Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#201 2006-02-28 18:37:57

AineNiRigani
U┐ytkownik

Re: LOTRY :D

Fringillo ten pierwszy - miodzo. Drugi taki wo┼éeczkowaty. Bracia Fiennes te┼╝ mi odpadaj─ů big_smile Z Colinem - wiadomo. Ale Brat Pitt - i owszem. Szczeg├│lnie jako Achilles. I jak m├│wi┼é tym seksownym g┼éosem "Tu sei bellissima" Potem co┼Ť o labokach i ljokach by┼éo big_smilebig_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#202 2006-02-28 20:58:51

fringilla
U┐ytkownik

No nie, ┼éamiesz mi serce, James nazwa─ç wo┼ékiem zbozowym! No, ale w nim sie trzeba powoli rozkochiwa─ç, stopniowo odkrywaj─ůc wszystkie jego uroki: spojrzenie, kpi─ůcy u┼Ťmieszek, to, jak sie ko┼éysze na boki jak chodzi, jak przechyla g┼éow─Ö w zdziwieniu, no i to co┼Ť co robi z policzkami... I piekne cia┼éo, rany, jakie on ma ramiona!

Pozdr. Agata
gg 5739618

#203 2006-02-28 21:32:06

AineNiRigani
U┐ytkownik

Mo┼╝liwe. Przyznam, ┼╝e z wszystkich kandydatur na przystojniakow wystosowanych przez dziewczyny, od Boskiego "C" zaczynaj─ůc, jednak Twoje by┼éy zdecydowanie najlepsze big_smile
Ten blondas jakis taki zniewie┼Ťcia┼éy mi si─Ö po prostu wydaje.

#204 2006-02-28 21:53:21

Ania
U┐ytkownik

Czy z mojej mieszanki wysz┼éoby jaki┼Ť Frankenstein nie wiem - mo┼╝e to kwestia proporcji lol A moze wszystko zale┼╝y w jakiej akcji widzimy delikwenta - przynajmniej tak jest ze mn─ů. Kazdy z wymienionych w jaki┼Ť tam spos├│b zauroczy┼é mnie w jakim┼Ť filmie (bardzo rzadko we wszystkich). Poza tym taki facet musi by─ç widoczny z ka┼╝dej strony w ruchu - rzadko zachwycam sie zdjeciami: siedzi to to takie i pozuje - to takie niem─Öskie...
Dlatego sorry, ale Twoje dwa pierwsze typy nie bior─ů mnie, Fran...
Colin jest poza dyskusj─ů no bo P&P95. Ralf (nie wiem czy nie przez ph?) za bardzo kojarzy mi si─Ö z List─ů i cho─ç Wichrowe wzg├│rza, to jako┼Ť mnie nie rusza. I znowu Braciszek Pitu┼Ť - s┼éodki niew─ůtpliwie, cho─ç tak unika r├│l amancikow. Je┼Ťli on to "Wichry nami─Ötno┼Ťci", "7", no pewnie Troy te┼╝. Przestrzegam przed Faith club mi┼éo┼Ťniczki urody, bo aktorsko - niczego sobie...

#205 2006-02-28 22:25:04

fringilla
U┐ytkownik

A mi sie w tytm ostatnim bardzo podoba┼é Bradu┼Ť wink I jeszcze w 7 a najbardziej w 7 latach w Tybecie.

Aine, no n├│┼╝ si─Ö w kieszeni otwiera! Zniewie┼Ťcia┼éy?!

Pozdr. Agata
gg 5739618

#206 2006-02-28 22:42:46

AineNiRigani
U┐ytkownik

Aine, no n├│┼╝ si─Ö w kieszeni otwiera! Zniewie┼Ťcia┼éy?!

Noo. Widzisz, ja naprawd─Ö wol─Ö racze m─Öski typ urody, nie ch┼éopi─Öcy. Podejrzewam, ┼╝e moja psiapsi├│┼éa by┼éaby nim zachwycona. Mamy skrajnie r├│┼╝ne zainteresowania i gusta. Zawsze ┼Ťwietnie dobieramy dla siebie prezenty big_smile

#207 2006-02-28 22:44:58

Ania
U┐ytkownik

Nie m├│wie Frangilko, ze mi sie nie podoba┼é - aktorsko, pisa┼éam, ze bez zarzutu. Ale uroda? Wiecznie poobijany... Ale 7 lat w Tybecie co┼Ť nie bardzo trawi─Ö i co┼Ť nie mog─Ö nigdy do ko┼äca doogl─ůda─ç tego filmu. Moze za brrdzo Pitu┼Ť jest tu aryjski, a ja jestem, sk─ůd jestem....

#208 2006-02-28 22:47:15

Ania
U┐ytkownik

A co powiecie na Nicolasa Cage'a?

#209 2006-02-28 22:53:12

AineNiRigani
U┐ytkownik

NIEZNOSZE GO!!!!!!!!!!!

Irytuje mnie niesamowicie i nawet je┼Ťli film ma dobry scenariusz, dobre recenzje i og├│lnie jest dobry, za ┼╝adne skarby si─Ö nie zmusz─Ö do ogl─ůdni─Öcia. No wyj─ůtek to Skarb Narod├│w i tylko dlatego, ┼╝e Fasolka skaka┼éa przed ekranem. W dodatku ┼Ťliczna jak w ┼╝adnym innym chyba filmie.

#210 2006-02-28 22:56:08

Ania
U┐ytkownik

No, takiego halo nie spodziewa┼éam si─Ö! Widzia┼éa┼Ť Twierdz─Ö?

#211 2006-02-28 23:02:59

AineNiRigani
U┐ytkownik

No, takiego halo nie spodziewa┼éam si─Ö! Widzia┼éa┼Ť Twierdz─Ö?

Tiaaa. Fajny scenariusz i fajny film zma┼Ťcili.

#212 2006-02-28 23:06:13

fringilla
U┐ytkownik

Ja te┼╝ nie lubi─Ö nicolasa Cage'a.
Aine, ja tez lubie męski typ urody. Ale w zyciu bym nie powiedziała, że James jest niemęski! Ale jak widać o tez pojęcie względne, bo juz mniej męski mi sie wydaje ten, co go miałas kiedys na ikonce z hiszpańska bródka wink
A poobijanych bardzo lubi─Ö, tacy z poobijan─ů twarz─ů mnie w┼éa┼Ťnie k─Öc─ů, bo s─ů... m─Öscy!

http://img283.imageshack.us/img283/7572/spikeintervention5sd.jpg

Brada w takich filmach jak Wichry namietno┼Ťci nie lubi─Ö, amant z d┼éugimi w┼éosami, stanowczo nie, jako wampir tez decydowanie bardziej pasuje mi James wink

Pozdr. Agata
gg 5739618

#213 2006-02-28 23:06:53

Caitriona
U┐ytkownik

A co powiecie na Nicolasa Cage'a?

A ja bardzo, ale to bardzo lubi─Ö Nicolasa big_smile I w "Twierdzy" i w "Panie ┼╝ycia i ┼Ťmierci" i w "60sekundach" i wsz─Ödzie big_smile

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#214 2006-02-28 23:07:35

Ania
U┐ytkownik

Kto? Sean - moim zdaniem extraklasa, jak zwykle. A Cage - miły dodatek - nawet jak ze strachu wymiotuje do umywalki. No i jest generał i to jaki. Muzyka też swoje robi. Swietny film!!!

#215 2006-02-28 23:10:05

Caitriona
U┐ytkownik

jako wampir tez decydowanie bardziej pasuje mi James wink

Rozumiem, ┼╝e m├│wisz o "Wywiadzie z wampirem"? Bardzo mi si─Ö podoba┼é Pitt w tej roli, ale jeszcze bardziej Cruise. I jest to chyba jedyna jego rola, kt├│r─ů doceniam. wink

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#216 2006-02-28 23:10:41

Ania
U┐ytkownik

No, Caiti! Przywracasz mi wiarę w ludzi - upadłam wręcz pod tymi wykrzyknikami od Aine sad sad

#217 2006-02-28 23:12:44

Caitriona
U┐ytkownik

No, Caiti! Przywracasz mi wiarę w ludzi - upadłam wręcz pod tymi wykrzyknikami od Aine sad sad

Aine ju┼╝ tak ma wink Ale to dobrze - pisze co my┼Ťli i ju┼╝.
Każdy ma swoich ulubieńców - my Ania akurat doceniamy Nicolasa big_smile

#218 2006-02-28 23:13:01

fringilla
U┐ytkownik

Alke m├│wimy o grze czy o wygladzie? wink
Bo to zupełnie inne sprawy wink

Pozdr. Agata
gg 5739618

#219 2006-02-28 23:17:15

AineNiRigani
U┐ytkownik

Fringillo, ja jeszcze bior─Ö pod uwag─Ö poprawk─Ö na jeden malutki szczeg├│lik. Widz─Ö tylko zdj─Öcia. A na nich raczej mnie nie poci─ůga. Colina widzia┼éam na tylu filmach, ┼╝e nikt mnie ju┼╝ raczej do niego jako faceta nie przekona. Za to ┼Ťwietnie gra gej├│w big_smile
Co do Urbana, on tam te┼╝ wygl─ůda┼é lekko nie tak - zgodze si─Ö, ale jest to jedyna forma zniewie┼Ťcia┼éo┼Ťci jak─ů akceptuj─Ö: d┼éugie w┼éosy i hiszpa┼äska br├│dka. A je┼Ťli jeszcze do tego brwi takie jak trzeba - Aine odta┼äcuje dzikie ta┼äce

#220 2006-02-28 23:19:02

Ania
U┐ytkownik

Oczywi┼Ťcie gra na I miejscu. W ko┼äcu to pociotek Coppoli to w genach co┼Ť mie─ç musi, a uroda... hmm nie mam nic przeciwko takiemu typowi, cho─ç grzyweczka to mu sie cosik przerzedza... :? :? nawet jakby z lekka zacz─Ö┼éa przechodzi─ç w plecy...

#221 2006-02-28 23:24:48

fringilla
U┐ytkownik

Fringillo, ja jeszcze bior─Ö pod uwag─Ö poprawk─Ö na jeden malutki szczeg├│lik. Widz─Ö tylko zdj─Öcia. A na nich raczej mnie nie poci─ůga. Colina widzia┼éam na tylu filmach, ┼╝e nikt mnie ju┼╝ raczej do niego jako faceta nie przekona. Za to ┼Ťwietnie gra gej├│w big_smile
Co do Urbana, on tam te┼╝ wygl─ůda┼é lekko nie tak - zgodze si─Ö, ale jest to jedyna forma zniewie┼Ťcia┼éo┼Ťci jak─ů akceptuj─Ö: d┼éugie w┼éosy i hiszpa┼äska br├│dka. A je┼Ťli jeszcze do tego brwi takie jak trzeba - Aine odta┼äcuje dzikie ta┼äce

D┼éugie w┼éosy nie oznaczaj─ů od razu zniewie┼Ťcia┼éo┼Ťci, ani br├│dka.
Kiey┼Ť szala┼éam za d┼éugow┼éosymi, wszyscy zreszt─ů kiedy┼Ť d┼éugie w┼éosy nosili...
Waidomo, zdj─Öcia nie oddadza wszystkiego, ale poogladac sobie mozna, w sumie mog┼éaby┼Ť jakie┼Ť wrzuci─ç smile

Mi jak by┼éam nastolatk─ů podobali sie Ethan Hawke i Matt Dillon, ci to dopiero zniewie┼Ťcieli byli!

Pozdr. Agata
gg 5739618

#222 2006-02-28 23:27:52

Ania
U┐ytkownik

Przypomnia┼éy┼Ťcie mi przy okazji Eomerka - Urbana. Kocie jak ta lala, ale gdy w scenie z Aragornem, Gimlim i Legolasem przywo┼éuje konia, nigdy nie wiem czy splunie, czy zagwi┼╝d┼╝e

#223 2006-02-28 23:30:48

Diana
U┐ytkownik

Uwielbiam Cage'a w "Arizona Junior" i "Bez twarzy" oraz chyba w "Oczach w─Ö┼╝a". Brad natomiast uj─ů┼é mnie w filmie "Mexican"; ta komedia nie zebra┼éa zbyt pochlebnych recenzji, ale Pitt by┼é tam uroczo niezgrabny i nawet broni nie potrafi┼é utrzyma─ç w r─Ökach. big_smile

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#224 2006-02-28 23:32:43

fringilla
U┐ytkownik

Heh, jak go widz─Ö w tej scenie, jak potem odje┼╝dz─ůj─ů, to zawsze chce mi sie wzdycha─ç: ci wspaniali m─Ö┼╝czy┼║ni na swych wierzchowcach... Swoja drog─ů, to on co┼Ť ma z tym kotem, jeszcze nie widzia┼éam, zeby czlowiek tak kota przypomina┼é!

Pozdr. Agata
gg 5739618

#225 2006-02-28 23:32:59

AineNiRigani
U┐ytkownik

Alke m├│wimy o grze czy o wygladzie? wink
Bo to zupełnie inne sprawy wink

Noo, to wa┼╝ne. Bo gr─Ö aktorsk─ů Cage'a doceniam, niestety. Ale zupe┼énie nie trawi─Ö jego jako jego. I nic mnie nie przekona, bo antypatia jest mocno zaawansowana.
Ja na przykład wyrózniam 4 grupy aktorów
1). ┼Üwietni aktorzy, fajni faceci lub jedno i drugie (Depp, Connery, Bean, Zako┼Ťcielny, Tom Hanks, Jean Reno)
2). ┼Üwietni lub dobrzy aktorzy, ale ich nie lubi─Ö i nie podobaj─ů mi si─Ö (Cage, Englert, Crowe, DiCaprio, DeNiro)
3). Aktorzy beznadziejni lub tacy sobie, ale mimo to ich lubię (Boski "C", Bloom (chociaz wyrabia się chłopak), Ducascos)
4) Beznadziejni aktorzy kt├│rych nie znosze (Jim Carrey, Linda, Hasselhoff - czy jak mu tam)

Stopka forum