Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#101 2006-08-22 19:04:00

caroline
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

Chyba zaczęło się od tego, że urodziłam się w tym samym dniu, co Claudio Monteverdi, a potem pochwalilam sie Pakowi, że wiem, ba! nawet, że słuchałam Lully'ego. (...) Jednym słowem offtop jak................................

To co, dzielimy, czy koniec rozmowy o Lully'm i spółce? wink

Offline

 

#102 2006-08-22 21:31:31

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

Oj megg megg, to to ja wiem big_smile big_smilebig_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#103 2006-08-22 23:12:12

megg
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

Droga Caroline, koniec rozmowy o Lully'm i spółce smile Jeśli odczuję naglącą potrzebę założenia wątku o nim, zrobię to,ale póki co.... wink Zatem nie dzielmy big_smile

Offline

 

#104 2006-09-14 13:20:38

pak4
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

A propos odgadywania kim siÄ™ jest -- istnieje taka stronka:

http://www.myheritage.com/FP/Company/tr … nition.php

Jak się prześle swoje zdjecie, to program próbuje znaleźć podobnych "znanych" ludzi.

Nie działa to zbyt dobrze (uważa, że jestem podobny do Yound Li, Michaiła Gorbaczowa i Colina Firtha jednocześnie wink ), ale można się zabawić.


Oddaj wierzbie
Całą nienawiść, całe pożądanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

Offline

 

#105 2006-09-14 14:04:06

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

Mnie swego czasu wyszło 90% podobieństwo do Tarkana. I wcale bym tak nie zaprzeczała (krew Tatarska się odzywa) To zdjęcie, które mieli w swojej bazie niewątpliwie było niezwykle podobne... nawet długość włosów big_smile
Ale na Dominica Monaghana to już bym się tak do końca nie zgodziła... big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#106 2006-09-15 12:35:53

megg
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

Sprawdziłam swoje podobieństwa i pięknie dziękuję, już więcej tego nie zrobię :? Muszę chyba spytać rodziców, czy nie jestem adoptowana :?

Offline

 

#107 2006-09-15 13:15:34

Marija
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

A propos kalendarzy, to ja mam jutro urodziny.... :oops: Prezentów nie oczekuję big_smile Może być najwyżej wirtualny kot albo jamnik króliczy wink

Offline

 

#108 2006-09-15 13:22:24

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

no ale do kogo jesteÅ› podobna?
Powiedz, powiedz, powiedz!!!


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#109 2006-09-15 13:37:16

Gandzia
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

Co do kalendarza to urodziny mam 6 sierpnia (zrzucenie bomby atomowej na HiroszimÄ™) 8O


Richard Armitage chodzący ideał.

gg 8006519

Offline

 

#110 2006-09-15 14:02:09

pak4
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

Gandzia -- masz poetycki dzień: 6 sierpnia urodzili się: Alfred Tennyson, Paul Claudel i Kazimiera Iłłakowiczówna.
Do tego: Alexander Fleming, Robert Mitchum i Andy Warhol. Święta niepodległości na Jamajce i w Boliwii (przynajmniej w tym roku) smile

A Mariji lepiej się nie narażać: Kutuzow i Doenitz big_smile
A z poza tym: Franciszek Żwirko, Lauren Bacall, B.B. King, Peter Falk, Tadeusz Gocłowski, Mickey Rourke i David Copperfield. Święta: Meksyku i Papui Nowej Gwinei. A poza tym Międzynarodowy Dzień Ochrony Warstwy Ozonowej!


Oddaj wierzbie
Całą nienawiść, całe pożądanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

Offline

 

#111 2006-09-15 14:30:27

Marija
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz


A Mariji lepiej się nie narażać: Kutuzow i Doenitz big_smile

Aaaaaa, 8O psy wojny..... A ja myślałam, że jestem taka owca big_smile

Offline

 

#112 2006-09-15 14:53:01

megg
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

no ale do kogo jesteÅ› podobna?
Powiedz, powiedz, powiedz!!!

Heh, nie ma co ukrywać, choć od wczoraj często przeglądam się w lusterku. Ale zadzwoniłam do mamy i mówi, że nie byłam adoptowana, ani ona...hm....nie miała nigdy romansu z obcokrajowcem....

Otóż, wysłałam 3 zdjecia i.....wyskoczyło mi 25 Japonek, których nazwisk nie potrafię ani wymówić ani napisać. A poza nimi, z nie-Azjatek, Goldie Hawn, Britney Spears(???), Kimberly Williams, Clara Bow, Norma Shrear (ona miała grać w pierwszej wersji "P&P") i....hm....River Phoenix...Britney i Goldie nie wiem, skąd, bo nie jestem blondynką. Ale te Japonki mnie załamały, tymbardziej, że 4 zdjęcia się powtórzyły i tymbardziej, że jak mi znajomi mówili o rzekomym posiadaniu przeze mnie skośnych oczu, to nie wierzyłam............

Offline

 

#113 2006-09-15 15:03:54

pak4
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

Też miałem paru Azjatów dość wysoko, choć nie aż tylu.
Natomiast przeglądając wyniki zgaduję, że program nie wyłapuje takich szczegółów jak 'skośne oczy'. Typowałbym raczej, że potrafi wyłapać fryzurę, kolor włosów, 'geometrię twarzy' (czy bardziej pociągła, czy okrągła) -- i tyle. Oczywiście zdjęcia pasują tylko w niektórych kategoriach.


Oddaj wierzbie
Całą nienawiść, całe pożądanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

Offline

 

#114 2006-09-15 15:07:47

Marija
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

Nie mam takiego zdjęcia, żeby wysłać. Jeszcze by mi wyszedł jakiś Aborygen? (żarty, prędzej jakis Włoch). Albo insza nacja południowa :?

Offline

 

#115 2006-09-15 17:56:48

megg
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

Też miałem paru Azjatów dość wysoko, choć nie aż tylu.
Natomiast przeglądając wyniki zgaduję, że program nie wyłapuje takich szczegółów jak 'skośne oczy'. Typowałbym raczej, że potrafi wyłapać fryzurę, kolor włosów, 'geometrię twarzy' (czy bardziej pociągła, czy okrągła) -- i tyle. Oczywiście zdjęcia pasują tylko w niektórych kategoriach.

Hm to w moim przypadku, jeśli chodzi o nie-Azjatki, kolor włosów i fryzura totalnie nie trafiona, gdyż mam się do blondynki tak jak 'johnie walker' do 'kubusia'. A co do Azjatek-mój znajomy rzucił męskim okiem na zdjęcia, stwierdził, że zaiste jest pewne podobieństwo, a kiedy doszedł do Lucy Liu, ochrzanił mnie, że nie wiem, kto to i powiedział, że z podobieństwa do Niej można się tylko cieszyć, więc samopoczucie mi sie poprawiło. [kto to Lucy Liu?]

Offline

 

#116 2006-09-16 06:45:49

pak4
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

Lucy Liu to aktorka, która grała prawniczkę Ling Woo w "Ally McBeal" (nie wiedziałem, teraz znalazłem informację; a ja już wiem to i przypominam sobie i rzeczywiście powinno to poprawiać humor wink ).

A co do włosów -- wracając z pracy tak sobie myślalem jak JA bym zrobił taki system. I muszę powiedzieć, że mój program zupełnie nie przejmowałby się włosami big_smile Po prostu znane mi i jako tako zrozumiałe dla mnie metody ograniczają się do samej twarzy, przy czym wyłapują cechy niekoniecznie takie, jakie wyłapaliby ludzie, gdyby przyszło im opisać czyjąć twarz. Ale nie będę wchodził w szczegóły, bo mi jeszcze pieska pokażecie big_smile

PS.
Jakby były zapowiedziane z większym wyprzedzeniem to bym nie pamiętał. A tak pamiętam: Wszystkiego najlepszego Marijo i oby maj zawsze gościł w Twojej duszy. Jako załącznik kwiatki sfotografowane przeze mnie, gdy wracałem z pracy, właśnie na początku maja (trochę wiało, więc ustawiło ostrość na niewłaściwe kwiatki...):
http://img209.imageshack.us/my.php?image=1001027hc6.jpg


Oddaj wierzbie
Całą nienawiść, całe pożądanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

Offline

 

#117 2006-09-16 10:48:41

caroline
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

Urodzinowo!
[URL=http://img97.imageshack.us/my.php?image=bun4lm2.jpg]http://img97.imageshack.us/img97/6370/bun4lm2.th.jpg[/URL]
Sto lat!
big_smile

Offline

 

#118 2006-09-16 13:14:04

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

Marijo dla Ciebie moje ukochane życzenia:
Zdrowia szzęścia pomarańczy,
Niech Ci Darcy nago tańczy D:
STO LAT!!!

http://img149.imageshack.us/img149/5171/foto53velikaol2.jpg


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#119 2006-09-16 13:16:20

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

a co do twarzy, to moje podobienstwo do Tarkana było i nie było dla mnie zaskoczeniem.
A podobieństwo do Lucy to prawdziwy komplement big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#120 2006-09-16 15:53:25

megg
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

Marijo

STO LAT!!!!!!!!! big_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Offline

 

#121 2006-09-16 22:25:28

megg
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

a co do twarzy, to moje podobienstwo do Tarkana było i nie było dla mnie zaskoczeniem.
A podobieństwo do Lucy to prawdziwy komplement big_smile

Tsia....zobaczyłam sobie zdjęcia Lucy, bo mnie zaintrygowałaś, i stwierdzam z przykrością, że mam rzeczywiście taki sam kolor włosów...i to wszystko :cry: :cry:

Offline

 

#122 2006-09-18 07:43:36

Marija
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!!! big_smile No i wcale nie poczułam, że jestem o rok starsza!!!! wink

Offline

 

#123 2006-09-19 09:50:49

Dione
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

A ja znowu w postach spóźniona....
Chyba muszę sobie wreszcie założyć tego neta w mieszkaniu, bo ile można siedzieć w pracy... roll

22 lipca, rak (a spotkałam się też z kalendarzem, w którym byłam lwem)


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#124 2006-09-19 10:13:47

pak4
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

Wśród urodzonych tego dnia widać pewną nadreprezentację uczuonych (Bessel, Mednel, Herz), trafiają się politycy (Bob Dole), aktorzy (jak Willem Dafoe). Do tego dwie pamiętne postacie z polskiego podwórka: Bolesław Wieniawa-Długoszowski i Janusz Korczak!


Oddaj wierzbie
Całą nienawiść, całe pożądanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

Offline

 

#125 2006-09-19 10:17:26

Dione
U¿ytkownik

Re: forumowy kalendarz

Wśród urodzonych tego dnia widać pewną nadreprezentację uczuonych (Bessel, Mednel, Herz), trafiają się politycy (Bob Dole), aktorzy (jak Willem Dafoe). Do tego dwie pamiętne postacie z polskiego podwórka: Bolesław Wieniawa-Długoszowski i Janusz Korczak!

To teraz wiem, co robiÄ™ w swojej katedrze roll


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB