Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#101 2006-08-22 19:04:00

caroline
U┐ytkownik

Re: forumowy kalendarz

Chyba zaczęło się od tego, że urodziłam się w tym samym dniu, co Claudio Monteverdi, a potem pochwalilam sie Pakowi, że wiem, ba! nawet, że słuchałam Lully'ego. (...) Jednym słowem offtop jak................................

To co, dzielimy, czy koniec rozmowy o Lully'm i spółce? wink

#102 2006-08-22 21:31:31

AineNiRigani
U┐ytkownik

Oj megg megg, to to ja wiem big_smile big_smilebig_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#103 2006-08-22 23:12:12

megg
U┐ytkownik

Droga Caroline, koniec rozmowy o Lully'm i sp├│┼éce smile Je┼Ťli odczuj─Ö nagl─ůc─ů potrzeb─Ö za┼éo┼╝enia w─ůtku o nim, zrobi─Ö to,ale p├│ki co.... wink Zatem nie dzielmy big_smile

#104 2006-09-14 13:20:38

pak4
U┐ytkownik

A propos odgadywania kim si─Ö jest -- istnieje taka stronka:

http://www.myheritage.com/FP/Company/tr … nition.php

Jak si─Ö prze┼Ťle swoje zdjecie, to program pr├│buje znale┼║─ç podobnych "znanych" ludzi.

Nie dzia┼éa to zbyt dobrze (uwa┼╝a, ┼╝e jestem podobny do Yound Li, Michai┼éa Gorbaczowa i Colina Firtha jednocze┼Ťnie wink ), ale mo┼╝na si─Ö zabawi─ç.

Oddaj wierzbie
Ca┼é─ů nienawi┼Ť─ç, ca┼ée po┼╝─ůdanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#105 2006-09-14 14:04:06

AineNiRigani
U┐ytkownik

Mnie swego czasu wysz┼éo 90% podobie┼ästwo do Tarkana. I wcale bym tak nie zaprzecza┼éa (krew Tatarska si─Ö odzywa) To zdj─Öcie, kt├│re mieli w swojej bazie niew─ůtpliwie by┼éo niezwykle podobne... nawet d┼éugo┼Ť─ç w┼éos├│w big_smile
Ale na Dominica Monaghana to już bym się tak do końca nie zgodziła... big_smile

#106 2006-09-15 12:35:53

megg
U┐ytkownik

Sprawdziłam swoje podobieństwa i pięknie dziękuję, już więcej tego nie zrobię :? Muszę chyba spytać rodziców, czy nie jestem adoptowana :?

#107 2006-09-15 13:15:34

Marija
U┐ytkownik

A propos kalendarzy, to ja mam jutro urodziny.... :oops: Prezent├│w nie oczekuj─Ö big_smile Mo┼╝e by─ç najwy┼╝ej wirtualny kot albo jamnik kr├│liczy wink

#108 2006-09-15 13:22:24

AineNiRigani
U┐ytkownik

no ale do kogo jeste┼Ť podobna?
Powiedz, powiedz, powiedz!!!

#109 2006-09-15 13:37:16

Gandzia
U┐ytkownik

Co do kalendarza to urodziny mam 6 sierpnia (zrzucenie bomby atomowej na Hiroszim─Ö) 8O

Richard Armitage chodz─ůcy idea┼é.

gg 8006519

#110 2006-09-15 14:02:09

pak4
U┐ytkownik

Gandzia -- masz poetycki dzień: 6 sierpnia urodzili się: Alfred Tennyson, Paul Claudel i Kazimiera Iłłakowiczówna.
Do tego: Alexander Fleming, Robert Mitchum i Andy Warhol. ┼Üwi─Öta niepodleg┼éo┼Ťci na Jamajce i w Boliwii (przynajmniej w tym roku) smile

A Mariji lepiej si─Ö nie nara┼╝a─ç: Kutuzow i Doenitz big_smile
A z poza tym: Franciszek Żwirko, Lauren Bacall, B.B. King, Peter Falk, Tadeusz Gocłowski, Mickey Rourke i David Copperfield. Święta: Meksyku i Papui Nowej Gwinei. A poza tym Międzynarodowy Dzień Ochrony Warstwy Ozonowej!

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#111 2006-09-15 14:30:27

Marija
U┐ytkownik

A Mariji lepiej si─Ö nie nara┼╝a─ç: Kutuzow i Doenitz big_smile

Aaaaaa, 8O psy wojny..... A ja my┼Ťla┼éam, ┼╝e jestem taka owca big_smile

#112 2006-09-15 14:53:01

megg
U┐ytkownik

no ale do kogo jeste┼Ť podobna?
Powiedz, powiedz, powiedz!!!

Heh, nie ma co ukrywa─ç, cho─ç od wczoraj cz─Östo przegl─ůdam si─Ö w lusterku. Ale zadzwoni┼éam do mamy i m├│wi, ┼╝e nie by┼éam adoptowana, ani ona...hm....nie mia┼éa nigdy romansu z obcokrajowcem....

Ot├│┼╝, wys┼éa┼éam 3 zdjecia i.....wyskoczy┼éo mi 25 Japonek, kt├│rych nazwisk nie potrafi─Ö ani wym├│wi─ç ani napisa─ç. A poza nimi, z nie-Azjatek, Goldie Hawn, Britney Spears(???), Kimberly Williams, Clara Bow, Norma Shrear (ona mia┼éa gra─ç w pierwszej wersji "P&P") i....hm....River Phoenix...Britney i Goldie nie wiem, sk─ůd, bo nie jestem blondynk─ů. Ale te Japonki mnie za┼éama┼éy, tymbardziej, ┼╝e 4 zdj─Öcia si─Ö powt├│rzy┼éy i tymbardziej, ┼╝e jak mi znajomi m├│wili o rzekomym posiadaniu przeze mnie sko┼Ťnych oczu, to nie wierzy┼éam............

#113 2006-09-15 15:03:54

pak4
U┐ytkownik

Te┼╝ mia┼éem paru Azjat├│w do┼Ť─ç wysoko, cho─ç nie a┼╝ tylu.
Natomiast przegl─ůdaj─ůc wyniki zgaduj─Ö, ┼╝e program nie wy┼éapuje takich szczeg├│┼é├│w jak 'sko┼Ťne oczy'. Typowa┼ébym raczej, ┼╝e potrafi wy┼éapa─ç fryzur─Ö, kolor w┼éos├│w, 'geometri─Ö twarzy' (czy bardziej poci─ůg┼éa, czy okr─ůg┼éa) -- i tyle. Oczywi┼Ťcie zdj─Öcia pasuj─ů tylko w niekt├│rych kategoriach.

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#114 2006-09-15 15:07:47

Marija
U┐ytkownik

Nie mam takiego zdj─Öcia, ┼╝eby wys┼éa─ç. Jeszcze by mi wyszed┼é jaki┼Ť Aborygen? (┼╝arty, pr─Ödzej jakis W┼éoch). Albo insza nacja po┼éudniowa :?

#115 2006-09-15 17:56:48

megg
U┐ytkownik

Te┼╝ mia┼éem paru Azjat├│w do┼Ť─ç wysoko, cho─ç nie a┼╝ tylu.
Natomiast przegl─ůdaj─ůc wyniki zgaduj─Ö, ┼╝e program nie wy┼éapuje takich szczeg├│┼é├│w jak 'sko┼Ťne oczy'. Typowa┼ébym raczej, ┼╝e potrafi wy┼éapa─ç fryzur─Ö, kolor w┼éos├│w, 'geometri─Ö twarzy' (czy bardziej poci─ůg┼éa, czy okr─ůg┼éa) -- i tyle. Oczywi┼Ťcie zdj─Öcia pasuj─ů tylko w niekt├│rych kategoriach.

Hm to w moim przypadku, je┼Ťli chodzi o nie-Azjatki, kolor w┼éos├│w i fryzura totalnie nie trafiona, gdy┼╝ mam si─Ö do blondynki tak jak 'johnie walker' do 'kubusia'. A co do Azjatek-m├│j znajomy rzuci┼é m─Öskim okiem na zdj─Öcia, stwierdzi┼é, ┼╝e zaiste jest pewne podobie┼ästwo, a kiedy doszed┼é do Lucy Liu, ochrzani┼é mnie, ┼╝e nie wiem, kto to i powiedzia┼é, ┼╝e z podobie┼ästwa do Niej mo┼╝na si─Ö tylko cieszy─ç, wi─Öc samopoczucie mi sie poprawi┼éo. [kto to Lucy Liu?]

#116 2006-09-16 06:45:49

pak4
U┐ytkownik

Lucy Liu to aktorka, kt├│ra gra┼éa prawniczk─Ö Ling Woo w "Ally McBeal" (nie wiedzia┼éem, teraz znalaz┼éem informacj─Ö; a ja ju┼╝ wiem to i przypominam sobie i rzeczywi┼Ťcie powinno to poprawia─ç humor wink ).

A co do w┼éos├│w -- wracaj─ůc z pracy tak sobie my┼Ťlalem jak JA bym zrobi┼é taki system. I musz─Ö powiedzie─ç, ┼╝e m├│j program zupe┼énie nie przejmowa┼éby si─Ö w┼éosami big_smile Po prostu znane mi i jako tako zrozumia┼ée dla mnie metody ograniczaj─ů si─Ö do samej twarzy, przy czym wy┼éapuj─ů cechy niekoniecznie takie, jakie wy┼éapaliby ludzie, gdyby przysz┼éo im opisa─ç czyj─ů─ç twarz. Ale nie b─Öd─Ö wchodzi┼é w szczeg├│┼éy, bo mi jeszcze pieska poka┼╝ecie big_smile

PS.
Jakby by┼éy zapowiedziane z wi─Ökszym wyprzedzeniem to bym nie pami─Öta┼é. A tak pami─Ötam: Wszystkiego najlepszego Marijo i oby maj zawsze go┼Ťci┼é w Twojej duszy. Jako za┼é─ůcznik kwiatki sfotografowane przeze mnie, gdy wraca┼éem z pracy, w┼éa┼Ťnie na pocz─ůtku maja (troch─Ö wia┼éo, wi─Öc ustawi┼éo ostro┼Ť─ç na niew┼éa┼Ťciwe kwiatki...):
http://img209.imageshack.us/my.php?image=1001027hc6.jpg

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#117 2006-09-16 10:48:41

caroline
U┐ytkownik

Urodzinowo!
[URL=http://img97.imageshack.us/my.php?image=bun4lm2.jpg]http://img97.imageshack.us/img97/6370/bun4lm2.th.jpg[/URL]
Sto lat!
big_smile

#118 2006-09-16 13:14:04

AineNiRigani
U┐ytkownik

Marijo dla Ciebie moje ukochane ┼╝yczenia:
Zdrowia szz─Ö┼Ťcia pomara┼äczy,
Niech Ci Darcy nago tańczy D:
STO LAT!!!

http://img149.imageshack.us/img149/5171/foto53velikaol2.jpg

#119 2006-09-16 13:16:20

AineNiRigani
U┐ytkownik

a co do twarzy, to moje podobienstwo do Tarkana było i nie było dla mnie zaskoczeniem.
A podobieństwo do Lucy to prawdziwy komplement big_smile

#120 2006-09-16 15:53:25

megg
U┐ytkownik

Marijo

STO LAT!!!!!!!!! big_smilebig_smilebig_smilebig_smile

#121 2006-09-16 22:25:28

megg
U┐ytkownik

a co do twarzy, to moje podobienstwo do Tarkana było i nie było dla mnie zaskoczeniem.
A podobieństwo do Lucy to prawdziwy komplement big_smile

Tsia....zobaczy┼éam sobie zdj─Öcia Lucy, bo mnie zaintrygowa┼éa┼Ť, i stwierdzam z przykro┼Ťci─ů, ┼╝e mam rzeczywi┼Ťcie taki sam kolor w┼éos├│w...i to wszystko :cry: :cry:

#122 2006-09-18 07:43:36

Marija
U┐ytkownik

Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!!! big_smile No i wcale nie poczułam, że jestem o rok starsza!!!! wink

#123 2006-09-19 09:50:49

Dione
U┐ytkownik

A ja znowu w postach sp├│┼║niona....
Chyba muszę sobie wreszcie założyć tego neta w mieszkaniu, bo ile można siedzieć w pracy... roll

22 lipca, rak (a spotkałam się też z kalendarzem, w którym byłam lwem)

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

#124 2006-09-19 10:13:47

pak4
U┐ytkownik

W┼Ťr├│d urodzonych tego dnia wida─ç pewn─ů nadreprezentacj─Ö uczuonych (Bessel, Mednel, Herz), trafiaj─ů si─Ö politycy (Bob Dole), aktorzy (jak Willem Dafoe). Do tego dwie pami─Ötne postacie z polskiego podw├│rka: Boles┼éaw Wieniawa-D┼éugoszowski i Janusz Korczak!

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#125 2006-09-19 10:17:26

Dione
U┐ytkownik

W┼Ťr├│d urodzonych tego dnia wida─ç pewn─ů nadreprezentacj─Ö uczuonych (Bessel, Mednel, Herz), trafiaj─ů si─Ö politycy (Bob Dole), aktorzy (jak Willem Dafoe). Do tego dwie pami─Ötne postacie z polskiego podw├│rka: Boles┼éaw Wieniawa-D┼éugoszowski i Janusz Korczak!

To teraz wiem, co robi─Ö w swojej katedrze roll

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

Stopka forum