Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#51 2005-10-31 23:08:31

fringilla
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Admete, no co ty, do Warszawy z każdego miejsca w Polsce łatwo jest dojechać. Zwłaszcza jak już sie dotrze do Krakowa wink A Warszawa nie jest taka zła...


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#52 2005-10-31 23:13:21

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Dostać się łatwo, gorzej wydostać big_smile
Jeju, pamiętam, jakie miałam z tym ostatnio problemy. :evil: :evil: :evil: Zraziło mnie to na pewien czas


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#53 2005-10-31 23:24:32

Admete
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Taaa...właśnie będe w okolicach Warszawy w długi weekend. To cała wyprawa. :-)


“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

Offline

 

#54 2005-11-02 17:03:44

dorotka
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Jeśli to ma być parę noclegów to ja podołam. Nie jestem zbyt wymagająca, a takie schroniska to genialne miejsce, tyle dziwnych ludzi się tam kręci, jak sobie pomyślę, ile obserwacji mogłabym napisać, to aż mnie moje dziennikarskie ja wygania do Wa-wy wink Kiedy się spotykamy??? big_smile


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#55 2005-11-08 11:15:22

fringilla
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Dziewczyny, proponuję wyznaczyć termin zaczynać dogadywać szczegóły.

Premiera DiU przewidziana jest na piatek 13 stycznia. W tym dniu w Warszawie zaczynaja się ferie zimowe. Nie mam co prawda żadnych planów, ale zawsze może cos wyskoczyć, zwłaszcza w weekend. Jęsli bardzo sie niecierpliwicie, może być to weekend premiery, jęsli nie zrobi Wam to różnicy, możemy o dwa tygodnie przesunąc. Ale to tylko moja sugestia, ja sie dostosuje do większości.
Pytanie kolejne: ile noclegów, ile dni? Czy spotykamy sie juz w piatek, czy w sobotę, jeden nocleg, czy dwa? i co planujemy oprócz wypadu do kina? Ja jako Warszawianka, moge podjąć sie organizacji wszelkich innych rozrywek, czekam tylko na sugestie.
smile


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#56 2005-11-10 19:45:07

dorotka
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Cały weekend. W piątek mogę dojechać, koło 15 chyba byłabym w stolicy.

Domagam się zwiedzania Wa-wy. Kiedyś muszę zobaczyć stolicę wink Oprócz tego - nie wiem. Jakieś atrakcje macie w zanadrzu? wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#57 2005-11-10 21:57:31

fringilla
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Cały weekend. W piątek mogę dojechać, koło 15 chyba byłabym w stolicy.

Domagam się zwiedzania Wa-wy. Kiedyś muszę zobaczyć stolicę wink Oprócz tego - nie wiem. Jakieś atrakcje macie w zanadrzu? wink

Zwiedzanie da się załatwić smile Opracuję program wycieczki.
Atrakcji ci u nas dostatek, tylko nie na każda kieszeń wink


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#58 2005-11-10 23:42:15

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Atrakcji ci u nas dostatek, tylko nie na każda kieszeń wink

Zależy co kogo interesuje. Ja spędziłam bardzo miłe i TANIE dni w "stolycy". Z Gazetą Wyborczą ze spisem wszystkich muzeów (kiedy są darmowe wejścia big_smile). Zdołałam zwiedzić prawie wszystko co chciałam (z Stadionem włącznie), zrobić zakupy i zebrać jeszcze materiały do pracy magisterskiej!!! lol lol


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#59 2005-11-10 23:48:40

demi
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

moge zadac bardzo głupie pytanie: co ludzi tak fascynuje w stadionie???
bo ja jakoś nigdy nie pałałam do niego miłościa i naprawdę bardzo rzadko tam zaglądam , a własciwie od dwóch lat to chyba tam nie byłam

Offline

 

#60 2005-11-11 07:26:55

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

moge zadac bardzo głupie pytanie: co ludzi tak fascynuje w stadionie???

Mnie zafascynowały buty. Okazało się, że wziełam sobie fatalne buty. Stopy mi strasznie spuchły, tak że każdy krok był dla mnie torturą. Byłam gotowa wydać majątek na zwykłę szmaciaki.
Moją psiapsiółkę interesowała część medialna big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#61 2005-11-11 11:47:21

fringilla
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Ja tez na stadion nie chadzam, bo po pierwsze trzeba rano, po drugie, pełno kieszonkowców i w ogóle dziwnie... Ale od czasu do czasu warto podjechać po jakieś konkretne zakupy - niektóre rzeczy naprawdę mozna tam kupic duzo taniej niz w innych miejscach i nie mówię tu o podróbkach markowych ubrań, tylko po prostu sporo tam hurtowników, a i opłaty mniejsze niż np. pod pałacem, więc i ceny niższe. Ale teraz jeżdżę do pracy koło stadionu i coraz bardziej przekonuję się, że warto tam zajrzeć, np. po to, zeby kupic sobie czapkę albo zapas rajstop. smile
Reasumując, bazar jak każdy inny, tylko większy i międzynarodowy. I prawie w centrum miasta.


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#62 2005-11-11 11:58:48

demi
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

wiecie, ja po prostu zapytałam, ponieważ każdy kto przyjeżdża do mnie do Wawy to koniecznie chce iść na stadion, nawet nie na zakupy tylko po prostu żeby go zobaczyć.I ciekawi mnie ten fenomen.
A ja zakupów na stadionie nie robię, ponieważ nigdy nie moge dostać tam na siebie żadnych rozmiarów.jako osoba bardzo wysoka, a przede wszystkim o długich nogach mam wogóle problemy z kupieniem ubrań, bo zawsze wszystko jak nie za krótkie to za wąskie, bo taka trochę nie "standardowa" jestem jak na ubrania sprzedawane czy to na stadionie, czy nawet w większości innych sklepów.
a wracając do zjazdu, to jeśli tylko wtedy będę, a postaram się byc, to służe swoją skromną osobą jako powiedzmy "przewodniczka" choć jako osoba mieszkająca tu dopiero 5 lat to nie wiele wiem tak naprawdę.

Offline

 

#63 2005-11-11 12:12:44

fringilla
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Demi, bo to właśnie jest swego rodzaju fenomen! Ja teraz jeżdżę tramwajem od ronda Waszygntona do Alei Zielenieckiej, czyli wzdłuz stadionu i to akurat w porach, gdzie zaczynają sie zwijać i mówię Ci, to zupełnie inny świat, specyficzne środowisko.
A co do zakupów, to wiadomo, że w takicj miejscach ma sens kupowanie tylko takich rzeczy, których nie trzeba mierzyć.

Ja jestem Warszawianka z dziada pradziada, podejmuję się więc opracowac program wycieczki i słuzyc za przewodnika smile
W dalszym ciÄ…gu czekam tylko na Wasze sugestie.
No i wciąż nie ustaliłyśmy terminu.


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#64 2005-11-11 12:48:55

demi
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

nikt się nie wypowiada na temat terminu i myślałam że zgodziłyśmy sie na 13 stycznia, na datę premiery filmu. mi ze tak powiem jest wszystko jedno, ponieważ nie mam pojęcia co ja będe robić w styczniu, i dopasuję się ze swoimi planami które na razie są skrystalizowane tylko na przyszły tydzień do każdego terminu, jeśli oczywiście zostanie on odpowiednio wcześnie ustalony
więc dziewczyny wypowiedzcie się co o tym sadzicie

a co do stadionu to może masz rację z tym właśnie że to jest jedyny tego rodzaju obiekt w Polsce w sumie, drugiego takiego targowiska nie ma. Co do zakupów to wiele z moich kolezanek kupuje tam mase ciuchów, niektóre to właściwie tylko tam się ubierają, i wszystko wcześniej mierzą co ciekawe:)

Offline

 

#65 2005-11-11 12:54:05

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Szczerze powiedziawszy, osobiście nie znoszę zakupów. No chyba że chodzi o 6 parę butów i 14 torebkę w tym miesiącu ( lol ). Ale z Anulą zawsze idziemy na układy. Wtedy umówiłyśmy się, że ja pojadę z nią na stadion (później okazało się, że i ja potrzebuję big_smile), a ona pójdzie ze mną do Muzeum Wojska Polskiego big_smile Basi było wszystko jedno big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#66 2005-11-11 13:01:17

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

U mnie 13 stycznia odpada. Od 31 do 13 lutego - służę uprzejmie big_smile
Wprawdzie nie mam jeszcze dokłądnego grafiku uczelni (mam jedynie do któregoś tam stycznia, ale najwyżej zrobię sobie waksy big_smile)


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#67 2005-11-16 18:38:02

dorotka
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Jak dla mnie, najlepszy byłby weekend 13-15 stycznia lub 27-29 stycznia big_smile Pomiędzy urządzam osiemnastkę wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#68 2005-11-25 14:09:14

Marianna
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Drogie studentki (jeśli takowe biorą udzial w tej dyskusji), uważam,że należy przy ustalaniu terminu wziąć również pod uwagę termin sesji. Ja zaczynam 30 stycznia, więc dla mnie weekend 27-29 stycznia odpada sad

Offline

 

#69 2005-11-25 16:23:52

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Widzę, że przy styczniu nie możemy dojść do porozumienia.
Proponuję jakiś długi weekend z świętem państwowym. nie wiem kiedy jest najbliższy big_smile
A może Sylwester?


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#70 2005-11-25 19:04:44

fringilla
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

No jeśli mamy w planach obejrzeć DiU to Sylwester odpada wink
ProponujÄ™ luty.


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#71 2005-11-25 23:05:43

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

No tak zapomniałam o filmie :evil: Skandal!!! :evil: :evil:
W lutym mam ferie 13-26 luty, wiec mnie pasi. Wprawdzie mam lany, ale wszystko ozna zmienic


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#72 2005-11-25 23:48:20

fringilla
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Może byc prze feriami, w końcu mamy sie spotkac w weekend.


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#73 2005-12-04 16:38:48

dorotka
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Jak ja tu dawno nie byłam! Niedługo zapomnicie o mnie wink
Nie jestem pewna, czy w lutym będę mogła pojechać. Ale to nic pewnego, póki co, musimy się zorientować, kto planuje spotkanie i wtedy będziemy dochodzić do idealnego terminu drogą eliminacji wink
Pozdrawiam!


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#74 2005-12-09 20:13:17

gullviva
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

i mnie tu dawno nie bylo i tak sobie czytam i wam zazdroszcze, bo ja, co by to nie bylo, z przyczyn technicznych nie moge sie udac na spotkanie .w styczniu/ lutym wiec tylko moge czekac na zdjecia i sprawozdanie..... innym razem moze :cry:


[img]http://img234.imageshack.us/img234/1175/7777dp2.jpg[/img]
Pozdrawiam serdecznie smile

Offline

 

#75 2005-12-09 20:39:28

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Ja już zaczynam sie zastanawiac, czy nie lepiej poczekac do najblizszego wiosennego dlugiego weekendu. Nie mam pojecia kiedy przypada, ale moze jeszcze wowczas beda grac DiU. Wprawdzie zaloze sie, ze kazda z nas juz film "rozdziewiczy" indywidualnie (smile), ale wspolne uwagi i wspólny komentartz - jak najbardziej byłby wskazany. Nawet wiecej by sie wychwyciło.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB