Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#51 2006-03-05 22:41:53

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

W poscie Moniki jest linka, po otwarciu której można ściąnąc filmik. Ja zapisałam go komputerze. Ściągał się długo bo u mnie ponad godzine, ale warto.

Offline

 

#52 2006-03-06 00:22:02

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Dziewczyny - tak pięknie wypowiadacie sie o tym serialu... Nigdy niestety nie miałam szansy go obejrzeć :? Dlatego mam pytanie: czy któras z Was mogła by podzielić się swoją kopią? Mail podany na dole wink


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#53 2006-03-06 14:58:05

Gitka
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Gitko, gdybyś miała jakieś problemy ze ściągnięciem to mogę Ci wysłać te 4 odcinki, to żaden problem smile

Bardzo, ale to bardzo byłabym wdzięczna.
Strasznie powoli mi się ściąga. Szkoda tylko, że jak mówisz nie można znaleźć napisów (mój angielski jest kiepski)
Jakbys mogła to to mój e-mail
gitka.sz@wp.pl

Offline

 

#54 2006-03-06 17:37:09

Monika24
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Gitko i Caitriono wysłałam do Was maila, jeśli jesteście chętne na płytki to dajcie na siebie namiary to wyślę N&S, pozdrawiam wink


'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Offline

 

#55 2006-03-06 18:32:44

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Gitko i Caitriono wysłałam do Was maila, jeśli jesteście chętne na płytki to dajcie na siebie namiary to wyślę N&S, pozdrawiam wink

Hmmm, zastanawiam się, czy też mogłabym się podłączyć do prośby o serial? :-) Jesli to problem, to będę nadal grzecznie ściągać, chociaż chyba wtedy to będę mieć na Wielkanoc...


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#56 2006-03-06 18:35:04

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Ja też chcę big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#57 2006-03-06 18:45:10

Gitka
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Moniczko nic mi nie przyszło na pocztę.
A ja niecierpliwie czekam. P l i s!

Offline

 

#58 2006-03-06 19:16:38

Monika24
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Hej Gitka, wysłałam wiadomość na email, który podałaś. Dziewczyny, może zrobimy tak że wyślę płytki do Gitki i Caitriony, które prosiły o nie wcześniej i one roześlą dalej, co Wy na to?
Gitko i Caitriono - możemy tak zrobić? wink


'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Offline

 

#59 2006-03-06 19:22:54

Gitka
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Oczywiście, że się zgadzam! lol

Offline

 

#60 2006-03-06 19:45:15

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Catri, ty juz moj adres masz, tak wiec wszystko pozostanie w rodzinie

Oj moniczkowi sie nie chce przegrywowywać big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#61 2006-03-06 19:53:24

Monika24
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"


Oj moniczkowi sie nie chce przegrywowywać big_smile

Moniczkowi chce się przegrywowywać big_smile Tylko biedny ciuła grosz do grosza na oryginalne płytki N&S wink A tak poważnie mówiąc to moim zdaniem taka wspólna, solidarna pomoc zbliża ludzi. Nie sądzicie? tongue


'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Offline

 

#62 2006-03-06 19:55:22

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

1. Matko Święta, ojcze z corka!!! To jak to tak? Myślałaś, że jeszcze musiałabyś za te płytki i przesyłkę zapłacić? Skandal!!!
2. Zbliża big_smile
3. Przecież zartowałam big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#63 2006-03-06 19:57:25

Gitka
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Monika dostałaś moje e-maile?
Bo ja od Ciebie nie.

Offline

 

#64 2006-03-06 20:02:09

Monika24
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Aine, przecież wiem, że żartowałaś wink
A co do opłaty za przesyłkę, to bez przesady, Gitko i Caitriono, nie zbankrutuję od tych kilku złotych tongue
Gitko, dzięki za maila, napisz tylko jeszcze swój adres smile
Zmykam oglądać 4 odcinek N&S, nie wiem który to już raz, ale jak szaleć to na całego :oops:


'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Offline

 

#65 2006-03-06 21:11:46

Nastazja
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Heh,również aplikuję sobie 4-godzinny szoł. wink
Przygotowałam już pyszne sałatki. "Let's get started" tongue .


John: "Was Miss Hale the woman that told you to come to me"?
Nick Higgins:"You'd be a bit more civil?"

Offline

 

#66 2006-03-07 00:22:18

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Catri, ty juz moj adres masz, tak wiec wszystko pozostanie w rodzinie

To w takim razie czy ja mogłabym uśmiechnąć się do Ciebie w sprawie płytki z serialem, kiedy już ją dostaniesz? :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#67 2006-03-07 01:17:37

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

To w takim razie czy ja mogłabym uśmiechnąć się do Ciebie w sprawie płytki z serialem, kiedy już ją dostaniesz? :-)

Jak zawsze big_smile
P.S. PÅ‚yta w drodze.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#68 2006-03-07 11:24:45

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Witam!
Sorki za opóźnioną odpowiedź ale nie zaglądałam tu przez jakiś czas...
Oczywiście - baaardzo dziękuję Monice - dzięki big_smile big_smile
Oczywiście - Aine mam adres - prześlę wink big_smile


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#69 2006-03-07 11:35:32

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Hej Gitka, wysłałam wiadomość na email, który podałaś. Jeśli nic nie doszło, to może napisz do mnie na maila: monika51@interia.pl.

Moniko, do mnie również nie doszedł Twój mail. Wysłałam więc sama wiadomość do Ciebie na ten adres, który tu podałaś. smile


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#70 2006-03-07 12:08:55

Monika24
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Caitriono, dzięki za maila, nie wiem co się dzieje z moją pocztą, że żaden z maili do Was nie dotarł :?
Caitriono, mogłabyś wysłać jeszcze na mojego maila swój adres?
Pozdrawiam big_smile


'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Offline

 

#71 2006-03-07 12:10:37

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Ależ oczywiściwe - już to robię big_smile


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#72 2006-03-07 12:33:51

Monika24
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Dzięki, już dostałam i jeszcze w tym tygodniu wyślę do Was płytki.
A co do kosztów, to może umówmy się, że jeśli macie jakiś ładny kostiumowy film to mogłybyśmy się wymienić, co Wy na to? Bo myślę że wysyłanie pieniędzy nie ma sensu, to raptem kilka złotych razem za płytkę i koszt przesyłki. Pozdrawiam


'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Offline

 

#73 2006-03-07 13:17:01

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Dzięki, już dostałam i jeszcze w tym tygodniu wyślę do Was płytki.

Super! Dzięki

A co do kosztów, to może umówmy się, że jeśli macie jakiś ładny kostiumowy film to mogłybyśmy się wymienić, co Wy na to?

Nie ma sprawy! Cosik siÄ™ znajdzie wink


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#74 2006-03-07 14:17:20

Gitka
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Richard Armitage będzie w BBB Prime 15.03 ok 23,50
w filmie Sparkhouse (2002)

Dom na wrzosowisku
Wielka Brytania, 2002


Osadzona wśród pięknych wiejskich krajobrazów ponura opowieść o parze urodzonych pod nieszczęśliwą gwiazdą kochanków oraz o potwornym sekrecie. Po przerwie Carol i Andrew znów są razem i odbywają spotkanie na wrzosowisku podczas burzliwej nocy.
http://www.filmweb.pl/Film?id=119825

Offline

 

#75 2006-03-07 15:06:16

Monika24
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Wielkie dzięki Gitka za informację lol To chyba Tobie podobał się Armitage w ubraniu roboczym, w czapeczce - z tego co wiem to właśnie było ze "Sparkhouse" tongue Wreszcie na BBC coś ciekawego obejrzenia, bo ostatnio puszczają same sitcomy :?

Gitko, dostałam dwa maila z tytułami filmów, dzięki wink Wysłałam do Ciebie odpowiedź z linkiem do forum z tłumaczeniem N&S. Mam nadzieję że dotarło? :?


'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB