Mimo wszystko raz jeszcze dziekuję za dobre chęci ;-)
Pozdrawiam.

Offline

 

#4 2005-11-19 20:56:31

Anonymous
Go¶æ

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Angelix, ja bym również bardzo chętnie chciała mieć ten film. Czy możliwa byłaby droga pocztowa? Wysłałabym płyty np.
Prosiłabym również o kontakt w tej kwestii.
magdaeo@o2.pl

 

#5 2006-01-24 13:19:19

aniya
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Witajcie! Poszukuję "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem" z 1995r. Zależy mi na wersji z polskimi napisami. Jeśli ktoś ma i może mi ją przegrać ( na DVD lub CD ), proszę o kontakt na adres: amiga3@o2.pl Oczywiście zapłacę za przegranie i pokryję koszty wysyłki. Proszę o szybki kontakt, bardzo zależy mi na tym mini serialu. Pozdrawiam wszystkie wielbicielki "Dumy i uprzedzenia" i ślicznego Colina smile

Ja również dopisuję się do tej prośby :oops: Zależy mi bardzo na tym serialu, z polskim napisami lub lektorem (na CD lub DVD).
Jeżeli nie sprawi to kłopotu - bardzo proszę (oczywiście, zapłacę za płyty i przesyłkę). Mój mail: aniya@wp.pl
Pozdrawiam serdecznie! smile

Offline

 

#6 2006-01-24 18:22:48

Caitriona
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Witajcie! Poszukuję "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem" z 1995r. Zależy mi na wersji z polskimi napisami. Jeśli ktoś ma i może mi ją przegrać ( na DVD lub CD ), proszę o kontakt na adres: amiga3@o2.pl Oczywiście zapłacę za przegranie i pokryję koszty wysyłki. Proszę o szybki kontakt, bardzo zależy mi na tym mini serialu. Pozdrawiam wszystkie wielbicielki "Dumy i uprzedzenia" i ślicznego Colina smile

Ja również dopisuję się do tej prośby :oops: Zależy mi bardzo na tym serialu, z polskim napisami lub lektorem (na CD lub DVD).
Jeżeli nie sprawi to kłopotu - bardzo proszę (oczywiście, zapłacę za płyty i przesyłkę). Mój mail: aniya@wp.pl
Pozdrawiam serdecznie! smile

Ja także dopiszę się do tej petycji. Również bardzo mi zależy na tym serialu i na ścieżce dźwiękowej. Jeśli ktoś zechciałby się ulitować to podaję email: erin13@wp.pl Z góry bardzo dziękuję smile Czekam na kontakt.


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#7 2006-01-24 19:44:04

Mrs_Darcy
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Próbowałam ściągać przez emule - nie. Moja cierpliwość tego nie wytrzymuje. tongue Nie mam cały czas włączonego komputera.
Kazaa - nic nie ma.
Shareaza - tu znalazłam ładnych sześć odcinków DiU '97 i sobie ściągam. big_smile


Choć sercem rządzą nierzadko
złoto i drogie kamienie,
lecz słówko uprzejme i gładkie
w większej jest mocy i cenie.
-------------------------------------
Z bajki przybyłam, w bajce żyję i do bajki odejdę...
Damnat quod non intelligunt..

Offline

 

#8 2006-01-25 14:02:23

aniya
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Ja niestety nie mam tak dobrze :cry:
Moj Firewall i Norton blokuja dostęp do ściągania, a nie moge ich wyłączyć, ponieważ atakuja mnie różne wirusy z sieci :?

Offline

 

#9 2006-01-25 17:50:11

Diana
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Ale te komputery cuda wyczyniają! roll Mi zniknęły i rozpłynęły się w niebyt filmy, które ściągałam "osiołkiem". Nie ma ich i koniec. Och!!!


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#10 2006-01-25 19:11:01

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Mam i siÄ™ podzielÄ™ big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#11 2006-01-25 22:06:33

Caitriona
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Czy dobrze rozumiem, że jesteś chetna do podzielenia się swoim serialem "P&P"? Rozpaliłaś we mnie nadzieję.... smile


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#12 2006-01-26 05:25:53

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Czy dobrze rozumiem, że jesteś chetna do podzielenia się swoim serialem "P&P"? Rozpaliłaś we mnie nadzieję.... smile

a juści!!!


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#13 2006-01-26 18:07:59

Caitriona
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

O jejkju! Wielkie dzięki!!! big_smile Jak się z Tobą kontaktować? big_smile


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#14 2006-01-26 18:25:40

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

O jejkju! Wielkie dzięki!!! big_smile Jak się z Tobą kontaktować? big_smile

GG big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#15 2006-01-30 10:05:46

Felicity
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

A czy ja się mogę dopisać i skontaktować z Tobą na gg...? smile

Offline

 

#16 2006-01-30 21:17:41

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

A czy ja się mogę dopisać i skontaktować z Tobą na gg...? smile

A juści, co by nie? GG dostępny dla każdego big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#17 2006-02-17 15:42:22

Julianna
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

AineNiRigani - pomóż także mnie i przegraj mi DiU! :-) Będę Ci bardzo wdzięczna. Nie mam gg zainstalowanego, ale czy możesz odezwać sięw tym temacie do mnie na forum, bądź wysłać mi emaila na joanna277@op.pl? Bardzo dziękuję! big_smile


Tylko wiara prowadzi do cudu...

Offline

 

#18 2006-02-22 09:59:51

Beata
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

AineNiRigani!
Widzę , że znalazłam litościwą duszę na tym forum. Czy ja także mogę dołączyć się do prośby moich poprzedniczek i poprosić o podzielenie się ze mną P&P z 1995r. ( z polskimi napisami)?
Czy mogę się z Tobą skontaktować na gg?
Pozdrawiam


Beata

Offline

 

#19 2006-02-23 07:03:43

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Hmmm, nie będę oryginalna ;-) Widziałam "DiU" ad. 1995 tylko raz, w TVP parę lat temu. Byłabym niezmiernie wdzięczna, gdyby ktoś zechciał mi przegrać serial. Co do szczegółów - to chyba tutaj? Albo mój mail: gogaga@gazeta.pl


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#20 2006-02-23 11:31:39

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

moj GG jest aktualny


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#21 2006-02-27 13:20:48

AgusiaBee
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

AineNiRigani, mogę bardzo poprosić o przesłanie mi dumy i uprzedzenia z Firthem? Uwielbiam go... Oczywiście pokryję wszystkie koszty.. bardzo ładnie proszę...Będziesz dziś wieczorkiem na GG?

Offline

 

#22 2006-02-27 18:32:00

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Zwykle bywam, chyba ze mi net siadzie.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#23 2006-02-27 21:11:25

Oliwia
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Witam:)Mam taka malutka prosbe big_smile Czy moge sie dolaczyc do prosby i poprosic tez o "Dumie i Uprzedzenie"z 1995 roku z boskim Colinem Firthem w roli glownej :oops: Bardzo zalezy mi na wersji nagranej na plycieDVD lub diviks<w skrocie na plycie:>Yezooo moj maz lepiej daje sobie rade na swoim forum niz ja na ktorymkolwiek,a wiec z gory przepraszam za nieudany tekst :oops: Od soboty jestem na tej stronie a juz ja lubie,ciesze sie bardzo ,ze nie jestem jedyna osobka ,ktora uwielbia XVIII wiek i literature z tego okresu,a wszczegolnosci powiesci Jane Austen smile Z niecierpliwoscia czekam na odzew na moja prosbe :)Mma nadzieje ,ze zlituje sie na dmena jakas duszyczka:)Oczywiscie pokryje koszty za plyte iwysylke <za pobraniem> Pozrawiam Oliwia
Ps.Moj emiel oliwia.leszek@wp.pl

Offline

 

#24 2006-02-27 21:19:12

Margarett
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Cóż... chyba jestem kolejną osobą...jakby tak dobroduszna, zacna Aine zechciała poświęcić jeszcze odrobine czasu dla mnie, bo widze, że to głównie ona wykazuje się wielkodusznością jeśli chodzi o nagranie płyty


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#25 2006-02-28 05:54:36

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Dziewczyny - moj mail jest udostępniony.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB