Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2005-10-07 13:02:37

Kika
U┐ytkownik

jaki naprawd─Ö b─Ödzie nowy Pan Darcy?

"Chcia┼éabym zwi─ůza─ç si─Ö z m─Ö┼╝czyzn─ů, z kt├│rym mog─Ö ciekawie porozmawia─ç, z kt├│rym mog─Ö si─Ö pobi─ç, m─Ö┼╝czyzn─ů, kt├│ry b─Ödzie dla mnie zagadk─ů i potrafi mnie roz┼Ťmieszy─ç. Odpowiedni m─Ö┼╝czyzna to jedna z najbardziej romantycznych rzeczy na ┼Ťwiecie, a Matthew gra Pana Darcy'ego z ogromn─ů wra┼╝liwo┼Ťci─ů, kt├│ra sprawia, ┼╝e staje si─Ö niezwykle interesuj─ůcy. ┼Üwietnie poradzi┼é sobie z t─ů rol─ů i jestem jego wielka fank─ů".
to jest fragment wypowiedzi Keiry....
moje odczucia co do Pana D po obejrzeniu zwiastunu były bardzo pozytywne....
a wy co o tym s─ůdzicie dziewczyny?
wink

gg 2775021

#2 2005-10-07 15:09:31

gullviva
U┐ytkownik

Re: jaki naprawd─Ö b─Ödzie nowy Pan Darcy?

ja tez mysle ze "da rade" sprostac temu zadaniu wink ....nawet jesli nie tak sobie Darcy'ego wyobrazalam....uchhhh nie moge sie tego filmu doczekac sad wink

[img]http://img234.imageshack.us/img234/1175/7777dp2.jpg[/img]
Pozdrawiam serdecznie smile

#3 2005-10-08 14:38:30

AineNiRigani
U┐ytkownik

Mnie nowy Darcy pocz─ůtkowo bardzo rozczarowa┼é. G┼é├│wnie swoj─ů fizyczno-pospolit─ů stron─ů. Ale jestem bardzo otwarta na now─ů wersj─Ö. Keira jako Lizzy pasuje mi du┼╝o bardziej ni┼╝ Jennifer i naprawd─Ö bardzo bardzo bym chcia┼éa aby r├│wnie┼╝ Matthew Macfadyen przypasowa┼é mi chocia┼╝ troszk─Ö. Przegl─ůdam migawki i jestem pewna, ┼╝e spodoba mi si─Ö to jak gra. Mam nadziej─Ö, ┼╝e przyzwyczaj─Ö si─Ö do wygl─ůdu. ┼╗e tak ujm─Ö big_smile charakter i wewn─Ötrzne zalety ducha sprawi─ů, ┼╝e nabierze bardziej arystokratycznego wygl─ůdu big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#4 2005-10-10 14:53:14

Kika
U┐ytkownik

my┼Ťl─Ö, ┼╝e zawsze przy nowej realizacji jakiej┼Ť powie┼Ťci wyst─Öpuj─ů por├│wnania do poprzednich ekranizacji, kt├│re na dobre zadomowi┼éy si─Ö ju┼╝ w sercach widz├│w.... na pewno nowa wersja DiU wniesie wiele nowego do wszystkich postaci... sama czytaj─ůc wiele razy powie┼Ťci JA a w szczeg├│lno┼Ťci Dum─Ö dowiadywa┼éam si─Ö czego┼Ť nowego o bohaterach, co umkn─Ö┼éo mojej uwadze wcze┼Ťniej.... my┼Ťl─Ö ┼╝e obie wersje b─Öd─ů si─Ö uzupe┼énia┼éy.... i nie moge si─Ö doczeka─ç tego filmu... lol

gg 2775021

Stopka forum