Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#101 2007-11-14 16:37:11

Ika74
Użytkownik

Re: Quiz: Któr? bohaterk? ksi??ek Jane Austen jeste??

noooo, schizofrenia, czy co? wink
Darsik? dla mnie bomba smile

#102 2007-11-14 17:04:03

Dione
Użytkownik

No wiesz, cz?sto powtarzam, ?e w pe?ni w?adz umos?ywowych to ja raczej nie jestem, a tylko okazjonalnie bywam;)

Mój ch?opak si? w?a?nie o?eni?....

#103 2007-11-15 07:55:58

Loana
Użytkownik

Hej, a ktory tescik robicie? Bo nie wiem, z jakiego linka skorzystac...

Jakie? pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#104 2007-11-15 09:04:44

AineNiRigani
Użytkownik

Loano - z wszystkich big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#105 2007-11-15 22:06:16

Dione
Użytkownik

I oczywi?cie si? pochwali? wynikiem lol

Mój ch?opak si? w?a?nie o?eni?....

#106 2009-10-01 21:04:29

madlenemadlene
Użytkownik

A mnie wysz?o, ?e jestem skrzy?owaniem Bingleya/Jane Bennet z panem Willoughby. Ciekawe, a my?la?am, ?e ju? niczego nowego si? na swój temat nie dowiem

#107 2010-01-18 22:13:27

Elka
Użytkownik

Ja te? si? skusi?am i zrobi?am test - na bohaterk? (bohatera?) powie?ci Jane Austen.
Wynik by? zaskakuj?cy - Fanny z MP. Ale po chwili zastanowienia - i takim obiektywnym spojrzeniu na siebie - stwierdzi?am, ?e w sumie chyba mi do niej najbli?ej (chocia? w pierwszej kolejno?ci obstawia?abym Ann? Elliot).

Drugim typem by?a Katarzynka Morland, czym te? by?am zaskoczona - znacznie bardziej ni? Fanny, bo w tym przypadku nie znajduj? w sobie zbyt wielu podobie?stw. Czytaj?c wypowiedzi w tej dyskusji, zauwa?y?am, ?e poczciwa Katarzynka trafia?a si? do?? cz?sto smile i najcz??ciej wi?za?o si? to z do?? ch?odnym przyj?ciem. Powiedzia?abym nawet, ?e pierwszym odruchem by?o zakwestionowanie sensu ca?ego testu smile
Ja tam do panny Morland nic nie mam. Jak sobie zaobserwuj? wspó?czesne pi?tnastolatki... Przepraszam! Pi?tnastolatki s? ju? "doros?e". No wi?c poprawi? si?: ...trzynastolatki (wi?kszo?? kobiet przechodzi?a kiedy? ten dziwny etap ?ycia), to nie odbiegaj? za bardzo swoim zachowaniem od Katarzynki. Z t? ró?nic?, ?e teraz nie czytaj? w opactwie "mro??cych krew w ?y?ach" powie?ci gotyckich, tylko id? do kina na "Zmierzch" (tudzie? kolejne cz??ci) smile

Reasumuj?c, te?cik ca?kiem sympatyczny. My?l?, ?e mo?na by si? pokusi? o porównanie naszych oczekiwa? i wyników. Na pewno by?oby to interesuj?cym przedsi?wzi?ciem...

Stopka forum