Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2005-02-28 14:55:30

Marianna
Użytkownik

Film o Jane

W tym roku mają rozpocząć się zdjęcia do biograficznego filmu fabularnego o Jane Austen. Pracuje nad nim wytwórnia Columbia Pictures. Roboczy tytuł brzmi :"Becoming Jane". Jeśli wierzyć plotkom, Jane ma zagrać Natalie Portman.
Produkcją obrazu zajmuje się Graham Broadbent. Autorem scenariusza jest Kevin Hood. Jak na razie projekt nie ma reżysera.

#2 2005-02-28 18:44:36

sister
Użytkownik

Re: Film o Jane

O Boże, tylko nie Natalie Portman!!!!!! RATUNKU!!!!!!!
:evil: :evil: :evil:

#3 2005-02-28 21:45:55

fringilla
Użytkownik

No, Natalie Portman jet zdecydowanie za ładna wink No i chyba Jane powinna zagrać rodowita Brytyjka, nie sądzicie?

Pozdr. Agata
gg 5739618

#4 2005-03-01 18:39:01

Kazik
(Admin)

Dziewczyny, wielka prośba - przysyłajcie takie informacje jako newsy, albo po prostu jako wiadomość dla mnie a ja je umieszczę na stronie głównej. News'ów brakuje nam jak powietrza! Przysyłajcie a strona będzie żyć. Ja niestety nie zawsze mam czas przejrzeć forum i wyłowić ciekawe informacje.

"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

#5 2005-03-01 19:18:50

dorotka
Użytkownik

To ja proponuje coś w rodzaju instrukcji obsługi lol
Jest taki dział po lewje stronie - "Zamieść artykuł" i tam umieszczajcie takie wiadomości, bo faktycznie az się same o to proszą wink

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#6 2005-03-04 10:25:42

Marianna
Użytkownik

Ja mam zawsze dylemat, bo dla mnie artykuł to przynajmniej kilka sensownych zdań, a nie dwie linijki tekstu, dlatego nigdy nie wiem, co jest warte umieszczenia jako artykuł.

#7 2005-03-04 16:01:23

dorotka
Użytkownik

To może takie króciutkie zamieszczaj jako nowość? Tam jest do wybrania przecież z której kategorii to ma być tekst.

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#8 2006-07-01 20:20:37

mara7
Użytkownik

Nie moge się juz, doczekać tego filmu o Jane Austen z Anna Hathway, ciekawe czy się nauczy tego angielskiego akcentu,bo przecież jest ona amerykanką...JESTEm POzytywnie nakręcona na ten film 8)

#9 2007-01-23 15:11:50

peri
Użytkownik

Świetnie wink Już się na niego cieszę smile

"... strzeż się tak oddać serce ponętom wyśnionym: któż był odblaskiem wody napojony, albo czyż kiedy kto będzie?"
Haffiz "Gazele"

#10 2007-01-29 16:28:51

AineNiRigani
Użytkownik

No ja tez jestrem nastawiona pozytywnie.
Nie spodziewam sie cudu, pana Tumnusa sobie oglądnę, ale nie licze na porzadny i ierny film... niestety P7P 05 pozbawiła mnie złudzeń.

Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#11 2007-01-31 12:52:26

Nela
Użytkownik

Wital

Zwiastun filmu "Becoming Jane"

http://www.mymovies.net/player/player.a … 3&sec=

#12 2007-01-31 19:46:06

Katarzyna
Użytkownik

Nela uwielbiam Cię big_smile big_smile big_smile

#13 2007-01-31 20:18:59

Nela
Użytkownik

Oh jak miło:)

Ja się już nie mogę doczekać. Oczywiscie czytałam jaki żal mają Anglicy, że amerykanka zagra Jane. Jednka ja bardzo lubię Anne Hathaway. Ma śliczny uśmiech. Zobaczymy jak sobie da radę z rolą. Teraz szukam kiedy premiera. Światowa ma byc pod 08 marca.

#15 2007-02-06 16:16:50

mara7
Użytkownik

8 marca....hmm to już niedługo intryguje mnie ten facet co gra tam niejakiego Toma(chyba James McAvoy?).Film doprawią pewnie przyprawami a'la Hollywood tongue Ale to przecież od razu go nie skreśla... big_smile Dobrze ze luty jest krótki.Chyba powoli zaczne odliczać.... wink

#16 2007-02-06 16:28:32

Nela
Użytkownik

mara muszę cie zmartwić my do świata nie nalezymy

#17 2007-02-06 16:31:59

mara7
Użytkownik

Heheheh jesteśmy poza zasięgiem tongue hehheehehe powinni nakręcić o Polsce film pt."Inni"

Ostatnio edytowany przez mara7 (2007-02-06 16:32:37)

#18 2007-02-06 18:29:00

AineNiRigani
Użytkownik

James to pan Tumnus (ja go jeszcze widziałam w Wimbledonie)
Czy sie orientujecie, czy Tom jest/był Szkotem?

#19 2007-02-06 18:46:41

mara7
Użytkownik

Właśnie sprawdziłam Aine i rzeczywiście pochodzi ze Szkocji z jakiejś dzielnicy Glasgow tongue A kogo on grał w Wibledonie??Bo też oglądałam ale nie pamiętam go... tongue

#20 2007-02-07 20:03:42

Natalia
Użytkownik

W Wimbledonie grał Carla Colta. A ostatnio, jak Aine wspomniała, grał Fauna Tumnusa w "Opowieściach z Narnii" (uważam, że zagrał świetnie).

#21 2007-02-08 00:40:53

AineNiRigani
Użytkownik

Maro, mnie nawet nie tyle o jamesa chodziło, co o Toma, postać z filmu. Bo james ma bardzo silny szkocki akcent i raczej trudno mu sie go pozbyc...
Jak dla mnie to jest kochane - uwielbiam walijskie twarde "r", szkockie seplenienie i irlandzkie zaciąganie big_smile

#22 2007-02-08 00:41:54

AineNiRigani
Użytkownik

Natalia napisał:

W Wimbledonie grał Carla Colta. .

a uściślając - brata głównego bohatera. Tego co to zawsze w zakładach obstawiał jego przeciwników... big_smile

#23 2007-04-03 13:55:14

fringilla
Użytkownik

Myslałam, że może ktos wie, jakie sa losy tego filmu w Polsce, ale chyba nikt nic nie wie. Bo na świecie juz po premierze i szczęsliwi fani JA zza oceanu i nie tylko cieszą się nim od miesiąca.
Chyba widziałam jakies plakaty w którymś z warszawskich kin, co mogłoby sugerowaź, że jednak planowana jest premiera i u nas, ale teraz zaczynam sie zastanawiać, czy nie było to myslenie zyczeniowe, moze tylko mi sie wydawało...

A Tom z "prawdziwej" historii byl Irlandczykiem, jak wyczytałam w artykule na naszej stronie głownej.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#24 2007-04-03 16:29:44

AineNiRigani
Użytkownik

Wszelki duch ... fringilla!!!
Cead Mile Failte!!!

Teoretycznie Szkoci, to Irlandczycy big_smile Każdy Irlandczyk jest Szkotem, ale nie każdy Szkot jest Irlandczykiem big_smile

#25 2007-04-03 16:32:59

AineNiRigani
Użytkownik

dodam jeszcze, ze z tego co sie orientuje, polska premiera nie jest zapowiedziana. Jeśli w ogóle będzie, to pewnie sie na nią naczekamy.

Stopka forum