Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2005-02-28 14:55:30

Marianna
U¿ytkownik

Film o Jane

W tym roku mają rozpocząć się zdjęcia do biograficznego filmu fabularnego o Jane Austen. Pracuje nad nim wytwórnia Columbia Pictures. Roboczy tytuł brzmi :"Becoming Jane". Jeśli wierzyć plotkom, Jane ma zagrać Natalie Portman.
Produkcją obrazu zajmuje się Graham Broadbent. Autorem scenariusza jest Kevin Hood. Jak na razie projekt nie ma reżysera.

Offline

 

#2 2005-02-28 18:44:36

sister
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

O Boże, tylko nie Natalie Portman!!!!!! RATUNKU!!!!!!!
:evil: :evil: :evil:

Offline

 

#3 2005-02-28 21:45:55

fringilla
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

No, Natalie Portman jet zdecydowanie za ładna wink No i chyba Jane powinna zagrać rodowita Brytyjka, nie sądzicie?


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#4 2005-03-01 18:39:01

Kazik
(Admin)

Re: Film o Jane

Dziewczyny, wielka prośba - przysyłajcie takie informacje jako newsy, albo po prostu jako wiadomość dla mnie a ja je umieszczę na stronie głównej. News'ów brakuje nam jak powietrza! Przysyłajcie a strona będzie żyć. Ja niestety nie zawsze mam czas przejrzeć forum i wyłowić ciekawe informacje.


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#5 2005-03-01 19:18:50

dorotka
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

To ja proponuje coś w rodzaju instrukcji obsługi lol
Jest taki dział po lewje stronie - "Zamieść artykuł" i tam umieszczajcie takie wiadomości, bo faktycznie az się same o to proszą wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#6 2005-03-04 10:25:42

Marianna
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

Ja mam zawsze dylemat, bo dla mnie artykuł to przynajmniej kilka sensownych zdań, a nie dwie linijki tekstu, dlatego nigdy nie wiem, co jest warte umieszczenia jako artykuł.

Offline

 

#7 2005-03-04 16:01:23

dorotka
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

To może takie króciutkie zamieszczaj jako nowość? Tam jest do wybrania przecież z której kategorii to ma być tekst.


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#8 2006-07-01 20:20:37

mara7
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

Nie moge się juz, doczekać tego filmu o Jane Austen z Anna Hathway, ciekawe czy się nauczy tego angielskiego akcentu,bo przecież jest ona amerykanką...JESTEm POzytywnie nakręcona na ten film 8)

Offline

 

#9 2007-01-23 15:11:50

peri
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

Świetnie wink Już się na niego cieszę smile


"... strzeż się tak oddać serce ponętom wyśnionym: któż był odblaskiem wody napojony, albo czyż kiedy kto będzie?"
Haffiz "Gazele"

Offline

 

#10 2007-01-29 16:28:51

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

No ja tez jestrem nastawiona pozytywnie.
Nie spodziewam sie cudu, pana Tumnusa sobie oglądnę, ale nie licze na porzadny i ierny film... niestety P7P 05 pozbawiła mnie złudzeń.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#11 2007-01-31 12:52:26

Nela
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

Wital

Zwiastun filmu "Becoming Jane"

http://www.mymovies.net/player/player.a … 3&sec=

Offline

 

#12 2007-01-31 19:46:06

Katarzyna
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

Nela uwielbiam CiÄ™ big_smile big_smile big_smile

Offline

 

#13 2007-01-31 20:18:59

Nela
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

Oh jak miłosmile

Ja się już nie mogę doczekać. Oczywiscie czytałam jaki żal mają Anglicy, że amerykanka zagra Jane. Jednka ja bardzo lubię Anne Hathaway. Ma śliczny uśmiech. Zobaczymy jak sobie da radę z rolą. Teraz szukam kiedy premiera. Światowa ma byc pod 08 marca.

Offline

 

#15 2007-02-06 16:16:50

mara7
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

8 marca....hmm to już niedługo intryguje mnie ten facet co gra tam niejakiego Toma(chyba James McAvoy?).Film doprawią pewnie przyprawami a'la Hollywood tongue Ale to przecież od razu go nie skreśla... big_smile Dobrze ze luty jest krótki.Chyba powoli zaczne odliczać.... wink

Offline

 

#16 2007-02-06 16:28:32

Nela
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

mara muszę cie zmartwić my do świata nie nalezymy

Offline

 

#17 2007-02-06 16:31:59

mara7
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

Heheheh jesteśmy poza zasięgiem tongue hehheehehe powinni nakręcić o Polsce film pt."Inni"

Ostatnio edytowany przez mara7 (2007-02-06 16:32:37)

Offline

 

#18 2007-02-06 18:29:00

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

James to pan Tumnus (ja go jeszcze widziałam w Wimbledonie)
Czy sie orientujecie, czy Tom jest/był Szkotem?


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#19 2007-02-06 18:46:41

mara7
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

Właśnie sprawdziłam Aine i rzeczywiście pochodzi ze Szkocji z jakiejś dzielnicy Glasgow tongue A kogo on grał w Wibledonie??Bo też oglądałam ale nie pamiętam go... tongue

Offline

 

#20 2007-02-07 20:03:42

Natalia
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

W Wimbledonie grał Carla Colta. A ostatnio, jak Aine wspomniała, grał Fauna Tumnusa w "Opowieściach z Narnii" (uważam, że zagrał świetnie).

Offline

 

#21 2007-02-08 00:40:53

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

Maro, mnie nawet nie tyle o jamesa chodziło, co o Toma, postać z filmu. Bo james ma bardzo silny szkocki akcent i raczej trudno mu sie go pozbyc...
Jak dla mnie to jest kochane - uwielbiam walijskie twarde "r", szkockie seplenienie i irlandzkie zaciÄ…ganie big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#22 2007-02-08 00:41:54

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

Natalia napisa³:

W Wimbledonie grał Carla Colta. .

a uściślając - brata głównego bohatera. Tego co to zawsze w zakładach obstawiał jego przeciwników... big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#23 2007-04-03 13:55:14

fringilla
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

Myslałam, że może ktos wie, jakie sa losy tego filmu w Polsce, ale chyba nikt nic nie wie. Bo na świecie juz po premierze i szczęsliwi fani JA zza oceanu i nie tylko cieszą się nim od miesiąca.
Chyba widziałam jakies plakaty w którymś z warszawskich kin, co mogłoby sugerowaź, że jednak planowana jest premiera i u nas, ale teraz zaczynam sie zastanawiać, czy nie było to myslenie zyczeniowe, moze tylko mi sie wydawało...

A Tom z "prawdziwej" historii byl Irlandczykiem, jak wyczytałam w artykule na naszej stronie głownej.


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#24 2007-04-03 16:29:44

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

Wszelki duch ... fringilla!!!
Cead Mile Failte!!!

Teoretycznie Szkoci, to Irlandczycy big_smile Każdy Irlandczyk jest Szkotem, ale nie każdy Szkot jest Irlandczykiem big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#25 2007-04-03 16:32:59

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Film o Jane

dodam jeszcze, ze z tego co sie orientuje, polska premiera nie jest zapowiedziana. Jeśli w ogóle będzie, to pewnie sie na nią naczekamy.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB