Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#26 2006-07-13 21:12:38

Vasco
Administrator

Re: P&P w formacie VCD

Czy ja wiem. Reszta kolekcji w formacie VCD zajęłaby 8 płyt. Mogłoby to kosztować nawet kolejne 80 zł. Dodaj już wydane 40 zł. Kolekcję można nabyć już od 185-190 zł. Ja mimo wszystko wolę całość na DVD. Nie chwaląc się - dziś kupiłem!

Offline

 

#27 2006-07-13 21:16:07

Areliee
U¿ytkownik

Re: P&P w formacie VCD

No, to gratulujÄ™!

Ale wiesz... W takiej dziurze, jak ta, w której mieszkam, to ciężko coś takiego znaleźć... Wiem, że sprzedaż internetowa itd., ale u mnie kiepsko z finansami... ;/

No i więcej nic nie powiem, bo zaczynam offtopić wink

Offline

 

#28 2006-07-13 21:26:03

Robert_Benett
U¿ytkownik

Re: P&P w formacie VCD

Kolekcja JA na dvd...jest strasznie droga..lekko przesadzili z ceną...z tej serii udało mi się kupić na allegro Opactwo oraz Perswazje..niestety troszkę się naciąłem bo kobitka sprzedała mi zacinające się plytki..ale...udało mi się zrobić z doskonałe kopie..zatem mogę sobie spokojnie oglądac...czyli seria daje sie dobrze kopiować na dvd...
Myslę że fani mogliby sobie wzajemnie pomagać w materii filmów...ale nie wiem czy wszyscy sa jednego zdania..


KwitnÄ…ce irysy
U moich stóp -
Sandały sznurowane na niebiesko.(Basho Matsuo )

Offline

 

#29 2006-07-14 09:21:33

Dione
U¿ytkownik

Re: P&P w formacie VCD

Myslę że fani mogliby sobie wzajemnie pomagać w materii filmów...ale nie wiem czy wszyscy sa jednego zdania..

Jestem jak najbardziej za. Cieszy mnie, że ktoś wyszedł z takim pomysłem. big_smile


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#30 2006-07-14 10:30:56

finka
U¿ytkownik

Re: P&P w formacie VCD

Zainspirowana Waszą rozmową wlazłam ja na allegro... i oczom nie wierzę. Niektóre licytowane ceny "D&U" z "Przyjaciółki" są zawroooootne i trochę juz nieracjonalne! Zapłacilibyscie 100 zł za VCD?
Jak to dobrze, że udało mi się kupić w kiosku wink

Offline

 

#31 2006-07-14 10:35:51

Dione
U¿ytkownik

Re: P&P w formacie VCD

No cena nieziemska ...........
Dlatego jeśli chodzi o D&U i R&R służę kopią VCD, a "Emmę" w formie zwykłego video (ale wersję z K.Backingsale i M.Strongiem)


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#32 2006-07-14 11:02:56

Vasco
Administrator

Re: P&P w formacie VCD

Jak już rzekłem, mam całość na DVD + Emmę z G. Paltrow. Tylko jak bym miał dla 10 osób robić, to z góry mówię nie, bo nie dam rady. Mogę zrobić 2-3 szt., komuś wysłać, a te osoby wyślą dalej itd.

Offline

 

#33 2006-07-18 12:19:45

NieVe
U¿ytkownik

Re: P&P w formacie VCD

gdybyś był tak dobry i zrobił choć jedną kopie dla kogoś... to dalej by to poszło big_smile wystarczą dobre chęci i pare płytek.... big_smile
zrób tak i wyslij do kogoś.... tylko nie tak po cichu żeby nikt nie wiedziałwink
a tak żeby można było to zdobyć od tego komu wyślesz;)
P.S jestem tu nowa mam nadzieje ze mnie od razu nie zbesztacie:D za głupotki które wypisuje:)


gg 6516634
"Dobra książa to rodzaj alkoholu - też idzie do głowy" - MAGDALENA SAMOZWANIEC

Offline

 

#34 2006-09-11 18:08:40

Van-Rijn
U¿ytkownik

Re: P&P w formacie VCD

można by zalozyc oddzielny topic, gdzie w pierwszym poscie bylaby aktualizowana lista, kto do kogo wysyla plytki, a w postach pod spodem 'rezerwowali' by sobie kolejke kolejni chetni i dodatkowo mogloby byc info u kogo w danej chwili plytki są ... cos takiego bylo swego czasu na forum innego serialu,

alternatywny rozwiazaniem, ale nie wiem czy by to przeszlo i z gory sorqa za lekki off-top od tematu, byloby utworzenie dzialu Download dla filmow i seriali kostiumowych, gdzie mozna by podac linki do shostowanych filmow z instrukcja jak je sciagnac i ewentualnie polaczyc...

Offline

 

#35 2006-10-05 15:15:38

Ulka
U¿ytkownik

Re: P&P w formacie VCD

mam pytanie
czy ktos moze widzial i porownal jak sie ma jakosc plyt VCD z przyjaciolki do plyt z kolekcji na dvd??
chodzi mi o obraz, dzwiek, napisy etc
widzialam fragmenty VCD i szczerze mowiac nie spodobaly mi sie, mysle wiec o rzuceniu sie i kupieniu calej kolekcji (ha, choc koszt jednorazowy jeszcze mnie wstrzymuje sad ) ale czy warto?


"cierpliwość - spokój że przecież się stanie"
(Ks. J. Twardowski)

Offline

 

#36 2006-10-05 15:55:46

Vasco
Administrator

Re: P&P w formacie VCD

Na pewno DVD ma lepszą jakość, choć z drugiej strony to VCD było całkiem przyzwoite moim zdaniem i do tego w wersji szerokoekranowej. Do zakupu bardziej mnie przekonały napisy.

Offline

 

#37 2006-10-05 15:59:09

anika
U¿ytkownik

Re: P&P w formacie VCD

Z numerem 40 Przyjacółki można kupić znowu VCD "D&U" i "R&R".
Jak ktoÅ› jest zaineresowany to juz w kioskach.
Miłego oglądania big_smile


anika

Offline

 

#38 2006-12-30 20:45:26

Asia Katastrofa
U¿ytkownik

Re: P&P w formacie VCD

To mój pierwszy post tutaj więc witajcie serdecznie :-)
(nie miałam pojęcia, że istniejecie, na forum natknęłam sie całkiem przypadkowo przeglądając sieć)

Jestem szczęśliwą posiadaczką kompletu "Dumy" z Przyjaciółki, ale moim zdaniem jakość obrazu jest rażąco kiepska. Lektor niestety też nie najlepszy :-( Żałuję, że nie ma po prostu napisów.
Swoją drogą wydaje mi się, że kiedy dawno temu serial był prezentowany w TV /niedziela po "Wiadomościach" - zamierzchłe czasy :-)/ to tekst czytał kto inny... Głowy nie dam sobie uciąć, w każdym razie wtedy nie miałam wrażenia, że interpretacja jest mocno średnia. Teraz przeżyłam zawód /jedynie w tej kwestii, gdyż film nadal uważam za rewelacyjny!/.

Żałuję też, że jako DVD seriale BBC ukazały się tylko w pakiecie.
Że też nie można kupić ich pojedyńczo!!!
To kompletna paranoja!
Serial uwielbiam, ale blisko 190 zł za całość niestety nie jestem w stanie dać, tym bardziej, że interesowałaby mnie tylko "Duma".
Wiem, że w innych krajach kupno tego serialu jako pojedyńcza płyta (-y) jest możliwe (sprawdzałam na Ebay-u).
Pozostaje mieć nadzieję, że nasi wydawcy kiedyś wpadną na ten pomysł i dokonają "rozbioru" kolekcji.

Gdyby ktoś na ten temat coś słyszał please dajcie znać!

Dzięki, pozdrawiam :-)

Offline

 

#39 2006-12-31 00:04:51

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: P&P w formacie VCD

ale ja nie mam najmniejszych proiblemow z wylaczeniem lektora i wlaczeniem polskich napisow. to tylko kwestia ustawien.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#40 2006-12-31 00:30:48

Asia Katastrofa
U¿ytkownik

Re: P&P w formacie VCD

AineNiRigani napisa³:

ale ja nie mam najmniejszych proiblemow z wylaczeniem lektora i wlaczeniem polskich napisow. to tylko kwestia ustawien.

Ale mówimy o tej wersji z "Przyjaciółki"?
Jeśli tak, to podpowiedz jak to robisz :-) Ja nie mam zielonego pojęcia.

Offline

 

#41 2006-12-31 01:00:20

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: P&P w formacie VCD

Hmm. się pogubiłam. Może chodzi mi o to, co było w Gali. Obiecuję że sprawdze to z Przyjaciółki jak mi sie pilot odblokuje big_smile
A ustawienia zmieniam właśnie przez pilota. Mam jeden guziczek do zmiany napisów, a drugi do zmiany języka.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#42 2006-12-31 12:50:50

Vasco
Administrator

Re: P&P w formacie VCD

W "Gali" była DiU95?

Wersja z "Przyjaciółki" ma lektora na stałe i nie ma napisów. Co prawda standard VCD umożliwia 2 ścieżki dźwiękowe i nawet chyba napisy (nie pamiętam już), ale nie spotkałem się w życiu z taką płytą.

Offline

 

#43 2006-12-31 13:18:42

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: P&P w formacie VCD

Upsss. Nie bijcie!!!
To nie Gala (dostalam ten egzemlarz od forumowej Moniki29.09) i jak pisalo "Tygodnik Gala poleca" to pomyslalam, ze to wlasnie Gala wydała... a to chyba Epelpol...
No nawet sie zdziwilam, ze sa materialy dodatkowe jak w Amazonie...


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB