Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2007-08-24 17:53:46

Loana
U¿ytkownik

Babskie spotkanie z JA

Hejka!
Tradycyjnie próbuję zrobić spotkanie związane z JA tongue. Może w końcu się uda.
Mianowicie, we wtorek, tj. 28 sierpnia po pracy organizuję wieczorek (z przeciągnięciem się na nockę) babski, na którym oglądać będziemy filmy JA. Dodatkowo będzie słodki poczęstunek smile. Wszystkie zainteresowane Damy zapraszam smile. Spotkanie będzie oczywiście u mnie, czyli we Wrocławiu. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana, proszę o wiadomość na maila lub na forum, podam dokładny adres gdzie, kiedy i co smile.


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#2 2007-08-25 22:29:41

Dione
U¿ytkownik

Re: Babskie spotkanie z JA

Oj, a ja ud....na w pracy.... Właśnie skończył mi się urlop (czy coś w tym stylu).


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#3 2007-08-26 15:09:25

Mike Moriarty
U¿ytkownik

Re: Babskie spotkanie z JA

A faceci nie moga, taaaak? To oczywista dyskryminacja ze wzgledu na plec, zakazana przez Konstytucje! ;-P Jeszcze dzis zloze pozew w sadzie...

Anyway, obejrzalem dzis sobie "Don Juan Demarco" z Johnym Deppem i zdecydowanie polecam na tego typu akcje. Nie jestem az tak wielkim fanem romasow, ale ten film naprawde wspaniale sie oglada - bo choc to film o milosci, to ma zdrowy dystans do tematu, nie napusza sie. Jest zabawny, a jednoczensie nie jest ta typowa, zrutynizowana, zblazowana, przewidywalna amerykanska komedia romatyczna. Film ma klase i jest inteligentny - co tego typu filmom nie zawsze sie zdarza. :-)

Film byl dodawany do Wyboczej w ostatni piatek, wiec pewnie wiele z Was go ma.

Offline

 

#4 2007-08-26 18:07:17

Dione
U¿ytkownik

Re: Babskie spotkanie z JA

Mike Moriarty napisa³:

A faceci nie moga, taaaak? To oczywista dyskryminacja ze wzgledu na plec, zakazana przez Konstytucje! ;-P Jeszcze dzis zloze pozew w sadzie...

Proponowałabym raczej urządzić jakieś "męskie spotkanie" big_smile


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#5 2007-08-26 18:33:48

pak4
U¿ytkownik

Re: Babskie spotkanie z JA

No wiesz, Dione, wyglądało przez chwilę na to, że przyszłoroczne Misteria Paschalia w Krakowie zbiorą 50% mężczyzn z forum big_smile Czy możecie się na 'babskich spotkaniach' cieszyć tak dużą reprezentacją? wink


Oddaj wierzbie
Całą nienawiść, całe pożądanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

Offline

 

#6 2007-08-26 20:36:44

Dione
U¿ytkownik

Re: Babskie spotkanie z JA

Paku my zawsze jesteśmy w 100%. Tylko niektóre z nas czasem są tylko duchem, bo ciało było bardziej potrzebne gdzie indziej big_smile


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#7 2007-08-27 13:43:39

elbereth
U¿ytkownik

Re: Babskie spotkanie z JA

oj, coś nikt się nie zgłasza... a szkoda... bo w planie mamy zwiedzanie Muzeum Jane Austen (tj. domu Loany tongue):

http://img167.imageshack.us/img167/9420/porcelanaws1.th.jpg

Administrator: Wątek rozdzielony, część dotycząca prac Aine znajduje sie tu: http://www.janeausten.pl/forum/viewtopic.php?id=728

Ostatnio edytowany przez elbereth (2007-08-27 13:43:54)


Żona: Dlaczego zostawiłeś mnie samą? Widać kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
Mąż: Ależ skąd! Gdybyście oboje tonęli w rzece, ratowałbym Ciebie!
Żona: Naprawdę?
Mąż: Oczywiście! Jesteś dwa razy lżejsza! big_smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB