Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#51 2006-05-08 11:59:07

Reghina
U┐ytkownik

Re: Bollywood

Ten aktor jest PI─śKNY!!! lol

#52 2006-05-08 12:06:47

Trzykrotka
U┐ytkownik

Zaraz nam Alison wygarnie o m─Öskiej urodzie!
big_smile
Mnie si─Ö podoba w tych aktorach i aktorkach, ┼╝e niezale┼╝nie od walor├│w urody, s─ů jeszcze ┼Ťwietnie "utrzymani" - wida─ç, ┼╝e dbaja o swoje cia┼éa jako o warsztaty pracy. Przek┼éada sie to potem na efekt ko┼äcowy.

#53 2006-05-08 12:09:33

Reghina
U┐ytkownik

Musz─ů o siebie dba─ç, przecie┼╝ wystarczy obejrze─ç ich taniec... Ach, marzenie. Chcia┼éabym obejrze─ç film "Yadein..." z tym aktorem, szkoda ┼╝e nie ma jak go dosta─ç sad
Mam podobny typ urody. Brunet, jasne oczy... No i u mnie koniecznie długie włosy big_smile

#54 2006-05-08 12:12:00

Kaziuta
U┐ytkownik

Juz to pisałam, ale powtórzę. Panowie-ciasteczka.

#55 2006-05-08 12:16:41

Reghina
U┐ytkownik

Oj tak... Mogę mu darować to że nie ma jasnych oczu. Chociaż byłam pewna że ma zielone 8O

#56 2006-05-08 12:21:24

Trzykrotka
U┐ytkownik

Ma jasne! Ogl─ůda┼éam wczoraj K3G, wi─Öc wiem na pewno: br─ůzowe, ale takie jak orzechy laskowe - jasne i bardzo roz┼Ťwietlone od ┼Ťrodka. Mo┼╝na si─Ö w nich zatopi─ç, jak si─Ö juz raz zacznie wpatrywa─ç.

#57 2006-05-08 12:23:22

Reghina
U┐ytkownik

No to co, bierzemy si─Ö za niego? wink

#58 2006-05-08 12:24:16

Trzykrotka
U┐ytkownik

Za du┼╝a konkurencja! 30.000 walentynek!!

#59 2006-05-08 12:27:08

Reghina
U┐ytkownik

No nie no, nie wierz─Ö! Niech b─Ödzie i 100.000, bo przecie┼╝ nie w─ůtpi─Ö ┼╝e jeste┼Ťmy pi─Ökniejsze/wspanialsze/m─ůdrzejsze od ca┼éej reszty wink

#60 2006-05-08 12:28:11

Reghina
U┐ytkownik

Mi SRK jako┼Ť nie za bardzo si─Ö podoba... Aktorem jest naprawd─Ö dobrym, ale co do urody... Ma jako┼Ť zbyt grube rysy twarzy 8O

#61 2006-05-08 12:29:51

Trzykrotka
U┐ytkownik

SRK to m├│j typ.
Mo┼╝e nie taki pi─Ökny,ale za to ma taki u┼Ťmiech, na kt├│ry ja si─Ö zawsze ┼éapi─Ö: taki a la Linda Bogus┼éaw, z k─ůcikami ust w d├│l. Poza tym ma poczucie humoru, na sw├│j temat tez.

#62 2006-05-08 12:41:56

Kaziuta
U┐ytkownik

A ja mam koleg─Ö bardzo, bardzo do niego podobnego.
Niestety już zajęty, albo stety bo trochę mało komunikatywny.

#63 2006-05-08 12:44:47

Trzykrotka
U┐ytkownik

No wi─Öc m├│wi┼éam, to tylko w Indiach potrafi─ů to wszystko po┼éaczyc w jedno. Ale mieszanka wysz┼éa piorunuj─ůca, uprzedzam!

#64 2006-05-08 12:47:44

Reghina
U┐ytkownik

No faktycznie, mieszanka ciekawa...

#65 2006-05-08 12:52:12

Trzykrotka
U┐ytkownik

A propos konfliktów, to film, który kręcono m.in na Kasprowym, tez o nich mówił. Fanaa oznacza podobno "unicestwienie". nasze Tatry udawały Kaszmir
http://www.filmweb.pl/Film?id=266331

Kajol biedna ta┼äczy┼éa w sari przy tych naszych trzaskaj─ůcych mrozach.

#66 2006-05-08 12:56:33

Reghina
U┐ytkownik

Wczoraj w radiu BIS by┼éa ca┼éa audycja o Bollywood. Ciekawie by┼éo jej pos┼éucha─ç, m├│wili w┼éa┼Ťnie o tym filmie "Fanaa", i tych starszych produkcjach. I dodatkowo by┼éo oczywi┼Ťcie du┼╝o muzyki smile

#67 2006-05-08 13:12:38

Caitriona
U┐ytkownik

Nie no Migotka, tyle Hrithik Roshana na jeden raz? Przecie ja tu zaraz z wra┼╝enia padn─Ö wink tongue
Kaziuta, pewnie ┼╝e to takie ciasteczka, ale jak ka┼╝de ciasteczko s─ů tacy s┼éodccy... Mniam!!
Musze zobaczyc te dwa filmy: "Jestem przy tobie" i "Gdyby juta nie było". Koniecznie!

M├│j pzyjaciel by┼é w Indiach przez prawie rok i "troch─Ö" pozwiedza┼é ten kraj. Opowiada┼é ┼╝e jak do jakiego┼Ť malusie┼äkiego miasteczka przyje┼╝d┼╝a kino raz na d┼éugi czas to przez kilka dni wszystko w okolicy jest zamkni─Öte, ludzie praktycznie nie pracuj─ů tylko siedz─ů w wielkim namiocie i ogl─ůdaj─ů filmy. Taki kilkudniowy maraton wink

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#68 2006-05-08 13:13:59

Reghina
U┐ytkownik

Tam w┼éa┼Ťnie podobno kino jest najwi─Öksz─ů rozrywk─ů, a aktorzy traktowani jak b├│stwa... smile

#69 2006-05-08 13:39:25

Trzykrotka
U┐ytkownik

Bilety sa bardzo tanie, ot i tajemnica sukcesu. Mo┼╝na zapomnie─ç o nie najweselszej rzeczywisto┼Ťci id─ůc do kina, a nie kupuj─ůc puszk─Ö piwa. I to mi si─Ö bardzo podoba. No i mo┼╝na popatrzec na pi─Ökne kobiety, kt├│rym od czasu do czasu mocz─ů sari.
By┼é kiedys w naszej TV fantastyczny dokument "Kiniarz z Kalkuty" o takim w┼éa┼Ťnie obazdowym kinie. Ogl─ůda┼éam wtedy po raz pierwszy to, o czym piszecie: Ekran z przescierad┼éa wywieszony pomi─Ödzy drzewami i ca┼éa wie┼Ť przed tym ekranem, wpatrzona bez tchu. Nie do uwierzenia.

#70 2006-05-08 13:48:12

Reghina
U┐ytkownik

U nas te┼╝ by cos takiego sie przyda┼éo... Bo niestety u nas puszka piwa wygrywa z kinem. Pewnie tak jak piszesz Trzykrotko, du┼╝y wp┼éyw na to ma cena. Niestety bilety do kina nie nale┼╝─ů u nas do najta┼äszych sad

#71 2006-05-08 13:52:34

Trzykrotka
U┐ytkownik

Podobno swój sukces kino bollywoodzkie zawdzięcza tez temu, że w warunkach hinduskich jest ono niebywale erotyczne. big_smile A my wychwalamy te filmy za to, że obywaja się bez scen łóżkowych i nawet bez pocałunków!
Erotyzm ten manifestuje si─Ö w scenach tanecznych, zw┼éaszcza oczywi┼Ťcie w duetach mi┼éosnych. Substytutem najazd├│w na kominek s─ů takie obrazki jak ten pod piramidami w Czasem s┼éo┼äce: Kajol w zwiewnym sari, SRK w przezroczystej, rozpi─Ötej koszuli przytulaj─ů si─Ö, ocieraja o siebie, g┼éaszcz─ů, przeginaj─ů, rzucaj─ů sobie pow┼é├│czyste spojrzenia. Oczywi┼Ťcie dla nas to komicznie wygl─ůda - to wyginanie partnerki w ┼éuk na przyk┼éad, ale co┼Ť w tym jest, w tych "tematach zast─Öpczych". Pami─Ötacie scen─Ö z bransoletkami na targu w Czase s┼éo┼äce...? T─Ö, w kt├│rej Sharuk, trzymaj─ůc Kajol za r─Ök─Ö nak┼éada bransoletki, m├│wi i uczuciach i pyta po ka┼╝dym zdaniu - bola┼éo? No, motyle, stado motyli! lol

#72 2006-05-08 13:57:13

Reghina
U┐ytkownik

Tak, tu te┼╝ masz racj─Ö smile Mi sie to w┼éa┼Ťnie bardzo podoba, w produkcjach do kt├│rych jeste┼Ťmy przyzwyczajeni "wszystko jest na wierzchu". Jak wyznaj─ů sobie mi┼éo┼Ť─ç, to od razu zaczynaj─ů si─Ö ca┼éowa─ç (a nawet nie musz─ů by─ç w sobie zakochani ┼╝eby si─Ö ca┼éowa─ç), potem obowi─ůzkowo id─ů do ┼éo┼╝ka, i tyle wink Zero subtelno┼Ťci.

#73 2006-05-08 14:11:57

Trzykrotka
U┐ytkownik

W dodatku na Bollywood zach─Öcaj─ů, ┼╝eby┼Ťmy g┼éosowali nogami na te filmy - czyli chodzili do kina, bo tylko pod tym warunkiem b─Öd─ů je sprowadza─ç!

#74 2006-05-08 14:23:30

Admete
U┐ytkownik

Niestety nie ma jak gosowa─ç nogami, bo te filmy graj─ů tylko w du┼╝ych miastach. U mnie grali tylko Czasem s┼éo┼äce, czasem deszcz....

“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

#75 2006-05-08 14:26:31

Reghina
U┐ytkownik

W Krakowie "Gdyby jutra nie by┼éo" graj─ů tylko w jednym, niedu┼╝ym kinie. Tak┼╝e z ta promocj─ů to chyba troche nie za bardzo jest...

Stopka forum