Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#26 2006-02-23 21:31:04

Margarett
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

A może do Pszczyny...tam jest ładny zameczek...i blisko Katowic...chociaż w ankiecie opowiedziałam się za Krakowem


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#27 2006-02-23 22:29:56

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

czy ja wiem czy tak blisko?


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#28 2006-02-24 13:46:50

Mag
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

może Poznań? ostatecznie może być Toruń albo Wa-wa lol
chciałabym Was poznac big_smile


GG 6318358

Offline

 

#29 2006-02-24 20:53:51

Margarett
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Lepiej do Pszczyny z Katowic niż do Warszawy:)...a poza tym tam jest taki śliczny park...


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#30 2006-03-07 21:54:16

milosz
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

O czy spotkanie fanek utknęło w jakimś martwym punkcie? Bo ja tu widzę, że dwie stolice - po połowie są wink

Lubię takie spotkania osób internetowych (lub wirtualnych) :mrgreen:


[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

Offline

 

#31 2006-03-08 09:12:23

Georginia
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

bądźmy szczere..każdy chce zjazd tam gdzie mieszka bo to żadna atrakcja tłuc się po polskich drogach ;-)....jakiś kompromis musi być....

Offline

 

#32 2006-03-08 09:21:14

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Tyle, że ta Pszczyna z angielskim ogrodem to wcale niegłupi pomysł. Możnaby kiecki uszyć i paradować w strojach z epoki.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#33 2006-03-08 09:23:53

Alison
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Tyle, że ta Pszczyna z angielskim ogrodem to wcale niegłupi pomysł. Możnaby kiecki uszyć i paradować w strojach z epoki.

8O chcesz wracać do domu ambulansem?


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#34 2006-03-08 09:55:04

milosz
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Tyle, że ta Pszczyna z angielskim ogrodem to wcale niegłupi pomysł. Możnaby kiecki uszyć i paradować w strojach z epoki.

Protestuję!!! Urodziwa nie jestem (chuda za to tez nie) a w tej kiecce wyglądałabym.............. :oops: co tu gadać nawet pastor Collins padłby rażony ( o reszcie nie wspominając) lol


[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

Offline

 

#35 2006-03-08 14:26:53

Gosia
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

W sumie ciekawa jestem jak by mi bylo w takiej sukni w jakiej Lizzy chodzila, z podwyzszonym stanem. Nigdy czegos podobnego nie mialam na sobie...


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#36 2006-03-08 15:16:51

Margarett
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Pszczyna- jak najbardziej, Suknie- jak najbardziej tylko kto to zorganizuje?? roll


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#37 2006-03-08 15:59:26

Georginia
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

A kto optował za Pszyczną? ;-)
Ja moge zorganizowac w Toruniu i dodatkowo atrakcja,,,mozemy poszczelac z Å‚uku:-)

Offline

 

#38 2006-03-08 17:30:20

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Mnie tam Toruń odpowiada, bo w nim jeszcze nie byłam big_smile
Chociaż ja jestem w zasadzie za każdym miejscem. Bo przecież nie o miejsce tutaj tak naprawdę chodzi.
Zanim weźmiemy się do zjazdu globalnego, spotkajmy się regionalnie. Mamy kilka Torunianek, kilka Małopolanek.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#39 2006-03-08 17:33:10

Margarett
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Ja mogę się porwać na Pszczyne i na Kraków, bo mając jeszcze 17 lat mam pewne ograniczenia...pod tym względem chciałabym już być dorosła. Ale tyko pod tym


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#40 2006-03-08 19:53:25

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Ja moge zorganizowac w Toruniu i dodatkowo atrakcja,,,mozemy poszczelac z Å‚uku:-)

Jak dla mnie bomba!! Szczególnie ten łuk wink Zawsze chciałam spróbować strzelania. A i Toruń piękne miasto.


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#41 2006-03-08 23:12:51

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi


Zanim weźmiemy się do zjazdu globalnego, spotkajmy się regionalnie. Mamy kilka Torunianek, kilka Małopolanek.

Ja co prawda nowa na forum, więc może nie powinnam - alem uparta jak Lizzy, więc się wypowiem :-)
Może rzeczywiście, jak tylko trochę śniegi zejdą, np. pod koniec marca, zorganizować jakoś spotkania regionalne? Myślę, że mogłoby być wspaniale. Pszczyna jest dobrym pomysłem (mieszkam rzut beretem), ale chyba najlepiej późną wiosną, kiedy będzie zielono, wtedy można się poczuć jak w Pemberley ;-) Wiosną wcześniejszą chyba najlepszy byłby Kraków na spotkanie "grupy Południe". To może ustalmy jakiś konkretny termin, np. jakiś dzień weekendowy, na tyle odległy, żeby każdy mógł dopasować plany - może by za miesiąc?


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#42 2006-03-08 23:18:22

Margarett
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Czy musi to być tak szybko?? Najważniejsze żeby to było dobrze zorganizowane, a jeżeli chodzi o Pszczynę to można bt tam pojechać w długi weekend majowy


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#43 2006-03-08 23:28:23

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Czy musi to być tak szybko?? Najważniejsze żeby to było dobrze zorganizowane, a jeżeli chodzi o Pszczynę to można bt tam pojechać w długi weekend majowy

Takie wczesnowiosenne spotkanie, myślę, nie miałoby jakiejś szczególnej oprawy, szczególne byłoby to, że się spotykamy - tak po prostu, ewentualnie można połączyć to z jakimś seansem filmowym czy pysznym jedzeniem w knajpce. Potem można zorganizować coś bardziej wyrafinowanego ;-) Co do długiego weekendu - sporo osób ma zazwyczaj w tym terminie różne plany rodzinne itd., nie wiem, czy ta data jest odpowiednia.


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#44 2006-03-08 23:32:04

Margarett
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

A może pierwszego dnia wiosny big_smile


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#45 2006-03-08 23:48:52

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

I będziemy topić razem Marzannę? big_smile


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#46 2006-03-09 00:02:10

Margarett
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

tylko będziemy musiały uważać żeby się same nie potopić wink


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#47 2006-03-09 16:44:21

Georginia
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

No kochane sama nie wiem,kto ma ochote przybyc do Torunia to zapraszam,jestem tu calym rokiem.
łuki są tradycyjne,żadne sportowe badziewie tylko tradycyjne longbowy angielskie:-))) strzelamy na fortach w pieknych okolicznosciach fauny i byz moze flory.
Jesli ktos chetny prosze o zapisy.Ja jestem zaprawiony organizator wiec jeszcze moge zaoferowac wiecej rozrywek....np pokaz filmow na 'duzym'ekranie , pianoforte na zywo z adekwatnym repertuarem....szalenstwo no nie?:-)

Offline

 

#48 2006-03-09 17:09:39

milosz
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

do Torunia - a po łabędziu dostaniemy? I po kocie? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

Offline

 

#49 2006-03-09 20:23:32

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

No ale przy takich atrakcjach, to ja na ten Toruń jak najbardziej się pisze big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#50 2006-03-09 22:08:56

Georginia
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

noclegi od 17 zł w górę oczywiście jakąs partie uczestniczek jestem w stanie przenocować.
Eeeee z łabędziami dajcie spokój co was ta ptasia grypa obchodzi...ptaki jesteście?;-)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB