Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2004-12-31 13:07:53

Marianna
U¿ytkownik

P&P na DVD

Poszukuję osoby, która posiada P&P na DVD oraz ma możliwość, czas i ochotę na przegranie jej.Dysponuję różnymi filmami na wymianę (na DVD i VCD). Proszę o kontakt na: marymadeline@vp.pl

Offline

 

#2 2004-12-31 16:34:10

moniczek
U¿ytkownik

Re: P&P na DVD

Ja jeszcze nie mam, ale podobno będę miała big_smile Moja szwagierka wraca z Anglii 16 stycznia i ma mi kupić na prezent (miała to być niespodzianka, ale mój mąż się wygadał wink ). Na razie się jednak nie napalam... Poczekam cierpliwie... i odezwę się jak już będę miała... I hope!

Offline

 

#3 2004-12-31 16:42:08

moniczek
U¿ytkownik

Re: P&P na DVD

A tak przy okazji - Marianno - gratuluję przejścia na kolejny "szczebel" (a tak nie mogłaś się doczekać, żeby wieść prym na salonach wink ) :!:

Offline

 

#4 2005-01-01 16:08:15

dorotka
U¿ytkownik

Re: P&P na DVD

Jak już będziesz miała, to spróbuj przesłać mi dodatki, bo są chyba na DVD! Bardzo by mi na tym zależało. Zazdroszczę kuzynki w Anglii, ja tam nie mam rodziny, a na Kanadę chyba nie ma co liczyć, nie słyszałam ,żeby tam był szczególnie popularny...


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#5 2005-01-03 08:59:19

Loana
U¿ytkownik

Re: P&P na DVD

Zmartwię Was dziewczyny - przegranie tego DVD nie będzie takie proste, ponieważ oryginalne DVD jest dwuwarstwowe (jeśli ktoś się zna na DVD to będzie wiedział, o co chodzi). Ale jeśli uda Wam się znaleźć kogoś, kto nagrywa dwuwarstwowe DVD to będę bardzo wdzięczna, jeśli można stanąć w kolejce do niego tongue.
A wiem, że DVD jest dwuwarstwowe, bo sama się z nim męczyłam. Tzn. ja się akurat nie znam na DVD, ale mój kolega ma w domu na dysku przegrany film z pożyczonych płyt i chwilowo nie wiemy, co z tym zrobić. Będę go męczyła, żeby przegrał dodatki na płytę jako zwykłe avi. Bo nie umie nagrywać płyt dwuwarstwowych. Zobaczy się, co z tego wyjdzie.
Pozdrawiam!


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#6 2005-01-06 23:23:30

Anonymous
Go¶æ

Re: P&P na DVD

Loanko, to napisz na forum jak ci się uda z tymi dodatkami big_smile Byłoby naprawdę super, gdyby wam się udało

 

#7 2005-01-07 16:25:27

dorotka
U¿ytkownik

Re: P&P na DVD

Właśnie, tesh myślę, że byłoby super. To taka delikatna aluzja... big_smile


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB