Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#26 2006-03-02 19:45:13

Felicity
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Czy ktoś mógłby przegrać mi Dumę i Uprzedzenie? W końcu:) Pani AineNiRigani chciała mi pomóc, ale nic dobrego z tego nie wyszło. Najpierw dostałam tylko jedna płytę ( część drugą), która na początku filmu się zacina, potem miałam dostać kolejne nagranie, a dostałam brakującą część pierwszą, która również nie jest sprawna. To wszystko zapewne wina braku czasu i mojego pecha. Co oczywiście rozumiem. Może więc któraś z Pań mogłaby to uczynić dla mnie i przegrać swój egzemplarz? Nie chcę więcej naciskać Pani Asmile Za płytę i wysyłkę zapłacę. Bardzo proszę o odpowiedź.

Offline

 

#27 2006-03-02 20:10:03

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

1. U mnie płyta działała bez zarzutu.
2. DVD przegrywałam po raz pierwszy i ostrzegałam przed ryzykiem. Oferowałam również divixa, który jest w 100% sprawdzony i sprawny (i nikt jeszcze nie reklamował).


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#28 2006-03-02 23:00:59

Caitriona
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Oferowałam również divixa, który jest w 100% sprawdzony i sprawny (i nikt jeszcze nie reklamował).

O czym mogę zaświadczyć smile


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#29 2006-03-03 00:17:52

Felicity
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Dobrze, że działała bez zarzutu, ale u mnie dwie nie działają, nie mówiąc o tym, że miałam dostać cokolwiek smile
"jesli zadowalaja cie divixy to moge wyslac juz jutro"
"wiesz, zadowoli mnie wszystko co będzie działać"- dla mnie to zgoda:) heheh
To tak jakbyś chciała odebrać moje słowa jak zarzut. Po prostu nie zamierzam Cię więcej naciskać. Nie miałam dostać wcale tej 1 części, bo po co mi ona w ogóle była. Na szczęście nie działa jak druga. A sprawdzałam je na kilku nośnikach, żeby nie byłosmile Na szczęście, gdyż straszne byłoby się wciągnąć w akcję nie mogąc przy tym zobaczyć zakończenia. Dlatego po prostu pytam. Nie masz czasu, więc ja to rozumiem ( praca, inni fani wink ). Może mam pecha i już. Ale będę próbować do skutku.

Offline

 

#30 2006-03-03 08:23:07

Alison
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Dziewczyny, przykro mi to pisać, ale na trochę muszę zawiesić dostępność mojego adresu, więc proszę nie nagabywać Kazika w tej sprawie. W domu chcą mnie prześwięcić za to blokowanie kompa przez używanie nagrywarki (nagrywarkę mamy na kompiku mojego syna) i muszę mu trochę dać spokój. Nie odwołuję na zawsze tylko tak na trochę, żeby przestał smędzić. Z góry przepraszam za rozczarowanie sad


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#31 2006-03-24 22:32:35

Eva
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

czy jest ktoś tak miły i mi powie napisy do Dumy i uprzedzenia z roku 1940, gdzie to znależć? oferuję w zamian Dumę z 1995 i 2005.Eva

Offline

 

#32 2006-07-18 12:44:43

NieVe
U¿ytkownik

Re: PoszukujÄ™ "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Ja mam film,jak chcesz to mogę udostępnić.
Angelix

a czy byłabyś tak dobra i udostępniła ten film mi?? big_smile byłabym ci bardzo wdzięczna.....


gg 6516634
"Dobra książa to rodzaj alkoholu - też idzie do głowy" - MAGDALENA SAMOZWANIEC

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB