Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#26 2006-05-16 08:13:51

asiek
U¿ytkownik

Re: "Fajny film wczoraj widziałem..."

Ostanio nadrobiłam trochę zaległości filmowych. W wypożyczalni wpadł mi w ręce szwecki obraz "Jak w niebie" w reż. Kay`a Pollaka.
Polecam. Mimo prostej i oszczędnej fabuły film wciąga i skłania do refleksji.

Offline

 

#27 2006-05-16 12:29:14

fringilla
U¿ytkownik

Re: "Fajny film wczoraj widziałem..."

Ja w ramach odrabiania zaległości obejrzałam Wiernego ogrodnika i Hooligans.
Wierny ogrodnik okazał się być o wiele bardzie sensacyjny niż mi się wydawało - intryga dośc zawiła, ale ciekawa i w ogóle fabuła intrygująca, choć motyw z ukrywaniem wszystkiego przed mężem dla jego dobra mnie nie przekonał - to nie spojler wink
Hooligani mnie zachwycili. Wydawało się, że to raczej męski film - o mężczyznach i dla mężczyzn, ale okazał się całkowicie uniwersalny, obejrzałam go z zapartym tchem i to nie tylko dlaetego, że Charlie Hunnam jest ów dech zapierający. Oglądałam go z męzem i powstrzymywałam się od zachwytów, ale gdy pojawił sie w samym ręczniku wyrwało mi sie westchnienie wink Elijah - Hobbit też spisał się znakomicie. Film mądry, poruszający, na końcu spłakałam się jak bóbr, choć był do przewidzenia.
No i wogóle aktualny w kontekście ostatnich zamieszek w Warszawie i problemów z pseudokibicami... Jak to się robi w GB wink

A tak niezupełnie a propos, ale jak już jesteśmy przy filmach, to polecam kolejny, obok "Czego pragnie dziewczyna" z boskim Colinem, film dla matek i córek "Ice Princess" u nas chyba "Księżniczka na lodzie", jedna z moich ulubionych pozycji na babskie wieczory z córką wink

http://ksiezniczka.na.lodzie.filmweb.pl/


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#28 2006-05-16 21:44:02

Agn
U¿ytkownik

Re: "Fajny film wczoraj widziałem..."

Ooo, chodzę wokół tych Hooligans od jakiegoś czasu i się zastanawiam, czy w końcu się nie skusić, dzięki za recenzję.

obejrzałam go z zapartym tchem i to nie tylko dlaetego, że Charlie Hunnam jest ów dech zapierający

Mnie Charlie Hunnam wciąż kojarzy się tylko z jedną rolą, potem w Nicholasie Nickleby nie mogłam się przestawić, że w tym filmie do dziewczyn go ciągnie wink Za dobrze chyba zagrał wink


I'm teething on the answers you're saving
How are you going to make me understand
I'm dreaming while you're stealing babies
How are you going to help me sleep again

Offline

 

#29 2006-05-16 21:54:50

ewelinka
U¿ytkownik

Re: "Fajny film wczoraj widziałem..."

A tak niezupełnie a propos, ale jak już jesteśmy przy filmach, to polecam kolejny, obok "Czego pragnie dziewczyna" z boskim Colinem, film dla matek i córek "Ice Princess" u nas chyba "Księżniczka na lodzie", jedna z moich ulubionych pozycji na babskie wieczory z córką wink

http://ksiezniczka.na.lodzie.filmweb.pl/

O tak ja również polecam księżniczke na lodzie.Film super.Polecam nawet jeśli ktoś nie ma córki wink

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB