Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2006-01-24 20:10:17

Ammit
U¿ytkownik

Leniwe fanki

Tia... ja miałam napisać zeszyt praktyki zawodowej, bo jak tego nie zrobie, to nie dopuszczą mnie do egzaminu... Ale nic to :oops:


~Ammit~
---------------
GG:5777025
Tlen: ammit

Nasz świat jest w sercach tych, którzy nas kochają...

Offline

 

#2 2006-01-24 23:32:05

Diana
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

Ja chyba też nie jestem zbyt zdyscyplinowana; wolę czasem zrobić coś, co mi poprawi nastrój i co związane jest z jakąś moją pasją niż wykonywać nieuniknione obowiązki(czytaj: rozwiązywać testy na prawo jazdy). :?


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#3 2006-01-25 21:32:54

Ammit
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

Dobrze, że nie tylko ja big_smile


~Ammit~
---------------
GG:5777025
Tlen: ammit

Nasz świat jest w sercach tych, którzy nas kochają...

Offline

 

#4 2006-02-02 19:10:56

Julianna
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

Mnie to mówicie! Pranie zalega od kilku dni, naczynia w zlewie nie pozmywane, a pies prosi o spacer... no, może chociaż z nim wyjdę. A potem powrócę do swej ulubionej czynności - śledzenia po raz n-ty losów moich ulubionych bohaterów! Pozdrawiam wszystkie uzależnione od DiU! big_smile


Tylko wiara prowadzi do cudu...

Offline

 

#5 2006-02-02 19:58:31

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

Ja powinnam zrobić test, posprzatac mieszkanie, wyprowazic psa...
w zasadzie wszystko z 2 tyg. mi zalega.
I chyba nadal zalegnie :twisted:


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#6 2006-02-02 20:39:14

Ammit
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

Mi zalega również pranie, sprzątanie.. I jeszcze dwa egzamy na studia plus referat... smile


~Ammit~
---------------
GG:5777025
Tlen: ammit

Nasz świat jest w sercach tych, którzy nas kochają...

Offline

 

#7 2006-02-02 20:58:55

Alison
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

Ja powinnam zrobić test, posprzatac mieszkanie, wyprowazic psa...
w zasadzie wszystko z 2 tyg. mi zalega.
I chyba nadal zalegnie :twisted:

Czyżby pies od 2 tygodni sobie nie siknął? wink
Toż ma zaworek "z szwedzkiej stali" smile


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#8 2006-02-02 21:00:09

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

:twisted: :twisted: :twisted:


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#9 2006-04-24 10:55:55

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

ufff... a ja myslalam, ze tylko ja tak mam... ze zamiast brac sie za cokolwiek innego, biore sie za Dume i wszystko co z nia zwiazane!
Radykalnym krokiem bylby odwyk, ale nie jestem w stanie sama go sobie narzucic, co niestety zle wrozy mojej przyszlosci na studiach hmm ech. A jak przyjdzie jeszcze mania na N&S w tym goracym okresie, to juz naprawde bedzie trzeba zasiegnac porady specjalisty i pojsc na odwyk!!! Ja juz naprawde czuje sie jak na "glodzie" w zwiazku z N&S... jeszcze tego nie widzialam, a juz nie moge bez tego wytrzymac... chyba ze mna gorzej big_smile

Offline

 

#10 2006-04-24 11:49:57

Alison
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

To ja Ci dobrze radzÄ™ - przed sesjÄ… do tego nie zaglÄ…daj!!


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#11 2006-04-24 14:45:34

beju
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

no ja sie do matury powinnam uczyc...

Offline

 

#12 2006-04-24 16:49:58

otherwaymistercollins
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

No niestety sesyja sie zbliża WIELKIMI krokami a ja potrafie mysleć tylko o JA, Dumie i od niedawna jeszcze o N&S big_smile Jakoś nie wierzę że uda mi się zdać te wszystkie egzaminy, a juz najbardziej przeraża mnie Historia teatru powszechnego. Ale nie będe o tym teraz myślała. Idę sobie puścić wywiad z Thorntonem big_smile

Offline

 

#13 2006-04-24 16:55:32

Monika24
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

Radykalnym krokiem bylby odwyk, ale nie jestem w stanie sama go sobie narzucic, co niestety zle wrozy mojej przyszlosci na studiach hmm ech. A jak przyjdzie jeszcze mania na N&S w tym goracym okresie, to juz naprawde bedzie trzeba zasiegnac porady specjalisty i pojsc na odwyk!!! Ja juz naprawde czuje sie jak na "glodzie" w zwiazku z N&S... jeszcze tego nie widzialam, a juz nie moge bez tego wytrzymac... chyba ze mna gorzej big_smile

Alison dobrze Ci radzi big_smile Schowaj płytki gdzieś głęboko, a najlepiej oddaj komuś na przechowanie, by za bardzo Cię nie kusiło. Szkoda, że mi ktoś wcześniej takich rad nie dawał 8)


'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Offline

 

#14 2006-04-24 16:57:11

Monika24
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

No niestety sesyja sie zbliża WIELKIMI krokami a ja potrafie mysleć tylko o JA, Dumie i od niedawna jeszcze o N&S big_smile Jakoś nie wierzę że uda mi się zdać te wszystkie egzaminy, a juz najbardziej przeraża mnie Historia teatru powszechnego. Ale nie będe o tym teraz myślała. Idę sobie puścić wywiad z Thorntonem big_smile

Dzielimy ten sam los, tyle że ja mam do wykucia coś znacznie nudniejszego :? I dlatego ciągle skłaniam się ku N&S zamiast czytać podręczniki z prawa :cry:


'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Offline

 

#15 2006-04-24 17:49:16

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

hahaha.. plytki sa daaaaleko ode mnie... niestety (albo i stety) wszystkie odcinki mam zgrane na kompie.. i to jest problem big_smile ale jeszcze na sile umiem sie zmusic do czegokolwiek innego niz Duma... wiec poki co poczekam z tym odwykiem big_smile

Offline

 

#16 2006-04-25 22:11:44

ewelinka
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

Ja też jestem zupełnie zalatana i tylko jak mam wolną chwilkę to wolę (sto razy) posiedzieć z Wami tutaj niż sprzątać lub pisać pracę licencjacką marzę już o wakacjach bo wtedy mam nadzieję,że znajdę wiecej wolnego czasu chociaż moja córeczka może coś wymyśleć wink

Offline

 

#17 2006-04-25 23:14:06

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

A ja zwykle siedze przy kompie: to konspekty, to testy, to przygotowanie materialow do lekcji. Wiec jak tylko przychodzi powiadomienie o nowej odpowiedzi z dzika rozkosza odrywam sie od tego wszystkiego i klepie big_smile Co chyba widac. POnad 2300 odpowiedzi wink wink


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#18 2006-04-28 18:09:39

frycia
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

Ja powinnam zrobić test, posprzatac mieszkanie, wyprowazic psa...
w zasadzie wszystko z 2 tyg. mi zalega.
I chyba nadal zalegnie :twisted:

no no no ale pies to ci chyba nie zalega od dwócz tygodni co wink


,, życie to żart i wszystko temu dowodzi" (GG)

Offline

 

#19 2006-05-04 11:25:15

ewelinka
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

A ja zwykle siedze przy kompie: to konspekty, to testy, to przygotowanie materialow do lekcji. Wiec jak tylko przychodzi powiadomienie o nowej odpowiedzi z dzika rozkosza odrywam sie od tego wszystkiego i klepie big_smile Co chyba widac. POnad 2300 odpowiedzi wink wink

Masz fajnie.Teraz już rozumię skąd tak dużo postów u Ciebie. wink

Offline

 

#20 2006-05-10 21:15:31

otherwaymistercollins
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

Z leniwej fanki chciałabym się przeistoczyć w fankę pracowitą big_smile Jak ktoś wie jak tego dokonać niech da znać. Zapłacę każdą cenę!

Offline

 

#21 2006-05-10 21:28:25

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

Oterwaymistercollins! Przeciez to takie proste - wystarczy odlaczyc kabel z netu big_smile albo kategorycznie zabronic bratu i mamie wpuszczania ciebie na kompa <lol>

Offline

 

#22 2006-05-11 23:22:43

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: Leniwe fanki

Oterwaymistercollins! Przeciez to takie proste - wystarczy odlaczyc kabel z netu big_smile albo kategorycznie zabronic bratu i mamie wpuszczania ciebie na kompa <lol>

Latwo powiedziec a trudniej zrobic! Podobno SWOICH rad najtrudniej sie slucha. Ech... to gdzie mozna sie zapisac na odwyk? big_smile Dzien dobry.. jestem bezpaznokcianka i jestem uzalezniona od DiU. yikes

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB