Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#251 2006-03-01 23:55:30

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Aneczko, a po co masz mówić, że zachwyca, skoro nie zachwyca big_smile
Mnie nie zachwyca Cage i też pisze o tym wprost big_smile Jakby wszystko było dla wszystkich to by było do niczego big_smile
Wspaniałość w róznorodności!!! Heeej!!!

P.S. zawsze ogladam. WÅ‚Ä…snie zeby ocenic scenariusz, rezyserie, scenografie, muzyke - cokolwiek.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#252 2006-03-02 00:00:29

Ania
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

A propos filmów. Aine odebierałaś ostatnio pocztę? Kończę powoli zestaw dla Ciebie i jeśli mam coś dorzucić to pisz szybko.
lol Przepraszam wszystkie FORUMOWICZKI za prywatÄ™!
:oops: :oops: :oops:

Offline

 

#253 2006-03-02 00:02:51

Caitriona
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

To i ja dodam coÅ› prywatnego - sorki
Aine, doszła do Ciebie przesyłka? big_smile


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#254 2006-03-02 00:05:10

Ania
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Jakby wszystko było dla wszystkich to by było do niczego :DWspaniałość w róznorodności!!! Heeej!!!

Bo Allach lubi różnorodność, jak to mówił kiedyś pewien pomalowany rozbójnik grany przez cudownego skądinąd M. Freemana

Offline

 

#255 2006-03-02 00:08:04

Diana
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Kocham Morgana i większość jego roli (te, które oglądałam). :oops:


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#256 2006-03-02 00:10:33

Caitriona
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Ja również bardzo go lubię, szanuję to co robi, jest naprawdę dobrym aktorem. Chyba jeszcze nie widziłam go w jakiejś roli, która by mi się nie podobała.


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#257 2006-03-02 00:11:28

Ania
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

No, to taki kolorowy Connery, a moze na odwrót - nie zdecydowałam jeszcze lol

Offline

 

#258 2006-03-02 00:17:20

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Morgan jest wielki. Uwielbiam Skazanych na Shawshank i wszystko inne Freemana i Robinsa.

P.S. OdpowiadajÄ…c na pytania -
1. Aniu prześlę ci jutro wieczorem, może być?
2. Catri, tak dostałam, zachwycam sie i delektuje, stąd i zapomniałam napisać.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#259 2006-03-02 00:23:42

Caitriona
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Catri, tak dostałam, zachwycam sie i delektuje, stąd i zapomniałam napisać.

Ciesze się, ze doszło całe i zdrowe wink big_smile


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#260 2006-03-02 13:02:04

martusia
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

już pamiętam z jakiego to filmu pamiętam Hanksa: z Terminalu (a?). moim zdanie zagrał wprost bosko wink


[URL]http://marthie.deviantart.com/[/URL]

"it is settled between us already that we are to be the happiest couple in the world."

Offline

 

#261 2006-03-02 14:20:10

Mag
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D


co do Seana Connery'ego -> moja siostra jest jego wielką fanką, ja również go bardzo lubię. W Lidze Niezwykłych Dżentelmenów był najlepszą postacią, a film, hm, dla mnie średnio-średni. najlepiej zapamiętałam go z Ostatniego Smoka - tam zagrał wprost cudownie smile
big_smile

Może się mylę,ale Connery nie użyczył głosu Smokowi? A głos ma piękny..

Ja go bardzo lubię, chociaż wg mnie lepiej wygląda teraz niż jako BOND lol
ale zachwycił mnie jako OSACZONY z Zetą (i wcale się jej nie dziwię ,że na niego poleciała) :oops: (ale i tak najbardziej lubię Colinka)[/u]


GG 6318358

Offline

 

#262 2006-03-02 14:53:58

martusia
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

ano faktycznie tongue
mea culpa ;p

a jako bond był hm, ciekawy smile
Osaczonego nie widziałam, a tak chciałam obejrzeć ... hmm

Maguś, czy mi się wydaje, czy Firth grał lorda Wessexa w Zakochanym Szekspirze? bo nie pamiętam dobrze, a w temacie Colinka jeszcze dobrze nie jestem ...


[URL]http://marthie.deviantart.com/[/URL]

"it is settled between us already that we are to be the happiest couple in the world."

Offline

 

#263 2006-03-02 14:59:43

Caitriona
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Maguś, czy mi się wydaje, czy Firth grał lorda Wessexa w Zakochanym Szekspirze? bo nie pamiętam dobrze, a w temacie Colinka jeszcze dobrze nie jestem ...

Jak najbardziej wink


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#264 2006-03-02 16:39:32

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Może się mylę,ale Connery nie użyczył głosu Smokowi? A głos ma piękny..[/u]

Nie mylisz się. To cudowne szkockie szeplenienie może być tylko w jego wykonaniu. Ale on nie tylko głos podstawiał. Smok był robiony techniką komuterową poprzez nałożenie obrazu i zsynchronizowanie go z mimiką Szymona (taki ojciec techniczny Golluma).
A co do Zety - ona jest klasycznym przykładem freudowskiego kompleksu Elektry. Sama się zresztą do tego przyznaje big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#265 2006-03-02 17:23:17

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Jeśli chodzi o aktorów, to tak jakoś mam, że jak mi się któryś nie podoba jako aktor, to w ogóle nie zwracam na niego uwagi i może być przystojny jak nie wiem co - i tak mnie to nie obchodzi ;-) Nie wiem, czy to dobra metoda, bo czasem odkrywam kogoś w jakimś filmie i nagle się okazuje, że jest rewelacyjny, a na dodatek jeszcze interesujący jako mężczyzna (przykład - Heath Ledger i Jake Gyllenhaal, co do których byłam przekonana, że to mydłki i gwiazdy filmów dla nastolatek - za role w "Brokeback Mountain" chylę przed nimi czoła).
W każdym razie - aktor mnie musi przekonać najpierw jako aktor. Potem (ewentualnie) może okazać się atrakcyjnym facetem ;-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#266 2006-03-02 17:38:55

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

No, o tym filmie słyszałam już kilka miesięcy temu. Chociaż tematyka wydaje mi się dość oklepana. U nas po Poznaniu na czasie. Ale tematyka a scenariusz, to dwie zupełnie inne rzeczy big_smile
Co do aktorów, pewnie gdybyś chodziła na filmy w których grają aktorzy sympatyczni, ale pozbawieni talentu, pewnie psychicznie wytworzyłabyś jakąś klasyfikację big_smile Żeby nie okazało sie, że to czas zmaronowany big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#267 2006-03-02 17:45:40

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

No, o tym filmie słyszałam już kilka miesięcy temu. Chociaż tematyka wydaje mi się dość oklepana. U nas po Poznaniu na czasie. Ale tematyka a scenariusz, to dwie zupełnie inne rzeczy big_smile
Co do aktorów, pewnie gdybyś chodziła na filmy w których grają aktorzy sympatyczni, ale pozbawieni talentu, pewnie psychicznie wytworzyłabyś jakąś klasyfikację big_smile Żeby nie okazało sie, że to czas zmaronowany big_smile

Co do filmu - teksty o "gejowskim westernie" są głupim chwytem marketingowym, nie ma co zwracać uwagi - to po prostu rewelacyjna historia o miłości niemożliwej (przypomina mi to trochę "Tristana i Izoldę", niestety, w jakichś recenzjach spotkałam się już z tym odwołaniem, więc będzie, że małpuję opinie ;-) No i można mieć zaufanie do Anga Lee, reżysera chociażby "RiR".
Co do aktorów - może już wytworzyłam tę klasyfikację ;-) Bo np. uważam, że Jean Reno ma talent, ale ciągle gra tę samą postać - a i tak lubię go oglądać :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#268 2006-03-02 18:08:20

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Przyznam, że odstrasza mnie trochę oklepany temat. Ale w tym przypadku ujęły mnie trailery. I inne spojrzenie na miłość.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#269 2006-03-02 19:52:33

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Przyznam, że odstrasza mnie trochę oklepany temat. Ale w tym przypadku ujęły mnie trailery. I inne spojrzenie na miłość.

Nie odstraszaj się :-) Naprawdę bardzo polecam - jeśli lubisz bardzo niespieszny, leniwy rytm opowieści (nie wszyscy lubią), jeśli nie odrzucasz filmów, w których dialogi są dość... minimalistyczne. I jeśli lubisz takie porażające emocjonalnie, chociaż ani trochę ckliwe historie miłosne.


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#270 2006-03-02 19:54:45

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Lubie filmy o minimalistycznym wyrazie big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#271 2006-03-02 19:57:31

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Lubie filmy o minimalistycznym wyrazie big_smile

Aine czuwa :-) Właśnie patrzę, jak nam się temat w wątku, było nie było, o LOTR, zmieniał ;-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#272 2006-03-02 20:00:18

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#273 2006-03-02 22:38:23

izek
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

WracajÄ…c do rankingu...

Dołączam się w głosach na nie dla Carey'a - nie oglądałam Zakochanego bez pamięci, ale po prostu po Głupim i głupszym oraz Masce jego nazwisko w obsadzie skutecznie mnie zniechęca :?

I mały głosik na tak dla Nicolasa - za ciapowatą (spanielowatą wink ) urodę i urok w filmiku o Bożym Narodzeniu gdzie napadał na bank big_smile

I duży głos na Jeana Reno za wygląd oraz poczucie humoru, które mi pasują wink Nie czuję się kompetentna wypowiadać się o poziomie gry aktorskiej, ale podobał mi się zarówno jako zły czarodziej (coś tam z Vanessą Paradis) jak i sobkowaty nurek (Grand Bleu) książę w Gościach czy oczywiście nieco upośledzony płatny zabójca, nawet w takiej głupiej komedyjce z Binoche.

Seana b.lubię, ale to właśnie taki "macho man" - widać niestety z całą dobrocią inwentarza. Też mi się wydaje, że Gandalf byłby z niego nie taki hmm szukam słowa odpowiedniego - chyba dobrotliwy czy też po prostu dobry. Natomiast potrafię go sobie wyobrazić jako Sarumana.

Dodałabym też do rankingu Jeremy Ironsa, choć niestety jeśli chodzi o urodę, to starzeje się w mało atrakcyjny sposób sad


gg 5425654

Offline

 

#274 2006-03-02 22:50:40

Gosia
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Jean Reno, jak najbardziej. Widzialam go w paru produkcjach i musze przyznac, ze to COS to on w sobie ma big_smile I to bez dwoch zdan.
Lubie go nawet w reklamach, pamietam taki polski filmik reklamowy, w ktorym on gral. Zdaje sie, ze alkohol reklamowal ...


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#275 2006-03-02 22:55:38

Caitriona
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Jean Reno, jak najbardziej. Widzialam go w paru produkcjach i musze przyznac, ze to COS to on w sobie ma big_smile I to bez dwoch zdan.
Lubie go nawet w reklamach, pamietam taki polski filmik reklamowy, w ktorym on gral. Zdaje sie, ze alkohol reklamowal ...

Mi się podobał również w teledysku, nie pamiętam tytułu piosenki, grupy Texas. Cudowny był wink


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB