Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#26 2005-11-01 00:14:04

angelix
U┐ytkownik

Re: Je┼Ťli nie Colin, to kto?

Hugh Jackman i chociaż nie Anglik, to zdecydowanie bardziej pasowałby mi do "DiU" zamiast MacFadyena

Sorki nic nie poradz─Ö, ale Go┼Ť─ç mi nie le┼╝y roll
MacFadyen oczywi┼Ťcie roll

#27 2005-11-01 00:17:48

AineNiRigani
U┐ytkownik

Rogers big_smile Śpieszyłam sie big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#28 2005-11-01 00:21:28

angelix
U┐ytkownik

Wiem,wiem. To miał być taki żart
lol lol wink

#29 2005-11-01 00:22:08

AineNiRigani
U┐ytkownik

A mnie Fringillo, ┼╝eden z w/w nie pasi. Obaj panowie Fiennes, szczeg├│lnie m┼éodszy wybitnie kojarz─ů mi sie z tzw. wo┼ékami zbozowymi. Starszy ani mi si─Ö nie podoba┼é, ani go nie lubi─Ö. B─Ödzie z niego ┼Ťwietny Voldemort.

#30 2005-11-01 00:24:04

AineNiRigani
U┐ytkownik

Natomiast zdecydowanie zgodz─Ö si─Ö do jackmana.
Ci─ůgle powtarzam, ┼╝e chocia┼╝ MM coraz bardziej przekonuje mnie gr─ů aktorska, fizycznie najlepiej pasuje mi na parobka, albo wo┼║nice, a nie na Darcy'ego big_smile

#31 2005-11-01 00:25:51

angelix
U┐ytkownik

Wiecie co z tej naszej "gatki" wynika jedno. "O gustach si─Ö sie dyskutuje." lol lol lol lol lol lol lol

#32 2005-11-01 10:07:20

fringilla
U┐ytkownik

Lubie Hugh Jackmana i zdecudowanie COŚ w sobie ma, ale na Darcy,ego jest za stary.

M┼éodszy Fiennes jako Szekspir by┼é zdecydowanie wymoczkowaty, ale w innych filmach mi sie podoba. Taki wysoki i ma to spojrzenie spode ┼éba. Ralph zreszt─ů te┼╝.
Co do Voldemorta wci─ů┼╝ b─Öd─Ö powtarza─ç, ┼╝e to wielka obsadowa pomy┼éka. Voldemorta powinien zagra─ç Gary Oldman, kt├│rego zreszt─ů te┼╝ bardzo lubi─Ö (szkoda ┼╝e jest taki niski!), a Fiennes Syriusza. Mo┼╝e zmieni─Ö zdanie jak zobacz─Ö film, ju┼╝ w TYM miesi─ůcu smile

A McFadyen - to jest dopiero wołek zbożowy! smile Dobrze że ma chociaż głos...

Pozdr. Agata
gg 5739618

#33 2005-11-01 10:40:55

fringilla
U┐ytkownik

Wiecie co z tej naszej "gatki" wynika jedno. "O gustach si─Ö sie dyskutuje." lol lol lol lol lol lol lol

E tam, fajnie si─Ö dyskutuje smile

Pozdr. Agata
gg 5739618

#34 2005-11-01 10:55:03

angelix
U┐ytkownik

Jasne,┼╝e fajnie lol lol lol lol

#35 2005-11-01 13:14:27

AineNiRigani
U┐ytkownik

A McFadyen - to jest dopiero wołek zbożowy! smile Dobrze że ma chociaż głos...

