Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#26 2006-08-31 08:07:47

Marija
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

lol zgadza siÄ™ wink

Offline

 

#27 2006-09-05 09:11:25

Dione
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

Wcale nie chodzi o to jaki powinien być, a jaki powinien nie być. Po prostu idealny kandydat na męża powinien być facetem, który gdyby nie jego wszystkie wady byłby wprost idealny.


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#28 2006-09-05 20:02:19

lemonick
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

nie ma ideału. każdy mężczyzna ma wady (jeśli jest chodzącym po Ziemi Bogiem, jest inteligentny i oczytany, wygadany i kulturalny- no i kocha Cię nad życie, to może być uzależniony od leżenia na kanapie, palenia papierosów, oglądania meczy, picia alkoholi, spoglądania na Ciebie z góry i rozkazywania wszystkim dookoła włącznie z Twoim kotem/psem/rybką/chomikiem, muchą na ścianie i Twoim rodzicom)
a idealni kandydaci na męża istnieją tylko w książkach/filmach smile


-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jesteÅ›, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

Offline

 

#29 2006-09-05 21:31:36

Vasco
Administrator

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

Nie wiem jak moi szanowni koledzy, w każdym razie ja protestuję! wink

Offline

 

#30 2006-09-06 08:20:44

Marija
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

Typowe niezrozumienie pomiędzy "płciami" (co za wyraz) lol lol lol

Offline

 

#31 2006-09-07 13:55:23

Dione
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

Nie wiem jak moi szanowni koledzy, w każdym razie ja protestuję! wink

W ramach dokładności: przeciwko czemu protestujesz? Czyżbyś był jednym z tych klasycznych ideałów, którzy są:
- romantyczni, ale rozsÄ…dni
- dbajÄ…cy o wyglÄ…d, ale nie lalusiowaty
- umiejący płakać, ale nie mazgaj
- przystojny
- oczytany i wykształcony
- inteligentny
- lubiÄ…cy sport, ale nie kibic
- dowcipny, ale poważny
- umiejący gotować
- lubiÄ…cy dzieci
- noszący swoją kobietę na rękach
- nie pijÄ…cy i nie palÄ…cy
- mający umysł techniczny, ale artysta
- bogaty
- wysoki
- odważny
- rycerski
- z samochodem
- z domem
- i jeszcze cały szereg zalet, które powinien ideał posiadać (takie spisy krążą w internecie pod hasłem: czego kobiety wymagają od mężczyzn, a mężczyźni od kobiet)
Jeśli posiadasz wszystkie wymienione cechy to rozważ, ze na forum jest nas kilkaset i wszystkie poszukujemy takiego "jedynego" - będziemy musiały się Tobą podzielić. Ja jestem pierwsza w kolejce :twisted:


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#32 2006-09-07 14:02:33

megg
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

Osz.....istnieją tacy faceci? Ja śmiem wątpić :oops:

Offline

 

#33 2006-09-07 14:09:52

Vasco
Administrator

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

Aby wyjść z sytuacji z honorem powiem, że jestem żonaty, więc nawet wymagań nie przeczytałem wink

Offline

 

#34 2006-09-07 14:11:39

Dione
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

Szczerze mówiąc znam jednego, któremu jest blisko (no tak 10% mu brakuje) do takiego ideału. Ale.... Choćbyś zrobiła mu najsmaczniejszy obiad, dała największą porcję, podała wszystko najpiękniej, wyglądała najśliczniej i on wszystko by pochwalił, to.... kwiatki w wazonie powinny być innego koloru roll
I jak tu nie zgrzytać zębami lol


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#35 2006-09-07 14:12:38

Dione
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

Aby wyjść z sytuacji z honorem powiem, że jestem żonaty, więc nawet wymagań nie przeczytałem wink

A to pech lol


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#36 2006-09-09 20:55:53

lemonick
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

no tak, najlepsi sÄ… zawsze:
a) żonaci
b) księżmi
c) "homoseksualistami"

reszta to "normalni", "przeciętni" albo/i "beznadziejni" mężczyźni, oraz tacy, którzy... poprostu są.... jak Collins wink

oczywiście zdarzają się przypadki, które, nie pasują do żadnego punktu. i tacy, którzy są idealni pod każdym względem... wink ale to wyjątki...


-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jesteÅ›, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

Offline

 

#37 2006-09-12 12:46:28

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

Nie znam żadnego fajnego faceta który jest księdzem, ani żadnego księdza, który jest fajnym facetem. Znam kilku zonatych (ale to wynika z mojego wieku big_smile) a homoseksualiści nigdy nie będa ideałem. Oni są jedynie dobrymi przyjaciółmi.
W zasadzie jak zwykle lemonick - chyba siÄ™ nie zgadzam big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#38 2006-09-12 13:09:42

megg
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

Nie znam żadnego fajnego faceta który jest księdzem, ani żadnego księdza, który jest fajnym facetem.

Ja też :?

Offline

 

#39 2006-09-12 13:48:24

Marija
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

Nie znam żadnego fajnego faceta który jest księdzem, ani żadnego księdza, który jest fajnym facetem.

Ja też :?

A ja znam - wow!! Ale to naprawdę człowiek zaangażowany w to, co robi - ksiądz z tzw. powołaniem :cry: Może to kwestia dojścia do pewnego wieku, takie "zauważanie"?? Z tego co wiem, licealistki inaczej rzecz widzą niż dojrzałe niewiasty?? Uszy do góry big_smile

Offline

 

#40 2006-09-12 13:51:05

Marija
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

Hehe, wyszła mała prowokacja :oops: Tuszę, że Aine i megg się nie wzburzą. smile

Offline

 

#41 2006-09-13 00:07:50

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

Oko to ja miałam zawsze, niezależnie od wieku (big_smile). Aczkolwiek przyznaję - mam wybitne nieszczęście trafiania na zupełnie beznadziejnych księży, którym powinno zakazać się kontaktu z dziećmi i młodzieżą.
Marija, jedna jaskółka deszczu nie czyni. Na dzień dzisiejszy z autopsji wynika mi, że do tego zawodu lgną sami palanci. I dobrze :twisted:


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#42 2006-09-13 00:19:51

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

Tuszę, że Aine i megg się nie wzburzą. smile

Och, może gdybyś napisała, że lody czekoladowe są smaczniejsze niż pistacjowe - pewnie bym się wzburzyła... wink


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#43 2006-09-13 13:50:15

Dione
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

Tuszę, że Aine i megg się nie wzburzą. smile

Och, może gdybyś napisała, że lody czekoladowe są smaczniejsze niż pistacjowe - pewnie bym się wzburzyła... wink

Ja preferuję śmietankowe lol
Tak sobie myślę, że ci fajni faceci do wzięcia, to już niestety wymarły gatunek. roll


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#44 2006-09-13 16:02:53

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

Tak sobie myślę, że ci fajni faceci do wzięcia, to już niestety wymarły gatunek. roll

Jestem w takim wieku, że równoletni fajni faceci najczęsciej sa już zajęci. Teraz pozostaje tylko czekać aż będą wolni big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#45 2006-09-13 18:54:17

pak4
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

Jestem w takim wieku, że równoletni fajni faceci najczęsciej sa już zajęci. Teraz pozostaje tylko czekać aż będą wolni big_smile

??
W ubiegłym roku ożenił się mój były dyrektor, zrywając w ten sposób ze starokawalerstwem. W wieku 80 lat smile To a propos zajętych facetów w Twoim wieku big_smile


Oddaj wierzbie
Całą nienawiść, całe pożądanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

Offline

 

#46 2006-09-13 19:18:11

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

W ubiegłym roku ożenił się mój były dyrektor, zrywając w ten sposób ze starokawalerstwem. W wieku 80 lat smile To a propos zajętych facetów w Twoim wieku big_smile

Czy to jakaÅ› insynuacja ( lol lol lol teraz czekam)


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#47 2006-09-13 19:39:43

pak4
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

Insynuacja? Nie! Za to prowokacja -- owszem big_smile

Do niedawna u mnie w pracy było sporo kawalerów starszych (o ile mam podstawy by to zgadywać) od Ciebie. Teraz to się co prawda pozmieniało i jesteśmy w mniejszości smile , lecz przecież kawalerowie wciąż jeszcze trafiają się na tym świecie. Co prawda starokawalerstwo prowadzi do zdziwaczenia, ale w sumie każdy przypadek należy rozpatrywać oddzielnie.


Oddaj wierzbie
Całą nienawiść, całe pożądanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

Offline

 

#48 2006-09-13 20:19:52

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

dobra dobra, ale musze Cię zmartwić. Mnie 80-latkowie jednak chyba nie interesują :twisted:


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#49 2006-09-14 07:23:34

pak4
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

dobra dobra, ale musze Cię zmartwić. Mnie 80-latkowie jednak chyba nie interesują :twisted:

No i jak tu utulić swój żal? :cry:

big_smile

A tak poważnie, trafia mi się wpadać na kawalerów starszych od Ciebie (niekoniecznie 80-latków wink ), takich co to uczyli się i pracowali, aż zrobiwszy doktorat i osiągnąwszy trzydzieści kilka lat, orientują się, że brakuje im rodzinnego ciepła i chętnie znaleźliby kogoś, by dzielić z nim życie. Czy są fajni, to ja się wypowiadać nie będę, bo wiele z kryteriów 'męskiego ideału', to dla mnie niezrozumiała metafizyka wink W każdym razie, gdy twierdzisz, że w Twoim wieku nie ma już fajnych kawalerów, to mnie bulwersujesz smile Takie zdania to można publicznie wypowiadać dopiero jak się setkę przekroczy big_smile


Oddaj wierzbie
Całą nienawiść, całe pożądanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

Offline

 

#50 2006-09-14 11:15:25

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Idealni kandydaci na męża ;-)

Pak, ja napisałam najczesciej
I jakby nie patrzeć, nadal uważam, że to prawda. A te wyjątki, tylko potwierdzają regułę big_smile
Statystyczny Polak żeni się podobno mając 24 lata, Polka wychodzi za mąż mając lat 21


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB