Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#26 2006-01-29 11:16:15

Alison
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

To jeśli się już pojawiły polskie wątki, to co powiedziałybyście na polską wersję Dumy...?
Pewnie zrobiÅ‚aby siÄ™ z tego TrÄ™dowata ulokowana pomiÄ™dzy polskim dworkiem a paÅ‚acem w Å‚aÅ„cucie pozbawiona z tej cudnej brytyjskoÅ›ci – sir, I canNOT accept you....ale ciekawe komu rozdaÅ‚ybyÅ›cie role.
Mr Darcy - Tomasz Kot (wystarczajÄ…co wysoki i przystojny?)
Mr Bennet – Piotr Fronczewski
Pastor Collins – Artur BarciÅ›
Lady Catherine – Anna Seniuk
Mrs Bennet – może ÅšleszyÅ„ska?
Na panny Bennet nie mam pomysłu. Ale jako pannę Bingley widzę Agnieszkę Dygant ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#27 2006-01-29 11:18:06

Bonduelle
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Huh, Edyta Jungowska (nie znoszę) jako Lydia... tylko że trochę za stara wink

Offline

 

#28 2006-01-29 11:24:09

Alison
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Edyta Jungowska wyłącznie jako Mrs Philips z Meryton wink


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#29 2006-01-29 11:35:43

Bonduelle
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

O, prawda, nadałaby się wink

Ale, ale! Co to za produkcja bez Żebrowskiego w roli głównej? tongue

Żebrowski jako Darcy..... :twisted: :twisted: :twisted:

Offline

 

#30 2006-01-29 11:55:20

Alison
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Żebrowski za mało ma wzrostu na pokazanie tytułowej dumy wink
Na Bingleya by się nadał big_smile


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#31 2006-01-29 12:03:13

caroline
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Cezary Pazura :twisted: (jeszcze trochÄ™ i dojdziemy do Krystyny Feldman)

Offline

 

#32 2006-01-29 12:07:14

Alison
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Krystyna Feldman jako płk Fitzwilliam, podobno umie zagrać wszystko.
Ale chyba lepiej żeby zagrała jakiś obraz w galerii w Pemberley :twisted:


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#33 2006-01-29 13:11:28

Bonduelle
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Nawet jestem sobie w stanie wyobrazić Krystynę Feldman jako lady de Bourgh :twisted:

Offline

 

#34 2006-01-29 13:49:46

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Kochane przyznaję, wczoraj robiłam wszystko aby zapomnieć o rzeczywistości, więc o to i efekt.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#35 2006-01-29 14:03:35

Alison
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Kochana, wszystkie na forum zapominamy o rzeczywistosci. Ja wczoraj miałam być w tej hali co się zawaliła, ale mojemu synowi nie chciało się stać w kolejce.... Mieszkam 10 min od tego miejsca i to wycie karetek od kilkunastu godzin doprowadza mnie do rozstroju nerwowego, jak również fakt, że mógł tam być ktoś z moich znajomych. Póki nie wiem nic konkretnego, wolę obmyślać obsadę do polskiej wersji. Trudno darmo.


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#36 2006-01-29 14:12:03

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Ja sie dowiedziałam dopiero po 2 w nocy. Telefony wyłączone. A brat z przyszłą siostra mieli szukać kawalera dla Klary (papużki). Zreszta Ula miała brać udział w jakiejś wystawie w Katowicach, ale jak sie okazało, to było tydzień temu.
Niemniej brak znaku zycia - nerwy w strzepkach.
Dzisiaj odreagowywuję. Życzę samych pomyślnych wiadomosci Alison


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#37 2006-01-29 14:57:32

Alison
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Dzięki i nawzajem. Nie martw się wszystko będzie OK. My byliśmy tam około południa i były tam dosłownie dantejskie tłumy ludzi, więc większość przewaliła się dość wcześnie. Po południu kiedy to się stało było już dużo mniej zwiedzających tylko chyba głównie wystawcy. Wiem, że w obliczu ludzkiej tragedii może to brzmieć dziwnie, ale strasznie żal mi tych wszystkich zwierząt które tam tyle wycierpiały. Oprócz gołebi były tam jeszcze stoiska sklepów zoologicznych...


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#38 2006-01-29 15:08:46

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Rozumiem doskanel o co Ci chodzi. Odczuwam to podobnie. Zawsze byłam czuła na krzywdę i ból innych. Nie tylko ludzi.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#39 2006-01-29 16:38:03

Georginia
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Jeśli chodzi o polską obsadę to moze Magda Mielcarz (czy jak ją zwą) jak Jane...Żebrowski ma świetny głos...
Zdecydowanie najlepszy Darcy to Zakościelny;-)

Offline

 

#40 2006-01-29 17:03:06

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Zakościelny Darcy? Dla mnie to pomyłka. Bingley - owszem. Zakościelny ma zbyt dużo prostolijności i jakiejś takiej szczerości. Brak w nim tajemnicy
Moim kandydatem zawsze był Robert Żołędziewski. Odkąd widziałam Rh+. Wymarzony, idealny polski Darcy.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#41 2006-01-29 17:14:11

Alison
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Żołędziewski? A w czym on jeszcze grał, bo nie kojarzę nazwiska?


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#42 2006-01-29 17:36:45

Diana
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Och, była już o tym gościu mowa na forum. Zagrał w "RH+" razem z Przybylską i Bujakiewicz. Widziałam tylko zdjęcia, ale wygląd miał niezły. big_smile


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#43 2006-01-29 17:40:30

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Och, była już o tym gościu mowa na forum. Zagrał w "RH+" razem z Przybylską i Bujakiewicz. Widziałam tylko zdjęcia, ale wygląd miał niezły. big_smile

Najlepiej zobaczyć Rh+ bo to tam widać jakim cudownym Darcym mógłby być. Przystojny (ale nie banalnie), dobry aktor, pełen tajemnicy, niedomówień, dający pola wyobraźni.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#44 2006-01-29 18:01:42

Georginia
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Zakościelny Darcy? Dla mnie to pomyłka. Bingley - owszem. Zakościelny ma zbyt dużo prostolijności i jakiejś takiej szczerości. Brak w nim tajemnicy
Moim kandydatem zawsze był Robert Żołędziewski. Odkąd widziałam Rh+. Wymarzony, idealny polski Darcy.

Hej ,Zakościelny jako Darcy miało byc głeboko ironicznie...to w ramach tego konkurs kto się absolutnie nie nadaje ;-)

Offline

 

#45 2006-01-29 18:21:39

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Ech zapomniałam o temacie ... big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#46 2006-01-29 18:33:36

Alison
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Moim kandydatem zawsze był Robert Żołędziewski. Odkąd widziałam Rh+. Wymarzony, idealny polski Darcy.

Ale dałaś Aine! Widziałam go w galerii zdjęć z Rh+. No sorry, ale do Walki o ogień proszę bardzo, ale jaskiniowiec na Darcy'ego?! Ja też uważam, że "mężczyzna nie musi być piękny, wystarczy, że ma w sobie coś" ale bez przesady wink
No dobra, może po prostu nie jest fotogeniczny... Może "głos ma milusi" to być piękny nie musi. Ale wcale nie szkodzi gdy jest... wink
Jak zobaczÄ™ film to siÄ™ wypowiem bardziej miarodajnie.


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#47 2006-01-29 18:47:05

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

E tam zdjęcia. Na zdjęciach MM i Boski "C" wyglądają hmmm. nie wypowiem się. A jednak całość daje jakieś efekty, które przemawiają.
Dla mnie Żołędziewski ma ten kij w ... (jak to mawiała panna Jones) i tajemniczosc i głos, i... wszystko co potrzeba a nawet i trza, aby BYĆ Darcym big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#48 2006-01-29 20:05:03

Alison
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Dobra, narazie muszę polegać na Twoim guście. Jak będę miała bardziej wyrobione zdanie - dam znać. wink


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#49 2006-01-29 20:14:08

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Dobra, narazie muszę polegać na Twoim guście. Jak będę miała bardziej wyrobione zdanie - dam znać. wink

eeee. To mój gust big_smile A mnie naprzykład Boski "C" do gustu nie przypada big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#50 2006-01-29 21:45:47

Ammit
U¿ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

Ja mimo wszystko jestem za panam C smile


~Ammit~
---------------
GG:5777025
Tlen: ammit

Nasz świat jest w sercach tych, którzy nas kochają...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB