Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2006-10-05 10:59:00

eliz
U¿ytkownik

DiU w "przyjaciółce"

Kochani Przyjaciółka wznawia jako dodatek do październikowego numeru Dumę z 1995 roku oraz Rozważną i Romantyczną-do wyboru- informuję gdyby ktoś był zainteresowany.Jakość nie jest taka najgorsza. Ja upolowałam poprzednio( nie było łatwo) i jestem baardzo szczęśliwa big_smile big_smile big_smile

Offline

 

#2 2006-10-05 11:25:59

anika
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

Bardzo dziękuję!


anika

Offline

 

#3 2006-10-05 16:00:34

HerMia
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

No co Ty Eliz, nie narzekaj! Jak na 1995 to jakośc filmu jest super!

Offline

 

#4 2006-10-05 16:02:43

anika
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

Chyba nie chodzi o jakość filmu a obrazu w formacie VCD.
Ja nie narzekam ale może nie jestem takim koneserem?
Teraz będę oglądać "RiR" nowo zakupioną.


anika

Offline

 

#5 2006-10-05 16:09:15

HerMia
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

Dla mnie jakość filmu i obraz w formacie VCD to jedno i to samo. Najwidocznej źle się wyraziłam. Chodziło mi o to, że ten obraz w formacie VDC jest bardzo dobry. Trzeba też zwrócić uwagę na rok nagrania. Wtedy chyba były inne taśmy filmowe, więc nie można porównywać filmu nagranego 11 lat temu z dzisiejszymi. (znowu chodzi o jakośc obrazu w formacie VCD wink )

Offline

 

#6 2006-10-05 17:22:24

forget-me-not
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

Witam wszystkich!
To mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość jeśli popełnię jakąś gafę wink Mam pytanko odnośnie "Dumy i Uprzedzenie" z 1995 r. z "Przyjaciółki" - które odcinki "DiU" są aktualnie dostępne z "Przyjaciółką" 1,2,3 czy też 4 i 5?? Pytam, ponieważ w moim kiosku są aktualnie dostępne odc. 4 i 5 a pani mi powiedziała, że 1, 2 i 3 były wcześniej... Czyżby "Przyjaciółka" najpierw zaczeła dołączać odc. 4 i 5 a za niedługo będą 1, 2 i 3 :?: Proszę o odpowiedź, bo mi bardzo zależy na kupieniu tego serialu, ale jeśli obecnie są w sprzedaży tylko odc. 4 i 5, to co mi po nich, jeśli nie mam wcześniejszych sad

Offline

 

#7 2006-10-05 21:06:16

anika
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

Witaj w naszym gronie.
Myślę, że powinny być w komplecie 5 płyt z numerem 40, bo "R&R" są wszystkie częśći czyli 3.
Dziś zakupiłam.
Powodzenia


anika

Offline

 

#8 2006-10-05 22:54:55

forget-me-not
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

Anika, dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, ale na stronie głównej pisze, że seria "DiU" zostanie podzielona na dwie części (mam nadzieję, że dobrze zrozumiałam) czyli w tym tyg. powinna być w kioskach pierwsza część (nr. 1,2 i 3) a potem następne odc. (4 i 5). Przynajmniej tak wywnioskowałam z tego, co napisał Vasco na str. głównej, a jednak pani z kiosku zapewniła mnie, że 1,2 i 3 nie miała wcale a dziś ma tylko odc. 4 i 5, więc się zdziwiłam. Bardzo mi zależy na tym, żeby wyjaśnić tę sytuację, bo uwielbiam ten serial i uważam, że on jest perełką kobiecego ( i nie tylko!) kina, więc chciałabym go mieć w całości, ale teraz już nie wiem które odcinki są obecnie dostępne z nr. 40 "Przyjaciółki" - 4 i 5 czy wszystkie naraz (1,2,3,4 i 5). Czy ktoś może wie na ten temat coś więcej :?: Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź smile

Offline

 

#9 2006-10-06 14:07:09

eliz
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

1,2,3, widziałam w tym tygodniu .To jest wznowienie ,takie samo wydanie ukazywało się w czasie wakacji , bodajże w lipcu. w sumie 5 płyt w 2 częsciach 1,2,3 potem 4,5. RiR były też w 2 częściach , tak samo Emma. pewnie wznowią wszystko po kolei.A na jakość nie narzekam boże uchowaj , wiedziałam co biorę.

Offline

 

#10 2006-10-06 14:45:01

anika
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

R&R była od razu w całości, wszystkie trzy płyty.
Już kupiłam


anika

Offline

 

#11 2006-10-06 19:49:46

Elentari
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

Hej! Mam! Właśnie kupiłam cały komplecik DiU tongue. W jednym numerze jest całość (1-5), ale w zależności od tego jak są zapakowane widać 1-3 llub 4-5. Wystarczy pomacać, poprzesuwać zawartość, a okaże się.... Oj! Ale się cieszę.

Offline

 

#12 2006-10-10 22:53:21

forget-me-not
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za odpowiedzi, dzięki którym w końcu mogłam ustalić ile płyt i jakie numery odcinków ukazały się w nr 40 "Przyjaciółki"!! Udało mi się dziś zdobyć DiU ostatni egzemplarz!! BARDZO się cieszę, tym bardziej, że jest z lektorem!! W życiu nie przyszłoby mi do głowy, żeby "pomacać" okładkę i sprawdzić ile tam może być płyt i że w jednym numerze tym razem dali WSZYSTKIE odcinki!! Pozdrawiam wszystkie miłośniczki tego cudownego serialu!! big_smile

Offline

 

#13 2006-10-13 21:52:08

lemonick
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

ech, taka to niedola separacji z telewizorem przez tydzień nauki... o tym, że "DiU" jest w "Przyjaciółce" dowiedziałam się w zeszły piątek. a więc, przez 3 dni latałam jak głupia po wszystkich koskach, sklepach, Empikach, Tesco i Realach. i co? jedyne, co znalazłam, to "Przyjaciółka" z "CK Dezerterzy" i z jakimiś bajkami dla dzieci czy poradnikiem... i co ja mam zrobić? poprosić o wysłanie gazety do domu?? ech... (ponure wzdychanie oznaką zażenowania i lekkiego poddenerwowania tą sytuacją)


-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jesteÅ›, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

Offline

 

#14 2006-10-17 20:08:30

Lilia
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

Ja również latałam po wszystkich kioskach w okolicy i nie w okolicy, lecz nigdzie nie było DiU musiałam się zadowolić starszą wersją Rozważnej i romantycznej, w której moim osobistym zdaniem aktor, który grał pułkownika Brandona, kompletnie był niedobrany sad

Offline

 

#15 2006-10-18 01:20:46

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

Ja również latałam po wszystkich kioskach w okolicy i nie w okolicy, lecz nigdzie nie było DiU musiałam się zadowolić starszą wersją Rozważnej i romantycznej, w której moim osobistym zdaniem aktor, który grał pułkownika Brandona, kompletnie był niedobrany sad

pułkownik Brandon - pół biedy. Cała reszta jest do bani. Wszyscy drętwi, niczym z amatorskiego teatrzyku dla emerytów. Mnie dużo bardziej irytuje Edward i Eleonora. Brrrr!


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#16 2006-10-18 06:22:52

Angel
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

Mi mama sprawiła miłą niespodziankę i nie proszona kupiła DiU wink 8) (oczywiście,ja tv nie oglądam,więc znowu bym przegapiła tak,jak wtedy,kiedy była w czerwcu ) Jak się okazało,kupiła w ostatni dzień lol 8)


Angels falls down first...

Offline

 

#17 2006-10-19 21:46:38

lemonick
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

o, ja nieszczęsna... los mój pechowy... sad

teraz zostaje mi tylko czekać na kolejną "Przyjaciółkę" z filmami... wink


-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jesteÅ›, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

Offline

 

#18 2006-10-20 14:35:50

HerMia
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

O ile DiU jeszcze się w Przyjaciółce pojawi. Mam szczęście, że moja babcia zadbała o to by kupić gazetę w czerwcu big_smile

Offline

 

#19 2006-10-20 18:40:21

Angel
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

Bądźmy dobrej myśli - może będzie to jeszcze w tym roku? wink


Angels falls down first...

Offline

 

#20 2006-10-23 21:10:40

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

może na Wigilie big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#21 2006-10-23 22:27:53

lemonick
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

prezent na Gwiazdkę od "Przyjaciółki"- "DiU".. wink


-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jesteÅ›, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

Offline

 

#22 2006-10-23 22:32:54

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

prezent na Gwiazdkę od "Przyjaciółki"- "DiU".. wink

ja utrzymuję że na Wigilię big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#23 2006-10-24 05:44:36

Angel
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

Wtedy to fanki DiU będą dopiero happy big_smile


Angels falls down first...

Offline

 

#24 2006-10-24 16:08:38

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

będą miały ucztę ... big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB