Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1801 2006-05-14 22:05:39

Gosia
Użytkownik

Re: N&S cd.

Ja? T. jest bezsprzecznie wspanialy, mozna nawet powiedziec, ze doskonaly big_smile

#1802 2006-05-14 22:44:47

Narya
Użytkownik

No i przeczyta?am cz??? VI. Od razu te? te wcze?niejsze i ... no ... ca?o?? rozmi?kcza na dobre...
:oops: :oops: :oops:
GosiuJ dzi?kuj? ?licznie big_smile

Obrazki s? cudne. Niesamowicie klimatyczne i delikatne...

Ja? T. jest bezsprzecznie wspanialy, mozna nawet powiedziec, ze doskonaly

Gosiu ?miem twierdzi?, ?e doskonale doskona?y big_smile

#1803 2006-05-14 22:49:36

Caitriona
Użytkownik

Idea?.

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#1804 2006-05-14 22:55:03

Kaziuta
Użytkownik

Ja przepraszam. Wiem, ?e momentami troche upierdliwa jestem, ale ja ich sobie w wannie troche inaczej wyobra?a?am. Czy si? myl??

#1805 2006-05-14 23:01:07

Monika24
Użytkownik

No to VI czesc juz przeczytana.
Zacytuje zakonczenie:
"i poczu?, ?e zapada w sen, prawdopodobnie najbardziej cudowny sen, jaki kiedykolwiek móg? ogarn?? m??czyzn?. " big_smile

lol
Moniko, ale ja naprawd? si? stara?am, ?eby by?o "kulturalnie" - przynajmniej w sferze j?zykowej :-(

Gosiu, ja ju? pisa?am tu wcze?niej, ?e czyta mi si? to niczym najsubtelniejsz? z poezji.

"U?miechn?? si? do niej, uszcz??liwiony wyrazem ca?kowitego zadowolenia widocznego na jej twarzy. Czuj?c, ?e p?omie? w kominku znacznie przygas?, szybko przeszed? przez pokój i dogasi? go, dr??c lekko, gdy ogarn??o go ch?odne powietrze. Kiedy dotar? z powrotem, u?miech przesun?? si? po jego twarzy... ".

GosiuJ podzi?kuj? Ci kwiatami, które dla mnie s? równie delikatne, subtelne, pi?kne jak Twoje t?umaczenie.

http://img145.imageshack.us/img145/1729/lily4bt.jpg

'Ilekro? opar?em si? pokusie, by?o to pi?kne. Ilekro? pokusie uleg?em, by?o to stokro? pi?kniejsze' Heine

#1806 2006-05-14 23:04:41

Monika24
Użytkownik

No ale dziewczyny, nie mówcie ?e w raz z Thorntonem sko?czy?a si? czu?o??, delikatno?? i wra?liwo?? rodzaju m?skiego.
Kto wie, mo?e gdzie? w pobli?u czai si? kto? tak romantyczny jak John wink Hmmm... albo mo?e rozprowadzi? w ?wiat to opowiadanko, niech m??czy?ni wiedz? czego pragn? kobiety lol

'Ilekro? opar?em si? pokusie, by?o to pi?kne. Ilekro? pokusie uleg?em, by?o to stokro? pi?kniejsze' Heine

#1807 2006-05-14 23:08:16

GosiaJ
Użytkownik

Idea?.

Absolutny idea? :-)

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

#1808 2006-05-14 23:08:56

Monika24
Użytkownik

Ach, jak mog?am zapomnie? o tym jeszcze zdj?ciu lol

[URL=http://img56.imageshack.us/my.php?image=182mc.jpg]http://img56.imageshack.us/img56/9618/182mc.th.jpg[/URL]

Z ch?ci? zmieni?abym rozdzielczo?? co by nie robi? Wam ?adnych problemów ze zdj?ciami, ale nie wiem jak to si? robi sad

#1809 2006-05-14 23:09:27

Kaziuta
Użytkownik

Mo?e si? i gdzie? czai. Przynajmniej takie mamy marzenia. A co do rozprowadzeni to nie s?dz? aby rodzaj m?ski to zrozumia? tak jak my, nie mówi?c o tym, ?e naszych pragniec z tego nie wyczytaj?.
Ot samo ?ycie.

#1810 2006-05-14 23:09:28

AineNiRigani
Użytkownik

He he. najpierw idea?em faceta na forum by? pan Darcy, potem Jasiek.
A ja nie chcia?abym ani jednego ani drugiego. Chociaz chyba potrzebowa?abym big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#1811 2006-05-14 23:10:40

Gosia
Użytkownik

No ale dziewczyny, nie mówcie ?e w raz z Thorntonem sko?czy?a si? czu?o??, delikatno?? i wra?liwo?? rodzaju m?skiego.

Mysle ze tak jednak jest ...

mo?e rozprowadzi? w ?wiat to opowiadanko, niech m??czy?ni wiedz? czego pragn? kobiety lol

Moze i wiedza, ale to zbyt trudne dla nich te pragnienia spelnic ...

#1812 2006-05-14 23:11:14

GosiaJ
Użytkownik

GosiuJ podzi?kuj? Ci kwiatami, które dla mnie s? równie delikatne, subtelne, pi?kne jak Twoje t?umaczenie.
http://img145.imageshack.us/img145/1729/lily4bt.jpg

Moniko, dla mnie? Wzruszy?am si?, naprawd?, kocham konwalie. Dzi?kuj? big_smile :oops:

#1813 2006-05-14 23:11:23

Monika24
Użytkownik

He he. najpierw idea?em faceta na forum by? pan Darcy, potem Jasiek.
A ja nie chcia?abym ani jednego ani drugiego. Chociaz chyba potrzebowa?abym big_smile

W czasie posuchy ka?dy facet dobry lol
Ale Jasiek ju? zarezerwowany 8)

#1814 2006-05-14 23:12:18

Gosia
Użytkownik

Z ch?ci? zmieni?abym rozdzielczo?? co by nie robi? Wam ?adnych problemów ze zdj?ciami, ale nie wiem jak to si? robi sad

One takie sa - niewyrazne w tym fanfiku, nic nie mozna zrobic.

#1815 2006-05-14 23:15:45

Monika24
Użytkownik

Mysle ze tak jednak jest ...

No fajnie, to mnie pocieszy?a?. Ale na przekór wszystkiemu (zdrowemu rozs?dkowi tak?e wink ) nadziej? mie? b?d? big_smile

#1816 2006-05-14 23:16:42

GosiaJ
Użytkownik

Wraz z Thorntonem, którego nigdy tak naprawd? nie by?o... Och, szalone jeste?my, kobietki big_smile
Ale my?l?, Moniko, ?e masz racj?, s? jeszcze wspaniali faceci - Thorntonowi nie dorównaj?, w ko?cu jego wymy?li?a kobieta :-) Ale s?, tylko nie ma ich wielu i trudno im si? ujawni? :-)

#1817 2006-05-14 23:21:20

AineNiRigani
Użytkownik

W czasie posuchy ka?dy facet dobry lol
Ale Jasiek ju? zarezerwowany 8)

Na bezrybiu i rak ryba?
Musia?abym by? w olbrzymiej desperacji... wink

#1818 2006-05-14 23:24:43

AineNiRigani
Użytkownik

Ale my?l?, Moniko, ?e masz racj?, s? jeszcze wspaniali faceci - Thorntonowi nie dorównaj?, w ko?cu jego wymy?li?a kobieta :-)

Tak jak i Pana Darcy'ego big_smile

#1819 2006-05-14 23:30:47

GosiaJ
Użytkownik

Ale my?l?, Moniko, ?e masz racj?, s? jeszcze wspaniali faceci - Thorntonowi nie dorównaj?, w ko?cu jego wymy?li?a kobieta :-)

Tak jak i Pana Darcy'ego big_smile

Dok?adnie tak :-) Ale? te kobiety pomys?owe! Na zatracenie innych zreszt? :-)

#1820 2006-05-14 23:59:37

GosiaJ
Użytkownik

Ja te? chc?.....................
*oczka Kota W Butach*
Ptosi?...

Agn, napisz do mnie na priva.

#1821 2006-05-15 00:00:37

Monika24
Użytkownik

To prawda, to co si? dzieje w kobiecej duszy dobrze zna? mog?a tylko inna kobieta wink

[URL=http://img510.imageshack.us/my.php?image=we7bn.jpg]http://img510.imageshack.us/img510/5639/we7bn.th.jpg[/URL]

#1822 2006-05-15 00:02:26

Narya
Użytkownik

Moniczko ten obrazek jest cudny...

#1823 2006-05-15 00:12:10

GosiaJ
Użytkownik

Hmmmm, dziewczynki, chyba co? znalaz?am :-)

#1824 2006-05-15 00:22:38

Monika24
Użytkownik

Dzi?ki Naryo, ale ja tylko doda?am rameczk?, a samo zdj?cie to robota autorki funficka big_smile Bardzo pomys?owo zrobione, i tre?? i obrazki :oops:

GosiuJ, có? to za pere?k? znalaz?a?? Mów zaraz wink

#1825 2006-05-15 00:24:43

GosiaJ
Użytkownik

GosiuJ, có? to za pere?k? znalaz?a?? Mów zaraz wink

Taka jedn? piekarni? tej samej w?a?cicielki z jednym (mam nadziej?, smacznym) wypiekiem lol

Stopka forum