To zalezy jak definujesz wo┼éka zbo┼╝owego. Dla mnie jest to facet, kt├│ry ma w sobie co┼Ť kobiecego, jakiego┼Ť takiego mi─Ökkiego, co┼Ť pedalskiego. Szczeg├│lnie m┼éodszy pan Fiennes jest wo┼ékiem do kwadratu. Starszego po prostu nie lubi─Ö big_smile Dla mnie Voldemortem b─Ödzie dobrym. Pewnie dlatego ┼╝e mu ryba i psychopata patrzy z oczu big_smile
Chociaż moim kandydatem był Malovitz. big_smile

#36 2005-11-01 13:15:21

AineNiRigani
U┐ytkownik

Jasne,┼╝e fajnie lol lol lol lol

Nie ma to jak sobie pogada─ç o facetach big_smile
Jane Austen i faceci - niezła mieszanka big_smile

#37 2005-11-01 15:33:23

fringilla
U┐ytkownik

No nie, wołek zbożowy skojarzył mi sie raczej z chłopkiem-roztropkiem wink

A takich co im psychopoata z oczu wygl─ůda lubi─Ö, oj lubi─Ö. Odrobina szale┼ästwa w spojrzeniu dzia┼éa na mnie, zdecydowanie tak. Na innym forum jedna z dyskutantek napisa┼éa: ┼╝eby bra┼é, musi mie─ç g┼éos, letko zniszczon─ů twarz i deprawacj─Ö w oczach smile)) Zgadzam si─Ö z tym. Zawsze pociagali mnie "niegrzeczni ch┼épocy". Cz─Östo bardziej dzia┼éa na mnie konkretna posta─ç, ni┼╝ sam aktor. Na przyk┼éad taki wied┼║min - zakocha┼éam si─Ö beznadziejnie w postaci z ksi─ů┼╝ki, niezale┼╝nie kto by go zagra┼é, musia┼éby mi przypa┼Ťc do gustu (no, mo┼╝e nie do ko┼äca, ┼╗ebrowski mnie nie powali┼é). Albo Aragorn... Doskonale rozumiem, te z Was, kt├│re pisz─ů ┼╝e Viggo, owszem, ale tylko w tej roli.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#38 2005-11-01 15:53:30

fringilla
U┐ytkownik

Aine, Brad Pitt te┼╝ Ci sie nie podoba? Jak to w og├│le mozliwe? wink

Ta dyskusja u┼Ťwiadamia mi, jak bardzo zmieni┼é mi si─Ö gust. Pami─Ötam, jak by┼éam w liceum, zachwyca┼éam si─Ö takimi aktorami jak Ethan Hawke, Matt Dillon... Panowie si─Ö postarzeli i ca┼ékiem im z tym do twarzy, ale i tak wydaj─ů mi sie dzi┼Ť nieco wymoczkowaci. Natomiast nigdy nie podoba┼é mi si─Ö Johnny Depp, cho─ç baaardzo go lubi─Ö, jest jednym z moich ulubionych aktor├│w.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#39 2005-11-01 16:22:25

AineNiRigani
U┐ytkownik

A takich co im psychopoata z oczu wygl─ůda lubi─Ö, oj lubi─Ö. Odrobina szale┼ästwa w spojrzeniu dzia┼éa na mnie, zdecydowanie tak. Na innym forum jedna z dyskutantek napisa┼éa: ┼╝eby bra┼é, musi mie─ç g┼éos, letko zniszczon─ů twarz i deprawacj─Ö w oczach smile)) Zgadzam si─Ö z tym. Zawsze pociagali mnie "niegrzeczni ch┼épocy".

Ale┼╝ Fringillo, mnie nie chodzi┼éo o niegrzecznych ch┼éopc├│w. Dla mnie Fiennes ma wzrok rybno-psychopatyczny, tzn cz┼éowieka, kt├│ry nie cofn─ů┼éby si─Ö przed okrucie┼ästwem i jeszcze sadystycznie by na nie patrzy┼é.
Ja też nie lubię grzecznych chłopców, ale lubię sympatycznych. A jedno wcale nie wyklucza drugiego.
Fiennes jest tego przeciwieństwiem. On nie ma szaleństwa w oczach, jedynie wodę i lód. On kojarzy mi się z prymusikiem, który jest zawsze grzeczny i układny, a poza widokiem prowadzi paskudne życie wewnętrzne (klasyczny przykład psychopaty big_smile)
Tacy "niegrzeczni ch┼éopcy" chyba zawsze nas bardziej poci─ůgali ni┼╝ ci mili i grzeczni. I pod tym wzgl─Ödem chyba nie ma wyj─ůtk├│w big_smile

#40 2005-11-01 16:26:22

AineNiRigani
U┐ytkownik

Aine, Brad Pitt te┼╝ Ci sie nie podoba? Jak to w og├│le mozliwe? wink

Eeee Fringillo, to nie jest mo┼╝liwe big_smile
Zw┼éaszcza jako Achilles big_smile Akurat Troj─Ö ogl─ůda┼éam we W┼éoszech, kompletnie nie zna┼éam j─Özyka (poza "mangia", "ciao", "boungiorno", "come ti chiama" i "come sta?"). Wi─Öc nie rozprasza┼éam si─Ö dzwi─Ökiem i rozkoszowa┼éam si─Ö samym obrazem big_smile

P.S. A mnie Depp podoba┼é si─Ö ju┼╝ od No┼╝ycor─Ökiego. Pami─Ötam nawet jak mi wszyscy zazdroscili super plakatu z jakiej┼Ť zachodniej gazety. Fajne zdjecie, kredowy papier, pi─Ökne kolory. Porz─ůdne plakaty pojawi┼éy si─Ö dopiero 4 lata p├│┼║niej big_smile

#41 2005-11-01 19:19:03

angelix
U┐ytkownik

Johnny Depp - ale w Piratach z Karaib├│w - taki w tym filmie by┼é "fajowy". ┼Üwietnie gra┼é "ten tego" jakby mu kto┼Ť lekko w g┼é├│wk─Ö przydzwoni┼é lol lol . Masztem :?: jakim┼Ť ,czy co :?: roll lol lol lol

#42 2005-11-01 19:45:26

fringilla
U┐ytkownik

Eeee Fringillo, to nie jest mo┼╝liwe big_smile

Uff. Tak w┼éa┼Ťnie mysla┼éam.
Co do Troi, hehe, te┼╝ uwa┼╝─ům, ┼╝e to film do podziwiania... widok├│w. M├│j m─ůz by┼é bardzo rozczarowanytym filmem i nie m├│g┼é zrozumie─ç dlaczego mi sie tak podoba┼é wink Choc uwa┼╝─ům, ┼╝e 2,5 godziny to troch─Ö za du┼╝o, ┼╝eby zdecydowa─ç kto ma pi─Ökniejsze cia┼éo, Brad czy Eric Bana, wystarczy┼éaby godzina. I jeszcze p├│l, ┼╝eby nacieszyc si─Ö widokiem smile

Pozdr. Agata
gg 5739618

#43 2005-11-01 20:53:24

AineNiRigani
U┐ytkownik

Co do Troi, hehe, te┼╝ uwa┼╝─ům, ┼╝e to film do podziwiania... widok├│w. (...) Choc uwa┼╝─ům, ┼╝e 2,5 godziny to troch─Ö za du┼╝o, ┼╝eby zdecydowa─ç kto ma pi─Ökniejsze cia┼éo, Brad czy Eric Bana, wystarczy┼éaby godzina. I jeszcze p├│l, ┼╝eby nacieszyc si─Ö widokiem smile

No tak, racja big_smile Chocia┼╝ ja nie mia┼éam takich dylemat├│w. Zawsze wybieram blondyn├│w (za wyj─ůtkiem Braterstwa wilk├│w big_smile)
Weso┼éo mi by┼éo natomiast widz─ůc jak na ich tle prezentuje sie Bloom :twisted: :twisted:

#44 2005-11-01 21:09:38

fringilla
U┐ytkownik

Taaa, z lekka wymoczkowato wink
Ja też wolę Bradda, ale Eric Bana też oka nie meczy, zwłaszcza w tym kusym stroju.
A propos Troi, to Peter O'Toole te┼╝ bardzo mi sie podoba, oczywi┼Ťcie, raczej w tych filmach sprzed p├│l wieku, lubi─Ö starszych facet├│w, ale bez przesady. Jako Lawrence z Arabii by┼é wspania┼éy, albo w Jak ukra┼Ť─ç milion dolarow z Audrey Hepburn, te niesamowite oczy!

Pozdr. Agata
gg 5739618

#45 2005-11-01 22:10:45

Admete
U┐ytkownik

Ach! Lawrence z Arabii - uwielbia┼éam kiedy┼Ť ten film :-)

“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

#46 2005-11-01 22:14:37

fringilla
U┐ytkownik

M├│j m─ůz wci─ů┼╝ nie przestaje sie dziwic ze moge tak lubic film, w ktorym nie wystepuje zadna kobieta i nie ma mowy o milosci wink

Pozdr. Agata
gg 5739618

#47 2005-11-02 16:59:02

agnes_13
U┐ytkownik

Nie b─Öd─Ö specjalnie odkrywcza :
Sean Connery - ten głos i to jego "sz" ( zwóćcie uwagę szczególnie w Ostatnim smoku nie rozprasza wtedyn widok lol )

D┼éugo d┼éugo nic je┼Ťli nie liczy─ç CF 9 a propos Angielskiego pacjenta ogl─ůda┼éam TYLKo dla niego) :oops:

I tu zaskoczenie :
Tom Hanks - ma tyle uroku że mógłby obdzielić co najmniej pluton wojska
Tom Berenger (ach! wida─ç jakam stara )
Kevin Kline ( słodki "drań" i ta vis comica)
Hugh Jackman ( za całokształt)

I sko┼äczy┼é─ů mi si─Ö vena....

Agnes

#48 2005-11-02 19:55:07

angelix
U┐ytkownik

Gdybym si─Ö cofn─Ö┼éa o jakie┼Ť ...........50 lat, to Henry Fonda
Go┼Ť─ç mia┼é takie przenikliwe roll niebieskie oczy.

Tylu facet├│w ┼╝yje a ja wybieram .....Ech
Brad Pitt czy George Clooney

Wybra┼éabym tego drugiego.Pewnie ta mi┼éo┼Ť─ç lol do BRUNET├ôW ( patrz "Darcy") wink mi pozosta┼éa roll

#49 2005-11-02 20:00:31

AineNiRigani
U┐ytkownik

Hmm. Te podkolorowane oczka Toola mog─ů zrobi─ç wra┼╝enie big_smile Ale ja ten film lubie dla Audrey big_smile

Id─ůc dalej w rankingu - Alan Alda. By┼é taki czas ┼╝e wzdycha┼éam do Sokolego Oka big_smile
Jean Reno - ten g┼éos!!! Kolana mi─Ökn─ů
Tim Robbins - nie tyle ze wzgl─Ödu na wygl─ůd co ze wzgl─Ödu na dob├│r r├│l i og├│lny ca┼éokszta┼ét - ka┼╝dy film w kt├│rym wyst─Öpuje ogl─ůdam w ciemno - wiem ┼╝e mi si─Ö b─Ödzie podoba┼é.
Ioan Gruffudd - lubi─Ö Walijczyk├│w big_smile
By┼é taki czas ┼╝e podoba┼é mi si─Ö Clive Owen, dop├│ki nie ogl─ůdn─Ö┼éam Kr├│la Artura razem z psiapsi├│┼é─ů i ona nie zwr├│ci┼éa mi uwagi, ┼╝e w scenie za┼Ťlubin z tymi loczkami wygl─ůda jak m├│j katecheta z podstaw├│wki - a feeeeee!!!

#50 2005-11-02 20:01:44

AineNiRigani
U┐ytkownik

Nie b─Öd─Ö specjalnie odkrywcza :
Sean Connery - ten głos i to jego "sz" ( zwóćcie uwagę szczególnie w Ostatnim smoku nie rozprasza wtedyn widok lol )

To si─Ö nazywa szkocki akcent big_smilebig_smilebig_smile
Zwróciłam na to uwagę już przy Październiku. Sean w ogóle jest "the best" z "sz", lub bez niego big_smile

Stopka forum