Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-11-07 13:00:50

Dione
U┐ytkownik

Praca, praca, praca.......Pomooocyyy

Dawno mnie tu nie bylo, wi─Öc serdecznie witam si─Ö ze wszystkimi. Postaram si─Ö zagl─ůda─ç cz─Ö┼Ťciej, lecz roll mam tyle pracy, ┼╝e nie wiem czy do ┼Ťwi─ůt wyjd─Ö na prost─ů. Znajomi narzekaj─ů, ze nie mam dla nich czasu, a ja c├│┼╝... Jak utkn─Ö┼éam w tym laboratorium tak ledwie zauwa┼╝y┼éam, ┼╝e ┼Ťnieg spad┼é 8O

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

#2 2006-11-07 14:12:36

pak4
U┐ytkownik

Re: Praca, praca, praca.......Pomooocyyy

Uuuuuu... To na prawdę źle... U mnie zdołał on stopnieć i to kilka dni temu...

A tak powa┼╝nie, to sam powinienem zachowa─ç si─Ö podobnie, co mi jako┼Ť nie idzie...

Oddaj wierzbie
Ca┼é─ů nienawi┼Ť─ç, ca┼ée po┼╝─ůdanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#3 2006-11-07 14:25:37

elbereth
U┐ytkownik

Ja podobnie jak Dione - wiecznie zaj─Öta... Ton─Ö po uszy w uniwersyteckich podr─Öcznikach i opracowaniach, a na forum zagl─ůdam od ┼Ťwi─Öta, bo jedyny komputer do jakiego mam dost─Öp to biblioteczny z┼éom sad Bez literek na klawiaturze. Bez Office'a. Bez nap─Ödu CD i stacji dyskietek.* Ale wszystkie prace pisz studencie na komputerze, bo tak zarz─ůdzi┼é rektor :x Ech, ci─Ö┼╝ka studencka dola...
______
* to dlatego jeszcze nie wys┼éa┼éam Vasco grafiki na stron─Ö :oops: przepraszam :oops: obiecuj─Ö, ┼╝e zrobi─Ö to jak tylko dopadn─Ö jaki┼Ť lepszy sprz─Öt...

┼╗ona: Dlaczego zostawi┼ée┼Ť mnie sam─ů? Wida─ç kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
M─ů┼╝: Ale┼╝ sk─ůd! Gdyby┼Ťcie oboje ton─Öli w rzece, ratowa┼ébym Ciebie!
┼╗ona: Naprawd─Ö?
M─ů┼╝: Oczywi┼Ťcie! Jeste┼Ť dwa razy l┼╝ejsza! big_smile

#4 2006-11-07 15:10:42

AineNiRigani
U┐ytkownik

to chyba ja jedna mogę się pochwalić zbytkiem czasu. Leci mi on przez palce zwykle całkowicie zmarnowany ... sadsad

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#5 2006-11-07 19:03:29

pak4
U┐ytkownik

A ja sobie w┼éa┼Ťnie u┼Ťwiadomi┼éem, ┼╝e odpowied┼║ Dione pisa┼éem z... 'laboratorium'. Tak si─Ö nazywa to pomieszczenie i nic za to nie mog─Ö wink

Aine, wiesz, ja czasem mam poczucie, ┼╝e czas mi przecieka przez palce sad ale z drugiej strony na nadmiar wolnego czasu nie narzekam smile Mam ponad 100 ksi─ů┼╝ek nie przeczytanych na p├│┼ékach, sporo p┼éyt (CD), kt├│re chcia┼ébym dobrze przes┼éucha─ç i opisa─ç znajomym, spory zbi├│r p┼éyt DVD z gazet (nigdy nie ogl─ůdanych), ┼éadny park dla spacer├│w i kolosalne zaleg┼éo┼Ťci w wizytach w teatrze sad (Potem przychodz─Ö, a pani szatniarka mi m├│wi: 'Dawno tu pana nie widzieli┼Ťmy...' smile )

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#6 2006-11-07 19:18:47

AineNiRigani
U┐ytkownik

Ja wszystkie zaleg┼ée ksi─ů┼╝ki ju┼╝ przeczyta┼éam, a te kt├│re chcia┼éabym przeczyta─ç s─ů na dzie┼ä dzisiejszy niedost─Öpne (biblioteka oddalona o 40 km). Filmy ogl─ůdn─Ö┼éam niemal wszystkie z zapasu nieigl─ůdanych - a wierz mi by┼éo tego bardzo du┼╝o (dzieki Bogu za seriale!!! big_smile Teraz jestem na etapie brata Cadfaela big_smile). I nie powiem, staram sie swykorzystac czas w miar─Ö dobrze - wzie┼éam si─Ö za konserwacj─Ö starych mebli (to troch─Ö potrwa - pracoch┼éonne zaj─Öcie:D), wyhaftowa┼éam 1,5 obrazka, za tydzie┼ä - dwa pomaluj─Ö ┼éazienk─Ö, sprz─ůtam po remoncie.
Ale i tak uwa┼╝am, ┼╝e marnuj─Ö czas. Bezsens, bezsens, bezsensem pogania
:?

#7 2006-11-08 07:53:43

Marija
U┐ytkownik

Hm, mam pewne techniczne problemy z tym forum roll
..................
Ale ju┼╝ lepiej smile

#8 2006-11-09 10:43:40

Dione
U┐ytkownik

Ja pocieszam si─Ö tym, ┼╝e dwa tygodnie ko┼äcz─Ö zaj─Öcia ze studentami i b─Öd─Ö mog┼éa zaj─ů─ç si─Ö tylko swoj─ů prac─ů.
Po wczorajszym 13 godzinnym maratonie na ─çwiczeniach dzi┼Ť nie mia┼éam si┼éy podnie┼Ť─ç si─Ö z ┼é├│┼╝ka. :? Zdecydowanie potrzebuj─Ö troch─Ö wypoczynku. Je┼Ťli mi si─Ö uda, to wychodz─Ö dzi┼Ť wcze┼Ťniej, id─Ö prosto do mieszkania (tylko osiedlowy sklep odwiedz─Ö, bo lod├│wka od tygonia pusta wink ) i b─Öd─Ö "nieprzyzwoicie" si─Ö wylegiwa─ç w fotelu przed TV. Ogl─ůda─ç b─Öd─Ö tylko g┼éupawe komedie, :twisted: bo nie mam si┼éy my┼Ťle─ç na filmach z sensem.

#9 2006-11-09 15:15:20

Marija
U┐ytkownik

8O Biedactwo!! To jaki┼Ť straszny wyzysk tam masz!!!

#10 2006-11-09 18:37:00

magdalia
U┐ytkownik

Wiem co oznacza zm─Öczenie. Kiedy┼Ť pracowa┼éam na zast─Öpstwie w centrum handlowym, a czas pracy mia┼éam taki: czwartek i pi─ůtek po 12 godzin, sobota i niedziela wolne, a poniedzia┼éek i wtorek po 12 godzin. Raz tak wypad┼éo, ┼╝e kole┼╝anka musia┼éa jecha─ç na zjazd na uczelnie i przez sze┼Ť─ç dni musia┼éam pracowa─ç po 12 godzin dziennie. Po tych sze┼Ťciu dniach mia┼éam wszystkiego do┼Ť─ç i nie mia┼éam si┼é by u┼Ťmiecha─ç si─Ö do klient├│w sad . Od tamtej pory ju┼╝ nie szuka┼éam pracy w centrach handlowych i dopie┼éam swego, teraz pracuje od poniedzia┼éku do pi─ůtku, od 8:00 do 16:00 i jestem tak zadowolona jak nigdy dot─ůd. Pozdrawiam. big_smile

#11 2006-11-10 09:36:24

Dione
U┐ytkownik

8O Biedactwo!! To jaki┼Ť straszny wyzysk tam masz!!!

A ┼╝eby si─Ö nie nudzi─ç, to za tydzie┼ä jestem ┼Ťwiadkiem na ┼Ťlubie siostry. Ju┼╝ mam gniewne i prosz─ůce telefony, kiedy przyje┼╝d┼╝am do domu roll

#12 2006-11-26 16:01:54

Irish
U┐ytkownik

Oj! Przepracowanie - wiem co o tym sad Teraz zamieszka┼éam z dala od domu i na poczatku t─Öskni┼éam, ale tak si─Ö wzi─Ö┼éam za obowi─ůzki na "w┼éasnym" to nawet nie wiem kiedy jest niedziela. Nie s─ůdzi┼éam, ┼╝e "doros┼ée" ┼╝ycie poch┼éania tyle uwagi i... nerw├│w.

#13 2007-09-10 19:36:31

czytelniczka
U┐ytkownik

Trafi┼éam na ten w─ůtek , bo w┼éasnie mam kr├│tka przerw─Ö i wyjrza┼éam spod papierzysk.Nie potrzebuj─Ö pomocy , ale dobrego s┼éowa , bo tym razem ju┼╝ zw─ůtpi┼éam, ┼╝e kiedykolwiek uwolni─Ö si─Ö od nadmiaru pracy.......

#14 2007-09-10 19:47:01

AineNiRigani
U┐ytkownik

czytelniczko - to ja Ci tego ┼╝ycz─Ö big_smile
I przesy┼éam nie tylko ciep┼ée s┼éowa, ale i ciep┼ée my┼Ťli.

#15 2007-09-10 21:24:57

pak4
U┐ytkownik

Czytelniczko: dasz rad─Ö!
(A po cichu zastanawiam si─Ö, czy to praca sama, czy te┼╝ pogoda za oknem -- jakby s┼éo┼äce wyjrza┼éo zza chmur, oczywi┼Ťcie nie o tej porze smile to s─ůdz─Ö, ┼╝e w ja┼Ťniejszych barwach by┼Ť to widzia┼éa smile Kt├│rych to barw szczerze ┼╝ycz─Ö!)

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#16 2007-09-12 18:45:29

czytelniczka
U┐ytkownik

Aine i Pak wielkie dzięki za zyczenia , pomogły mój pólroczny raport jest prawie skończony .Teraz widzę ,że za oknem całkiem niezła jesień.

#17 2007-09-12 23:49:47

AineNiRigani
U┐ytkownik

gratulacje!!!

Stopka forum