Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1451 2006-05-10 23:46:40

Narya
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

GosiuJ mogę poprosić o ten dzisiejszy fragmencik fanfika smile I tak z góry prosiłabym ładnie o kolejne big_smile Bardzo ładnie się do Ciebie uśmiecham big_smile big_smile big_smile

Offline

 

#1452 2006-05-10 23:50:52

aragonte
U¿ytkownik

Re: N&S cd.


Oj tak :oops: big_smile Chcialabym sie tam znalezc dzis w nocy ...
Chyba fanfik podzialal wink
Gosiu! Kategorycznie kaze Ci tlumaczyc go dalej! big_smile

lol Wasze życzenie jest dla mnie rozkazem :-) Aragonte, oczywiście, że był ślub! Ja w ogóle nie wiem, dlaczego przychodzą Ci takie bezeceństwa na myśl, jak brak ślubu! W epoce wiktoriańskiej??
;-)

Dobrze, że królowa Wiktoria nie czytała tego fanfika lol
Nawet po ślubie takie bezeceństwa nie powinny mieć miejsca, no :twisted:
Oczęta należy tylko zamknąć i myśleć o Anglii... ew. o Jasiu Thorntonie 8)

Offline

 

#1453 2006-05-10 23:55:48

Gosia
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Nie wiem, czy Gosia nie poszla juz w objecia ... Morfeusza.
w razie czego rzuc maila


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#1454 2006-05-10 23:57:31

aragonte
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Nie wiem, czy Gosia nie poszla juz w objecia ... Morfeusza.
w razie czego rzuc maila

No prosze, zdradza Thorntona z jakimÅ› Morfeuszem, wstyd :twisted:

Ale chyba pójdę jej śladem, bo nie wstanę jutro o szóstej, brrrrrrrrrrrrr.

Offline

 

#1455 2006-05-11 00:04:20

Gosia
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Ja na koniec zacytuje jeszcze jeden fragment, ktory nadaje sie na forum:
"Nie planował niczego. To było jak sen, który zamienił się w rzeczywistość"

Dobranoc big_smile


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#1456 2006-05-11 00:24:49

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

GosiuJ mogę poprosić o ten dzisiejszy fragmencik fanfika smile I tak z góry prosiłabym ładnie o kolejne big_smile Bardzo ładnie się do Ciebie uśmiecham big_smile big_smile big_smile

Naryo, wysłałam od razu po poprzednim poście. Nie doszedł? :-(
Wpisuję Cię w każdym razie na listę stałych subskrybentów ;-) Tylko mail do Ciebie muszę zweryfikować, bo skoro nie chce poczta docierać...

Gosia, miało nie być więcej cytatów! ;-) Dobranoc, jeszcze raz - miłych snów, panie :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#1457 2006-05-11 00:44:35

Narya
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

GosiuJ mail już dotarł big_smile Może przeciążenie na linii wink Ale adres jest ok. Bardzo dziękuję za wpisanie na listę :* Idę się delektować przesyłką :oops:

Offline

 

#1458 2006-05-11 01:00:34

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Właśnie wróciłam z balu na który zaprosili mnie studenci i mimo późnej pory nie omieszkałam tu zajrzeć, po prostu juz chyba nie umiem bez Was żyć. I jak zwykle warto było.
Caroline fragmenci był smutny, ale za to Gosia dała nam takie emocje, że klękajcie narody. I tak jak to w życiu gorycz połączyła się z miodem, a śmierć z miłością i życiem.
Ale teraz to już idę lulu, bo studenci z racji balu maja jutro godziny dziekańskie, a ja muszę być na 8,00.
Życie nie jest sprawiedliwe, nie było i nigdy nie będzie.

Offline

 

#1459 2006-05-11 06:19:35

basiek
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Sanjana, a ja Ci mówię, nadrabiaj! Ja nadrabiałam i sie czułam jak spaniel w wywieszonym jęzorem, bo kółko różańcowe dodawało codziennie po 10 stron, ale tam po drodze są takie perły, że tylko łowić, ściągać, rozanielać się.

Oj szczera prawda z tym nadrabianiem , pies gończy to mało powiedziane big_smile big_smile big_smile
Ale za to jakie cudeńka można przeczytać

Offline

 

#1460 2006-05-11 06:34:43

basiek
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Acha, dziewczeta, dostalam juz zaleglosci od Was.
Dzieks!!!

A u mnie nic.

Wiem że strasznie namieszałam z tym moim adresem :oops: :oops:
Ale litości nie karzcie mnie za to roztrzepanie wykluczeniem z
tak ciekawego drugiego obiegu. wink wink

barbara.walus@onet.eu (3X sprawdziłam wink )

Offline

 

#1461 2006-05-11 07:17:11

Kika
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

dziewuszki... już dawno wpisywałam sie na listę subskrybentów fanficka, ale chyba gdzieś komuś zaginęłam.... bardzo prosiłabym o dopisanie mojego maila do listy społecznej... będę niezmiernie wdzięczna...... big_smile


gg 2775021

Offline

 

#1462 2006-05-11 07:51:02

Gosia
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Niedlugo i ten watek N&S c.d. dojdzie do setki wink
Ja po obejrzeniu serialu, a bylo to juz z poltora miesiaca temu, przeczytalam od poczatku caly watek N&S z prawdziwa przyjemnoscia big_smile
A pozniej sama produkowalam pare postow dziennie wink

Gosiu, takie niewinniutkie zdanko to chyba wolna cytowac wink


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#1463 2006-05-11 09:17:01

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Miłe Panie, nadrabiałam wczoraj zaległości w czytaniu gazet i patrzcie co ładnego znalazlam:
"Kobieta, która złapie mążczyznę za serce, powinna być dla niego pełna dobra, czułości. Powinna mieć coś, co fascynuje i pozwala mu oderwać od niej spojrzenia. Coś, co powoduje, że człowiek dotkniety przez inną kobiete poczułby się zgwałcony"
Co powiecie? Prawie jakby John mówił o Margaret!
I zgadnijcie kto to powiedział? lol

Offline

 

#1464 2006-05-11 09:20:02

Kika
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Armitage


gg 2775021

Offline

 

#1465 2006-05-11 09:26:38

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Hehe, Żebrowski!! Żebrowski w wywiadzie dla Domagalik. No i co, moje Panie, Thorntonowie są wśród nas! big_smile

Offline

 

#1466 2006-05-11 09:28:19

Kika
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Hehe, Żebrowski!! Żebrowski w wywiadzie dla Domagalik. No i co, moje Panie, Thorntonowie są wśród nas! big_smile

masz świętą rację... czytałam ten wywiad, ale jakoś nie potrafiłam go umiejscowić... myślałam, że to było w internecie.... Żebrowski bez dwóch zdań.... smile


gg 2775021

Offline

 

#1467 2006-05-11 09:29:54

Kika
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Żebrowski - Tornthon... tak są bardzo podobni.... tacy temperamentni obydwaj..... wink


gg 2775021

Offline

 

#1468 2006-05-11 09:33:38

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Niewielu mężczyzn rozumie, że kobietę można uwieść li i jedynie pięknymi słowami. Mój kolega kiedy się zakochał, uczył się na pamięć Lechonia, bo ona go uwielbiała. Po prostu: "mów do mnie jeszcze...", czyli przypadek Cyrana de Bergerac.

Offline

 

#1469 2006-05-11 09:38:49

Gitka
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

O, jak tu się pięknie dzięń zaczął.
Piękny ten cytat Żebrowskiego wink
A z tym nadrabianiem czytania tego tematu - to święta racja (można znaleźć sporo perełek)
http://img318.imageshack.us/img318/8496/ufra27zg3df.jpg

Offline

 

#1470 2006-05-11 09:45:35

milosz
U¿ytkownik

Re: N&S cd.


"Kobieta, która złapie mążczyznę za serce, powinna być dla niego pełna dobra, czułości. Powinna mieć coś, co fascynuje i pozwala mu oderwać od niej spojrzenia. Coś, co powoduje, że człowiek dotkniety przez inną kobiete poczułby się zgwałcony"

No cytat zaiste boski .................


[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

Offline

 

#1471 2006-05-11 09:47:37

Kika
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

tutaj tych perełek jest całe zatrzęsienie....

dużo czasu trzeba wygospodarować aby je wszystkie wyłowić i pościągać.... jak ktoś na bierząo tego nie robił.... jednakże ich piekno rekompensuje trudy poszukiwań....
big_smile


gg 2775021

Offline

 

#1472 2006-05-11 09:49:01

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

To jeszcze dam ciÄ…g dalszy:
"To daje mężczyźnie poczucie szczęścia, godności i wtedy myśli: jestem tu, gdzie powinienem być. Nie oglądam się za innymi."

Offline

 

#1473 2006-05-11 10:01:46

Kika
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

""Kobieta, która złapie mążczyznę za serce, powinna być dla niego pełna dobra, czułości. Powinna mieć coś, co fascynuje i pozwala mu oderwać od niej spojrzenia. Coś, co powoduje, że człowiek dotkniety przez inną kobiete poczułby się zgwałcony"

To daje mężczyźnie poczucie szczęścia, godności i wtedy myśli: jestem tu, gdzie powinienem być. Nie oglądam się za innymi."

co prawda nie jestem mężczyzną i nie wiem jak się on tam czuje... ale jako kobieta to nie chciałabym tylko łapać za serce, ale byc też złapaną.....
wink

to była bardzo interesująca rozmowa....


gg 2775021

Offline

 

#1474 2006-05-11 10:12:06

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Niewielu mężczyzn rozumie, że kobietę można uwieść li i jedynie pięknymi słowami. Mój kolega kiedy się zakochał, uczył się na pamięć Lechonia, bo ona go uwielbiała. Po prostu: "mów do mnie jeszcze...", czyli przypadek Cyrana de Bergerac.

Masz racje Trzykrotko, bo nie od dzisiaj wiadomo, że mężczyzna kocha oczami, a mądra kobieta uszami.

Offline

 

#1475 2006-05-11 10:12:45

Monika24
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Gosieńko, to może nieśmiało zasugeruję byś mój mailik na stałe na takie paczuszki jak funficki dopisała lol monika51@interia.pl


'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB