Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2006-02-22 20:53:02

Kaziuta
U¿ytkownik

Ile mamy lat?

Ja się nie chwalę ja jestem w rozpaczy. Chyba żaden z bohaterów JA nie ma tyle lat. Auuuuu

Offline

 

#2 2006-02-22 21:06:35

Alison
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Ja się nie chwalę ja jestem w rozpaczy. Chyba żaden z bohaterów JA nie ma tyle lat. Auuuuu

Nie martw się Kaziutka, ja na pewno mam więcej. Ja wszędzie mam najwięcej. Już nawet nie pamiętam jak to się stało, że prawie całe życie wszędzie byłam najmłodsza, a potem nagle jakby wszyscy wymarli od zarazy, wszędzie gdzie się pojawiam jestem najstarsza, więc sama rozumiesz, ze nie możesz być starsza ode mnie, w końcu to ja tu jestem Matką Przedłużoną. Jak kcesz to założymy kółko dinozaurów JA ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#3 2006-02-22 21:09:49

Alison
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Dobra, przyznaję Lady C. jest ode mnie starsza. Ale to tylko wyjątek potwierdzajacy regułę.


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#4 2006-02-22 21:13:10

Gosia
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

No widzisz, nie jest tak zle big_smile


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#5 2006-02-22 21:26:26

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

A może założymy ZBoWiD (Związek Bojowniczek o Wiek i Dorosłość)

Offline

 

#6 2006-02-22 21:39:08

Alison
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

A może założymy ZBoWiD (Związek Bojowniczek o Wiek i Dorosłość)

Niech będzie, ale niech się nazywa Związek Bojowniczek o Wdzięk i Dumę wink oraz uprzedzenie ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#7 2006-02-22 21:44:07

caroline
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?


Nie martw się Kaziutka, ja na pewno mam więcej. Już nawet nie pamiętam jak to się stało, że prawie całe życie wszędzie byłam najmłodsza, a potem nagle jakby wszyscy wymarli od zarazy, wszędzie gdzie się pojawiam jestem najstarsza

To tylko znaczy, że jesteście młode duchem, skoro gdziekolwiek traficie jesteście wśród młodszych wink

Offline

 

#8 2006-02-22 21:44:57

fringilla
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Może zacznijmy się przyznawać, zamiast sie licytować? wink
Ja mam 28 (w maju) wink


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#9 2006-02-22 21:47:58

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Chyba żaden z bohaterów JA nie ma tyle lat. Auuuuu

Ani tyle co ja. W każdym razie w czasach Austen byłabym już zasuszoną starą panną albo mężatką od wieku lat ;-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#10 2006-02-22 22:14:47

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Może zacznijmy się przyznawać, zamiast sie licytować? wink
Ja mam 28 (w maju) wink

15 luty - obchodziłam swoje 25lecie big_smile


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#11 2006-02-22 22:44:43

Diana
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

7 sierpnia będę miała 26 lat.


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#12 2006-02-22 22:48:18

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

A ja się przyznam dopiero wtedy jak padnie liczba większa od mojej.

Offline

 

#13 2006-02-22 23:32:38

Alison
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

A ja się przyznam dopiero wtedy jak padnie liczba większa od mojej.

Podług tej zasady prędzej zemrzeć przyjdzie niż się przyznac ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#14 2006-02-23 08:15:38

Georginia
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Co wy kobitki z tym wiekiem:-)
To jakiś wstyd się przyznać....a propos wieku,ostatnio w pewnej rozmowie stwierdziliśmy ze znajomymi,że współczesna kultura produkuje ludzi niedojrzałych...czy by mieli 20 czy 30 czy 40 lat....smutne,ale prawdziwe.
ja tam ze swoim wiekiem czuje się dobrze,zwłaszcza,że w myśl buddyzmu mam starą duszę to powinnam się cieszyć ,że jeszcze dość mlode ciało 24 letnie:-)

Ps.Pamiętacie?Jak byłyśmy młodsze to się wydawało,że jak ktoś ma np.24 lata to jest straaasznie stary i taki dorosły:-)

Offline

 

#15 2006-02-23 11:18:42

Gosia
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Tak wlasnie bylo ... hehe, co to byly za czasy! big_smile


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#16 2006-02-23 12:52:25

Julianna
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

No cóż... nie będę ukrywać, że 13 marca stuknie mi 30-stka... sad Wtedy to już tylko kremy przeciw zmarszczkom i liftingi... sad


Tylko wiara prowadzi do cudu...

Offline

 

#17 2006-02-23 13:04:03

Gosia
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

To co my mamy mowic?
Ale tak nawiasem to mimo podeszlego wieku wink nie stosuje zadnych kremow ... o liftingach nie wspominajac big_smile


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#18 2006-02-23 13:38:27

Gitka
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

To może jeszcze zaczniemy sobie opowiadać o swoich dzieciach?

Offline

 

#19 2006-02-23 13:50:29

Alison
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Oj dziękuję bardzo. Mój jest w takim wieku, że mogłabym się głównie wyżalać, a po to tu bywam, żeby o tym zapomnieć, bo dopiero co był słodkim dzidziusiem w nosidełkach, a teraz muszę na niego patrzeć jak na latarnię i dowiadywać się notorycznie jak kompletnie nic nie rozumiem ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#20 2006-02-23 14:06:18

Deska
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

No cóż... nie będę ukrywać, że 13 marca stuknie mi 30-stka... sad Wtedy to już tylko kremy przeciw zmarszczkom i liftingi... sad

kremy przeciwzmarszczkowe to już po 20 zalecają używać :twisted:

Offline

 

#21 2006-02-23 14:09:06

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

30 marca zaczne 27 rok zycia. Jestem przeraźliwie młoda i niedojrzała i wpadłam w chandre egzystencjonalną :evil: :evil:


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#22 2006-02-23 14:31:28

Alison
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

30 marca zaczne 27 rok zycia. Jestem przeraźliwie młoda i niedojrzała i wpadłam w chandre egzystencjonalną :evil: :evil:

Przemówię teraz głosem Matki Przedłużonej - Dzieci Drogie, co Wy tu kremy, zmarchy, liftingi, chandry egzystencjalne. Na to wszystko mamy czas po siedemdziesiątce! A nawet później! Moja Mama ma 76 i jeszcze w planach objechać całą Skandynawię! Wstydziłybyście się. A Ciebie Czarny Kapturku to będę musiała wziąć do galopu, to Ci się zaraz chandryczyć odechce. Ja Matka P. Ci to mówię...


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#23 2006-02-23 15:32:16

Gosia
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Skora sie zaczyna starzec po 25 roku zycia, kochane. Wiec nie ma co sie wiekiem mlodzienczym chwalic wink


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#24 2006-02-23 16:25:18

Alison
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Skora sie zaczyna starzec po 25 roku zycia, kochane. Wiec nie ma co sie wiekiem mlodzienczym chwalic wink

Tak, a od dnia narodzin codziennie po troszku umieramy...
Idź Ty, co Ty tu Dziewczynom opowiadasz o skórze, skóra to powłoczka, człowiekiem się jest od środka ;-) a w środku jak człowiek się o to specjalnie nie stara to się nie starzeje...


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#25 2006-02-23 16:45:19

Gosia
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

I dlatego wszyscy mowia, ze w ogole nie wygladam na swoje lata big_smile


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB