Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#276 2006-03-02 23:08:16

Caitriona
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

...rewelacyjna historia o miłości niemożliwej (przypomina mi to trochę "Tristana i Izoldę", niestety, w jakichś recenzjach spotkałam się już z tym odwołaniem

Tak na marginesie - powstaje, albo już powstał i za jakiś czas będzie miał premierę film pt. ''Tristan i Izolda", w którym będzie grał m.in. Mark Strong. smile


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#277 2006-03-02 23:20:19

Gosia
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Tylko, ze on teraz to juz chyba troche inaczej wyglada wink


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#278 2006-03-02 23:22:06

Ania
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

A pisząc i Reno zapomniałyście o Leonku!! Fe, fe, fenomenalny... Do tego mała Amidalcia na dokładkę - miodasek. Choć zwykle nie lubię filmów z taka ilością keczupu, to Do tego filmu odnodszę się zawsze z pełnym szacunkiem i sentymentem. No i oczywiście skytecznie oblewam łzami sceny finałowe :cry: :cry:

Offline

 

#279 2006-03-02 23:26:40

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

WracajÄ…c do rankingu...
Dołączam się w głosach na nie dla Carey'a - nie oglądałam Zakochanego bez pamięci, ale po prostu po Głupim i głupszym oraz Masce jego nazwisko w obsadzie skutecznie mnie zniechęca :?
I duży głos na Jeana Reno za wygląd oraz poczucie humoru, które mi pasują wink

Co do Carreya - też nie cierpię go w tych głupich komedyjkach, ale jeśli się przemożesz, polecam Ci gorąco "Truman Show" Weira - wspaniały film, chyba najlepsza rola Carreya i doskonała rola Eda Harrisa.
Jak już wspomniałam, Jeana Reno też bardzo lubię, najbardziej za "Leona", ale nie tylko - i nawet jeśli zawsze gra podobnie, to i tak coś w sobie ma intrygującego.


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#280 2006-03-02 23:30:01

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

i nawet jeśli zawsze gra podobnie, to i tak coś w sobie ma intrygującego.

Oj ma.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#281 2006-03-02 23:33:08

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Tak na marginesie - powstaje, albo już powstał i za jakiś czas będzie miał premierę film pt. ''Tristan i Izolda", w którym będzie grał m.in. Mark Strong. smile

O, muszę znaleźć coś więcej na ten temat, jestem bardzo ciekawa, co zrobią z tą historią - jak dotychczas, Francuzi chyba stworzyli jakąś uładzoną wersję animowaną z happy endem!
O, już znalazłam - polska premiera 31 maja. Nie wiem, czy Reynolds jako reżyser m.in. "Wodnego świata" jest gwarantem dobrego kina, ale trzeba mieć nadzieję.


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#282 2006-05-04 13:41:36

monika_29_09
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Jeśli chodzi o aktorów, to tak jakoś mam, że jak mi się któryś nie podoba jako aktor, to w ogóle nie zwracam na niego uwagi i może być przystojny jak nie wiem co - i tak mnie to nie obchodzi ;-) Nie wiem, czy to dobra metoda, bo czasem odkrywam kogoś w jakimś filmie i nagle się okazuje, że jest rewelacyjny, a na dodatek jeszcze interesujący jako mężczyzna (przykład - Heath Ledger i Jake Gyllenhaal, co do których byłam przekonana, że to mydłki i gwiazdy filmów dla nastolatek - za role w "Brokeback Mountain" chylę przed nimi czoła).
W każdym razie - aktor mnie musi przekonać najpierw jako aktor. Potem (ewentualnie) może okazać się atrakcyjnym facetem ;-)

Gosiu,
wynalazłam Twój post nt. TBM i żeby nie dublować się w innym wątku, dopiszę się tylko, że film "chodzi" za mną od paru dni. Tak jak pisałam o muzyce, która "wcisnęła" się w umysł i wraca, i ciągnie do Empiku smile - tak samo wracają sceny, twarze aktorów. I ich tragiczna miłość.

Z dwójki aktorów urzekł mnie sczególnie Jake Gyllehaal, chociaż i Ledger grał znakomicie, ale gra JG to dla mnie absolutna bomba.

http://img59.imageshack.us/img59/9186/vespa5884041max1ro.jpg

http://img223.imageshack.us/img223/9226/jake7xo.jpg

m.


czy istnieje piękniejszy uśmiech? smile
http://foto.onet.pl/upload/43/98/_592621_n.jpg

Offline

 

#283 2006-05-04 13:45:29

monika_29_09
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Tak na marginesie - powstaje, albo już powstał i za jakiś czas będzie miał premierę film pt. ''Tristan i Izolda", w którym będzie grał m.in. Mark Strong. smile

O, muszę znaleźć coś więcej na ten temat, jestem bardzo ciekawa, co zrobią z tą historią - jak dotychczas, Francuzi chyba stworzyli jakąś uładzoną wersję animowaną z happy endem!
O, już znalazłam - polska premiera 31 maja. Nie wiem, czy Reynolds jako reżyser m.in. "Wodnego świata" jest gwarantem dobrego kina, ale trzeba mieć nadzieję.

widziałam zapowiedź filmu i na pewno się na niego wybiorę. Zapowiada się całkiem dobrze.

Jedna ze stron filmu:
http://www.tristanandisoldemovie.com/

tu m.in teledysk + fragmenty filmu

m.


czy istnieje piękniejszy uśmiech? smile
http://foto.onet.pl/upload/43/98/_592621_n.jpg

Offline

 

#284 2006-05-05 23:19:02

aragonte
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

No nie, czy mi się zdaje, że to był wątek o LOTR? :twisted: wink

Spóźniłam się, nie ma z kim konwersować o wyższości Eomera nad Faramirem czy Aragornem (lub na odwrót). No buuu sad
wink

Offline

 

#285 2006-05-06 00:05:56

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

No nie, czy mi się zdaje, że to był wątek o LOTR? :twisted: wink

Spóźniłam się, nie ma z kim konwersować o wyższości Eomera nad Faramirem czy Aragornem (lub na odwrót). No buuu sad
wink

Wszystko się da załątwić o ile przyznasz, ze Eomer i Faramir górą big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#286 2006-05-06 00:21:22

Caitriona
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Jedno słowo: Faramir 8)


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#287 2006-05-06 00:28:11

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Jedno słowo: Faramir 8)

Yes, yes, Faramir! Faramir! Faramir forever :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#288 2006-05-06 00:30:10

Caitriona
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Jedno słowo: Faramir 8)

Yes, yes, Faramir! Faramir! Faramir forever :-)

Zawsze i wszędzie Faramir pierwszym będzie!!
A co!


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#289 2006-05-06 10:30:18

aragonte
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Wiecie co, ale mnie podobali się wszyscy, choć w różnym stopniu lol

Eomer podczas szarży na Polach Pelennoru... mmmmmmmmmm, wymiękam absolutnie big_smile

Faramir (ten głos, mrrrrrr) - wiecie co, w sumie jak dla mnie to jego zmiana w filmie była dla mnie przekonująca, czyniła go bardziej prawdziwym i chyba najbardziej mnie kręcił w "Dwóch wieżach", przez swoją niejednoznaczność właśnie.

Głos Aragorna mnie nie kręci, niestety wink ale samą postać lubię i Viggo się nie czepiam. Śpiewać nie musiał, fakt, mógł to zostawić Pippinowi :twisted: ale w tej chwili już trudno mi sobie wyobrazić kogoś innego w tej roli.

Na pewno Was nie zadowoliłam przez taki "remis" :twisted: wink

Offline

 

#290 2006-05-06 11:04:46

Caitriona
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

ale w tej chwili już trudno mi sobie wyobrazić kogoś innego w tej roli.

To tak jak ja. Dla mnie Aragorn i Viggo to niemalże jedno i to samo. Nie potrafię myślec już inaczej wink


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#291 2006-05-06 11:54:03

Narya
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Jedno słowo: Faramir 8)

Yes, yes, Faramir! Faramir! Faramir forever :-)

Zawsze i wszędzie Faramir pierwszym będzie!!
A co!

Amen big_smile

Offline

 

#292 2006-05-06 14:50:30

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

ale w tej chwili już trudno mi sobie wyobrazić kogoś innego w tej roli.

To tak jak ja. Dla mnie Aragorn i Viggo to niemalże jedno i to samo. Nie potrafię myślec już inaczej wink

Dla mnie właściwie wszyscy wykonawcy tak bardzo zrośli się z rolami, że w tej chwili nie wyobrażam sobie, że mógłby te role zagrać ktoś inny.
Mówiąc o Faramirze, myślałam o postaci literackiej, stanowczo to moja ukochana postać w powieści. Natomiast jeśli chodzi o adaptację, to i Aragorn, i Eomer, i Boromir, i Faramir... Takie stado super-facetów, że łaaał :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#293 2006-05-06 17:21:13

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Mnie też początkowo drażnił ten zatkany nos Viggo, ale chyba się przyzwyczaiłam big_smile
Dla mnie Weinham najlepszą kreację stworzył w Van Helsingu. Bomba!!
Co do Eomera - to jest dla mnie niejednoznaczny.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#294 2006-05-06 18:32:08

aragonte
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Ha, ja oglądając Van Helsinga mruczałam sobie pod nosem: oo, Faramir, Faramir! lol

I lubiÄ™ niejednoznacznych :mrgreen:

Offline

 

#295 2006-05-06 19:02:11

Diana
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Dla mnie Weinham najlepszą kreację stworzył w Van Helsingu. Bomba!!!

Normalnie nie mogłam uwierzyć, że to ten sam aktor, co stworzył postać Faramira. Taki był niepozorny może dlatego, że to H. Jackman miał być Nr 1 w tym filmie, jeśli chodzi np. o męskość. Zresztą dla mnie Hugh to w ogóle ideał męskości- po "X men" tak stwierdziłam.
Aragonte, dla mnie też pieśń Aragorna ma się nijak do cudnego głosu Pippina. Kurcze, wciąż żałuję, że Wood nic nie zaśpiewał! Wtedy mój zachwyt nie miałby już granic. wink big_smile


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#296 2006-05-06 19:15:19

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Któraś z dziewczyn przysłała mi mp3, na którym śpiewał Dominik i Elwoodem po nałykaniu sie helu big_smile
Posmarkałam się jak to usłyszałam po raz pierwszy big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#297 2006-05-06 19:25:07

Diana
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

ZazdroszczÄ™ muzycz. uczty, Aine! wink
Ale fakt, że Dominik też trochę podśpiewuje w "Zagubionych"- gra tam członka zespołu. Ale i tak bardziej podoba mi się śpiew Billy'ego. Właściwie tylko z powodu tej jednej krótkiej piosenki w jego wykonaniu postanowiłam kupić całą płytę z muzyką z "Powrotu króla". smile


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#298 2006-05-06 20:07:21

Caitriona
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D


Dla mnie Weinham najlepszą kreację stworzył w Van Helsingu. Bomba!!
Co do Eomera - to jest dla mnie niejednoznaczny.

Hihi, niezły był wink Taki pocieszny.


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#299 2006-05-06 20:11:54

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Po prostu słodki big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#300 2006-05-06 21:52:28

Admete
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Mnie siÄ™ tez bardzo piosenka w wykonaniu Boyda podoba.
Pamietam, ze po wyjściuz kina, po objerzeniu Dwóch wież, razem ze znajomymi chcieliśmy skandować: Rohan! Rohan! ;-) I w wydaniu rozszerzonym jest to piękne pozegnanie braci.


“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB