Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2006-01-30 12:49:29

Alison
U¿ytkownik

D&U 2005 - wanted!!!

Kochane możecie mi nadać jakiś pewny namiar skąd ściągnąć nową Dumę (może być bez polskich napisów) byle nie kinówka? Już 2 x "Mułkiem" ściągnęłam świetnej jakości obraz ze świetnej jakości dźwiękiem tyle, że jedno w stosunku do drugiego przesunięte o jakieś 2 sceny. KAPLICA do oglądania :cry: :cry: :cry: :cry:
U mnie trwa to prawie tydzień i nikt już nie ma cierpliwości próbować kolejny raz na ślepo.
POMOŻECIE???
Uszami wyobraźni słyszę - Poooomożeeeeemyyyyyy....... smile


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#2 2006-01-30 15:08:21

Mila
U¿ytkownik

Re: D&U 2005 - wanted!!!

Ja Dumę i uprzedzenie ściągnęłam przez torrenty ze strony www.torrenty.org Wersja bardzo ładna, nie ma żadnych problemów z dźwiękiem czy obrazem. Tyle tylko że na stronie najpierw trzeba się zarejestrować, a żeby to zrobić należy wysłać smsa za 5zł. Jeśli byłabyś zainteresowana tym sposobem ściągnięcia filmu to zgłoś się do mnie na maila - wtedy ci prześlę plik i nie będziesz narażona na koszty. Pozdrawiam serdecznie smile

Offline

 

#3 2006-01-30 16:25:47

Mila
U¿ytkownik

Re: D&U 2005 - wanted!!!

Niestety trzeba sad

Offline

 

#4 2006-01-31 17:05:20

Marta
U¿ytkownik

Re: D&U 2005 - wanted!!!

...

Ostatnio edytowany przez Marta (2008-01-08 19:03:37)

Offline

 

#5 2006-02-07 19:27:15

Julianna
U¿ytkownik

Re: D&U 2005 - wanted!!!

Ja niestety nie umiem sobie niczego ściągnąć z internetu. Byłabym dozgonnie wdzięczna komuś kto mógłby swoją ściągniętą wersję DiU 2005 zgrać mi na płytkę. Oczywiście zapłacę za płytę, przesyłkę, itp. Jeśli znajdzie się tak dobra dusza, to już baaardzo dziękuję big_smile big_smile big_smile


Tylko wiara prowadzi do cudu...

Offline

 

#6 2006-02-07 19:31:40

Alison
U¿ytkownik

Re: D&U 2005 - wanted!!!

Na stronie http://www.osloskop.net/r/19242.html jest udana wersja "Dumy...". Gdyby ktoś był zainteresowany to na stronie http://napisy.org/Szukaj/duma%20i%20uprzedzenie/ są polskie napisy do różnych wersji (akurat do w.w. jest jako pozycja pierwsza wink ). Mam nadzieję, że moja pomoc będzie przydatna.
Miłego ściągania (i oglądania wink )

Mam juz kochana i bardzo Ci dziękuję bo to był bardzo słuszny adres ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#7 2006-02-14 23:01:52

GeorgianaDarcy
U¿ytkownik

Re: D&U 2005 - wanted!!!

(...)Byłabym dozgonnie wdzięczna komuś kto mógłby swoją ściągniętą wersję DiU 2005 zgrać mi na płytkę. Oczywiście zapłacę za płytę, przesyłkę, itp. Jeśli znajdzie się tak dobra dusza, to już baaardzo dziękuję big_smile big_smile big_smile

Ja równierz. Czy jest taka osoba? Bardzo mi zalezy. Bardzo, bardzo bo do wydania na dvd bede musiala jeszcze dlugo poczekac, a to co sciagnelam z internetu bylo zle zmontowane - dzwiek wyprzedzal obraz o (conajmniej) 3-4 minuty.


You have bewitched me body and soul.

Offline

 

#8 2006-02-15 00:05:00

Caitriona
U¿ytkownik

Re: D&U 2005 - wanted!!!

(...)Byłabym dozgonnie wdzięczna komuś kto mógłby swoją ściągniętą wersję DiU 2005 zgrać mi na płytkę. Oczywiście zapłacę za płytę, przesyłkę, itp. Jeśli znajdzie się tak dobra dusza, to już baaardzo dziękuję big_smile big_smile big_smile

Ja równierz. Czy jest taka osoba? Bardzo mi zalezy. Bardzo, bardzo bo do wydania na dvd bede musiala jeszcze dlugo poczekac, a to co sciagnelam z internetu bylo zle zmontowane - dzwiek wyprzedzal obraz o (conajmniej) 3-4 minuty.

To ja również dopiszę się do tej prośby... Jakby któraśbyła tak miła smile Z góry dzięki.


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#9 2006-02-23 12:43:34

Julianna
U¿ytkownik

Re: D&U 2005 - wanted!!!

Dziewczyny! Naprawdę żadna nie może tego przegrać?! Przecież zapłacimy za płytki i przesyłkę, a wiecie jak to jest jak nie można dostać czegoś co związane jest z JA...! :? tongue


Tylko wiara prowadzi do cudu...

Offline

 

#10 2006-02-23 13:29:57

Alison
U¿ytkownik

Re: D&U 2005 - wanted!!!

No co ja zrobię, że mam takie dobre serce ;-)
Piszcie do mnie. Kazik da Wam adres. Nie pobieram żadnych opłat bo nie chcę być w niezgodzie z prawem, tylko tak troszkę z miłości bliźniego. Ale która może to spróbujcie ściągnąć z tego linku co mi podała Marta (troszkę wyżej) bo tamta wersja jest OK, napisy są trochę porypane, ale da sie przeżyć.


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB