Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#26 2006-12-04 23:04:00

Katarzyna
U┐ytkownik

Re: Czy istnieje jeszcze miłosc prawdziwa?

Ach Robercie jak to pi─Öknie napisa┼ée┼Ť big_smile
Bardzo przepraszam (nigdy nie wyjd─Ö za m─ů┼╝). Aine ka┼╝dy jest ju┼╝ przyzwyczajony do twojego czepiania wi─Öc czepiaj si─Ö dowoli, gdyby┼Ť przesta┼éa to by nam tego bardzo brakowa┼éo wink

#27 2006-12-05 10:58:29

Vasco
Administrator

Dok┼éadnie! Aine nie by┼éo par─Ö dni i od razu czego┼Ť cz┼éowiekowi brakowa┼éo wink

#28 2006-12-05 12:22:28

Marija
U┐ytkownik

Podobno Aine ma awari─Ö. A wracaj─ůc dp mi┼éo┼Ťci: NIGDY nie m├│w nigdy!

#29 2006-12-05 13:25:26

Dione
U┐ytkownik

:oops: Wiesz, ja dostrzegam, ┼╝e kobiety kt├│re mi si─Ö podobaj─ů maj─ů w sobie co┼Ť podobnego i ka┼╝da pod jakm┼Ť wzgl─Ödme przypomina pierwsz─ů, w kt├│rej si─Ö podkochiwa┼éem smile

Co do bli┼║niak├│w -- niedawno (no... na jesieni) wys┼éucha┼éem bardzo interesuj─ůcego wyk┼éadu specjalisty od genetyki, kt├│ry twierdzi┼é, ┼╝e mechanizm ekspresji gen├│w (dobrze m├│wi─Ö?) jest bardzo z┼éo┼╝ony i wci─ů┼╝ s┼éabo zbadany. Na przyk┼éad obserwuje si─Ö, ┼╝e niekt├│re choroby genetyczne rozwijaj─ů si─Ö tylko u jednego z bli┼║ni─ůt. Nie bardzo wiadomo dlaczego.

Z t─ů ekspresj─ů to wszystko zale┼╝y ile na chromosomie jest kopii danego genu, ile ma dany gen odmian (alleli), czy wyst─ůpi┼é czynnik (cz─Östo zewn─Ötrzny i pozornie niezwi─ůzany z efektem swoich dzia┼éa┼ä) j─ů wywo┼éuj─ůcy i jeszcze zostaje nam ca┼éa lista warunk├│w, kt├│re musz─ů by─ç spe┼énione, ┼╝eby dany gen si─Ö uaktywni┼é. Pisz─ůc o bli┼║niakach chodzi┼éo mi raczej o ich zestaw mo┼╝liwo┼Ťci genowych (materia┼é genetyczny). Poddaj─ůc materia┼é genetyczny bli┼║niak├│w dzia┼éaniu enzym├│w restrykcyjnych i tworz─ůc mapy powsta┼éych fragment├│w uzyskamy prawie ┼Ťci┼Ťle nak┼éadaj─ůce si─Ö obrazy. Je┼Ťli istniej─ů r├│┼╝nice, to mo┼╝na je zauwa┼╝y─ç jedynie przy u┼╝yciu zaawansowanych program├│w analizuj─ůcych. A na ile si─Ö orientuj─Ö r├│┼╝nice mi─Ödzy bli┼║niakami s─ů wyj─ůtowo niewyra┼║ne. Tak wi─Öc jeden bli┼║niak mo┼╝e zachorowa─ç na chorob─Ö genetyczn─ů, drugi nie, ale to nie znaczy, ┼╝e w jego materiale genetycznym nie ma wadliwego allelu. Przeciwnie jest wi─Öksze prawdopodobie┼ästwo, ze jak poszukamy to znajdziemy zmiany. Oczywi┼Ťcie bli┼║nieta dwujajowe s─ů znacznie mniej podobne genetycznie, ale jednojajowe s─ů czasem por├│wnywane z klonami.

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

#30 2006-12-05 14:19:23

pak4
U┐ytkownik

Dzi─Ökuj─Ö za odpowied┼║. To znaczy w sumie wychodzi na to co s┼éysza┼éem na tym wyk┼éadzie smile A z bli┼║niakami chodzi┼éo mi o to, ┼╝e mog─ů si─Ö bardziej r├│┼╝ni─ç ni┼╝ si─Ö przypuszcza┼éo. Co nie znaczy, ┼╝e przestan─ů by─ç baaaaardzo podobni.

Oddaj wierzbie
Ca┼é─ů nienawi┼Ť─ç, ca┼ée po┼╝─ůdanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#31 2006-12-05 16:33:12

Katarzyna
U┐ytkownik

Marija z moim charakterem i z moim wygl─ůdem ┼Ťmia┼éo mog─Ö powiedzie─ç nigdy.

#32 2006-12-05 19:41:42

peri
U┐ytkownik

Ja niestety r├│wnie┼╝ nie wierze w prawdziw─ů mi┼éo┼Ť─ç, chocia┼╝ bardzo bym chcia┼éa big_smile w dzisiejszym ┼Ťwiecie wydaje mi si─Ö to niemo┼╝liwe. sad Dlatego uwa┼╝am, ┼╝e nigdy si─Ö nie o┼╝eni─Ö (to zdanie bardzo ┼Ťmieszy moich rodzic├│w). Wiem, ┼╝e jestem romantyczk─ů dlatego czasem gdy ┼éapie do┼éa wracam do o┼Ťwiadczyn Darcy’ego albo Gilberta wink . Prawdziwa mi┼éo┼Ť─ç istnieje tylko w ksi─ů┼╝kach i filmach i niestety musi mi to wystarczy─ç. :cry:

Katarzyno, nie wiem, czy s┼éusznie :oops: , ale moim zdaniem w Twoich wypowiedziach pomi─Ödzy wierszami mo┼╝na wyczyta─ç, ┼╝e to nie prawdziwej mi┼éo┼Ťci pragniesz, tylko prawdziwej i romantycznej! Moim zdaniem mo┼╝na kogo┼Ť kocha─ç prawdziwie a mimo to nieromantycznie big_smile Prawdziwa mi┼éo┼Ť─ç nie koniecznie musi si─Ö objawia─ç romantycznymi o┼Ťwiadczynami, czy kolacjami przy ┼Ťwiecach co wiecz├│r! Liczy si─Ö to czy chcecie trwa─ç przy sobie i wspiera─ç si─Ö bez wzgl─Ödu na okoliczno┼Ťci...

"... strze┼╝ si─Ö tak odda─ç serce pon─Ötom wy┼Ťnionym: kt├│┼╝ by┼é odblaskiem wody napojony, albo czy┼╝ kiedy kto b─Ödzie?"
Haffiz "Gazele"

#33 2006-12-06 08:48:53

Marija
U┐ytkownik

Marija z moim charakterem i z moim wygl─ůdem ┼Ťmia┼éo mog─Ö powiedzie─ç nigdy.

Eeeee, m┼éoda┼Ť jeszcze, a z tym "moim wygl─ůdem" to ju┼╝ naprawd─Ö klasyka kompleks├│w ok. 20 roku ┼╝ycia. Zobacz, jakie babska maj─ů m─Ö┼╝├│w, i to jakich!! Ja te┼╝ przez taki etap przesz┼éam: ja - m─Ö┼╝a?? Nawet ch┼éopaka?? A kto mnie zauwa┼╝y?? A jak zauwa┼╝y, to mnie wy┼Ťmieje, wytknie moje wady rzeczywiste i urojone, i w og├│le...Te okulary jak denka...Nos za du┼╝y, biust za ma┼éy, brzuch wystaje, ramiona jakies nie tego...No i by┼éam nieszcz─Ö┼Ťliwie, rozpaczliwie i oczywi┼Ťcie skrycie zakochana w jakim┼Ť palancie z liceum, potem w amancie ze studi├│w, no, rozpacz ca┼ékowita, Sylwester przed telewizorem, same u┼éomno┼Ťci fizyczne, swetry na ch┼éopa 1,80 m, ┼╝eby si─Ö lepiej ukry─ç, ufff. A┼╝ na dnie rozpaczy i beznadziei, w niespodziewanym, ale w sumie banalnym miejscu i czasie, wystarczy┼éo jedno spojrzenie, ┼╝eby posz┼éa iskra, ju┼╝ a┼╝ na szesna┼Ťcie lat. Pos┼éuchaj starszej kole┼╝anki, kiedy┼Ť Ty napiszesz komu┼Ť taki elaborat smile

#34 2006-12-06 13:38:07

Dione
U┐ytkownik

Chyba ka┼╝dy ma w sobie takie ma┼ée pragnienie mi┼éo┼Ťci. A im bardziej si─Ö przed nim bronisz, tym jest wi─Öksze.

#35 2006-12-06 16:18:16

Katarzyna
U┐ytkownik

Katarzyno, nie wiem, czy s┼éusznie :oops: , ale moim zdaniem w Twoich wypowiedziach pomi─Ödzy wierszami mo┼╝na wyczyta─ç, ┼╝e to nie prawdziwej mi┼éo┼Ťci pragniesz, tylko prawdziwej i romantycznej! Moim zdaniem mo┼╝na kogo┼Ť kocha─ç prawdziwie a mimo to nieromantycznie big_smile Prawdziwa mi┼éo┼Ť─ç nie koniecznie musi si─Ö objawia─ç romantycznymi o┼Ťwiadczynami, czy kolacjami przy ┼Ťwiecach co wiecz├│r! Liczy si─Ö to czy chcecie trwa─ç przy sobie i wspiera─ç si─Ö bez wzgl─Ödu na okoliczno┼Ťci...

Peri nic na to nie poradz─Ö, ┼╝e jestem romantyczk─ů.

Marija bardzo ┼éadnie to napisa┼éa┼Ť a┼╝ mi si─Ö ┼éezka w oku zakr─Öci┼éa. Ale jak si─Ö ma 17 lat i nikt nie zwraca na ciebie uwagi bo wygl─ůdasz jak potw├│r z bagien to inaczej my┼Ťli si─Ö o ┼╝yciu. A ja zmieni┼éabym w sobie wszystko. Najch─Ötniej to by┼éabym inn─ů osob─ů.

#36 2006-12-07 14:12:23

Marija
U┐ytkownik

Katarzyna napisa│:

Marija bardzo ┼éadnie to napisa┼éa┼Ť a┼╝ mi si─Ö ┼éezka w oku zakr─Öci┼éa. Ale jak si─Ö ma 17 lat i nikt nie zwraca na ciebie uwagi bo wygl─ůdasz jak potw├│r z bagien to inaczej my┼Ťli si─Ö o ┼╝yciu. A ja zmieni┼éabym w sobie wszystko. Najch─Ötniej to by┼éabym inn─ů osob─ů.

Kochana moja, to s─ů normalnie odczucia w stosunku do siebie, gdy si─Ö ma te piekne 17 lat. Po prostu szukasz siebie, swojego stylu - ubierania, uczesania, miotasz si─Ö, ┼╝e inne to pi─Ökne i zgrabne, i wygadane, i swobodne.... Jak g┼éupia, to si─Ö i nad sob─ů tak nie rozdrabnia, nie analizuje, idzie naprz├│d i nie rozmy┼Ťla. Takim osobom jest na pewno ┼éatwiej, ale zapewniam Ci─Ö, ┼╝e z wiekiem wcale nie s─ů m─ůdrzejsze, a zbrzydn─ů na pewno. lol Kochany "potworze z bagien" (?? roll ), ucz si─Ö, chod┼║ na nauk─Ö ta┼äca dawnego i w og├│le, na co tylko dasz rad─Ö, to ┼Ťwietnie potem procentuje, najg┼éupsze nawet umiej─Ötno┼Ťci (jak moje prawo jazdy zrobione w III kl. LO!!! Le┼╝a┼éo w szufladzie par─Öna┼Ťcie lat nieu┼╝ywane, ku zmartwieniu mego taty, a jak si─Ö niedawno przyda┼éo!!!). Ja te┼╝ by┼éam potworem z bagien lol i pewnie jestem do dzisiaj, tyle ┼╝e z wiekiem to ju┼╝ tak bardzo chyba mnie nie obchodzi wink

#37 2006-12-07 14:49:12

Dione
U┐ytkownik

Peri, podziel─Ö si─Ö z Tob─ů swoim do┼Ťwiadczeniem (to zabrzmia┼éo jak wynurzenia matrony :twisted: ). Te┼╝ nigdy nie by┼éam dziewczyn─ů oblegan─ů przez wielbicieli. Zawsze to moje kole┼╝anki flirtowa┼éy i chodzi┼éy na randki. Ja by┼éam szar─ů mysz─ů, kt├│ra dopiero po sko┼äczeniu studi├│w tak na dobre zacz─Ö┼éa si─Ö malowa─ç (a tylko dlatego, ┼╝eby troch─Ö powa┼╝niej wygl─ůda─ç) i zawsze nosi┼éa ubranka raczej kryj─ůce sylwetk─Ö ni┼╝ ods┼éaniaj─ůce. Moje kole┼╝anki zawsze umalowane, modnie ubrane, szpileczki, sp├│dniczki, farbowane w┼éosy, dekoldy. I teraz gdy jestem kilka lat po studiach one s─ů m─Ö┼╝atkami z gromadk─ů dzieci. Maj─ů zm─Öczone twarze, zniszczon─ů przez nadmiar niew┼éa┼Ťciwych kosmetyk├│w cer─Ö. Og├│lnie wygl─ůdaj─ů nie na dziewczyny przed trzydziestk─ů, ale na kobiety w okolicy czterdziestki, kt├│re usilnie staraj─ů si─Ö zachowa─ç m┼éodo┼Ť─ç nosz─ůc zbyt m┼éodzie┼╝owe ciuszki. Ja tymczasem pozby┼éam si─Ö kompleks├│w, zacz─Ö┼éam nosi─ç modne ciuchy, bawi─ç sie fryzurami i make-up'em. I od jakiego┼Ť czasu jestem adorowana przez fajnych facet├│w, kt├│rzy uwa┼╝aj─ů, ┼╝e jestem oko┼éo pi─Ö─ç lat m┼éodsza ni┼╝ w rzeczywisto┼Ťci. A niedawno kolega ogl─ůdaj─ůc najnowsze zdj─Öcie do dokument├│w stwiedzi┼é: "A tu wygl─ůdasz jak pi─Ötnastolatka!" Po prostu ro┼Ťniesz z dumy s┼éysz─ůc co┼Ť takiego. A najwa┼╝niejsze, to zachowa─ç u┼Ťmiech i pogodny nastr├│j 8)

#38 2006-12-07 16:29:31

Katarzyna
U┐ytkownik

Marijo dzi─Öki za te s┼éowa mam nadziej─Ö, ┼╝e za kilka lat b─Öd─Ö my┼Ťla┼éa cho─ç troch─Ö tak jak ty big_smile Ach jak dobrze jest si─Ö komu┼Ť wy┼╝ali─ç :mrgreen:

#39 2006-12-07 18:15:41

pak4
U┐ytkownik

Marijo: Przypomnia┼éa┼Ť mi, ┼╝e te┼╝ mam od ok. 15 lat nieu┼╝ywane prawo jazdy. Chyba trzeba z tym co┼Ť b─Ödzie zrobi─ç wink (Sam dokument wymieni┼éem...)

A poza tym podpisuj─Ö si─Ö pod Twoimi radami. Jaka┼Ť i wcale niema┼éa cz─Ö┼Ť─ç oceny wygl─ůdu kobiety (o reszcie wspomina─ç nie warto) zale┼╝y od tego, co ona ma w g┼éowie i jak potrafi okre┼Ťli─ç sw├│j w┼éasny styl.

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#40 2006-12-08 08:43:10

Marija
U┐ytkownik

Marijo dzi─Öki za te s┼éowa mam nadziej─Ö, ┼╝e za kilka lat b─Öd─Ö my┼Ťla┼éa cho─ç troch─Ö tak jak ty big_smile Ach jak dobrze jest si─Ö komu┼Ť wy┼╝ali─ç :mrgreen:

Uroczy┼Ťcie Ci przysi─Ögam, ┼╝e b─Ödziesz tak my┼Ťle─ç, bo dla normalnej dziewczyny taki etap zw─ůtpienia te┼╝ jest normalny. Trzeba przez niego przej┼Ť─ç jak przez tr─ůdzik albo inny ┼éojotok. big_smile I stara─ç si─Ö patrze─ç przed siebie i wok├│┼é siebie (poszuka─ç jeszcze potworniejszych potwor├│w bagiennych? wink ), a nie bez przerwy doszukiwa─ç si─Ö w sobie samej wad, u┼éomno┼Ťci i przyczyny wszelkich nieszcz─Ö┼Ť─ç. lol

#41 2006-12-08 08:49:34

Marija
U┐ytkownik

Marijo: Przypomnia┼éa┼Ť mi, ┼╝e te┼╝ mam od ok. 15 lat nieu┼╝ywane prawo jazdy. Chyba trzeba z tym co┼Ť b─Ödzie zrobi─ç wink (Sam dokument wymieni┼éem...)

Ja te┼╝ zacz─Ö┼éam od wymiany, ale potem trzeba bylo wykupi─ç par─Ö godzin jazdy u instruktora :? Zapewniam Ci─Ö, ┼╝e masa ekstremalnych prze┼╝y─ç jest przed Tob─ů, je┼Ťli postanowi┼ée┼Ť reaktywowa─ç swoje "prawko" roll lol lol Ja w pierwszej minucie za kierownic─ů po tych kilkunastu latach omal nie rozwali┼éam ┼Ťmietnika na placu manewrowym, jad─ůc na wstecznym - bo pomyli┼éam gaz z hamulcem :oops: :oops: No i musia┼éam za┼╝y─ç na uspokojenie, ┼╝eby nie zwia─ç z tego placu. big_smile Ale jako┼Ť si─Ö prze┼éama┼éam, je┼╝d┼╝─Ö ponad 2 lata bez mandatu i staram si─Ö nie zagra┼╝a─ç innym na drodze wink

#42 2006-12-08 14:38:07

pak4
U┐ytkownik

Marijo: zdaj─Ö sobie z tego spraw─Ö, dlatego te┼╝ jeszcze nie reaktywuj─Ö zupe┼énie prawa jazdy. Ale kiedy┼Ť to b─Öd─Ö musia┼é zrobi─ç...

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#43 2006-12-08 15:10:05

Marija
U┐ytkownik

wink Pierwszy krok zrobi┼ée┼Ť: jest wa┼╝ne urz─Ödowo i przepisowo. Teraz odwa┼╝nie dalej....... big_smile

#44 2006-12-31 19:12:36

pak4
U┐ytkownik

W Psychologii Kosslyna i Rosenberga (Dione: w sylwestrowy wiecz├│r postanowi┼éem zako┼äczy─ç lektur─Ö, jest jeszcze szansa na ludzki j─Özyk w moich ustach) przywo┼éuj─ů ‘triangularny model mi┼éo┼Ťci Sternberga’, kt├│ry obejmuje trzy sk┼éadowe: intymno┼Ť─ç, nami─Ötno┼Ť─ç i zobowi─ůzanie. Idea┼éem jest po┼é─ůczenie tych trzech sk┼éadowych. Po┼é─ůczenie dw├│ch tylko, daje mniej idealne odmiany mi┼éo┼Ťci. (Przy okazji – „mi┼éo┼Ť─ç romantyczna” to w┼éa┼Ťnie w tym modelu po┼é─ůczenie dw├│ch sk┼éadowych: nami─Ötno┼Ťci i intymno┼Ťci, przy braku zobowi─ůza┼ä, nie jest wi─Öc doskona┼éa.)

Dalej odwo┼éuj─ůc si─Ö do bada┼ä pisz─ů te┼╝:

Wyniki bada┼ä wskazuj─ů, ┼╝e aktywno┼Ť─ç seksualna jest tylko jednym z aspekt├│w trwa┼éej mi┼éo┼Ťci. Meyers [...] wskazuje cztery czynniki determinuj─ůce trwa┼éo┼Ť─ç mi┼éo┼Ťci. Po pierwsze, podobie┼ästwo rodzi zadowolenie – istnieje wi─Öksze prawdopodobie┼ästwo pozostania zaanga┼╝owanym w relacje z kim┼Ť, kto jest do nas podobny [...]. Po drugie, udane pary podejmuj─ů aktywno┼Ť─ç seksualn─ů cz─Ö┼Ťciej, ni┼╝ si─Ö k┼é├│c─ů, a udane ma┼é┼╝e┼ästwa podejmuj─ů t─Ö aktywno┼Ť─ç cz─Ö┼Ťciej ni┼╝ ma┼é┼╝e┼ästwa mniej udane. Po trzecie, udane pary charakteryzuje blisko┼Ť─ç – dziel─ů si─Ö one najintymniejszymi my┼Ťlami i uczuciami. Po czwarte, udane ma┼é┼╝e┼ästwa podejmuj─ů wsp├│lne decyzje i dziel─ů si─Ö obowi─ůzkami zwi─ůzanymi z utrzymaniem domu i rodziny.

Ja tylko cytuj─Ö i nie dyskutuj─Ö, co jest skutkiem, a co przyczyn─ů. Cytuj─Ö i ┼╝ycz─Ö wszystkim w nadchodz─ůcym 2007 roku i nie tylko, szcz─Ö┼Ťcia w mi┼éo┼Ťci!

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#45 2006-12-31 21:44:12

lady_kasiek
U┐ytkownik

JA na ten Nowy Rok ┼╝ycze KAsi i sobie i innym aby┼Ťmy kochane panie uwierzy┼éy w siebie.
Ja jestem totalnie zakompleksiona jestem bowiem gruba brzydka i głupia na dodatek.
A ┼╝e gorzej ode mnie by─ç nie mo┼╝na to drogie damy g┼éowa do gr├│y i z u┼Ťmiechem w nowy roczek 2007.

A co do udanego zwiazku mój polonista zgodziłby się co do tego, że trzeba miec wspólne zainteresowania, ogólnie być podobnym bo po paru latach minie nam fascynacja seksualna i co wtedy? Zawsze można pogadać

GRITAR─é? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

#46 2007-01-01 11:10:15

pak4
U┐ytkownik

G┼éowa do g├│ry!! Tu czytam, ┼╝e "wszyscy s─ů zgodni", ┼╝e "┼╝yczliwo┼Ť─ç i inteligencja to cechy najwy┼╝szej wagi, a stabilno┼Ť─ç emocjonalna, niezawodno┼Ť─ç i dobre usposobienie s─ů cechami wa┼╝nymi". A na to chyba zawsze mo┼╝na si─Ö zdoby─ç, nieprawda┼╝? Co prawda pisz─ů, ┼╝e m─Ö┼╝czy┼║ni mieli tendencj─Ö do koncentrowania si─Ö na atrakcyjno┼Ťci fizycznej, a panie na bogactwie; ale 'atrakcyjno┼Ť─ç' si─Ö zwi─Öksza, przy cz─Östym widywaniu. (BTW. Wzraz ze wzrostem zamo┼╝no┼Ťci i samodzielno┼Ťci kobiet, tak┼╝e dla kobiet ro┼Ťnie znaczenie atrakcyjno┼Ťci fizycznej partner├│w.)

Co do podtrzymywania zwi─ůzk├│w -- tu k┼éad─ů du┼╝y nacisk na 'intymno┼Ť─ç', czyli dzielenie si─Ö w┼éasnymi prze┼╝yciami i przemy┼Ťleniami -- brak tajemnic przed partnerem. To podobno bardzo cementuje zwi─ůzki. Oczywi┼Ťcie, byle by┼éo wzajemne.

W ka┼╝dym razie od pozytywnego my┼Ťlenia ro┼Ťnie inteligencja i pami─Ö─ç, ┼éatwiej te┼╝ okazywa─ç ┼╝yczliwo┼Ť─ç. Pomy┼Ťl wi─Öc, ┼╝e ca┼ée zast─Öpy Darcy'ch czekaj─ů a┼╝ trafi ich strza┼éa Amora wink W ka┼╝dym razie tego Wam nieustannie ┼╝ycz─Ö!

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#47 2007-01-01 13:21:00

lady_kasiek
U┐ytkownik

Zda┼éby si─Ö jaki┼Ť DArcy nie powiem. Jak na razie a┼╝ tak zdesperowana nie jestem ┼╝ebym Colinnsa zaakceptowa┼éa. Mo┼╝e dlatego,. ┼╝e tatus non stop jedzie tekstem Kasiu jak si─Ö wyjdziesz za m─ů┼╝.... itp. Wi─Öcjako┼Ť mi a┼╝ tak bardzo nie zale┼╝y.
A tak na marginesie to mo┼╝e te zast─Öpy czekaja, ale raczej nie na mnie neutral

CULTURA POPULAR...

#48 2007-01-01 19:16:11

pak4
U┐ytkownik

Mi┼éo┼Ť─ç jest ┼Ťlepa smile

A tak powa┼╝nie -- jak pami─Ötam Twoje zdj─Öcie z galerii, to raczej ┼Ťredniej urody na ulicy nie obni┼╝asz, wi─Öc te kompleksy s─ů troch─Ö na wyrost. Nad figur─ů zawsze mo┼╝na popracowa─ç (i kto to m├│wi! wink ) -- sport to w ko┼äcu zdrowie. Co do charakteru i inteligencji -- to przynajmniej na forum prezentujesz wcale sympatyczn─ů postaw─Ö. Wi─Öc naprawd─Ö nie ma co dodawa─ç zamartwiania do tej pogody za oknem (brrr...)!

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#49 2007-01-01 21:52:16

angelo
U┐ytkownik

jak by┼éam nastolatk─ů to mia┼éam wi─Öcej kompleks├│w ni┼╝ lat
ale obecnie jak przyby┼éo mi troch─Ö latek patrz─Ö na to wszystko troszk─Ö inaczej : albo mnie kto┼Ť lubi dla mnie samej a nie dla urody b─ůd┼║ figury albo nie , wydaje mi si─Ö ┼╝e najwa┼╝niejsze jest wn─Ötrze cz┼éowieka i to co on swoj─ů osob─ů reprezentuje a nie to czy ma figur─Ö modelki, krzywy nos, plaskostopie i mnostwo innych niedoskona┼éo┼Ťci jakie ka┼╝da z Nas u siebie widzi smile)) (tak podejrzewam)

#50 2007-01-01 22:06:47

lady_kasiek
U┐ytkownik

Dzięki za miłe słowo smile
Ostatnio przekonałam się że dużó zalezy od nastawienia. poki łaziłam jak chmura gradowa, to była totalna porazka. A jak tylko sie nastawienie zmieniło i sytuacja sie poprawiła. Szkoda tylko, że siła wyższa.
PAk ja my┼Ťle o operacji plastycznej sko┼äcze studia i zaczn─Ö zarabia─ç i sobie machn─Ö smile bo jak na razie rodzice nie chc─ů mnie wesprze─ç nie rozumiem tego.

CULTURA POPULAR...

Stopka forum